4.7.2022 | Svátek má Prokop


Diskuse k článku

VĚDA: Testování vakcíny Pfizer/Biontech

Veřejnost je od samotného začátku očkování utvrzována politiky, velkou částí odborníků i médií, že všechny (byť dosud jen podmíněně) schválené vakcíny jsou účinné a bezpečné, neboť prý prošly standardním procesem testování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 20.11.2021 7:59

Vždyť už teď víme, že vakcína napáchá i v mladém organismu škody. Nevíme, jak se tyto škody projeví dlouhodobě. Nechat mladé promořovat je proto hazard nižší, než je chránit

R. Langer 20.11.2021 7:58

No, nemáme nic horšího než vakcínu. Ale klidně si dejte svých 10 dávek, závisláku. :-P

J. Gutvirth 20.11.2021 7:21

Každej inženýr je najednou expert. Máte něco lepšího než vakcínu? Nějaký alespoň názor? (naše paní uklízečka má taky názory).

R. Vacek 20.11.2021 7:02

Vždyť už teď víme, že vir napáchá i v mladém organismu škody. Nevíme, jak se tyto škody projeví dlouhodobě. Nechat mladé promořovat je proto hazard vyšší, než je chránit vakcínou.

B. Rudolf 20.11.2021 6:48

To, že snížení pravděpodobnosti hospitalizace očkováním je u mladých lidí hodně vysoké, je známá věc. Racionální námitky proti intenzivnímu nátlaku na mladé lidi na to, aby se nechali očkovat, vycházejí z něčeho jiného. I v případech, kdy zdravý mladý člověk očkován není, je pravděpodobnost jeho hospitalizace velmi nízká.

Na druhé straně dlouhodobější vedlejší účinky vakcín zatím známy být ani nemohou. Proto je nemůžeme s dostatečnou jistotou vyloučit.

Kdybychom se spletli a naše víra v neexistenci vážnějších dlouhodobých vedlejších účinků by se po pár letech ukázala jako chybná, pak bychom snad mohli obhájit očkování rizikových skupin, ale nátlak na masové očkování lidí se zanedbatelným rizikem těžkého průběhu covidu by se nám mohl po nějaké době vymstít.

R. Vacek 20.11.2021 6:12

Podívejte se třeba na data z Nizozemska o účinnosti vakcíny v ochraně před hospitalizací - máte tam obr.1, který ukazuje v podstatě to samé, jako data od nás (vakcína snižuje zhruba 10x pravděpodobnost, že člověk skončí v nemocnici):

"The risk of hospital admission was more than 9 times higher among unvaccinated people aged 70 years and older than among vaccinated people in the same age groups."

https://www.rivm.nl/en/news/unvaccinated-covid-19-patients-in-hospital-nearly-20-years-younger-than-vaccinated-patients

B. Rudolf 20.11.2021 4:47

Líbí se mi Váš jemný humor. Nicméně článek považuji za objektivní a přínosný.

B. Rudolf 20.11.2021 4:46

Vtipné. Nicméně článek považuji za poctivě napsaný.

B. Rudolf 20.11.2021 4:45

Nevšiml jsem si, že by autor článku tvrdil, že sám očkovaný není, nebo, že očkování nikomu nedoporučuje. Jenom upozorňuje na skutečnost, že informace, které o těchto vakcínách dostáváme, jsou zkreslené. Snad s dobrým úmyslem, ale zkreslené a tím "dobrým úmyslem" i manipulativní. Tuto skutečnost dokládá pomocí odkazů.

Pokud jde "podklady", na které upozorňujete, několikrát jsem se pokoušel z nich něco vyvodit. A není to žádná sláva.

Takže jen tak obecně na tyto podklady ukázat a tvrdit, že z nich je všechno podstatné související jasné, může jenom někdo, kdo se o to, něco hlubšího z nich vyvodit, nikdy nepokusil.

R. Vacek 20.11.2021 4:44

Dokonce nejsou čipy, protože je potřebují do vakcín.

S tou leností po vakcíně to doma zkusím taky. Třeba budu mít chápavější manželku.:-)

R. Vacek 20.11.2021 4:35

Autor připomíná topícího se, která odmítá házené lano s tím, že lano nemá certifikát.

Přitom v době 8-14.11 přišlo do nemocnic 3096 covid pacientů a 468 šlo na JIP.

Kdyby byli všichni naočkovaní, přišlo by jich jen 1715 a 198 by šlo na JIP.

Podklady jsou na:

https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky

P. Labaj 20.11.2021 1:56

Konečně to někdo dobře napsal. Musím to dát přečíst ženě.

Já jsem 1/2 roku po očkování, a ty dlouhodobé účinky na sobě jasně cítím. Vedení (manželka) to ale nechce chápat. Že prý jsem línej, když nechci jít porýt zahradu a zazimovat kvítka. Ale já jsem si jistý, že to není lenivostí. Že to jsou henty dlouhodobé účinky.

A že to napíchali do několika stovek milionů lidí fakt o ničem nevypovídá. Mnohem víc by vypovídalo, kdyby to napíchali do 20 tis. lidí v experimentu.

A že je vir mnohem nakažlivější než původní varianta, to je taky nepodstatné a vůbec to nemá vliv na zde zmiňovaná procenta.

Každopádně je naprosto jasné, že je to spiknutí proti lidem. Naštěstí jsou zde velmi moudří anvixes, díky nímž lidstvo přežije, až nám naočkovaným naroste druhá hlava a ploutve.

J. Brunner 20.11.2021 1:41

R^

V. Sember 20.11.2021 1:26

Přesně tak.

J. Vintr 20.11.2021 1:22

To, že začali rovnou cpát do stovek milionů lidí zcela nevyzkoušený preparát, je doslova hrůzné. I kdyby to nedělali s předem promyšleným špatným úmyslem, tak se tím sami ocitli v pasti. Když už mají tento sajrajt v krvi tuším víc jak dvě milirady lidí, tak už nemůžou za žádnou cenu přiznat, že je něco špatně. Nezbývá jim než zatloukat a cpát to silou pokud možno do všech lidí. Pak totiž nebude s kým srovnávat a můžou si vymyslet zdůvodnění, jaké chtějí.

P. Pilík 20.11.2021 0:26

Na internetu lze iaké nalézt vyjádření skupiny amerických lékařů:

Dr. Mark Bailey a Dr. John Bevan-Smith právě publikovali dokument s názvem „Podvod COVID-19 a válka proti lidstvu”. Popisují vše, co se za podvodem skrývá – včetně aktérů, PCR, virologie, modelování a dalšího.

https://otevrisvoumysl.cz/

Věru zajímavé, i když velmi odborné!