25.9.2022 | Svátek má Zlata


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JAB 29.11.2005 20:54

Re: Re: Uhl jezdil do Prerova ovlivnovat soud !!!

Nejen to, Šromová je rovněž ona dáma, které kpt. hučín, když ještě směl sloužit odmítl bezpečnosdtní prověrku. Jen ho zavřeli tak jí to kldosi přiklepl.
Vanek 29.11.2005 13:08

Tak nám pustili Hučína, paní Milerová...

ČRo 6 pořad: Názory a argumenty  - Po - Pá: 18:10 Martin Schulz
Tak nám pustili Hučína, paní Milerová... Sepisovat  Jaroslav  Hašek  svého  Švejka  v těchto dnech, možná by ta kniha  začínala  místo  odkazem  na násilné ukončení života následníka trůnu slovy: "Tak nám pustili Hučína, paní Milerová..." (...) MP3 (...) Nověji,  za přítomnosti veřejnosti v jednacím sále, soud Hučína žaloby v  plném  rozsahu  zprostil, a to právě pro nedostatek důkazů. Co si o tom  myslet,  nevím...  Ihned  s  osvobozujícím  rozsudkem  se tu však objevila  celá  řada otázek. Jde hlavně o to, že byl-li Vladimír Hučín osvobozen  kvůli důkazní nouzi, a je-li naopak pravdivé jeho tvrzení a tvrzení  obhajoby,  že  obvinění  proti  němu  byla  vykonstruovaná  a výpovědi zmanipulované - co se stane nyní? Budou  následovat  masivní,  rozsáhlá a konkrétní obvinění proti všem, kdo  se  na dřívějších výpovědích proti Hučínovi podíleli? Půjdou před soud  všichni  ti,  které  pan  Hučín  v  souvislosti  s jeho vlastním stíháním označil za ony manipulátory s důkazy? Nastane  v  celé  této  kauze  zrcadlový obrat? Takový, jaký si případ zarytého  bojovníka  proti  komunistickým manýrám minulým, současným i budoucím zaslouží? Jsem - zvědav..
Vanek 29.11.2005 13:03

Když čtete tu Uhlovu nejposlednější tvorbu o Hučínovi

  Státní zastupitelství, opakujte se mnou: Je to má chyba, má veliká chyba... Když čtete tu Uhlovu nejposlednější tvorbu o Hučínovi a jeho kauzách (Petr Uhl: Politické otazníky nad Hučínem, deník Právo 25.11.2005), hned vidíte, že píše o něčem, o čem nemá potuchy, i když se opět tváří, jako že ví všechno: "Včerejší zprošťující rozsudek nad bývalým důstojníkem BS Vladimírem Hučínem by proto nestál za komentování, zejména neznáme-li odůvodnění rozsudku, které bude doručeno písemně, a nevíme proto, proč vlastně soud státní zástupkyni důkazy neuznal." Přeci víme, že soudce jasně řekl, že DOKONCE AN TO, Z ČEHO BYL HUČÍN OBŽALOVÁN, NEJSOU TRESTNÉ ČNY! Kdyby se velectěný soudruh Uhl namáhal alespoň číst zprávu Českých novin, věděl by to. Zrovna tak jako to, že žaloba ani Hučínovi nedokázala, že by on opravdu dělal, z čeho ho obviňovali. Cely clanek
Vanek 29.11.2005 13:11

Re: Když čtete tu Uhlovu nejposlednější tvorbu o Hučínovi

 
Vanek 29.11.2005 12:57

Uhl

  Uhle,
 
Chartisticti disidenti jsou neco vic nez nechartisticti disidenti? Byl jsem disidentem davno pred Chartou kterou jsem podepsal a po dvou letech odvolal kvuli “disidentum” jako jsi ty.
Kriminalnim trestne ciny:   Za Charty ti nevadily kradene psaci stroje na kterych se rozepisovaly sdeleni Charty? A co kradena mrkev   z poli kterou se zivil chartisticky dobytek ( vetsinou kozy )   na usedlostech v kterych chartisti zili? Mrkev a jine plody zeme kradli s poli lide blizci chartistovi plk. Janu Princovi ( BIS). Pokud je mi znamo tak Vladimir Hucin nikdy nic neukradl. 
 
Jiri Vanek
Spolecnost slusnych krajanu
zlý kukuč 29.11.2005 13:22

Re: Uhl

Však také L. Lisovi tu kradenou krmi pro kozy a osly řádně a nepodmíněně osladili  To jen tak na okraj.
nikdo 29.11.2005 12:23

Když se zaujatost se zlou vůlí zasnoubí,

dochází ke srážce dvou blbců  (Beneš + Uhl)  a stavají se stranami jedné mince.
zlý kukuč 29.11.2005 14:28

Re: Když se zaujatost se zlou vůlí zasnoubí,

 
Myslím, že se ZÁSADNĚ mýlíte
Teorie blbosti totiž popisuje "převažující vzájemnou afinitu blbců". Blbci většinou vytvářejí tzv. "clustery", které mají tendenci neustále v libovolně zvolené množině lidí růst. Postupně množinu tento cluster blbosti ovládne, následně ovšem dosáhne nadkritické masy blbosti (viz.Jakeš, Havel "Kvantová teorie blbosti", Academia 1988).Poté nadkritická masa blbosti způsobí řeťezovou reakci blbosti a blbci jsou rychlostí světla rometání do prostoru, tedy do jiných skupin, kde se proces opakuje).
Pokud dojde ke srážce dvou izolovaných blbců na volných drahách, oba dva se excitují na výšší úroveň blbosti.- zákon o zachování blbosti byl již novými poznatky vyvrácen, celková tzv. agregovaná blbost" i na planetě se zvyšuje se čtvercem přírůstku obyvatelstva.
 
V tomto případě se jedná spíše o srážku jiných elementů . Zřejmě o srážku dvou lementů  "iracionální idealista"  s opačným nábojem.
Hezký den. Dnes mne práce fest nebaví.
JH 29.11.2005 12:02

Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Je tragedií režimu, že zločinec Hučín vyšel zatím z důvodných obdinění naprázdno. Měl by sedět až by zčernal - jeho metody jsou stejné jako metody komunistů v 50 tých letech. Lump zůstane vždy lumpem pokud vraždí pro svůj zisk špatně zakrývaný jakýmsi světovým názorem. Lumpové Mašíni zůstanou vrahy a lumpy i kdyby je současný režim dekoroval jakou koliv medajlí. Kolik komunistických a diktátorských stvůr si udělovalo vysoká vyznamenání a vychvalovalo se jako zachránci lidstva a dnes je provází jen opovržení a prokletí! Dějiny ukáží zda nepovedený levičácký experiment komunizmu přeci jen není blíže lidskosti než dvě století trvající podvod t.zv. americké pseudodemokracie mafiánů a zlodějů.
tatina 29.11.2005 12:08

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Vám asi moc chybí totalita,že?Klidně se můžete odstěhovat na Kubu,či Severní Koreu.Máte na to nějaký důkaz,že Hučín je zločincem?Já tedy ne.Proto se i já divím,že jsou ještě dnes mezi námi takový lidé,jako jste Vy.
JH 29.11.2005 12:25

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Právě, že jsem totalitu zažil a vím co to je když fanatikovi z kteréhokoliv spektra se dostane vnuknutí, že je mesiášem dopadá to v dějinách tak jak to dopadá. Čtěte podrobně a uvažujte, myslíte si, že mafiánské praktiky u pravičáků jsou lepší než byly u komunistů_? JH
Busta 29.11.2005 12:56

Re: Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Mluvite od veci.
nikdo 29.11.2005 12:29

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Tak tobě už chybí se opásat dynamitem a vyrazit mezi zotročený lid.  
Busta 29.11.2005 12:38

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Jdete si troubit sve nazory na Letnou, na komunistickou besidku, soudruh Grebenicek vas pochvali. A neobtezujte slusne lidi
Busta 29.11.2005 18:28

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

  Apropo, Letna:
 
Letná 2005 byla zdokumentována a ocitla se na výstavě Czech Pres Photo
 v přízemí Staroměstské radnice
Modrý pták 29.11.2005 12:41

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Tak v tomhle punktu "Lump zůstane vždy lumpem pokud vraždí pro svůj zisk špatně zakrývaný jakýmsi světovým názorem" jsem s Vámi zcela zajedno. Komunisté jsou naprosto demonstrativním příkladem. A dějiny prokázaly, že komunismus je nepovedený levičácký experiment, který s lidskostí nemá vůbec nic společného.
Hera 29.11.2005 13:32

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Zločinec ? A jaké zločinění má prosím na svědomí?
Jura Jurax 29.11.2005 16:18

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

No, jak zřejmo jste pěkně naštván. Nic v restituci, ani jinak se nejspíš nezbohatlo, furt se musí dělat - tak se aspoň závidí.
 
A Dějiny ukáží zda nepovedený levičácký experiment komunizmu přeci jen není blíže lidskosti než dvě století trvající podvod t.zv. americké pseudodemokracie mafiánů a zlodějů je výrok vpravdě pozoruhodný. Ono neidealizujme si kapitalismus, jistě, leč výrazy lidskost a komunismus jsou v diametrálním rozporu - prostě se navzájem vylučují. Důkaz zřejmý, netřeba uvádět gulagy, Jáchymov, likvidaci třídního nepřítele atd. atd.
 
Hučín - on je to zřejmě z podstaty rebel - ale jeho možná donkichotský odboj za bolševika je mi sympatický. A jeho činy co oficíra BIS - v jednom pravdu měl, že totiž policie, justice a všeliká věrchuška je komunisty, estébáky a jinýmy podobnými lumpy prolezlá dodneška.
Auiam 29.11.2005 16:30

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Simon Wiesenthal, ten lovec nacistů, byl také rebel z podstaty? Nebo jej k tomuto postoji přivedlo něco, čemu slušný člověk prostě nemůže nechat volný průběh?    
Busta 29.11.2005 18:32

Re: Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Svedecky pod prisahou prokazano. Nekteri dokonce byli nuceni svedcit. Skoda ze Bublana jako svedka obhajoby soud nepripustil.  Bylo by zajimave videt a slyset jak a co  pod prisahou svedci signatar CH 77 a farar, reditel BIS, Hucinuv nekdejsi nadrizeny, ktery jej kazdorocne vyznamenaval hodnocenim nejlepsiho pracovnika   a dnes  ministr vnitra.
Busta 29.11.2005 18:27

Re: Nechce se věřit, že jsou mezi námi.

Hele, nejakej Stalin se nam reinkarnoval? :-)))Nebo Dzerzinskij? To vysumi...
petr 29.11.2005 12:01

Hučín je nepochybně magor a nebezpečný

Krom toho jeho činy jsou povahou kriminální. Vy, pane Beneši,  jste v Americe připíjel a asi vám připadá z té dálky, že snad koncem 80.letech mohlo být přiměřenou formou odporu proti komunismu shromažďování zbraní a odpalování pěticípých hvězd. Já jsem tu žil a musím říct, že bych (i tehdy) nerad potkal na ulici magora, který má tajnou sbírku zbraní a odpaluje někde nálože u nevinných pěticípých hvězd, srpů a kladiv. A to, že po hysterickém porevolučním období BIS došlo, že nemůže zaměstnávat psychopaty je fajn, jedinou chybou je, že ze začátku nebyly instituce imunní vůči antikomunistům, jak se někteří lidé sami deklarují.
Busta 29.11.2005 12:47

Re: Hučín je nepochybně magor a nebezpečný

Tezko neco vysvetli nekomu, kdo nevidel napodruhe eskortou dovezeneho svedka obzaloby Antomina Mikese /podle vsech dostupnych informaci agenta KGB/ z veznice v Pardubicich, kde sedi za cca 40 milionovy podvod-defraudaci, zbyva mu tak bratru odsedet jeste sedm let. Mimochodem sdilel spolecnou chodbu ve veznei s ing.arch. Lumirem Simeckem, signataremCH 77, kteremu StBaci zabili matku, tim ze nekdy v roce 19987 jej odvlekli do zadrzovaci cely a bezmocne mame nemel kdo zatopit. V umrtnim listu podepsanem dr. Langrovou stoji, ze zemrela na podchlazeni. L.S. dostal 2+3 mesice za podporu Vladimira Hucina, oficialne napadeni verejneho cinitele. Policiste jej porazili a pritom jednomu utrhl nasivku visici na JEDNOM stehu. Toto je zaprotokovano. Za smrt one pani nebyl dosud nikdo podle zakona potrestan, naopak jeji syn domahajici se spravedlnosti si to v ucelove vedenem procesu odsedel natvrdo. Nedelam si zadne iluze o typech kteri sem pisi. Ale normalni ctenari by si meli dat trochu prace a seznamit se se skutecnostmi a souvislostmi. Jsou dostupne na netu. Podobne blaboly jsou ubohe. 
Veronika Valdová 29.11.2005 13:05

Když už byl připomenut Antonín Mikeš,

je dobré zmínit, že tento agent StB a KGB, který byl dekonspirován právě Vladimírem Hučínem, byl taktéž autorem jedné z předlistopadových žalob na VH. Mikeš byl takto usvědčen soudcem Pavlem Benešem. Tady se ovšem za spolupráci s cizí tajnou službou nepopravuje ani nezavírá. Připomínám, že není možné sedět donekonečna na dvou židlích - tedy mít bezpečnostní složky narvané lidmi, kteří dříve sloužili pod přímým dohledem KGB a nyní by rádi dostali bezpečnostní prověrky pro práci v NATO.
Obnova řízení - rehabilitace Vladimíra Hučína IX/2004: výslech svědků Mikeše a Jemelky  
 
 
 
 
stařec 29.11.2005 12:00

s. Uhl nebyl disident bojujícíza demokracii a lidská práva, ale zarytý trockista.

proto byl stalinisty zavírán. Proč byl dosazen na ochránce lidských práv nechápu.
Xaver X.X. 29.11.2005 11:30

A většinou názporů p.Uhla nesouhlasím, ale styl článku

pana Beneše je bolševicky nechutný.
Xaver X.X. 29.11.2005 11:32

Sorry: S většinou...

František I. 29.11.2005 11:43

Re: A většinou názporů p.Uhla nesouhlasím, ale styl článku

Ale pravdivý. Apró, jaký je rozdíl mezi komoušem a nasistou?
Xaver X.X. 29.11.2005 11:57

Komouš kouše mouchy

a nasista je rasistický nacista.