3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

ÚVAHA: Hořké vzpomínky

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
karel kuba 23.6.2007 3:19

Re: Krasny clanek!

Opravdu, dáma žvaní ...

Muki 23.6.2007 5:41

Re: Re: Krasny clanek!

Hele take jeden s tech poseru, jenze si to nedokaze priznat, ze. Kuba si Yanki no.

Eva D. 23.6.2007 14:42

Re: Re: Krasny clanek!

Kubo, hajdy domů, zase máš trojku z mravů!

divitel 23.6.2007 7:21

Re: Krasny clanek!

Ano. Moc pěkný článek. Chvíli jsem si myslel, že je to o mně. A to jsem o generaci starší.

Borek@exil 23.6.2007 8:03

Re: Re: Krasny clanek!

Kuba a aa jsou hlupáčci, jeden ještě navch sprosťáček prosťáček.

O vzácném člověku, Áje Vrzáňové se dá leccos vygooglit, např.: http://www.bbc.co.uk/czech/interview/story/2004/12/041228_vrzanova.shtml

Harry 23.6.2007 8:31

Re: Krasny clanek!

Moc pekne. ja jsem asi jeste starsi, ja pamatuju, jak rodice poslouchali radio ve kterem Slansky - nejdrive tajemnik KSC a velky budovatel, pozdeji zradce a pes zidovsky - sam pro sebe zada trest smrti.

Pavel Rychetský 25.6.2007 5:11

Re: Krasny clanek!

Dekuji pekne.  Jste-li vskutku uteceneckou krasobruslarkou, vezte, ze si vas a vubec vsech odbolsevickych emigrantu nesmirne vazim.  Nejen za statecnost a inspiraci ale i za moudrost.

na co se da spolehnout 23.6.2007 1:05

ach ta pamet, Helenko

V osmé třídě školy Československo-kubánského přátelství jsem se stal pionýrem. <--- Tady, tato veta nesedi, pionyrem se autor stal nekdy tak v treti, ctvrte tride. V osme se stal, to si pamatuje spravne, ale svazakem, clenem SSM.

Lapil 23.6.2007 1:17

Re: ach ta pamet, Helenko

No, jsem nepatrně starší, než autor, a pionýrem jsem se stal ve třídě sedmé. ;-(

Jindřich 23.6.2007 22:01

Re: Re: ach ta pamet, Helenko

Pravidelný vstup do Pionýra býval ve třídě třetí. Ale v první půlce  sedmdesátých ještě bolševici neměli vydýchaný osmašedesátý, tak se to opožďovalo.  Ti zatvrzelejší se pak do šátku dostávali opravdu až když byly na dohled přihlášky na střední školu.

karel kuba 23.6.2007 3:20

Re: ach ta pamet, Helenko

On to má v té hlavěi jinak pomotaný-))

Pinouk 23.6.2007 0:49

Kdo to je?

Muze mi nekdo sdelit kdo to je Pavel Rychetsky, autor thoto clanku a co dela v Tucsonu?

Hubert Mašín 23.6.2007 0:58

Re: Kdo to je?

Abys konečně něco z článku pochopil ? A co když se ve skutečnosti jmenuje jinak a je odjinud - to pak nepochopíš nikdy nic ? 

karel kuba 23.6.2007 3:21

Re: Kdo to je?

Asi se tady nemohl uživit, tak tam někde třeba uklízí.

Muki 23.6.2007 5:43

Re: Re: Kdo to je?

Teda kubo, midrak jak hora. Zoufale se snazit nekoho shodit, aby jsi si nepripadal tak nicotny.

Borek@exil 23.6.2007 7:40

Re: Re: Re: Kdo to je?

Brrrrr...už jsem se lekl, že je článek od Rychetského bolševika. Není, zaplaťpámbu..a je to dobrý článek a psal ho dobrý člověk. Takže: Kdo je Pavel Rychetský?.........Dobrý obyčejný člověk. Co dělá v Tucson, AZ? To je přece jeho věc, já odhaduji, že tam bydlí. Možná dočasně...možná na furt....who cares?

Fafa 23.6.2007 18:40

Re: Re: Kdo to je?

zajimave ovsem je, ze pan Rychetsky vysledky sveho uklizeni publikuje a ma citace na Googlu. Co delate Vy pane Kubo?

Nevzdělanec 23.6.2007 0:37

To zbytečné obří komunistické lejno tu sedí nepřetržitě dál,

nejenom v rudém, ale také v modrém kabátě.