25.9.2022 | Svátek má Zlata


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hera 29.11.2005 13:41

Re: Hučín má smůlo že není indočech

autor se zmiňuje o bývalém ochránci lidských práv, teď má tu tradfiku Karásek a Uhl zas za těch ubohých 30 000 měsíčně zasedá v TV Radě.
karel 29.11.2005 7:59

Nebo jestli to mají v popisu práce.

karel 29.11.2005 7:59

Tak si vždycky říkám, jestli Lojr a ostatní estébáci tady předvádí sami sebe.

LOJR 29.11.2005 10:24

Re: Tak si vždycky říkám, jestli Lojr a ostatní estébáci tady předvádí sami sebe.

Tak si vždycky říkám, jestli jedinci, kteří svého názorového odpůrce mají potřebu onálepkovat jako estébáka nebo komunistu, nejsou tak trochu chudáci.
Zebra 29.11.2005 7:54

Kouzlo nechtěného

Dle mého se vaše zaujatost (vůči domácímu disentu) a vaše zlá vůle (zlehčit jejich potíže) velmi zřetelně snoubí ve vašem článku. A pokud popisujete, jak jste v emigraci solidarizoval s vězni svědomí na pikniku u Pacifiku s „Pajzanem ?“ a steaky (ze srdce vám je přeji) a nyní jim vyčítáte, že údajně měli něco víc než tvrdý chleba a vodu, no to teda... Rozfrcáváte svůj kredit.
Busta 29.11.2005 20:19

Re: Kouzlo nechtěného

 To: Zrbra
Pisete Janu Benesovi: "Rozfrcáváte svůj kredit."
 
To myslite nepriklad podporou zmineneho Lumira Simecka ci Vladimira Hucina ci politickych veznu v KPV?
Jen abychom si rozumeli. Jsou lide, kteri maji proste narok.
Jirka H. 29.11.2005 7:30

Jak rekl LOJR

Bylo mi divné, proč pan Beneš za ten svůj známý incident vyfasoval podmínku - a měl jsem to za nespravedlivé. Když ale tak čtu jeho výlevy a představim si, že něco takového prováděl i při soudu, začínám tomu rozumět. Petr Uhl občas dělá divné věci (třeba z poslední doby trestní oznámení na M.R. kvůli historické disputaci o Letech) ale zrovna komentář ke kauze Hučín byl celkem umírněný. Co mě u těch údajných bojovníků proti komunismu jako je Beneš zaráží je jejich odpor k lidským právům, jejich ochraně a aktivistům boje za ně. Celý život jsem to bral jako protipól komunismu resp. stalinismu - ovšem pro pana Beneše jako by to bylo synonymum. Co mu tedy vlastně na komunismu vadilo, když ne neúcta k lidskému životu a lidským právům?
Lála 29.11.2005 7:52

Re: Jak rekl LOJR

Srdečně se směji Vašemu výroku "Petr Uhl občas dělá divné věci", to je gól!!! A marně hledám z čeho jste vyčetl "odpor k lidským právům, jejich ochraně a aktivistům boje za ně". To, před čím Hučín varoval, už tady máme jak vymalované, komunisti téměř u moci, jejich pohrobci a příznivci a potomci jsou nejbohatší v zemi, určují si zákulisními intrikami, co se objeví v zákoně a co ne. Teď a v nejbližší budoucnosti budete mít zase možnost předvádět svůj způsob antikomunismu, až to zase vezmou soudruzi spolu se socdem plně do svých  rukou.
Jirka H. 29.11.2005 8:31

Re: Re: Jak rekl LOJR

Mohu vám jen doporučit, přečíst si, je to na Netu, před čím pan Hučín jako agent BIS varoval. Trvdil, že nebýt jeho coby statečného ochránce, ovládne nejprve severní Moravu a pak celou republiku teror, budou bouchat bomby, různé tajné skupinky otevřou své ilegální zbrojnice atd. atd. Co ho vythodili a jeho vlastní výbušniny zabavili, je naopak klid a "záhadné" výbuchy zmizely  No nic, hasičů-pyromanů je také dost velké procento, holt kdo by chtěl být z nějakého fleku vyhozen pro nadbytečnost.
Veškerá moc komunistů pramení z toho, že je volí pětina lidí voličů. Z toho v demokracii pramení moc. Podle ústavního soudu se KSČM zřekla všech forem násilí a sama idea humanismu a rovnosti všech lidí není nic nezákonného - jen my rozumní víme, že je to utopie a blbost. Ovšem to je představa že vánoční dárky nosí před 2000 lety zabitej palestinec taky - ale pořád to není ohrožení svobody a demokracie.
Čili jak skutečně eliminovat komnisty: 1) fungující ekonomika kde se mají víceméně všichni dobře 2) nepřehánět to s korupcí a skandálama 3) snažit se komunisty vtáhnout do podílu a spoluodpovědnosti na vládě. Tím se zbaví toho fantastického benefitu co teď mají, totiž že jsou jediný čistí a mohou kritizovat vládu, ať už ODS nebo ČSSD nebo KDU-ČSL. Tohle jsou osvědčené metody co zabírají. Mají ale jednu velkou chybu a proto se jich hlavně ODS bojí: skutečně komunisty eliminují a zmízí tím bájné strašidlo komnismu, nebudeme proti komu mobilisovat. Uznávám, že z takticko strategického pohledu pro ODS katastrofa...
Veronika Valdová 29.11.2005 11:25

Re: Re: Re: Jak rekl LOJR

4) korespondenční volby bez nutnosti předchozí registrace na ambasádě pro Čechy žijící v zahraničí
5) korespondenční volby bez nutnosti předchozí povinnosti vyřídit si voličský průkaz pro Čechy žijící mimo trvalé bydliště
6) bezpodmínečné okamžité navrácení občanství lidem, kterým bylo zrušeno v důsledku emigrace
Pak by komunisti a postkomunisti tolik preferencí neměli ani omylem.
 
ufik 29.11.2005 11:52

Re: Re: Re: Jak rekl LOJR

Jen jedna poznamka. Nebyl ten pred necelym 2000 lety ukrizovany rodak z Betlema nahodou zid? Klidne mne ppravte me, pokud se pletu.
Jirka H. 29.11.2005 17:13

Re: Re: Re: Re: Jak rekl LOJR

Byl Žid, položid, nebo mimozemského původu, o tom se kapacity dodnes přou. Proto jsem zvolil neutrální popis místa narození, nezaměňovat s politickým termínem z 20. století  
Busta 29.11.2005 20:22

Re: Jak rekl LOJR

To:Jirka H.
 
Nectete, priteli. Jinak byste vedel, naprosto presne co se delo u soudu. Mj. o tom pise dr. Hulik.Pokud povazujete komentar Petra Uhla ke kauze Hucin za umirneny, pak jste patrne upadl pri porodu na hlavicku. Nejste sam, je to casty uraz. Nechava nasledky.Dozivotni.
LOJR 29.11.2005 6:56

Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Ale že vám ten Havel leží v žaludku. Copak, chodil vám za ženou? Barevná Tv s masérem a zboží z Tuzexu na Borech? Ten zápal plic si tam asi uhnal, když to přehnal s nekvalitní skotskou, že. Jinak žvásty o "respektování rozhodnutí nezávislého soudu" jsou ve vašem podání opravdovou pikantérií. Kde jste byl, když tady váš fanklub kritizoval rozhodnutí příbramského soudu ve vaší trestní věci? Nebo to se může?
ferry 29.11.2005 9:06

Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Ozvalo se Ministerstvo (ne)spravedlnosti. Co s tím vzpurným soudcem uděláte?
LOJR 29.11.2005 10:30

Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

To je jednoduché. Donutíme ho několik hodin denně číst diskusní příspěvky na netu podobné obsahové úrovně, jako je ten váš.
Marat 29.11.2005 11:05

Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Dámo,Jan Beneš zřejmě je lépe o věznění Vaška Havla informován jak jste vy.Co vy vlastně víte,jak se v kriminále zacházelo z Havlem a jak s jinými? Zápal plic dámo,dostávají i lidé na svobodě.Takže když Havel ten zápal dostal v kriminále,není to sebemenší důvod si myslet,že Havel měl to věznění nějak zlé.Nevíte,že měl plíce zadehtované,tedy oslabené kouřením.Je přece veřejným tajemstvím,že si v ži v kriminállena rozdíl od jiných politických vězňu stejně tak, jak zavření vysocí funkcionáři KSČ.
To,že byl známím disidentem a proto s ním v kriminále bachaří zácházeli,jkako by byl křehkou skleněnou vánoční ozdobou,to je nesmysl.Komunisté zametli se známějšími a zasloužilejšími lidmi zametli by i z Havlem,kdyby jím nějak škodil.
LOJR 29.11.2005 11:29

Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Dámo? Tak už jsem asi změnil i pohlaví...Jinak pokud s ním komunisti nezametli, asi by bylo logické se zeptat, proč ho na ty Bory zavírali - ne nechte mně hádat, výkon trestu odnětí svobody spojený s prací ve vězeňské prádelně byla drastická ozdravná kůra na ty jeho zadehtované plíce. Vždyť oni mu ty komunisti vlastně chtěli zachránit zdraví, ne? Mimochodem, kde jste seděl za boj proti komunistům vy, když se tady do Havla navážíte stylem jedna paní povídala?
RAP 29.11.2005 13:46

Re: Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Na Borech, příteli, a brousil žetony na export.
Busta 29.11.2005 20:26

Re: Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Nikoli, oprava: Nikoli jedna pani ale vice panu.Jisteze pravdive. Vzdyt tam byli spolu.
BUSTA 29.11.2005 13:51

Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Zeptejte se spoluveznu Petra Uhla, na koureni v kriminale. Nebude mit radost. Nechci snizovat dustojnost nikoho, kriminal nikomu neprida, ale spoluvezni, nejen politicnti vezni  vedi svoje a nikdo jim nic nenamluvi. Nikdo z nas neni panbuh aby soudil druhe. Ale ten, kdo ma maslo na hlave at aspon mlci. A neskodi.Namisto toho jsou v nejvyssich funkcich a jedini vykladaci prava a demokracie. A skodi. A rozvraceji spolecnost. Jako by nestacili komousi. A skutecne slusni lide jsou souzeni.
F.A.Kekule 30.11.2005 8:11

Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

No jo, Marat. Nesnaž se, prosím, psát česky, třeba by ti to šlo lépe německy, nebo hotentotsky. Tohle tahá za rozum ( nejen forma).
eTony 29.11.2005 6:56

Pane Beneši,

děkuji. Začal jsem v listopadu 1989, při Uhlově vystoupení na Letné, kdy se lidem "chlubil", že měl v kriminále k snídani bábovku a bílé kafe, tušit, že tento člověk je nějaký "divný"....... Ano, velice přesný termín - komunista s lidskou tváří.
Marat 29.11.2005 10:48

Re: Pane Beneši,

Uhl není komunista s lidskou tváři,je to ultrakomunista jen v lidské masce.
Kikina 29.11.2005 5:40

Příliš mnoho slov pane Beneši....

Nestačilo by Petr Uhl = Petr Vůl.....?
honzak 29.11.2005 6:22

Re: Příliš mnoho slov pane Beneši....

Nestačilo! To není jen vůl, je to HAJZL! A k naší škodě není sám, těch kryptokomunistů je stále mnoho. Jsou semknuti pod neonovým srdcem expresidenta Havla a přesvědčeni, že nic na světě není krásnějšího, než ten jejich komunismus s lidskou tváří.
Busta 29.11.2005 18:57

Re: Re: Příliš mnoho slov pane Beneši....

Srdce snad jeste nikdy nikoho neurazilo, jako symbol? Srp a kladivo ,ruda hvezda ci hakovy kriz jsou horsi. Viz nedavno uvedenou vystavu bolsevickeho pohunka karikaturisty Sergeje Jefimova, v galerii Vorsilska,  ktery se prostituci s bolsevickym rezimem prokreslil a dozil 105 let. Prezil vsechny diktatory. Rikal ze se nestydi. Ze jeho bratr zahynul v gulagu. Ze takovy je zivot. Bohuzel
Michaela 29.11.2005 2:15

Vyborne, pane Benesi,

 a panove Sinagle a Huliku, kteri vite hodne o cause Hucin a seznamujete s tim i nejsirsi verejnost,
diky, vase  znama  Michaela S.
Busta 29.11.2005 13:06

Re: Vyborne, pane Benesi,

To Michaela:
 
Jsme tady, nas mnogo:-)))
A diky!