3.5.2024 | Svátek má Alexej


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kotaz 19.1.2008 22:28

ježíšmarjá

nebuťte takovej umanutej

Jiřík 19.1.2008 22:32

Re: ježíšmarjá

 a pane, a proč jste v obhajování cizí zlopověstné mocnosti tak umanutý Vy?

kotaz 19.1.2008 22:37

obhajuji jen náš stát proti americké okupaci

jasný?

Jiřík 19.1.2008 22:40

Re: a já proti nové ruské

Vy si opravdu myslíte, že několik desítek vojáků u radaru bude srovnatelných s 300000 Rusy?

jirka.s. 20.1.2008 9:58

Re: Jediný stát, který dnes hrozí

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=346245

Jiříku! Obdivuji Vás za Vaši trpělivost, jakou máte se soudruhem lidovým komisařem kotazem!

No ..... hmm 19.1.2008 20:56

Vážený pane,

nehleďte na zde zveřejněné příspěvky zapšklých bolševíků. Občas, když mně vyjde čas navštívím psí podrbání a zjišťuji, že se to zde hemží názory těch lidí, kteří asi z dlouhé chvíle a z pozice zapšklých bolševíků si zde  ulevují.  Mladí, pracovití a myslící lidé  se zde  ani  neohřejí, nemají na to čas a chuť. Zdravím do Arizony, nebojte se. Snad už jsme jiní. Na dlouho už mám zase pokoj od čtení takových blábolů, co jsou dnes tady. Nemám na to čas ani žaludek.

kotaz 19.1.2008 21:05

jen se perte drobečkové

a až se doperete mezi sebou tak my vám ukrademe co po vás zbyde

Marie 19.1.2008 22:01

Re: Vážený pane,

pripojuji se pranim: neztracejte v Arizone cas uvahami o nedokonalostech ceske a i evropske politicke kultury. Ta je a zarucene bude jednoznacne odvisla od kulturniho predstihu, ktery nam vy a vasi spoluobcanne nabizi. U nas jsou moznosti cesty zpatky  vylouceny, stejne tak jakekoliv chimery o tretich cestach. Dekuji za vase nezistne usili a vytrvalost. Buh vam zehnej. S radosti jsem prijal zpravu, ze vetsina statu  jiz chysta odstranit trest smrti -  je to totiz jeden z neprijemnych argumentu levice.

Richard III. 19.1.2008 20:34

Omyl!

Toaletní papír s malým půlměsíčkem nebude. Budeme se - jako všichni muslimové - utírat prstem namočeným ve vodě.

kotaz 19.1.2008 20:48

Re: Omyl!

ano je to problém ale ještě to nehovoří pro americký radar, hledejme řešení ke smíru s ruskem - to je přeci křesťanská země.

Karel 19.1.2008 21:04

Re: Re: Omyl!

Za těch 20let okupace se moc křesťansky neprojevili, nemyslíte?

kotaz 19.1.2008 21:11

inu rusům to bylo jedno

ale ti naši komunisti - poturčenec je horší turka, mohlo to být mnohem lepší.

Jiřík 19.1.2008 21:16

Re: inu rusům to bylo jedno

ale nemohlo, o všem zde rozhodovali Rusové, bez nich se naši komouši s odpuštěním ani neuprdli.

kotaz 19.1.2008 21:19

Re: Re: inu rusům to bylo jedno

to tak nebylo našli se prostě tehdy mladí poturčenci horší turka, kteří bili plni nenávisti k těm dříve narozeným a ti se chytře schovávali za rusáky - to rusáky v moskvě ale vůbec netankovalo. Byli to stejně umanutý magoři jako vy s tím americkým radarem

Jiřík 19.1.2008 21:57

Re: Re: Re: inu rusům to bylo jedno

ale rozhodovali pane kotazi a vy to dobře víte, jistě to všechno neřídili Rusové z Moskvy, vždyť jich u nás na to bylo docela dost, myslím, že jednu dobu dokonce kolem 300000. Souhlasím ovšem s Vámi, že se mezi námi našly kreatury, které je asi přetrumfly; koneckonců těm Rusům se ale nedivím, oni se chovali přirozeně, rozhodovali jen o vykořisťování kolonie, kdežto naši mocipáni nás prodávali cizí mocnosti, všude jinde je na to prach a olovo. A co se týče Vaší poznámky o "tankování" Rusů v Moskvě, mně stačilo, jak nás tankovali v srpnu 1968, od té doby budu mít nadosmrti  z Rusů hrůzu!

kotaz 19.1.2008 22:14

no kdybyste zažil heidrychiadu

to byste se teprve podělal strachy.

Jiřík 19.1.2008 22:18

Re: no kdybyste zažil heidrychiadu

mně stačilo, že jsem se musel bát Rusů, když tu budou Američani, tak budeme jednou pro vždy mít od Rusů pokoj VV!

kotaz 19.1.2008 22:39

Hitler taky říkal že má říši na tisíc let.

co když amíci to budou mít ještě kratší? Třeba jen do voleb novýho presidenta?

Jiřík 19.1.2008 22:24

Re: no kdybyste zažil heidrychiadu

a pane kotazi - ještě jednu otázku - schvaloval jste internacionální pomoc, kterou nám 21.8.1968 poskytly spřatelené země varšavské smlouvy pod vedením přítele nejvěrnějšího SSSR? Schvaloval nebo neschvaloval?

kotaz 19.1.2008 22:31

neschvaloval

musím ale říci, že se mě na to nikdo neptal

Jiřík 19.1.2008 22:33

Re: neschvaloval

mně taky ne, ale Rusy tady neschvaluji na rozdíl od Vás ani dnes!

jirka.s. 20.1.2008 9:39

Re: neschvaloval

Tak to jsi byl buď někde pěkně zašitej anebo tak kovanej, že se tě nikdo neodvážil na to zeptat! Tipuji tu druhou možnost!

Jiřík 19.1.2008 22:02

Re: Re: Re: inu rusům to bylo jedno

a propos pane kotazi - mám tomu rozumět, že i Vy nahlížíte, že se Rusové u nás chovali jako Turci v dobytých zemích?

kotaz 19.1.2008 22:27

hrůza není na místě, pokud není válka

ale okupace je okupace, ta ruská to bylo velmi špatný, vzalo nám to desítky let života, moh sem si jezdit po světě a potápět se. Takhle jsem si zase postavil vlastními rukami barák, že. Okupace má prostě i svoje společenský a ekonomický důsledky - na okupanty se pracuje a drží se huba, pokud je pak válka tak se všechno ještě zhorší. Ti lidi, ti rusové co se u nás usazují, to nebudou nějací příznivci ruské vlády - taková ta pátá kolona, naopak. Nakonec pátá kolona to nebyli nějací emigranti - to byli naši občani - oni chtěli ti sudetové zlepšení své špatné ekonomické situace, jenže masaříkova republika byla chudá - tam byla svoboda a bohatí byli baťové a ne stát. Ten sudetů pomoci nemohl protože neměl z čeho. To území pozvedli až komunisti z majetků, které znárodnili. Ale to tam už sudetové nežili - apropo to odsunutí vymysleli angličani, že. Být čechem tedy naším občanem není žádná moc velká výhra, kdo se k nám chce dát s čistými úmysly tu žít tak je vítán - padouch nebo hrdina - podnik jedna rodina. Ale na světoobčany bych se díval z tohoto hlediska trošku s odstupem, když se něco semele tak nasedne do letadla a je pryč. Celý národ se ale vystěhovat nemůže, že. Jsme tu moc na ráně měli bychom hajit své zájmy, ne cizí.

Jiřík 19.1.2008 22:31

Re: hrůza není na místě, pokud není válka

no právě proto Vás chci přesvědčit, že od Rusů bychom se měli co nejvíc distancovat, vždyť nám oběma jde o totéž, přeci abychom se měli dobře v naší vlasti. A já bych se už jednou chtěl mít lépe, já jsem si totiž za komunitsů ani ten barák nepostavil, neměl jsem na to kde nakrást.

kotaz 19.1.2008 22:43

no já taky nekradl

stavěl jsem to z výplaty 35 let a není to nic moc, ale mě to stačí, mám to po rodičích.

Jiřík 19.1.2008 22:48

Re: no já taky nekradl

promiňte, ale tomu nějak nerozumím, nic mi do toho sice není, ale začal jste o tom Vašem baráku Vy sám - tak zdědil nebo šetřil 35 let;-D?

kotaz 19.1.2008 22:50

jirko

nemagoř

jirka.s. 20.1.2008 9:47

Re: Re: no já taky nekradl

No, víte Jiříku, ony takové ty "baráky" po emigrantech byly tehdy k mání za 30-40  tisíc! Navíc mu na něj soudruzi klidně poskytli "půjčku" splatnou za 30 let! Kolik myslíte, že stála soudruha Michala Davida ta vila po emigrantech Pánkových?

Jiřík 19.1.2008 22:38

Re: hrůza není na místě, pokud není válka

a propos pane kotazi - co si myslíte o Američanech, kteří se tady usazují a šustí influjícícmi dolary, ti Vám taky nevadí, jako ti Rusové, kteří se u nás chovají jako milí hosté - viz dřevěnka u Karlových Varů a podobně. Nedávno se mi v Praze přihodilo, že nějaké turistka-báryšna se strašně divila, když jsem řekl, že neumím rusky; divila se, jak  jen semůže divit někdo, kdo si myslí, že je na území impéria; to by se Vám asi nestalo, že?