17.10.2021 | Svátek má Hedvika


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr 19.10.2007 12:51

Re: Re: Re: Re: Re: zajímavost

A co když to tak není?Proč by nemohla být maximální dosažitelná inteligence limitovaná geneticky.Podle mých zkušeností je opravdu 80% cikánů na hranici debility,to nejde omluvit ani zanedbanou výchovou.Absolvovat se čtverkama ZŠ a prolézt učňák normální člověk dokáže,i když ho rodiče zanedbávají.Znám i případ kdy si paní z Olomouce adoptovala malé 1,5 letého cikána vyrostl z něj dement a kriminálník.Oni za to asi ani nemůžou,já bych je zbavil svéprávnosti a nechal sterilizovat,je to jediné účinné a humání řešení,pokud se neudělá tak bude napětí ve společnosti stoupat a dojde ke krveprolití.

Mistr Jan Hus 2.8.2007 12:01

Nevím proč by se měli kriminálníkům omlouvat.

;-D

voják 26.7.2007 22:24

Re: I trockista Uhl je vinen

Ve všem s Vámi plně souhlasím, a je mě vysloveně špatně, když vidím jak se v Parlamentu blbě tlemí komunisticý estébácký gauner Filip, a nikomu to nevadí.

BU 26.7.2007 1:21

Re: Re: Motejl

Domnívám se,že naši romové jsou od nás tak zkažení, že by měli problém žít i v cikánské komunitě v jiné než naší zemi.

bebe 25.7.2007 23:42

Zažil jsem tu dobu

A v "odpovědném věku".   A ultralevičácké fanatiky  typu Uhla  , kteří   snili o  skutečném, levějším socialismu, odsuzuji.   Jaký to je magor, ukazuje celým svým životem.   Žvásty , které nejdou na rozum, snad stovkami trestních oznámení apod. - ten člověk je minimálně psychopat.

Jiho 25.7.2007 22:29

Re: tak jsem si dočetl

Teda před těmi 10 lety, kdy Pes začínal, by mě napadlo ledacos, ale že se stane platformou nácků, co tu budou vyzývat k "omezování" počtu cikánů, někteří i Židů... Mám pocit, že jestli Aston poruší své zásady a přečte si někdy diskusi, asi dobrovolně zavře krám :-(

Honza 25.7.2007 21:49

Re: Autorovi

R^R^R^

Hawk 25.7.2007 21:11

Re: Re: Re: I trockista Uhl je vinen

Možná vyjádření trochu expesivnější, pravda, ale nahlédněte pod články p. Doležala a p. Kiliána a  nezaujatě nasajte atmosféru 

Také by se dalo říct, stav NP setrvalý ....

michal 25.7.2007 20:56

Re: Re: Re: Pozorné čtení vyloučí zbytečné otázky

v krimu, ty jelimane, byl s nima zavřenej; to ale není bydlení, to je pouze nucený pobyt, to se nepočítá, dokonce se tam cikáni chovaj, musej chovat, relativně civilizovaně, jinak by dostali vod bengů na budku.

Petr Q. 25.7.2007 20:52

Re: Re: I trockista Uhl je vinen

Doporučení pro Hawk: Předtím, než zasednete ke klávesnici, abyste národu odhalil (temná) zákoutí své duše, přečtěte si pozorně text, ke kterému se hodláte vyjadřovat. Pokud ovšem nelpíte na věcnosti a chcete si jen tak ulevit, lze váš váš stávající přístup označit za přiměřený

Karel 25.7.2007 20:46

Re: Je mi nevolno

Je mi nevolno z té části generace našich otců, která zde pokládala základy komunismu. Jejich ruka přiložená k dílu nejde odčinit, je možné ji jen permanentně odčiňovat.

Kubeš 25.7.2007 20:39

Autorovi

R^R^R^

Dan 25.7.2007 20:34

Je mi nevolno

z jakobínských, nedovzdělaných spratků, kteří se odváží soudit paušálně lidi za jejich postoje v době, kterou sami v odpovědném věku nezažili a nemohli tak uplatnit svou svatost.

Hawk 25.7.2007 20:20

Re: Re: Re: Re: Re: tak jsem si dočetl

Já se jen lehce děsím těch konců, kdo všecno to odnese :-(

Hawk 25.7.2007 20:18

Re: I trockista Uhl je vinen

Jistě, vyhubit Cikány, pak levičáky všech barevných odstínů, pak ...(koho dalšího,?) a teprve nastane ten pravý ráj na zemi.

Dneska ze Psa i při letmém nahlédnutí přímo kape nemávist.

VL 25.7.2007 20:13

Re: Re: Re: Re: tak jsem si dočetl

Takže je třeba hodit přes palubu 9 700 000 lidí.:-(

Hawk 25.7.2007 20:04

Re: Re: Re: tak jsem si dočetl

Asi ano. Jenže jsme v Evropě 21. století a  nějakých 80 000 ,možná i víc lidí není možné jen tak hodit přes palubu. To nejsou 3000 pražských houmlesů. Na to je ČR příliš malá a hustě osídlená.

Pametnik starejch dob 25.7.2007 19:57

Re: Nevim nevim, s tim kadrovanim

A co když si někdo myslí něco podobného, co Hitler?

Pametnik starejch dob 25.7.2007 19:56

Re: Re: tak jsem si dočetl

Racionální je, pokud ho společnost financuje. V Saudské Arábii by byli dávno bez rukou.

Boethius 25.7.2007 19:55

Co to je za člověka??

To si zas někdo něco přečetl na wikipedii...

Pametnik starejch dob 25.7.2007 19:55

Re: Domnívá se snad pan Uhl, že 1. republika byla rasistická?

Ono totiž za první republiky a ještě více před WW1 byla společnost ovládána zdravým rozumem. Lidská práva byla jen pro "slušné lidi" a pro kriminálníky byl kriminál.

pgjed 25.7.2007 19:49

Re: Motejl

Stejně nebezpečné je nadbíhat rádoby proromskému populizmu a vytahovat rasizmus tam, kde není. Je totiž nepochybné, že s námi žijí desetitísíce spoluobčanů, kteří moc neví a vlastně ani moc nechtějí vědět jak v této společnosti normálně žít. Léta se s rukou nataženou vůči většinové společnosti a bez smítka zodpovědnosti pohupují na vlnkách výlučnosti své mentality, za kterou se naučili, nebo byli naučeni různými aktivisty,  schovávat.  Dnes přibyla ještě vlnka zhrození se nad rasizmem. Ale problém, ten to neřeší!  Chci-li žít kvalitněji, musím především chtít. Pak mě může být pomoženo. Ale osobní nevůle je překážka téměř nepřekonatelná. Další překážkou je pak nechuť těch cikánů, kteří získali vzdělání, uměli se zařadit a žijí normálně, spolupracovat na úsilí o změnu myšlení a chování  většiny cikánské populace. Třetí vážnou překážkou pak je, hovoří o tom mnozí komunální politici, rozpad tradiční rodové struktury. Přijede-li mladý cikán ověšený zlatými řetězy v mercedesu a řekne mladým, ukážu vám jak si zařídit život i bez školy, je to příklad nade vše. Vede-li dospělý cikán gang mladých kapsářů ??? a jiné skutečně zažité případy.  Kdo má sílu to změnit a zlomit začarovaný kruh? Obávám se,  že jinak než zevnitř to nejde. Levičáci v Rusku sice měli metodu, kdy vzali děti rodičům ( většinou od kočovných národů) do celoročních internátních škol, ale na to bychom neměli ani pomyslet. To by snad bylo lepší vrátit jim ty krásné vozy s koňma, co si pamatuji z děrství. Ale ani to není cíl demokratické společnosti. A stehličí komise již vůbec ne, škoda těch peněz.

Hawk 25.7.2007 19:38

Re: tak jsem si dočetl

"Na vině je zvláště odporný životní styl té komunity." Jenže, když se zamyslíte, tak je vlastně velmi racionální, že. Co s tím.

Psí vrah Čumil 25.7.2007 19:36

Re: tak jsem si dočetl

Pán je dobře ozbrojen a chodí v drátěné košili?

pgjed 25.7.2007 19:20

Re: Nevim nevim, s tim kadrovanim

Uhl je velmi radikální levičák o tom není pochyb. A do jakého šuplíku si jej kdo zařadí, je individuální věcí každého. Že Trocký není dobrá firma ve slušné a demokratické společnosti je nabíledni.

honzak 25.7.2007 19:19

tak jsem si dočetl

diskusi. To "jiho" je neuvěřitelná entita, abych se vyjádřil slušně. Buď je tak blbej, nebo je za ty kecy placen od nějaké pravdoláskové organizace.

Restrukturalizací dávek s cílem OMEZIT Cikánskou porodnost bychom dosáhli zmenšení oblasti problémů. Také by bylo jednodušší vzdělat menší počet Cikánských dětí.

Jak bylo již správně napsáno, sršně na zahradě si taky nebudu krmit. A přemnožený živočišný druh se budu snažit uregulovat na snesitelný stav. Jinak se dostanu do stavu, ve kterém je Francie se svými machometány. A do které se dostaneme i my sami.

Pro salónní humanisty, kteří mě nazvou odporným rasistou podotýkám, že stejný názor bych měl na spoluobčany modré, zelené a fialovo - žlutě kostkované. V barvě kůže to opravdu není. Na vině je zvláště odporný životní styl té komunity.

pgjed 25.7.2007 19:15

I trockista Uhl je vinen

Hlavními viníky sociálního postavení, v němž se nachází  naši cikáni jsou sice cikáni sami a jejich nevůle respektovat pravidla společnosti a žít jak žít se má. Viníkem druhým v pořadí, v těsném závěsu je však bolševismus a bolševické prostředí, které tu celá ta levá smečka, jejíž je Uhl nepochybnou součástí, svým sociálním inženýrstvím vytvořila. To levý dirigizmus a protekcionismus "distribuoval" cikány ze Slovenska na Moravu a do Čech, řídil, upravoval, přiděloval, plánoval, atd... Aniž se staral, zda alespoň nové generace cikánů jsou způsobilé individuálního samostatného žití od hospodaření s penězi, přes výchovu dětí až po "sebeúdržbu" své pracovní síly. A náhle, vzdor všem dějinným úlohám a světlým zítřkům, plánovaným levičáky, přišla zpět doba založená na prosté individuální zodpovědnosti.  A cikáni, vytržení ze svých předchozích zakotvení jsou v ní, jako v Jiříkově vidění. No a všelijací "uhlové" je místo skutečné pomoci krmí připitomělými frázemi o rasizmu místo, aby jim vysvětlili , že kritika, dnes jž často tvrdá a nevybíravá, je vpodstatě pravdivá. I na tom je vidět zhoubnost radikálního levičáctví. Levičáci dnes neumí ani to jediné, co bylo jejich doménou - léčit důsledky. 

Ivan Soudek 25.7.2007 18:25

Pithart versus korporativismus.

Nejsem odborník na Pithartův životopis a nemohu posoudit, kolik toho napáchal a za kolik se omluvil.(A s jeho kritikou Janáčkové, jakož i mnohým jiným nesouhlasím.) Ale je to jeden z mála, kdo pochopil v čem je základ fašismu i komunismu a na rozdíl od většiny z toho mála to nehájí, ale kririzuje - alespoň na přednáškách z politologie. -- "Korporativismus", to je takové to milé, jak kolektiv (nejlépe profesní) člověka zastoupí, jak se o něj postará, jak kolektiv nejlépe ví, co každý potřebuje a proto ho musí ve všem poslouchat ...  

jirka.s. 25.7.2007 18:08

Re: Jak říkal Nietzsche

On už musel Nietzsche tehdy vědět, že se někdy v Čechách urodíš ty, smraďochu! Jako kdyby to opsal z tvého chorobopisu!

jirka.s. 25.7.2007 18:04

Domnívá se snad pan Uhl, že 1. republika byla rasistická?

http://www.bwd.sk/pub/cigani/Ucebnice_patraci_taktiky.pdf