11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
honzak 16.8.2008 11:22

Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

Vždy je nutné volit mezi dvěma zly. A bohužel zlo, prezentované paní (slečnou) magistrou je řádově menší, než zlo, prezentované politickými korekčníky a multikulturalisty.

M. 16.8.2008 13:56

Re: Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

R^R^R^

Řeknu to ještě jinak: jestliže se žádná z velkých a zavedených stran nepostaví k naléhavým otázkám dneška, konkrétně socializujícím tendencím brusele a islamizací západní Evropy, budu Národní stranu volit. A udělám vše, abych jí získal aspoň 5 dalších voličů.

A vzkaz případným čtenářům z ODS: takto se stane, pokud Parlament schválí Lisabonskou zradu.

Jenda 16.8.2008 12:18

Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

A tam kde se zacina volanim "Musime je chapat" konciva se "Allahu Akbar"

wendelín 16.8.2008 12:46

Re: Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

Tak tohle mně připadá vcelku (původně jsem chtěl napsat velmi) pravdivé.

EW 16.8.2008 13:31

Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

- "To si delate legraci? ;-) Ceska hymna zpivana cikanem a v jeho jazyce :-))"

No, koneckoncy, zni to asi tak blbe, jako svedska hymna zpivana Somalcem, a v jeho jazyce, ne?

Coz mi pripomina jednu zpravu, ktera rikala, ze Somalec, Sved a Fin znasilnili svedskou divku...pricemz mene korektni preklad do reality znel, ze somalsky "uprchlik" do Svedska a jeho bratranci, jiz naturalizovani ve Svedsku a Finsku, znasilnili Svedku.

I. Laengsfeld 16.8.2008 9:03

Petra for president !

Pry je to vzdelana, chytra  - a navic pohledna dama. Az ji bude 40 (nebo kolik je ta dolni hranice

pro vykonavani prislusneho uradu) mohla by tu  konecne  byt poradna kandinatka na presidenta, (po ktere volaji nas byvaly president a lide kolem neho jiz tolik let ;-))

honzak 16.8.2008 7:27

že by

blýskání na lepší časy? Tedy na časy, kdy nebude občan hodnocen podle multikuturních a politicky korektních kritérií, ale jen podle svých skutků? Kdy věci a problémy budou nazývány pravými jmény? Např. Cikáni zůstanou Cikány a ti z nich , kteří tyjí ze štědrých sociálních dávek budou nazváni pijavicemi? Kdy úplatní úředníci ponesou zodpovědnost za své hnusné činy (Kalouskovy padáky)?

Rád bych se toho dožil. Jestli tomu mimoděk pomůže ta šílená džamila, osobně ji na rukách odnesu z úřadu (ale musím dostat čas na zabandážování lokte a kolena, už mi několik desítek let není 20).

Jenda 16.8.2008 12:11

Re: že by

Myslim, ze zminene akce by se rado zucastnilo tolik lidi, ze bandaze potrebovat nebudete. A budete rad kdyz se vam v ramci vynaseni Dzamily z uradu podari si na ni vubec sahnout. Ovsem kdyz o tom tak uvazuju, to by byla hezka tradice. 30.4. vynaseni smrtky, X.Y. vynaseni Dzamily ;-)

honzak 16.8.2008 14:47

Re: Re: že by

dobrý nápad! Dělal bych to někdy v létě, aby šla bez problému hodit do řeky (opatřena plovací vestou, aby vydržela).

Jenda 16.8.2008 21:03

Re: Re: Re: že by

Ona by se urcite nasla nejaka nahrada.

franta 16.8.2008 1:59

Pan Litoš svou argumentací připomíná komunisty

Ti také byli rozhodně pro svobodu projevu, ta ale nesměla být "zneužívána" proti zájmům pracujícího lidu (a co to je určovala KSČ). Pan Litoš je určitě pro respektování ústavní svobody vyznání, ta ale nesmí být "zneužita" proti zájmům národa (a co to je určuje pan Litoš, nebo snad Mgr. Edelmanová?)    

horduch 16.8.2008 8:13

Re: Pan Litoš svou argumentací připomíná komunisty

zákony můsí respektovat všichni ne jenom ti kteří odvádějí daně,ale i ti kteří pobírají pobírají soc. dávky z těchto daní,co se týká náboženského vyznání jsme pro každáho vyznavače islámu "nevěřící psi",k tomu není co dodat

M. 16.8.2008 0:59

pozoruhodně sympatický text

s pochvalou...

Viktor 16.8.2008 0:39

Že by?

Že by se blýskalo na lepší časy?

Stanislav 16.8.2008 0:45

Re: Že by?

Třeba se i běžnému občanovi začíná problém s nekompatibilitou národů zdát poněkud osobnějším ... možná Džamila zapůsobila jako referenční odstrašující příklad a vytvořila tak nechtěnou pátou kolonu ... ;-)

Viktor 16.8.2008 1:00

Re: Re: Že by?

Mám obavu, že už je spíš pár minut po dvanácté, přesto by mne ale potěšil ústup od trendu politické korektnosti a příklon k otevřenému pojmenovávání problémů.

I když to i pak bude stále ještě dlouhá cesta mezi hubou a rukou  :-/

Stanislav 16.8.2008 1:19

Re: Re: Re: Že by?

Jasně, prevence je vždy lepší než řešení vzniklých problémů, ale asi je nám dána přírodou ta druhá alternativa (ergo nehas co tě nepálí). Ale i ta huba v "politicky korektní" době má svůj význam. Ruka se, doufejme, přidá ...

Ještě k článku -- nevím jak Francie, Španělsko a Německo, ale Nizozemí a Británie na "otevřenosti" světu vyrostly (už s ohledem na poměr rozlohy a intenzity mořeplavby), jen vše začíná nabývat netušených rozměrů ... :-/

Fafa 16.8.2008 6:58

Stanislave:

ovsem "otevrenost" svetu je relativni pojem. Kazatele viktorianske Anglie, Honourable John Company a pani Dzamila Stehlikova si pod tim pojmem predstavuji neco velmi odlisneho.

Stanislav 16.8.2008 8:26

Re: Stanislave:

O tom žádná ...

Hadí oči 16.8.2008 1:09

Re: Re: Že by?

Džamila je velmi, velmi užitečný idiot.

Stanislav 16.8.2008 1:13

Re: Re: Re: Že by?

Nicméně se mi nechce věřit, že by jako užitečný idiot byla dosazena. Spíše se jedná o kouzlo nechtěného ... :-)

Stanislav 16.8.2008 0:36

Mňo ...

Se spíš upřímně divím, že na FSV nebyla utlučena vodní dýmkou od svých dredovatých kolegyň ... :-) Bude to bezesporu svinsky chytrá ženská, teď jen aby své bosohlavé lokaje vedla trochu správným směrem ... :-/

emil 16.8.2008 10:25

Re: Mňo ...

Udělat doktorát na Fakultě sociálních věd - nic závratného - když to zvládnou dreadaté fetující technařky....;o)

Petra Edelmannová má v jistém smyslu funkční mozek, takže chvílemi skutečně dělá dojem inteligentní bytosti. Obávám se však, že trpí skrytým problémem - a sice, že vcelku funkční intelekt není zasazen do psýché zralého člověka, nýbrž do degenerované hlavičky neschopné překročit své čubčí meze, a tak i přes (nikterak nadprůměrnou) inteligenci zůstává čubkou považující vlastní psí smečku za hranice světa (za nimiž jsou už jen lvi).

V jednom však Petra Edelmannová vyniká - bohužel ještě nedala české veřejnosti možnost přesvědčit se o tom.  Petra je hygienická. Je nejhygieničtější blondýnou v celé zemi, je tak hygienická, že zbývá jenom zavřít ji do nějaké díry nebo hangáru - alespoň na měsíc - nedat jí vložky, místo šampónu jí oholit hlavu, na výkaly jí vyhradit roh jejího vězení, případně ho vybavit kamerami a pak už jen sednout k televizi (nebo do kina, proč by Petra nemohla být v kině?) s popcornem a sledovat, jak si hygienická Petra s hygienickými návyky poradí.

A na premiéře by mohla hrát a zpívat cikánská kapela.

Stanislav 16.8.2008 10:44

Re: Re: Mňo ...

Nejsem -- naštěstí -- nikterak spojen s humanitním vzděláním, nicméně z druhé ruky zjištěno -- FSV vystudujete buď svým "správným názorem", nebo tím, že něco umíte. Tipněte si, kteří převažují ... :-)

Zkuste specifikovat, co je na názorech Edelmannové nezralého? Nápověda -- zralost názoru není to samé jako shoda názorů s jinými.

K tomu poslednímu jen poznámku, že byste se svými představami měl pochlubit nějakému psychoanalytikovi, výsledky pak pls. sdělte zde do fóra ... ;-D

Jenda 16.8.2008 12:04

Re: Re: Re: Mňo ...

Mozna by to spis zajimalo sexuologa nez psychologa.

EW 16.8.2008 13:23

Re: Re: Mňo ...

Zatim to nicmene vypada, ze ti, kdo povazuji vlastni smecku za hranice sveta, jsou demograficky na postupu, oproti tem, kteri se multikulturne svetu "oteviraji" az do te miry, ze si neporizuji vlastni deti, aby maticka Zeme netrpela jejich "carbon footprintem".

A s temi predstavami byste vazne asi mel navstivit psychiatra.

lucinapes 16.8.2008 13:28

Re: Re: Mňo ...

Ježíšmarjá, co je ten Emil za cvoka? To mu vadí, že se ta Edlmanka meje, nebo co? To von né? A je schopen překročit své meze vzteklého ratlíka s prašivinou, kterého zjevně žádná smečka nechce?

M. 16.8.2008 14:03

Re: Re: Re: Mňo ...

Emil je (Y): všimněte si,  že  tomu pakovi vadí "dredaté fetující technařky" JAKOŽ I navoněná vymydlená Petra. Mně nevadí ani jedna či ani jedny - vlastně je mám obě docela rád. U Emila je to jasný, nikdo ho nemá rád a tak splácí stejnou mincí.

Emile, nechcete se přihlásit do "Chcete mě"? "Milej, trochu uhrovitej adolescent Emil... je trochu plachý a není moc pohledný, ale trocha pohybu, pomoc s oblékáním a vhodný deodorant Vám i Emila zcivilizuje...