28.2.2024 | Svátek má Lumír


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Jezinky chtějí manželství

Manželství je staletími prověřená instituce. Existuje především kvůli zachování života a zachování rodu, rozuměj kvůli plození dětí. Legislativní zvýhodnění manželství coby svazku muže a ženy také existuje především kvůli dětem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Š. Hašek 18.2.2021 11:03

Naprostý souhlas.

D. Černá 18.2.2021 11:57

A to ještě homosexuálové narafičili tu boudu s těmi letadly co nespadly 11. září Hašku;-D

Š. Hašek 18.2.2021 12:06

Někdy ve 2.C jsem si o přestávce rozbil hlavu, vo lavici. Ten spolužák bude určitě homouš, na to září se ho ještě voptám. Všechno souvisí se vším ......

Až to vodlehne, dovolím si Vás pozvati na guláš, budete ozdobou večírku, asi pět kamarádů je na Vás fest zvědavejch. Pijete pivo?

D. Černá 18.2.2021 12:17

Musím vás zklamat Hašku, nejezdím do vyloučených lokalit.

A povězte mi ten příběh o tom letadle, jak do toho Pentagonu nenarazilo a byla to vlastně multikára a jak se nenašly ty motory. díky.

Š. Hašek 18.2.2021 14:44

Vždy (no skoro) mě potěšilo, pokud jsem nějaké ženě (???) uvízl krapet v paměti a neustále se ku mně vracela. Najednou a opakovaně.

Jo, ...... a nějak jsem si nevšiml, že by ten Pentagon (tři vokna) rozvoral Boeing, s plnýma nádržema. Co jste měla na základce z fyziky, chemie, matematiky???

Ten Boeing je fakt velká potvora, ale do ocelové konstrukce (WTC) vjel jak ostrý a tenký nůž do paštiky. Ani se nezaprášilo, na těch fotkách, myslím prvních několik setin sekundy. Dál už to zvládne pyrotechnik.

Stran toho guláše jste se mohla dočíst "až to vodlehne". Nebojte, z koček a psů nebude. Do vyloučených lokalit byste jezdit měla a neziskově pomáhat.

V. Povolný 18.2.2021 10:55

Potvrzuji nedůvěru a mizerný dojem v důsledku používání salámové metody stupňování požadavků. Oni opravdu tvrdili, že jim jde o registrované partnersví a o nic víc. A že nebudou usilovat o adopci. Pomocí těchto slibů dosáhli schválení registrovaného partnerství. Jenže, kde ty loňské sněhy jsou. Nevěřil bych jim ani slovo.

M. Valenta 18.2.2021 11:45

V historii běžný způsob získávání čehokoliv. Například jsme se tímto způsoben dobrali demokracie a také ji tak můžeme ztratit.

P. Han 18.2.2021 12:28

Fakt jsme se demokracie dobrali salámovou metodou? To se zkoušelo akorát v 68. a bum ho, přišli Rusáci. Nebo myslíte u vás v Německu?

M. Valenta 18.2.2021 14:17

Myslím to obecně. A pod salámovou metodou rozumím různé kroky, úkroky, nátlaky i dočasné ústupy.

J. Hanzal 18.2.2021 10:50

Naprostý souhlas, pane Štěpánku!!!!!!R^R^R^

J. Mičan 18.2.2021 10:41

P.S. tak jde, sakra, o homouše a lesby, nebo o děti?:-P

I. Patta 18.2.2021 20:56

Jsou to spojené nádoby. Předesílám, že starobní důchody jsou dividendy z investic do výchovy dětí (definice). Dokud budou v účetně špatně nastaveném státním důchodovém systému naše děti přímo financovat ze svého odvodu sociálního "pojištění" starobní důchody všech, tj. i bezdětných homosexuálů (v roce 2020 to bylo 16 miliard korun), je zbytečné vychovávat děti. Důsledkem je hromadné vymírání pracující populace. Výsledek? Za posledních 25 let se nám nenarodilo 1 250 000 dětí do vyrovnané populační bilance 10 milionového národa.

J. Mičan 18.2.2021 10:35

Opravdu nevěřím, že by nějaký homosexuál byl schopen dát jakémukoli dítěti tolik mateřské lásky a péče, jako skutečná matka. Per rectum k mateřským citům cesta určitě nevede.:-/

J. Lukavsky 18.2.2021 10:58

No nevím co je pro dítě lepší, to by asi měl říci dětský psychiatr. Prý zásadní rozdíl není. Ale určitě je pro dítě lepší když žije v klidném a spokojeném svazku dvou tatínků či dvou maminek nežli třebas v rodině kde otec je ožrala, všechny mlátí event. někoho zabije. Teorie šedá jest... J.L.

P. Moravčík 18.2.2021 11:14

To by platilo, keby typický otec bol ožran a mlátil doma všetko rad-radom. Prevažná väčšina manželstiev si svoju úlohu a povinnosti voči potomstvu plní, dokonca často aj po rozvode. Domácnosť teplých má obyčajne krátku životnosť, ide tam skôr o udržanie si teplého zadku na dosah. To adoptovanie dieťaťa je obyčajná kamufláž, ktorá má zakryť a legitimizovať sexuálne potreby páriku. S biológiou a biologickým zmyslom manželstva to nemá nič spoločné.

P. Brich 18.2.2021 11:36

Může to být třeba i kamuflovaná pedofilie.

P. Moravčík 18.2.2021 11:44

Často je to tak, máte pravdu.

