6.10.2022 | Svátek má Hanuš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F.A.Kekule 30.11.2005 8:11

Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

No jo, Marat. Nesnaž se, prosím, psát česky, třeba by ti to šlo lépe německy, nebo hotentotsky. Tohle tahá za rozum ( nejen forma).
LOJR 30.11.2005 7:03

Re: Re: Re: Re: Uhl jezdil do Prerova ovlivnovat soud !!!

Díky, Busto, tak jsem se už dlouho nezasmál. Mimochodem - jste taky ve spolku Šalamoun? Tam byste se skutečně hodil.
JAB 29.11.2005 20:54

Re: Re: Uhl jezdil do Prerova ovlivnovat soud !!!

Nejen to, Šromová je rovněž ona dáma, které kpt. hučín, když ještě směl sloužit odmítl bezpečnosdtní prověrku. Jen ho zavřeli tak jí to kldosi přiklepl.
Busta 29.11.2005 20:26

Re: Re: Re: Typický styl páně Benešův, včetně nenápadného uplivnutí pomluvy na názorové odpůrce.

Nikoli, oprava: Nikoli jedna pani ale vice panu.Jisteze pravdive. Vzdyt tam byli spolu.
Busta 29.11.2005 20:22

Re: Jak rekl LOJR

To:Jirka H.
 
Nectete, priteli. Jinak byste vedel, naprosto presne co se delo u soudu. Mj. o tom pise dr. Hulik.Pokud povazujete komentar Petra Uhla ke kauze Hucin za umirneny, pak jste patrne upadl pri porodu na hlavicku. Nejste sam, je to casty uraz. Nechava nasledky.Dozivotni.
Busta 29.11.2005 20:19

Re: Kouzlo nechtěného

 To: Zrbra
Pisete Janu Benesovi: "Rozfrcáváte svůj kredit."
 
To myslite nepriklad podporou zmineneho Lumira Simecka ci Vladimira Hucina ci politickych veznu v KPV?
Jen abychom si rozumeli. Jsou lide, kteri maji proste narok.
Busta 29.11.2005 20:14

Re: VIDEOMUSIC.cz

Relax. Je to zapotrebi. Diky, priteli
Busta 29.11.2005 20:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

Abych se vratila k predmetu clanku pane Benesova. KDE BYL VELKY OBRANCE PRAV LIDSKYCH tehdy, kdyz soudili Simecka? Proc si nevyzadal spis? Proc se s nim neseznamil?Proc neintervenoval? Proc nepsal?  Simecka znal, samozrejme, je z Brna. Mel praci s Maticni a s prasecakem.To je medialne zajimavejsi, smerem ven, z CR.
www.videomusic.cz 29.11.2005 20:03

VIDEOMUSIC.cz

Rozhodně volte www.videomusic.cz - já tam nakupuju vánoční dárky již třetím rokem....
Busta 29.11.2005 19:58

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

Jasne ze vyfasoval nejen pokutu za hanobeni soudu, ale v kriminale ihned "diru, trval totiz na svych zakonnych pravech, zakaz balicku a nakupovani v kantyne na tri mesice, tedy an celou zbylou delku vezneni ktery nepokryla vazba. Neni jiz zadny mladik a byl v navic v podmince. Skoda ze neposlechl rady V.H. a nedal pokoj! Prosul jej aby v jeho situaci jej npodporuje, varoval, ze nevi s kym ma tu cest. Mohl si TOTO usetrit. Neusetril Je proste TAKOVY. CESTNY. Kolik nas takovych je?
Busta 29.11.2005 19:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

uvádí možnost opakování trestné činnosti, nikoli její pokračování…!
O nesporné ideologicko-politické podstatě předmětného zločinně-zrůdného usnesení rovněž svědčí i skutečnost, že ve svém základu operuje „společenskou nebezpečností“, tedy pojmy zakotvenými a praktikovanými totalitní sovětizovanou justicí. Skutečně účinná a smysluplná reforma naší perverzní fízlstátně-demokratůrní justice nezačala a ani začít nemohla, jak vyplývá se shora uvedeného. Kdy začne?
 
