15.8.2022 | Svátek má Hana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Radek B. 24.8.2008 21:11

Re: Re: nebezpečím pro Evropu není rozdílnábyrva kůže ale rozdílné způsoby myšlení a chování některých etnik

Ani bych neřekl. V čem nemá pravdu?

Radek B. 24.8.2008 21:11

.

Velice kvalitní článek a díky za něj. R^Že by se začali lidé v této zemi konečně probouzet? Je už pomalu na čase. Národní stranu volím, neb jiné volby už není.

JM 23.8.2008 16:00

Kvalitní článek

Kvalitní článek, na Neviditelném psu posledních měsíců skoro až výjimka.

Mirek 23.8.2008 14:51

Re: nebezpečím pro Evropu není rozdílnábyrva kůže ale rozdílné způsoby myšlení a chování některých etnik

"většinově primitivnější " jste tak leda Vy, pane medvěde

jm0 18.8.2008 0:57

Re: Re: smradlavem svinstvu

proto právě já jí mám spíš za vůni, než cigarety

ANFSCD: všiml jste si taky někdo (nebo je to jenom nějakej můj folklór), jak právě cigareťáci nejvíc pískají, když si v jejich hospodě někdo dá doutník?

EW 17.8.2008 23:15

Barbar?

Puvabny protejsek reckeho barbar je jihoafricke (zuluske?)  makwerekwere. Takto jsou oznacovani ekonomicti imigranti z jinych africkych zemi (napr. Zimbabwe). Znamena to "ti, kteri vydavaji zvuky jako kobylka".

Znechuceni jihoafricti cernosi davaji odpor k ekonomickym imigrantum najevo tak, ze jim nasazuji tzv. nahrdelnik (ano, je to ta stara znama pneumatika naplnena benzinem, nasazena kolem krku obeti se svazanyma nebo rovnou useknutyma rukama a zapalena). Pri 40% nezamestnanosti se jim nelze az tak divit.

EW 17.8.2008 23:05

Re: smradlavem svinstvu

mne tedy vic puchne ta marka  - tak protivne nasladle...

EW 17.8.2008 23:04

Re: Re: Re: Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

Bohuzel, taky si na ten jemny rozdil uz nevzpominam, ale v zadnem pripade neslo o to, ze by snad pred kapitalismem narody neexistovaly, akorat to prej nebyly ty moderni, no.

EW 17.8.2008 23:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Island

Hrebicek na hlavicku. U& belosskeho naroda se zadne etnicke pozitivni identifikace nepodporujou. Tam jde vyhradne o zaprdene cechackovstvi, pripadne jiny zaprdeny etnocentrismus.

EW 17.8.2008 23:00

Re: nebezpečím pro Evropu není rozdílná barva kůže

tedy ona ta kuze je jen jeden signalni znak, ze...

jm0 17.8.2008 22:54

Re: Re: Re: Re: Re: Island

Jen tak volně k tématu: zahlédl jsem nedávno v nějakém obskurním článku článeček o Miss Roma. Akci poctil návštěvou sám primátor P7, kt. si pochvaloval, jak soutěž pozvedne "pozitivní etnickou identikaci" zúčastněných.

Tak jsem si zkusil představit, jak by to dopadlo, kdyby to měla být soutěž výhradně pro - jakkoli jsem si vědom existence určitých obtíží v identifikaci - Češky. A jak by skončil člověk, kt. by tam pindal o etnické identifikaci.

Pozitivní entická identifikace, tyyyjo!

jm0 17.8.2008 22:45

Re: Re: Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

hm .. a jakej je rozdíl mezi národem předmoderním a moderním? já jsem asi tenkrát chyběl ..

jm0 17.8.2008 22:40

smradlavem svinstvu

no .. upřímně řečeno .. leckdy si myslím - na obědě v restauraci vždycky - že by lidi měli víc hulit. ty cigarety se s mařkou srovnávat nedaj' - fakt puchnou nelidsky.

jm0 17.8.2008 22:36

Re: zaprdene Cechackovstvi

ehm .. co je to hnut?

jm0 17.8.2008 22:33

Re: Re: Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

nojo, ale když proti náckům je třeba postupovat tvrdě a nesmlouvavě a nezříkat se žádných účelných prostředků.

přece!

medvěd 17.8.2008 20:04

nebezpečím pro Evropu není rozdílnábyrva kůže ale rozdílné způsoby myšlení a chování některých etnik

nárovedcká hnutí často většinzvěcí zjednodušují tak aby je jejich většinově primitivnější členové  a příznivci jaksi lépe a názorně chápali.  Na barvě pleti či jiné etnické příslušnosti není samo osobě pochopiteně nic špatného.  ˇšpatné je ale to ,že velká část lidí z jiných ( )rozuměj nečeských etnik )  vyznáváí často  provětšinovou pro euroatlanticky a křesťansko či ateisticky orientovanou domácí populaci  pulaci nepřijatelné názory na  způsob života a na hodnoty které naše populace vyznává. . Jedná se zejména o vztah k práci a dodržovaní zásad veřejného pořádku- zde jsou nejvíce (a oprávněně)  na tapetě ROMOVÉ a  o oblast militantních náboženství ISLAMISTÉ . Tyto dvě skupiny jsou odsuzovány proto, právě proto, že vnášejí     do života společnosti  provětšinu lidí nepřijatelné vzorce chování a myšlení a v podstatě se ať vědomě či nikoliv  základy naší společnost  rozvrátit. U cizinců je proto nutné (jako to mají ve Švýcarsku a nejen tam vyžadovat prousazení v zemi  znalost češtiny , a  základů české kultury a historie  a  praktické ztotožnění se způsobem života zdejší většinové společnosti.  U romů je situace horší proto. že přes všechny šance kterých se jim dlouhodobě i za socialismu dostávalo se toto etnikum většinově   odmítá  akceptovat hodnoty života většinové společnosti   a programově si pěstuje modely života jak na většinové společnosti jen parazitovat a proti pak žije na jejím okraji a v jejímopovržení atak tomubude i nadále pokud se myšlení tohoto etnika nezmění (pokud je to ovšem ještě možné a pokud již u některých nejde  o určité geneticky  podmíněné změny .   Pokud mne za tyto názory někdo bude obviňovat z rasirmu , mýlí se je to jen vyjádření snahy o zachování základních  hodnot  způsobu života naší společnosti  na kterých se naše společnost a její prosperita  zakládá .    

EW 17.8.2008 17:22

Re: Re: Re: Re: Island

Arijske v zadnem pripade ne. A vubec - nic specificky belosskeho se nepovoluje, neb to je podezrele. Zato vsechna ostatni etnika a uskupeni jsou primo nabadana, aby si ten svuj pisecek pestovala.

EW 17.8.2008 17:18

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez ukrajinských nádeníků si to tady moc dobře představit nedovedu

V tom pripade bude muset ten, kdo tady opravdu potrebuje podnikat, zaplatit ponekud vic, no. 

EW 17.8.2008 17:16

Re: Re: S autorem........

Pokud Rusove dramaticky nenavysi porodnost, tak jejich hromadna invaze nehrozi - vzdyt jsou pod limitem udrzeni poctu.. Oni nemaji pretlak obyvatelstva, to musite pohledet jinam...

EW 17.8.2008 17:14

Re: Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

No - za komunistu jsme se ucili, ze moderni narody vznikly s rozvojem kapitalismu. O tom, ze by predtim "narod" neexistoval se nerikalo nic.

EW 17.8.2008 17:12

Re: Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

Ano, jak Dalimil pekne pise (diakritika in...)" Raději se chci s českú sedlkú snieti, nežli královnu Němkyni za ženu mieti...Vřeť srdce každému po jazyku svému."

Jenda 17.8.2008 15:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Rusko ma ruku na kohoutku s ropou a s plynem. To bude na pravo veta stacit.

Jenda 17.8.2008 15:30

Re: Jendo,

Lisabonu zveda prumer Brazilie. Zveda ho vubec nekdo frantikum?

Petr 17.8.2008 15:08

Re: Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

Obdivuji  úžasnou kulturu Vašeho ctěného verbálního projevu, jakož i neobyčejnou hloubku Vašich úvah Vážený pane diskutére! Nepochybuji, že restaurant V. cenové skupiny, kde se se patrně nachází Váš domov, jej ocení bouřlivým aplausem.

Frnžalka 17.8.2008 14:43

Re: Re: Re: Re: Re: Bez ukrajinských nádeníků si to tady moc dobře představit nedovedu

R^ Pavlo, naprosto souhlasím. Když náročná práce v třísměnném provozu je honorována na stejné úrovni jako soc. dávky. Proč se tedy honit? A když se pracovníci ozvou (to jen odbory mlčí), zaměstnavatel řekne, že kdo je nespokojen, může zůstat doma. Dělníků ze Slovenska a Ukrajiny rádi na jejich místa nastoupí. To je ta kudla na krku!!

Frnžalka 17.8.2008 14:36

Re: S autorem........

 Obávám se Watabi, že s Vámi musím soouhlasit. Je to smutné, ale jak pozoruji dění kolem, všechno k tomu směřuje. 

M. 17.8.2008 13:23

Re: Re: Re: Island

jasnej rasismus a diskriminacééééé, někdo by měl mít cojones napadnout tyhle islámské dny soudně, případně požadovat černošské, židovské, árijské či čínské koupací dny. stejně to celé směřuje k větší a větší fragmentaci a segregaci ve společnosti - kultury k sobě nemají nikde tak daleko jako v multikultuře. po dlouhá staletí ostatně praktikováno v Osmánské říši.

cynicky vzato, segregace je dobrá pro občanskou válku, čím víc jsou strany segregovány, tím menší collateral damage a tím menší šance, že se v zápalu boje střetnete na život a na smrt s vlastním švakrem či bratrancem

Emil XX 17.8.2008 12:20

Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

Omíláte komunistické teorie o tom, že národ vzniká nastolením kapitalismu. Znáte třeba termín SPQR (Senát a národ Římský). Řekové měli spoustu států ale pojem"barbar" neměl původně hanlivý význam a značil toho, kdo nemluví řecky (mimochodem, stejný původ má slovo Němec - ten, jehož řeči nerozumíme).

Papouch 17.8.2008 11:26

Re: Re: Františku, totální svoboda je nesmysl a tak je tam

doporucuju naklednou do nektere z kronik (Kosmas, Dalimil...) a presvedcit se, ze o narodech se vi podstatne dele nez trista let

Pavla B. 17.8.2008 11:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bez ukrajinských nádeníků si to tady moc dobře představit nedovedu

P.S. Nemyslím montovny, ale třeba práci ve stavebnictví. Náš dům postavili prakticky celou hrubou stavbu Ukrajinci. Že by se domy stavěly na Ukrajině a pak se sem vozily, to asi těžko, že....