J. Kalina 18.2.2021 12:49

to máte naprostou pravdu. Ještě jste zapomněl uvést, že je např. blbé když dítě žije ve svazku, kdy 1. tatínek chlastá a 2. tatínek to dítě mlátí. A co teprv když jedna maminka tohle a druhá toto. Hodně hádek u heterosexuálů vzniká kvůli žárlivosti popř. že jeden druhému zahýbá, což je u 2 taťků jistě zcela vyloučené a ta představa jak se hádají po rozvodu o střídavou péči!!

E. Korbelová 18.2.2021 10:21

Co pořád řešíte homosexuály? Třeba ti dva jsou normální konzervativní manželský pár žijící v harmonii a vzájemné lásce. Mají jasno o svém pohlaví a sexuální identitě , a oproti dnešní módě na tom nechtějí nic měnit. A vzhledem k dnešní oblibě análního sexu, zejména u heterosexuálních mužů, se jejich rodina liší jen nepřítomností potomků a takových heterosexuálních rodin je plno. Přiznání statusu manželství stejnopohlavním párům mě nijak nepoškodí, alespoň se zjednoduší administrativa. Horší jsou ti dnešní "tranziti" co surfují od jednoho pohlaví k druhému, jenom aby měli na fejsbůčku hodně lajků. Není daleko doba, kdy se nějaký ryze heterosexuální sportovec rozhodne, že se cítí jako lesbická žena a bude sbírat medaile mezi ženami a ještě chodit za holkama. Potom budete ještě prstíčkem hrabat pro poctivé homosexuály. ;-D

L. Harvánek 18.2.2021 10:34

A jinak zdraví souží dobře?

E. Korbelová 18.2.2021 10:48

Děkuju za optání, vzhledem k věku a prodělanému koronáči , mě zas tak hodně nesouží.

P. Moravčík 18.2.2021 11:26

Teplá komunita podnietila začiatok pádu zdravého rozumu a normálnosti. Ak nepatríte do tejto skupiny postihnutých chybou v behu prírody, budete ešte hrabať všetkými dvadsiatimi prstami za návrat k prírodným zákonom. Inak, všimol som si, že ženám to často nedochádza a veľmi sa tejto abnormality zastávajú. Skrátka, materský pud a snaha chrániť mláďatká, aj keby to boli vrahovia. Materinská duša nedopustí jediný krivý pohľad. A korona má údajne aj psychické následky?! Nič v zlom, ale ospravedlňovať niečo, čo si skôr zaslúži súcit, nie je cesta ako pomôcť spoločnosti vysporiadať sa s umelo rozvíreným problémom. Spoločnosť pomáha napr. telesne postihnutým, aby sa necítili odstrčení a prehliadaní. Oni ani nič iné nechcú. LGBT+ komunita však chce niečo, čo totálne zničí normálne fungovanie spoločnosti. Začiatky katastrofy prichádzajú pomaly a nebadane, až potom sa začínajú diať veci.

E. Korbelová 18.2.2021 12:00

Homosexuálové za pád zdravého rozumu nemohou, za to můžou neobolševici, kterým je každá záminka pro ovládání společnosti dobrá. Křesťanské církve ovládali společnost jako pokrytečtí strážci morálky, starokomunisti třídním bojem a dnešní mladí bolševici už se třesou, aby ovládali společnost politickou korektností na všechny způsoby. A většinou jsou úplně "normální", tedy až na tu marjánku, ale to je poslední, za co bych je odsuzovala. A velkým zastáncem "tradiční" rodiny je i Putin.;-D

J. Heincl 18.2.2021 12:26

Takže když je veřejně označený vyvrhel, v tomto případě Putin, zastáncem něčeho rozumného, tak to kvůli němu budeme považovat za špatné?

E. Korbelová 18.2.2021 13:07

Tím chci říci, že omezovat svobodu lidí lze násilným prosazováním jakékoliv "správné" myšlenky.

J. Heincl 18.2.2021 15:17

Mám tomu rozumět tak, že v případě nepovolení homosexuálních manželství je omezena svoboda lidí?

E. Korbelová 18.2.2021 20:10

Nepovolení homosexuálních manželství je diskriminace (i když to slovo nemám kvůli určitým kontextům ráda) a diskriminace je omezení svobody.

P. Moravčík 18.2.2021 14:41

Týmto tvrdíte, že homosexuáli boli ticho ako myšky, až nastúpili neoboľševici a napriek rozhodnému nesúhlasu LGBT+ začali bojovať za manželstvo, 64 pohlaví, atď. Netvrdím však, že to tá sfanatizovaná neomarxistická verbež nevyužila pre svoje ciele. Aj proto s tým ich ultra ponímaním nemôžem súhlasiť. Mám dve kamarátky, sú to lesby ako Boh prikázal, žijú spolu na hromádke. Jedna by sa aj, druhá manželstvo vyslovene nepožaduje. Sú to vzdelané ženy, príjemné spoločníčky, nakoniec máme totožné záujmy (tiež som na ženy), len nesmieme dôjsť k téme manželstva medzi lesbami, hneď je oheň na streche. Tak sa tomu úzkostlivo vyhýbame, však je dosť iných tém k bielemu vínu. Ale spomínam si, že pred tými dvadsiatimi rokmi také citlivé neboli a stačilo im, že na nich okolie nepokrikuje. Ale pokrok zrejme nezastavíš...

J. Vavrochová 18.2.2021 11:41

Souhlasím s vámi.

P. Brich 18.2.2021 11:42

"Není daleko doba, kdy se nějaký ryze heterosexuální sportovec rozhodne, že se cítí jako lesbická žena a bude sbírat medaile mezi ženami ..."

Vrata k tomu už jsou otevřena. Byl to jeden z prvních státnických činů vítěze prezidentských voleb v USA Bidena.