Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Jezinky chtějí manželství

Manželství je staletími prověřená instituce. Existuje především kvůli zachování života a zachování rodu, rozuměj kvůli plození dětí. Legislativní zvýhodnění manželství coby svazku muže a ženy také existuje především kvůli dětem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

slovo které něco označuje má mít jasný nezaměnitelný význam, aby se dalo vůbec o něčem diskutovat a nezdržovat se výklady co jako kdo vlastně myslel! Představme si partu na paintballu, která útočí na "nepřítele" v temném lese. Velitel dá povel: vy dva vlevo a vy dva vpravo! Blbci se začnou dohadovat kde je vlevo a kde vpravo resp vyrazí dle toho jak to umí a inteligenti se zeptají zda se to myslí z pohledu nepřítele nebo z pohledu nás. V pravidlech silničního provozu se proti jedoucí auta a odbočující každé doleva míjejí vlevo i když je to auto po vaší pravé ruce. Je to takový chytáček na představivost.

Slovo manželství staletí označuje pořád to samé a bylo by záhodno u toho zůstat minimálně z úcty k předchozím generacím.

Možná by se mohl nějaký jazykovědec zamyslet nad tím, proč se do češtiny přejímají slova z cizích jazyků (nyní vede angličtina). Třeba jeden z důvodů je potřeba rychle a jednoznačně vymezit nový pojem a nemlžit jej použitím českých výrazů znamenajících doposud něco jiného. Ležím v houpací síti a jsem na netu.

0 0
možnosti
VP

Kde jsou lidská (dětská práva ) Když ti 4% zpovykanci v CNNPrima , ječeli svá nesmyslná práva , bylo mě z toho špatně , jak se dožadovali že i oni budou "manželé"!Joch s Manželkou jim říkají vymyslete si jakýkoliv jinný název ..ale nechte původní název muži a ženě . NE a ne .Strany které podpoří teto zákon Nemají v parlamentu co dělat !!![>-]

0 0
možnosti
PS

Co se týká adopce nezapomeňte na nejčastější argument těchto párů. Opravdu skoro každá diskuse skoro každý obhájce homomanželství nakonec vytáhne argument/otázku "jsou tu rozvedená manželství nebo manželství kde chlap bije manželku to raději ať ho vychovává homopár ne?". No jasně tady je velký tlak na správnou odpověď že?

Ukázka nádherné manipulace kdy srovnávají rozvrácenou/asociální/nepovedenou hetero rodinu s ideální homo rodinou. Když už chtějí srovnávat tak ať srovnávají ideální zajištěnou hetero rodinu s ideální zajištěnou homo rodinou a zde naprosto jasně vede hetero rodina tedy muž a žena pipinka/pindík.

0 0
možnosti
MV

Ideál ale neexistuje a proto je dobře, že pro opuštěné dítě je tu i tato možnost a ne jenom ústav či pěstounská rodina.

0 0
možnosti
VC

No já už to nestihnu, byly doby kdy jsem si přál sex se svojí učitelkou (což u 12 letého nezletilého bylo zakázáno), a třeba to bude možné. To by se mi líbilo.

Ale, mám spíš obavy že to bude jen žák s učitelem, že s takovou bude tolerováno znásilnění nezletilých homosexuálem, a toho bych se nechtěl dožít.

Ano Jezinky, řekněme salámová metoda, nebo Owertonova okna se přesouvají směrem Sodoma Gomora!

Tam to bylo tak, že Boží posly chtěl dav znásilnit. nejen proto na ně Bůh seslal trest. Kdo vnímá co se děje s normálními lidmi osočovanými západním tiskem ale už i vyhazovanými z práce a odsouzenými soudy, tak si na ty Boží posly musí vzpomenout.

0 0
možnosti
Foto

Budou to zlé jazyky, ale slyšel jsem, že prý se v OSN našemu hlavnímu městu říká Prague Pride City.

0 0
možnosti
Foto

Od západních měst se tím Praha neliší.

Od východních jo a ačkoliv mne ta šaškárna spíš otravuje, nejsem pro zákaz.

0 0
možnosti
JF

J77a45n 71F76r39á25ň17a

18. 2. 2021 8:10

Homosexuálové si prostě nárokují právo na výhodu. Nikdo, ale nemá automatické právo na výhodu. Ohledně adopce dětí. Žádný soud v civilizované zemi, nemůže jedním razítkem sebrat dítěti právo na otce či matku. A prosím neargumentujte životními situacemi, kdy je otec třeba zločinec a dítě týrá.

0 0
možnosti
VP

To je to , dosáhnou statusu manželství , a budou následovat další požadavky !EU!!Už je toho dost, mají práva co chtěli ..Přijdou mi jako Rybářka z Werichovy pohádky, která posílala muže za zlatou rybou, až přes královnu a papeže kterou se stala , chtěla nakonec řídit sféry nebeské ?Tak ji ryba všechno sebrala a vrátila ji zpět do láhve od octa kde dřív bydlela na břehu mořském EU!! ?!!

0 0
možnosti
VM

No, v Německu si to časem srovnají do " normálu " muslimové. Tady v ČR, snad dostane přednost zdravý rozum.

0 0
možnosti

No jo, to mně připomíná jednoho maďarského konzervativního poslance EU, který tak dlouho bojoval za tradiční křesťanskou rodinu a proti homosexuálům, až ho načapali na mejdanu kousek od parlamentu ve chvíli, kdy měl v análu zasunutého kolegu po koule, v orálu na střídačku dva, z toho jednoho mulata a ten večer už jel třetí kolo a čekal na Hynka Blaška, který je tak tupý, že cestou tam zabloudil a nestihl to.

Jak se sakra ten Orbánův bojovník proti homosexuálům jmenoval...aha, Pepa Szájer?;-D

0 0
možnosti
JT

Jste SPD, viďte? Ale až tak nechutná...

0 0
možnosti
JF

J12a88n 61F62r65á82ň91a

18. 2. 2021 7:51

Brzy budeme řešit jestli jde o polygamii a pedofilii, nebo o svobodu vyznání. Budeme řešit zoofilii, protože onen člověk přeci také nemůže za svou sexuální orientaci, narodil se tak. O co je horší než muslim, homosexuál, nebo pedofil. Německo již tyto problémy řeší, tedy kromě zoofilie. Tak vzhůru k lepším zítřkům.

0 0
možnosti
DZ

Na Jílkové trapárny se již dlouho nedívám, ale autor má mé sympatieR^

0 0
možnosti
VM

Také nechápu, na základě čeho ( že by protekce ? ) je stále ještě v ČT/veřejnoprávním médiu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz