Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Jsme v průšvihu. Proč a jak?

Vláda vydala k 27.12. 2020 Opatření proti šíření koronaviru v ČR. Jenže někteří lidé (přibližně 30%) tato Opatření nedodržují (roušky - respirátory, rozestupy, desinfekce.…).
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Psovi psí smrt! Ano, bude hůř.

0 0
možnosti
JS

Dobrý článek.Celkově se dá říci,že se nám to vymklo více než sousedům.Svádět všechno na vládu potažmo na Babiše je ubohost.Naše slavná demolratická opozice to hnojí co to jde.Na jedné straně doporučuje dodržovat vládní opatření a jedním dechem dodává,že ta opatření jsou špatná nebo nedostatečná.

0 0
možnosti
VK

Síbku nedělejte z nás hlupáky.Je snad každému jasné,že opozice neprosadila vůbec nic.Všechno si posvětily ANO,KSČM,ČSSD.

0 0
možnosti
Foto

V Německu se nosí roušky pouze v MHD a v obchodech.

0 0
možnosti
ŚS

Část občanů je prostě tupá: fronta na pCR test: 2 z 9 mají roušku pod bradou. 4 se nacpou mezi 2 čáry vytyčující 2 metrový rozestup. Po upozornění se čílí, že se jich bojím. Po informaci, že já jsem pozitivní, jako když střelí do vran. Mysleli si, že stojí ve frontě na banány?????

0 0
možnosti
ZJ

Bohužel nekázeň nás táhne dolů. A policie nikde. Viděl někdo policii na ulicích? Navíc teď budou kontrolovat okresy a na ignoranty ve městech jim nezbyde již vůbec čas.

0 0
možnosti
Foto

Stačí nakouknout třeba do Izraele, jak vymáhá právo. Takže ano, souhlasím s autorem.

0 0
možnosti
JU

J96a31n 69U32r12b26a79n

2. 3. 2021 10:54

Israel sice lockdownoval, ale hlavne testoval a hlavne hlavne ockoval. Ono se jinak duveruje statu, ktery nejen zakazuje, ale predevsim resi a stara se. Myslim o obcany, ne o kapsu a ego premiera.

0 0
možnosti
JP

Jak kdyby to psal komunistický funkcionář z padesátých let.

Přesně jeden z lidí, kteří udělali z policajtů (pomáhat a chránit) chvalně známé orgány.

Zatím jediná obrana, než někdo vymyslí něco dalšího, je pokutu neplatit a pustit se do přestupkového řízení.

Mimo jiného má platit čestné prohlášení. Napíšu si ho a budu ho vozit s sebou na kole. Pokud mne orgáni zastaví, jednu kopii jim předám.

0 0
možnosti
JU

J24a34n 58U65r78b84a65n

2. 3. 2021 10:03

Do toho prestupkoveho rizeni bych sel. Verdikt z tohoto rizeni nemusite prijmout a odvolate se k soudu. Strejcove, co aspon u nas resi prestupky, se takovehoto postupu vetsinou leknou a neoflastruji vas. Ale i kdyby to k tomu soudu doslo, mate myslim slusnou sanci i tam uspet.

0 0
možnosti
JU

J85a76n 19U26r84b70a24n

2. 3. 2021 9:49

Pane boze, kde autor techto §racek zije? Chodim do prace, nakupovat, se psem na vychazku. 99 procent lidi narizeni dodrzuje. Pises na objednavku Babise, 6lbe?

0 0
možnosti
JP

Ano to jsou s#ačky. To si ale přečtěte na PL názory politologa Zbořila. Ten na nás chce poslat Národní gardu (asi ji sám založí), která bude mít oprávnění střílet.

V přépadě vidíte, co se stane, když se politolog nepovede.

0 0
možnosti
JF

J53a42n 32F25r65á17ň81a

2. 3. 2021 9:38

Autor článku vyhrává zlatého bludišťáka za blábol dne.

Navrhuji, aby ke každému zlobivému občanovi, je nás podle autora 3.333.333, byl přidělen policista a dohlížel na nás, i doma, po celou dobu trvání pandemie.;-D

Jediné co má autor skoro správně je informace, že městské policii velí většinou starosta. No, ze zákona velí starosta, ale může to být i jiný člen zastupitelstva, nebo pověřený strážník.

Gratuluji ke skvělému článku.;-D

0 0
možnosti
ZJ

Znáte jiný způsob jak zdolat pandemii, než dodržovat a vymáhat Opatření vlády?

Podobně, také dopravní předpisy se nemusí dodržovat? A zákony?

0 0
možnosti
JK

Autor se snaží říct, že pokud bychom nosili roušky a dodržovali vládní nařízení, tak by byla viremie dávno pryč. Jenomže ten virus si dělá co chce.

Protože je to virus, který má všechny vlastnosti virusu pandemického. Jeho základní vlastností je, že virus nectí žádná pravidla a na opatření se z vysoka vyignoruje.

Nectí odbornost odborníků. Nerespektuje vládní nařízení. Je schopný šířit se po celém světě. Má na to dobrou genetickou výbavu. Je silně virulentní, lehce se přenáší mezi vnímavými jedinci a lidé ho neznají. Proto si vysloužil název pandemický. Pokud by neměl takové vlastnosti, neříkali bychom mu pandemický, ale byla ba to rýmečka, které by si nikdo nevšímal.

0 0
možnosti
MS

Kdepak jste vzal těch 30%, pane autore?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz