29.11.2021 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Vakcinační povinnost

Vakcinační povinnost, kterou zavádějí některé západní tak zvané demokratické státy, je přímým útokem na základní osobní svobody, zejména přesvědčení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Boháček 10.8.2021 13:27

Dokument FDA, který je k dispozici na webových stránkách FDA, nese název „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel“. V dokumentu se překvapivě přiznává:

Vzhledem k tomu, že v době vývoje testu a provádění této studie nebyly k dispozici žádné kvantifikované izoláty viru 2019-nCoV pro použití CDC, byly testy určené k detekci RNA 2019-nCoV testovány s charakterizovanými zásobami in vitro transkribované RNA plné délky (gen N; GenBank accession: MN908947.2) o známém titru (kopie RNA/μl), které byly přidány do ředicího roztoku sestávajícího ze suspenze lidských buněk A549 a virového transportního média (VTM), aby se napodobil klinický vzorek.

Jinými slovy, neměli k dispozici žádný virus covid, z něhož by mohli test vyvinout a kalibrovat, a tak smíchali koktejl lidských buněk a fragmentů RNA z viru běžného nachlazení a nazvali jej „covid“. Sekvence GenBank, na kterou se v tomto odstavci odkazuje, je prostě definice z digitální knihovny, která je označena jako „covid“, ale nemá žádné podpůrné referenční materiály ani ve fyzické realitě.

https://www.fda.gov/media/134922/download

https://www.topcz.net/cdc-fda-zfalsovaly-testovaci-protokol-covid-pouzitim-lidskych-bunek-smichanych-fragmenty-viru-bezneho-nachlazeni-testy-pcr-detekuji-bezne-nachlazeni-plus-video/

P. Vychodil 10.8.2021 13:46

svědci kovidovi ovšem tento dokument označí za dílo ďáblovo...spálit, či v lepším případě jej budou ignorovat...

svědci kovidovi mají problém, a proto budou hodně agresivní...nemají svého guru, mesiáše, nemohou věřit nikomu...včera CDC o všespásném očkování, dneska CDC o ochraně proti očkovancům, šířícím virus !

být takto zrazován svým bohem Kovidem...

J. Vintr 11.8.2021 1:15

Svědci covidovi se už těší na podzimní lockdown, respirátory všude a další opatření. Asi něco jako takzvaný Stockholmský syndrom...

Ś. Svobodová 10.8.2021 13:47

Tohle je ale naprosté nepochopení popisu PCR testu. Používají se desítky let pro různé virové choroby a kalibrují se pro každou chorobu zvlášť. Virus nemusíte mít k dispozici, stačí znát část genetické sekvence. Tu nahrála Čína do databáze. Kolem toho nahrání byl skandál, který vedl USA k doměnce, že virus byl vytvořen v laboratoři, protože se zjistilo, že do knihovny ho přidali dříve, než vypukla epidemie ve Wuchanu.

M. Boháček 10.8.2021 14:00

Zaujímavé. Sú ale aj iné názory na PCR test na kovid.

2. Jsou viry SARS „nové“?

Ne. Wuchanský virus byl také pouze další dočasnou mutací v dlouho známé rodině virů koronavirové chřipky. Je známo, že velmi podobné viry se šířily již v roce 2019 nebo ještě dříve. Když vypukla „pandemie“, v populaci již existovala částečná nebo křížová imunita proti mnoha koronavirům včetně SARS-CoV-2.

9. Prokazují PCR testy přítomnost viru?

Ne. Test detekuje pouze fragmenty viru a neříká nic o infekci, nákaze nebo nemoci. Nerozezná „nový“ čínský koronavirus od jiných koronavirů, a tak přináší pozitivní výsledky i u starších virů, které jsou stále v oběhu, a u jejich „potomků“.

https://casopis-sifra.cz/covid-19-15-otazek-a-odpovedi/

M. Boháček 10.8.2021 14:11

Samotný nález koronaviru (ale ani rhinoviru či jiných asi patnácti virů, které respirační onemocnění způsobují) však nemá absolutně žádný klinický význam, protože „je to jen jeden z několika názvů pro akutní respirační onemocnění, kterým je u nás každou zimu 20 až 40 % všech lidí dočasně vyřazeno z běžného života“. Nikdy, až do loňského roku, se mezi druhy virů, které respirační onemocnění způsobují, nedělal rozdíl, všechny „spadly“ do jednoho pytle a zjednodušeně se jim říkalo prostě chřipka. „Podle jedné kvalitní studie ze Skotska byly nejběžnějšími patogeny způsobujícími akutní onemocnění dýchacích cest: 1) rhinoviry, 2) viry chřipky A, 3) viry chřipky B, 4) RS viry a 5) koronaviry. Toto pořadí se rok od roku poněkud mění. I u virů, které soutěží o buňky naší sliznice, zřejmě existuje měnící se kvórum, podobně, jako to známe u mikroorganismů v našem střevě či u stran v parlamentu,“ vysvětluje lékař „politiku“ kolem koronaviru. (doktor Wodarg)

Ś. Svobodová 10.8.2021 14:54

Ono je to tak, že v testu na covid se použije část genetické sekvence typické pouze pro sars cov 19. ALE tam existuje. Test má jen vypovídací hodnotu o tom že je či byl virus přítomen ale ne v jakém množství. Proto mnoho pozitivních nemá příznaky - s virem se setkali, ale dávka byla malá na onemocnění a šíření.

P. Vychodil 10.8.2021 18:40

neříkejte to moc nahlas...

J. Jirka 10.8.2021 22:03

Christian Drosten v roce 2014:

„... metoda je tak citlivá, že dokáže zjistit i jedinou dědičnou molekulu tohoto viru. Když se například u zdravotní sestřičky tento původce nemoci i během jednoho jediného dne mihne nosní sliznicí, bez toho, že by onemocněla anebo vůbec něco zpozorovala, stane se najednou Mers-případem. Kde byli předtím hlášeni smrtelně nemocní, jsou najednou mírné případy a lidé, kteří jsou vlastně zdraví jako ryba, zařazeni do statistiky (nemocných).

J. Vintr 10.8.2021 23:22

Jak určili, že ta část sekvence je typická pouze pro tento virus? Existují tisíce virů a většina z nich nebyla ještě nijak prozkoumaná. Řekl bych že to je jako vybrat pár vět z knížky a jen tak tvrdit, že se tato posloupnost písmen nevyskytuje v žádné jiné knize.