Poučení: Na toto moje podání navazuje moje trestní oznámení na shora uvedené pachatele – nepotrestané notorické recidivisty kryté funkcemi a nekontrolovaným mafiálním soudružstvím, aby se nemuseli vzájemně pozavírat…viz nekončící machinace lžidemokratických potentátů na všech úrovních a ve všech sférách krachujícího fízlstátu PERVERZE-CZ.
 
 
Lumír Šimeček
Busta 29.11.2005 19:49

Re: Re: Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

V součinnosti s přivolaným hasičem – zámečníkem – asi dvanáctitunové hasičské auto (!?) parkovalo na dohled od nemovitosti Krondlova 18, na stejném místě, jako dne 1.5.1989 ráno osobní automobil zn. Lada STBáků !?. Současní fízlstátní teroristé tak pokračovali a nadále pokračují v praktikách svých předchůdců, kteří, mimo jiné, zavinili smrt matky podatele dne 24.12.1984 (viz úmrtní list) ve stejném rodinném domě Krondlova 18, když tehdy obdobně zrůdně kriminalizovali podatele jako v současnosti! (Žaloba v uvedené věci byla týmž soudem protiprávně zamítnuta!?) Cynismus, zrůdnost a neodpovědnost Jiřího Stýbla se stupňuje zvýrazněnou lživou větou: „Při výslechu před soudem nezměnil (L.Š.) předchozí způsoby a zvyky, odmítl komunikovat a opustit dokonce celu“. Podavatel byl totiž (dodán a) odložen v cele předběžného zadržení s pohmožděným sluchem, bez brýlí a opakovaně pohmožděnou páteří, takže bez cizí pomoci nemohl sám vstát…! (viz ust. §89 odst.7 trest. zákona atd.) Nehorázné provokace vrcholí v předposledním odstavci předmětného vymachinovaného usnesení, který se hemží nepravdami, rozpornými skutečnostmi, nesprávnými výroky, zmatečnostmi, pravopisnými chybami, účelovými a zavádějícími formulacemi atd. Před vymachinovanými trestními stíháními jsem se nikdy neskrýval, takže je vyloučeno, že bych se „skrýval nadále“ (!?). Obdobně to platí o lživém tvrzení, že bych „pokračoval v trestné činnosti“ (!?). Navíc platné znění trest. řádu   v ust. §67 odst.c) uvádí možnost opakován
Busta 29.11.2005 19:48

Re: Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

 
Dále shora jemnovaný účelově označuje  
Václava Havla za symbol boje proti komunismu, když tento sám se opakovaně usvědčil z ochrany beztrestnosti, preference… komunistů a všech jejich přisluhovačů! (viz příslušná dokumentace, jiné důkazy a zvláště početné skutky jmenovaného a spol.).
Je zcela nepochybné, že příkaz k mému zatčení byl vymachinován a jeho „realizací“ byla porušena řada ústavně zaručených práv a svobod nejméně pěti občanů, a to staronovými gestapáckými praktikami orgánů trestního řízení a zejména ideologicko-politických „šíbrů“ a spol. Je nesporné a příznačné, že přitom poškodili můj majetek, ukradli nejméně 1 ks exponovaného barevného filmu z fotoaparátu, 1 ks audiokazety z diktafonu se zvukovým záznamem, způsobili delší dobu trvající poruchu zdraví podavatele, kterému odmítli vydat dokonce i brýle, jež mu předtím srazili a rovněž poškodili…! (viz ust.§89 odst.7 trest. zákona atd.).
Po shora uvedené fízlovské razii   orgánové, počínající si   gestapáckými metodami řádně nezajistili moji (!) nemovitost Krondlova 18 (rozražená a poškozená vchodová branka na přilehlý pozemek, rozražené a poškozené venkovní dveře rodinného domu a poškozený zámkový mechanismus dalších vchodových dveří). V součinnosti s přivolaným hasičem – zámečníkem – asi dvanáctitunové hasičské auto (!?) parkovalo na dohl
Busta 29.11.2005 19:42

Re: Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

Rovněž je zřejmá lživost výroku, že podavatel: „ Lumír Šimeček   pouze si vytáhl na policejním oddělení pivo ke konzumaci“. Mimo jiné, tehdy jsem pořídil diktafonový audiozáznam a několik fotografických obrazových záznamů, které mně zůstaly zachovány, na rozdíl od diktafonního audiozáznamu ze dne 3.12.2002 po 22,40 hod. v Brně před pivovarskou pivnicí na Mendlově náměstí, které Lubomír Šulcer a spol. protiprávně zlikvidoval, poškodil můj fotoaparát a diktafon a pořízení fotografických záznamů znemožnil!
Předmětné vymachinované usnesení dále pokračuje účelovými, nesprávnými a lživými výroky, např. že podavatel s jakýmikoli orgány státní moci odmítá spolupracovat(!?), což mu nebrání, aby nezasílal přípisy…udání (!?). Dále viz., že k vyšetření mého duševního stavu
z    n e z n á m é h o     d ů v o d u   v přípravném   řízení nedošlo (!?). Mgr. Jiřímu Stýblovi je také zřejmě zcela neznámá presumpce neviny, když uvádí dále, že jsem házel předměty a hanobil tehdejšího prezidenta republiky (!?)… Dále shora jemnovaný účelově označuje
Busta 29.11.2005 19:41

Re: Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

 krytých funkcemi a nerozborným mafiálním soudružstvím. Nadále se proto opírám, mimo jiné, o ust.čl.23 Listiny základních práv a svobod, neboť i v současném fízlstátu PERVERZE-CZ,   mají občané právo postavit se na odpor   proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, když činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny (viz nepřerušená kontinuita totalitního bezpráví zvláště komunistického, resp. bolševického typu v nejširším smyslu, tzn. státně legalizované bezpráví pražským Hradem nepočínaje a Městským soudem v Brně nekonče…). Podle ust. §68 odst.1 tr.řádu rozhodnutí o vazbě musí být odůvodněno též skutkovými okolnostmi. V daném případě tak není učiněno – existuje pouze odkaz na předmětnou zmachinovanou obžalobu, ve které je „trestná činnost“ tzv. obviněnému prokazována záznamem o podaných vysvětleních (tedy bez jakýchkoli přímých důkazů, které nikdy neexistovaly, neexistují a ani existovat nemohou – pouze lživá tvrzení policajtů)….a následuje stereotypní, fízlstátní „šrotovník“ demokratůrních korupčních mafiánů… Je zcela evidentní a mimo jakoukoli pochybnost, že ve skutečnosti důvody vazby vůči mně uvedené nebyly a nejsou (viz též veškerá předcházející vymachinovaná trestní stíhání atd). Rovněž je zřejmá lživost výroku, že podavatel: „
Busta 29.11.2005 19:40

Re: Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

Městský soud v Brně, machinovaný notorickými recidivisty na justiční pelech
samousvědčený mgr. Jiří Stýblo ze zločinné zrůdnosti a spol.
Zločinecká zn.: 37 202003,
Rooseveltova 16
601 62 Brno 1
Perverze-CZ
 
 
V demokratickém lapáku v Brně-Bohunicích v pondělí 12.5.2003-05-27
Věc: Stížnost, odboj, odpor a opovržení
 
S poukazem na veškeré předcházející a související podání, zdaleka nejen moje, podávám tímto stížnost atd. (viz výše) proti předmětnému vymachinovanému usnesení ze dne 25.4.2003, které považuji především za další nehoráznou provokaci – nekončícího obludného seriálu výkalů samousvědčených justičních zrůd – nepotrestaných notorických recidivistů, krytých fu
Busta 29.11.2005 19:37

Re: Re: Re: Revolverovy styl spisovatele Jana Benese - clenek o soudu Lumira Simecka

neboť svědecky vypovídající policistka je stará 22 let. Tohle už je přece opravdu Radio Jerevan. No a posléze mne zarazilo, že nepovolil odevzdat obžalovanému květiny. Čehož se třeba mně, v roce 1967 v době pozdní vlády Antonína II. a v roli obžalovaného, v soudní síni od sudího Fajstavera dostalo. Taktéž jsem tam, ač vlastizrádce, nebyl voděn na řetěze. Do uzávěrky se nám nepodařilo vyvolat snímky, budeme je publikovat příště, neb causa Šimeček nekončí.
Pozn.: Pan Jan Beneš se dovolil na závěr slušně soudu, zda mohou přítomní předat obviněnému před jeho odvedením do cely květiny a velké červené lízátko ve tvaru srdce (pravda a láska) . Byl odkázán na řádné povolení k návštěvě. Přesto mu květinu podal a byl vězeňskou stráží uhozen do předloktí způsobem „karate“. Silně. Kytka upadla na zem. Smutná fraška.Pak jsme jeli do Znojma na jednu z besed, v nichž Vladimír Hučín po vlastech českých seznamuje zájemce z řad občanů s pravdivou situací v BIS, o jeho případu , o třetím odboji, že stále ještě není zákon, diskutuje se o všem možném atd.Je to pro něj únavné a náročné. Nemá práci, peníze a je odkázán kdo z přátel ho sveze. Naštěstí jich má čím dál tím víc. Je to charakterní a upřímný chlap. Nyní se cítí morálně povinován vrátit L.Š. podporu, kterou mu projevoval v době jeho věznění.
Busta 29.11.2005 19:35

Re: Re: Revolverovy styl spisovatele Jana Benese - clenek o soudu Lumira Simecka

strhl Šimečka na sebe a ten mu při pádu, v pokusu zachytit se o cokoli, utrhl odznak. Vzhledem k tomu, že policie ani obžaloba nijak nedokumentují onu "záměnu s hledanou osobou" lze případ považovat za zásadně vyprovokovaný. Občan kráčející po večerním Brnu, nikoho neohrožující a svého si hledící, má být ponechán na pokoji. Policistka svědčící přímo v soudní síni vypověděla, že incident neviděla, neb srovnávala věci v automobilu, další účastník, rovněž policista pak pravil, že Šimeček se ohnal rukou, ale když dotázán, nedovedl říci kterou. Předsedající Mgr. je zřejmě znalec češtiny, neb do zápisu nadiktoval jakou. Jak vlastně došlo k pádu svědek rovněž nevěděl.
Takže triviální záležitost, jež by (pokud pomineme tu možnost policejní provokace) stála nejvýše za pokutu. Ing. Lumír Šimeček je ovšem už více jak pět měsíců ve vazbě(chyba, spletl se-od 24dubna-pozn.) a přes záruky soudu předložené, včetně té úřadu ombudsmana, v ní na základě rozhodnutí pana Mgr. Kabelíka zůstane. Neb odmítá spolupracovat s orgány (ani u soudu neodpovídal na otázky, prakticky si pouze několikrát vyžádal opravu zápisu a zejména trval na tom, aby si směl přečíst na chodbě vyvěšené zápisy o pravidlech chování v soudní síni, v jejichž přečtení mu eskorta zabránila) soudce je pak nechal z chodby přinést) a odmítl zejména podepsat jakýsi slib o svém počínání po propuštění. Neb své stihání i vazbu pokládá za nezákonné. Chování s.Grebeníčka i s.Minaříka (ve vazbě nejsou, ač obžalování z aktivit značně závažnějších) i o s. Grebeníčkovi však lze právem říci, že s orgány nespolupracuje. Soudce se choval profesionálně, výhradu bych měl jen k osobnímu vzhledu (neoholen a celkově neupraven, ba i z povzdálí nevypadal právě čistě) a potom k jeho tvrzení, že případ není politická záležitost, neboť svědecky vypovídající p
Busta 29.11.2005 19:33

Re: Revolverovy styl spisovatele Jana Benese - clenek o soudu Lumira Simecka

Antikomunismus pro něj nebyl vyčpělým pojmem ani před listopadem 1989 a vzhledem k našemu vyrovnání s komunistickou minulostí pro něj není vyčpělý ani dnes. Pravidelně jsme ho zastihovali při přečetných procesech (dosud neukončených) Vladimíra Hučína. Vcelku právem vidí totalitu jako byrokratickou zpupnost. Považuje se za svobodného člověka a odmítá se jí podřizovat. Loni v prosinci byl hlídkou policie vyzván k předložení průkazu totožnosti, neb prý odpovídal popisu hledané osoby. (Policie ani obžaloba se toto tvrzení nijak nenamáhá doložit). Ing. Šimeček odmítl a údajně se pak dopustil, po slovní přestřelce i napadení veřejného činitele. Následně na něj byla uvalena vazba. K tomu, že by jediný osamocený člověk chtěl napadnout čtyři policisty nutně zaujmout stanovisko jisté dubiosity. Dne 28. května se v Brně konal Šimečkův soud. Dostavila se asi padesátka osob, jejichž názor na byrokratickou zpupnost se shoduje s tím Šimečkovým a celou causu považuje za mstu za Šimečkovy aktivity například v případu Hučín. Začalo to vcelku vesele, když kdosi vyvěsil na stožár před soudem dosti objemný prapor s nápisem Osvoboďte Šimečka. Dostavila se justiční stráž, žádající si zjištění pachatele (přiznání je polehčující okolnost) a tvrzením, že stožár patří soudu. Zřejmě jen ze skromnosti (či oprávněného studu) pak na něm nevlála vlajka státu. Načež se strážníci pokusili prapor s nápisem spustit, ale nebyli na to dost manuálně zruční (nedělám si legraci) takže přivolán jakýsi údržbář, který to svedl. Zúčastnění mu zazpívali Píseň práce. V materiálech vystavených kolemjdoucím byly odkazy z poesie Karla Kryla a nápisy o tom, že v cele by měl být místo obžalovaného Kavan. Se zpožděním jen mírným, pak Mgr. Michal Kabelík soudu předsedající, proces krátce po 13 hodině zahájil. Ze čtyř policistů svědčili dva. Byly přečteny zápisy výpovědí dalších dvou. Z výpovědi toho jež měl být údajně napadený pak vyplynulo, že upadl, strhl Šimečku na sebe
Busta 29.11.2005 19:25

Revolverovy styl spisovatele Jana Benese - clenek o soudu Lumira Simecka

29.5. NÁZO: Spravedlnost je základem státu Jan eneš Pár caus vcelku právem, má jakousi pozornost naší veřejnosti. S. Grebeníček senior, úspěšně se vyhýbající soudu. Když se soud konečně za ubohým nemocným starcem vypraví do špitálu, obžalovaný se pro změnu zas odebere ze špitálu domů. Tohoto komunistu arciť soudí členka jeho strany. Prý už jen bývalá. nu, s. Grebeníček také jen býval estébákem. Kvůli tomu jakým ostatně má čelit žalobě. Část svědků, jeho obětí, už vypovídat nemůže. Stihli mezitím zemřít. Causa hrdinného kapitána Minaříka, jemuž sice prokázáno, že aktivně připravoval pumový útok na FE, ale předmětný jurisprudent rozhodl, že obžalovaného odsoudit nelze, neb nakonec (z vůle St, jež se obávala mezinárodně politického dopadu, kdyby to na ni prasklo) čin proveden nebyl. No, tohle známe z toho vtipu o chlapečkovi, který potkal ráno u studny Lenina, právě když se holil a Lenin byl takový humanista, že ho nepodřízl, ačkoli měl v ruce břitvu. Mezi těmi dalšími pak je causa ng. Lumíra Šimečka. Antikomunismus pro něj nebyl vyčpělým pojmem ani před listopadem 1989 a vzhledem k našemu vyrovnání s komunistickou minulostí pro něj nen
Busta 29.11.2005 19:15

Dopis priznivce Vladimira Hucina, signatare CH 77 politickeho vezne z vezebni veznice

3T 202003-3                                                                                                 12.5.2003-05-27
 
Lumír Šimeček, r.č.: 51 02 26136
MUKL – politický vězeň lapáku VV Brno
P.O. BOX 37, 601 29 Brno-Bohunice
oddělení B1, 2. patro, kobka č. 095
Busta 29.11.2005 19:09

Re: Re: Nechápu?

Ve středu 21.5.2003, 20.15 hod.
 
Ahoj ! Srdečně zdravím Tebe  a všechny ostatní!!! Díky za vše! Dnes odpoledne jsem v pořádku obdržel od bachařů Tvůj milý pohlednicový pozdrav z 20.5.2003. Vše z internetu mám již dokonce 2x (aktualizace) díky advokátovi JUDr, Petru Živělovi(plná adresa a kontakt – pozn.) Dnes jsem díky návštěvě Vladimíra Hučína, Františka Bubeníka, Mgr. Jana Šimsy a Jana Krále (všichni signatáři Charty 77, kromě Fr. Bubeníka) konečně obdržel můj starý dobrý adresář – protože byl kroužkový, tak trvalo 14 dní než se propašoval bez obalu s ocelovými kroužky! = nebezpečný předmět! Ve středu 28.5.2003 ve 13 hodin, č. dveří 010 v přízemí Městského soudu v Brně, Rooseveltova 16, 601 62 Brno1: mohu očekávat nepodmíněný flastr klidně přes 12 měsíců (tedy natvrdo!) – inu uvidíme. Jsem „v pohodě“ – téměř od začátku jsem na cele spolu s občanem Ukrajiny, který se nachází 9-tý měsíc v režimu vydávací vyzby – viz trestní řád: Gennadij (Alexandrovič) Firsov, narozen 8.1.1965 v Kyjevě, absolvent elitní 4-leté VŠ KGB (vojenské) v Kyjevě (dědeček z matčiny strany generál Rudé armády SSSR, dále studoval VŠ ekonomickou v Kyjevě – jeho partnerka ing. Simona Hanousková , Ibsenova 6, 638 00 Brno-Lesná – pokrač. Příště!
S láskou a přátelstvím Lumír Šimeček
Busta 29.11.2005 18:57

Re: Re: Příliš mnoho slov pane Beneši....

Srdce snad jeste nikdy nikoho neurazilo, jako symbol? Srp a kladivo ,ruda hvezda ci hakovy kriz jsou horsi. Viz nedavno uvedenou vystavu bolsevickeho pohunka karikaturisty Sergeje Jefimova, v galerii Vorsilska,  ktery se prostituci s bolsevickym rezimem prokreslil a dozil 105 let. Prezil vsechny diktatory. Rikal ze se nestydi. Ze jeho bratr zahynul v gulagu. Ze takovy je zivot. Bohuzel
Busta 29.11.2005 18:52

Re: Jestli bych měl někomu věřit

Svet je maly. A musime tu spolu zit. S hajzly se zije tezko.Nekdy se to taky hned nepozna.
Busta 29.11.2005 18:46

Re: Tohle není nic nového

Presne. Zatimco Svatopluk Karasek, nynejsi vladni zmocnenec dostal prasecak v Letech u Pisku jako vladni ukol. Ze se pan Uhl tehdy nezajimal taky tak vehementne, ze v Hodonine u Kunstatu kde byl cikansky tabor /1942-43, /kde je dalsi pamatnik cikanskeho holocaustu , slavnostne odhaleny 17.srpna 1997 je  rekreacni stredisko a bazen. Hlavni taborova budova stale stoji a slouzi.  To velike zastance lidskych prav nepoburuje? Jaky je v tom rozdil? Ta prasata nevedi kde se nachazeji, ale lide se tam jezdi rekreovat dobrovolne. Ve vsi skromnosti, nejsem zmocnenec neceho a nikoho, a presto jsem se slavnostniho odhaleni pamatniku zucastnila. Pozval mne totiz autor vitezneho navrhu , zvitezil v  konkurzu.  Cikan. Pamatnik je dustojny a krasny, stoji vedle ve smutnem a ponurem lese.
 
Publikace MA BISTEREN - NEZAPOMENEME
vydalo Muzeum romske kulrury 
AeroKarel 29.11.2005 18:42

Uhl a cikáni,

Uhl a Hučín .........
proboha, copak někdo čeká něco rozumného?
Kromě bolševíků, dosud vědoucích že Hučín "kriminálnil"?
Petr H 29.11.2005 18:34

Jestli bych měl někomu věřit

to o Václavu Havlovi,tak je to Jan Beneš.
Mimochodem,pokud se nemýlím,JAB si pozval Havla za svědka na svatbu.Mimo jiné.Pro méně chápající tím naznačuji,že mají(měli)společné známé,kteří Havla znají.
Busta 29.11.2005 18:34

Re: Re: Re: Nechápu?

Myslim ze prihoriva...
Busta 29.11.2005 18:32

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Svedecky pod prisahou prokazano. Nekteri dokonce byli nuceni svedcit. Skoda ze Bublana jako svedka obhajoby soud nepripustil.  Bylo by zajimave videt a slyset jak a co  pod prisahou svedci signatar CH 77 a farar, reditel BIS, Hucinuv nekdejsi nadrizeny, ktery jej kazdorocne vyznamenaval hodnocenim nejlepsiho pracovnika   a dnes  ministr vnitra.
Busta 29.11.2005 18:28

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

  Apropo, Letna:
 
Letná 2005 byla zdokumentována a ocitla se na výstavě Czech Pres Photo
 v přízemí Staroměstské radnice