Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Jezinky chtějí manželství

Manželství je staletími prověřená instituce. Existuje především kvůli zachování života a zachování rodu, rozuměj kvůli plození dětí. Legislativní zvýhodnění manželství coby svazku muže a ženy také existuje především kvůli dětem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DS

Diskusi jsem viděl. Je pravda, že oba pánové příliš "tlačili na pilu", byli slušní, ale zároveň jak pytel blech. Což mně docela vadilo! Jenže! Štěpánek a mnozí jemu podobní si "ty dva" spojuje pouze s jednou (či několika) sexuálními praktikami. Ostatně já tvrdím, že čeho je mysl plná... Stejnopohlavně nejsou orientováni jen muži, ale kupodivu i ženy - což našemu zhrzenému a odmrštěnému milenci ČTV jaksi uniklo. Nelpěl bych na názvu onoho svazku, podle mých zkušeností je to mimo jiné i otázka věku. Starší - jako já - by "manželství" nezvolili, mladší tento výraz užívají zcela běžně. Základ je ovšem v tom, co přisprostlému "análistovi" Štěpánkovi jaksi uniklo. Jde totiž o to, že ti tva/ty dvě se mají docela obyčejně rádi/rády a že ten druhý člověk, ať už jej nazveme jakkoli, je pro prvého tím nejbližším člověkem na světe (a naopak). Proto by měli/y mít, žijí-li ve svazku, naprosto stejná práva ale i povinnosti (!), jako např. bezdětní hetero-manželé.

0 0
možnosti
JF

J87a33n 66F77r86á51ň45a

18. 2. 2021 7:42

Institut manželství vznikl, aby stát podpořil plození dětí a chránil je. Proto vdovský důchod, proto společný majetek nabytý v době manželství atd. Je to výhoda, kterou společnost motivuje muže a ženy, aby plodili nové poplatníky. Homosexuálové nesplňují základní podmínku pro udělení této výhody. A základ. NA VÝHODU NEMÁ NIKDO ŽÁDNÉ PRÁVO.

0 0
možnosti
MK

naprostý souhlas - jen malá výhrada ke konstatování v úvodním odstavci - viz zde : Legislativní zvýhodnění manželství coby svazku muže a ženy- konec citace - dnes se spousta nesezdaných párů - kde se ženy chovají jako "samoživitelky" na což dostávají od nás ( ne od státu - ten nic nemá - ten je jen správcem našich daní ) finanční podporu a nám se tím vysmívají !!!!!!

0 0
možnosti
PA

Štát akože vychádza v ustretí osamelým matkám, ktoré ovšem osamelé (nie všetky samozrejme) vôbec nie sú. Žijú s partnerom bez papierov a čerpajú výhody na ktoré tie, čo žijú v oficiálnom zväzku nemajú nárok. Jedna z mnohých absurdít tejto pomýlené doby.

0 0
možnosti
MG

Hlavní motivací těchto požadavků nejsou žádná nová práva pro homosexuální páry, ale jejich snaha vnutit ostatním svůj pohled na svět. Chtějí, aby každý uznal, že homosexuální a heterosexuální pár jsou totéž. Chtějí, aby každý přijal názor, že je rodina nepodstatný detail v lidském životě. Že je sexualita nepodstatnou osobní záležitostí každého člověka a že jsou jiné, daleko podstatnější věci. Například vztahy Tchaj-wanu s Čínou.

Je to snaha o převýchovu společnosti, nikoliv boj za nějaká občanská práva.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz