11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jenda 17.8.2008 15:30

Re: Jendo,

Lisabonu zveda prumer Brazilie. Zveda ho vubec nekdo frantikum?

Bushesito 16.8.2008 14:06

zaprdene Cechackovstvi

Jezismarja, to je zase parta fasistickejch debilu, co sem pise. Takovejhle odpad uz davno meli vyvezt na hnut po roce 89.

watabi 16.8.2008 14:46

Re: zaprdene Cechackovstvi

Pokud někdo z diskutujících je skutečný debil, tak jsi to ty, multikulti hovádko.............

jm0 17.8.2008 22:36

Re: zaprdene Cechackovstvi

ehm .. co je to hnut?

lucinapes 16.8.2008 13:15

islamofobie

není žádné národovectví, to je sebeobrana, a kdo to nechápe, je (sami si dosaďte).

EW 16.8.2008 13:26

Re: islamofobie

Ja proti islamu v arabskych zemich nemam vubec nic, dokonce ani proti sem tam mesitce ve velkych kosmopolitnich mestech. Ale mam hodne proti tomu, kdyz se v Evrope vyhrazuji v bazenech hodiny pro islamske zeny, kdy se povoluje detem nechodit na telocvik z nabozenskych duvodu a uznava se polygamie, pokud takove manzelstvi bylo uzavreno v islamske zemi (vcetne platby socialnich davek na vice manzelek). Proste kdyz ohledy na toto nabozenstvi pronikaji do verejneho zivota v mire takove, o niz si puvodni krestanstvi muze leda nechat zdat.

M. 16.8.2008 13:48

Re: Re: islamofobie

z pohledu mohamedánů se už dávno nejedná o "sem tam mešitku", dokonce ani o pronikání ne. je to invaze, kolonizace nového teritoria, kompletní náhrada obyvatelstva a kultury v rozmezí 50 let.

onehda jsem projížděl Freistadtem, rakouským okresním mikroměstem vzdáleným nějakých 30 km od našich hranic a hlavně, utopeným v lesích Waldviertelu, de facto na Šumavě a co tam nevidím - krom všude běžných mešit  I TAM tři mahomedánky v plném hidžábu (zakrytá tvář), odhadem hodně mladé, dvě s kočárky a jedna s velkým břichem pod baloňákem. uvažte, mladá holka v hidžábu není obyčejná muslimka ale radikálka a ty děti v kočárcích se dožijí doby, kdy nám budou vládnout.

už to holt dávno není záležitost velkých měst. přemýšlel jsem pak, zda náš vstup do Schengenu nebyl chybou a zda by nebylo rozumnější opravit pohraniční opevnění.

EW 16.8.2008 14:36

Re: Re: Re: islamofobie

Prave. Od roku 2000 jsme byli s manzelem nekolikrat ve Francii. Pri prvni navsteve byla jeste mestecka okresniho formatu francouzska. Dnes i tam potkavame cerne a arabske imigranty, zahalene imigrantky s jednim ditkem za ruku, druhym v kocarku a tretim v brise. Pravda, i rodile Francouzky maji dnes viditelne vice deti, nez pred tim, ale obavam se, ze to stacit nebude.

EW 16.8.2008 14:37

Re: Re: Re: islamofobie

Radikalka? Spis primy snatkovy import nejake sestrenky ze vzdalene vesnice v Anatolii nebo Maroku.

M. 16.8.2008 14:50

Re: Re: Re: Re: islamofobie

ktero si importoval kdo: radikál. a její dítka exportují kam? kamkoli, třeba i těch 60 km na sever do Dvořiště, Kaplice, Horní Plané...

EW 16.8.2008 14:54

Re: Re: Re: Re: Re: islamofobie

Ony ty snatky zprostredkovane ze stare vlasti maji dvoji ucinek - jednak pomoci sirsi rodine do evropskeho konzumniho raje (a ten je primarni, nebot rodinne svazky jsou svate)  a jednak posilit rady komunity, jak ostatne doporucuji i imamove.

Koneckoncu napriklad i turecky premier Erdogan pri sve navsteve Nemecka. ten rekl na plnou hubu na setkani s krajany, ze integrovat se znamena gernocidu a ze je treba prosadit i tureckou univerzitu a dalsi paralalni ciste turecke struktury. V Nemecku...a Nemci jen trosilinku zabrblali, protoze prece nebudou za ty rasisty, protoze vecna vina...

M. 16.8.2008 14:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: islamofobie

což by byl, kdykoli v dějinách kromě posledního čtvrtstoletí (a let 450-476), jednoznačný casus belli, nebo aspoň důvod k zahájení repatriací

Karem 16.8.2008 18:01

..hlavne ze turci se chovaji stejne ohleduplne ku kurdum......

.....podstatou vetsiny islamistickych rezimu a politickych hnuti je bezostysne pouzivani dvojiho metru a drzeho lhani jinovercum a nakonec i sobe samym.......

Talián 16.8.2008 16:43

Re: Re: Re: islamofobie

Vazba montovna = imigranti je zavádějící. Existují také montovny plně automatické a to je o něčem jiném a je to žádoucí, neboť to posouvá technologickou úroveň strmě vzhůru. Tam Mongoly nepotřebují. Pokud jde o jinověrce, posloužím příkladem. Na trajektu z Doweru do Calais byly mezi standardní mezinárodní společností dvě mladé ženy zcela zahalené a s početnou tlupičkou dětí. Zatíco holčičky zabalené  až po oči seděly jako zařezané, mladí chlapci se chovali jako utržení ze řetězu. Viditělně a se zálibou otravovali kdekoho a ničili, co jim do pracek přišlo. Maminky ani necekly. Řada spoluplavců se viditelně přikláněla k nápadu naházet hošánky  do moře. To napětí bylo očividné. Naštěstí pro ty chlapečky plavba končila. Tento budoucí problém je třeba řešit dřív, než přezraje. Samozřejmě, že je výhodné zvyšovat produkci, ale způsobem, který nepotřebuje lumpenploretariát. To se dá ošetřit. Jen chtít.

EW 16.8.2008 18:14

Re: Re: Re: Re: islamofobie

Dalo by se - proc napriklad v Japonsku tak silne tlaci na vyzkum robotiky? Protoze nechteji jit cestou importu lacine pracovni sily. Cetla jsem, ze jeden mladenec vymysli robota pro stare zemedelce (mladi odchazeji do mest) - neco na zpusob toho manipulatoru, v nemz Ripleyova v Alien2 porazi vetrelce. Proste si do toho starik vleze a bude moci pobihat po svazitych ryzovych polich jako krepelka. Zatim je ten stroj jeste moc tezky, ale vynalezce je optimisticky.

Nebo treba sber rajcat ve sklenicich - napriklad Spanelsko vesele vyuziva ty ilegalne privandrovale cernochy, co se jim tam vyloduji po desitkach a udili jednu amnestii za druhou, zatimco Nizozemi nasazuje roboticke sberace, kde barva rajcete je spektroskopicky vyhodnocena...

Petr 16.8.2008 12:04

To mají feministé všech odrůd řečí, jak

málo je v politice žen. A když se jedna inteligentní, vzdělaná a docela pohledná objeví v jako předsedkyně strany, nemohou jí přijít na jméno. To dokazuje jediné: o zastoupení pohlaví v politických funkcích jim vůbec nejde. Jde tu o to, obsadit tato místa kovanými soudružkami typu wolfové-hrochové, hodinové - spurné, zubové a bezzubové, jaujau- Jacques a pod. Po nich přijdou soudružky vyšetřovatelky, které nám s chutí po sovětském vzoru někde ve sklepní cele se sadistickou rozkoší rozkopou koule. Pod dohledem soudruha vyšetřujícího.

Bushesito 16.8.2008 14:04

Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

Jenom  aby ti nerozkopla koule ta tvoje pani doktorka, ty blbe. Doslo ti, ze je to nacek ? Jses tak blbej nebo si na to jenom hrajes ?

Jenda 16.8.2008 20:55

Re: Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

A doslo vam, ze nalepkovani funguje jenom docasne?

Petr 17.8.2008 15:08

Re: Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

Obdivuji  úžasnou kulturu Vašeho ctěného verbálního projevu, jakož i neobyčejnou hloubku Vašich úvah Vážený pane diskutére! Nepochybuji, že restaurant V. cenové skupiny, kde se se patrně nachází Váš domov, jej ocení bouřlivým aplausem.

jm0 17.8.2008 22:33

Re: Re: Re: To mají feministé všech odrůd řečí, jak

nojo, ale když proti náckům je třeba postupovat tvrdě a nesmlouvavě a nezříkat se žádných účelných prostředků.

přece!

Magor Milda 16.8.2008 11:06

Nálepkování a osočování nic nepřinese

dosud jsme docela dobře vycházeli z představy, že Česká Republika je stát Čechů, Moravanů a Slezanů. Jaksi logicky to i znamená, že kdo k nám chce na návštěvu, musí se přizpůsobit našim zvyklostem a tradicím. Zejména nesnášíme hosty, kteří nám předpisují, co je správně a co ne, s takovými za normálních okolností vyrazíme dveře. Co však považujeme v soukromém životě za normální, vymlouvají nám filantropové a multikulturisté, tvrdí, že je to nekorektní.

Nekorektní je prý i to, že odmítáme živit kohokoliv, kdo si u nás zamane užívat dobrodiní sociálního státu, který jsme si vybudovali především pro vlastní chudé, nemocné a staré spoluobčany, jednou bude sloužit i nám, kdo na něj přispívají. Vyžírky proto vadí.

Řešení je nasnadě: rozdávat lze pouze ze svého, kdo si nepřispíval, ať se rozhlédne jinde. Omezení přírůstku těchto patrasitů lze lehko dosáhnout snížením dávek, až na dno existenčního minima, které je třeba posuzovat na existenčním minimu země původu žadatele. Dále je nutné přídavky na děti omezit na první dva potomky, kdo chce těch potomků mít více, může uplatnit zvýšenou úlevu na dani z příjmu. Bez příjmu však nelze rozmnožování příjemců dávek subvencovat. Jáb vím, že se na mně teď vrhnou všichni ach tak sociálně orientovaní spoluobčané, já jim však nebráním, rozdávat z vlastního. Z toho mého si přeji subvencovat potřebné domácí obyvatelstvo.

bigvilik 16.8.2008 11:10

Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Mohl byste definovat, kteří z těch, co k nám přišli na návštěvu, jak mile uvádíte, zneužívají sociální dávky? Vietnamci? Ukrajinci? Patagoňané?

honzak 16.8.2008 11:45

Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

synku, ty jsi tak ušlechtilý, až jsi blbý. Přál bych si, aby specielně tebe navštívil cikánský nebo vietnamský gang. Borci z cikánského určitě berou soc. dávky, vietnamci jsou chytřejší a neberou.

Úkáčka, který dřou na stavbách neškodí, zato jejich bossové zcela prokazatelně.

Názory, které prezentuješ jsou tvoje, nebo to říkali na školení?

yorik 16.8.2008 13:47

Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Ti bossové jsou kdo? Tymošenková a Juščenko? Ukrajina bude náš největší spojenec na východě. Pokud vstoupí do EU a poputují tam strukturální fondy, zejména do zemědělství a venkova tak to bude nová Francie . Pokud jí vidíte pouze jako zdroj levné pracovní síly, tak budete muset svůj postoj přehodnotit.  

M. 16.8.2008 13:52

Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

EU to nemůže ustát. ropzpadne se, protože proč by německý Hans a francouzský Pierre, krom toho že živí Abdula, Ahmeda, Leilu a Fatimu, ještě dotoval Ivanovu řepu a Vasilovu kukuřici? nehledě na to, že Hans a Pierre nebudou mít děti a Abdul, Ahmed, Leila a Fatima jednak neyrobí takový daňový výnos, aby Ivana s Vasilem uživili, a jednak, i kdyby, tak se na to vykašlou a raději se půjdou mrknout po nějakých zbylých blondýnách, se kterými by šlo vyrobit víc malých Ahmedů, Abdulů, Leil a Fatim

yorik 16.8.2008 14:03

Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Rozhodne geopolitika. Jako člen EU bude chtít stejná pravidla pro všechny. Pomocí zemědělských dotací bude Ukrajina největší exportér potravin. Uživí celou Evropu.

M. 16.8.2008 14:05

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

To by sice bylo hezké, ale

(i) Rusko to nedovolí

(ii) EU čekají do 20 let taková kataklyzmata, že do ní Ukrajina nebude chtít a i kdyby tam byla, bude chtít vystoupit

yorik 16.8.2008 14:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Rusko nemá žádné právo veta. Rozhodnou členské státy EU. Pokud dostane ukrajina zemědělské dotace jako Francie určitě se zase stane obilnicí Evropy. Ukrajinský sedlák nebude určitě horší než ten Francouzský. Lidé jsou tam pracovití a zemědělské půdy nekonečno.

M. 16.8.2008 14:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

žišmarjá, ale OD KOHO by Ukrajina dotace dostala?  EU se potřebuje zbavit stávajících dotací, ne dotovat další a další členy.

Jenda 17.8.2008 15:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Rusko ma ruku na kohoutku s ropou a s plynem. To bude na pravo veta stacit.