11.8.2022 | Svátek má Zuzana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
EW 16.8.2008 14:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Ovsem s dotacema to umi kazdej blbec, ne? A jakpak to tak, ze dotace nase zemedelce zrovna moc neuzivi? Ja jsem teda hodne proti prijeti UK do EU a jeste jejich dotovani. To uz muzem nase rolnictvo rovnou postavit ke zdi a postrilet...

honzak 16.8.2008 14:51

Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

blahopřeji! Cenu "Blbec dne" jsi získal s velkým náskokem.

yorik 16.8.2008 15:12

Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Děkuji za poklonu. Vlídné slovo v tomto pošmourném počasí zahřeje lépe než láhev rumu. Až bude fešná paní Tymošenková podepisovat s EU asociační dohody tak se zase ozvěte. Nebo i jindy, když vás něco chytrého napadne. A´t nejsem za blbce sám. A pokud vám to nebude dělat těžkosti, tak bych prosil u toho lichocení vykání. Ale netrvám na tom.  

honzak 16.8.2008 20:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

až bude Ukrajina podepisovat vstup do EU tak se na těchto stránkách omluvím. Budu-li živ.

bigvilik 16.8.2008 14:52

Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Milý vole, když už tedy tykáme, nejhorší gang je z takových jako jsi ty: rozhled z hospodský židle a vzdělání Bleskem.

honzak 16.8.2008 20:10

Re: Re: Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

ty budeš bratr Pavly B. Ta taky ví úplně všechno a všude byla 2x. A co náhodou neví, to si domyslí. Jako ty.

Kdybys měl dostat najíst vždy, když si já koupím Blesk, tak bys už dávnou ležel na krchově - koupím to tak 3x ročně do vlaku. Kvůli velkým písmenům, ve svém věku už tak dobře za jízdy nečtu.

wendelín 16.8.2008 12:41

Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Špatně položená otázka.Podle mne by bylo správné znění otázky:Kteří z těch,co k nám přišli na návštěvu sociální dávky nezneužívají?

Přeji hezký den.

lucinapes 16.8.2008 13:19

Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Proč vůbec platit za děti??? Je přece možné dotovat dětskou lékařskou péči, školy, ba i výrobky pro děti, a ne dávat někomu peníze za nekontrolované plození! (chvíli jsem hledala adekvátní společensky únosný termín).

EW 16.8.2008 13:34

Re: Re: Nálepkování a osočování nic nepřinese

Tedy - jedna dobra moznost by byla statni pomoc pri splaceni hypoteky na byt po narozeni deti, protoze kdyz se takovy mlady par uvaze na hypoteku, tak si mnozi z nich uz tezko ditko poridi, pokud nemaji obzvlast dobre platy. A hypoteku na byt si obycejne berou zamestnani "sporadani" lide. Pry v Rusku neco takoveho jeste za Putina zavedli, protoze jejich porodnost byla naprosto katastrofalni.

Pamětník starejch dob 16.8.2008 10:32

Národní strana prostě říká že "král je nahý" a to jí ta smečka

kavárenských intelektuálů (a bruselských byrokratů), živící se hlásáním opaku nemůže odpustit.

Ale změnit se musí celá EU, zájmy Čechů, Francouzů, Němců a Holanďanů jsou v tomto totožné. Tedy nikoliv Čechy Čechům ale Evropa Evropanům.

Stanislav 16.8.2008 10:50

Re: Národní strana prostě říká že "král je nahý" a to jí ta smečka

R^ ... a vůbec nemusí jít o žádné krvavé čistky, stačí jen zajistit, aby pravidla platila pro všechny stejně.

M. 16.8.2008 13:34

Re: Re: Národní strana prostě říká že "král je nahý" a to jí ta smečka

o krvavých čistkách zde nikdo nemluví. západoevropští mohamedáni mohou do vlaků a letadel nastupovat zcela dobrovolně, poté, co od nich budou za výhodnou cenu odkoupeny jejich v Evropě pořízené nemovitosi i movitosti, cestou dostanou nutričně bohaté občerstvení, v cíli solidní finanční obnos na nový začátek.

teprve vůči těm, kdo nebudou s touto civilizovanou repatriací souhlasit, by byly uplatněny hrubší prostředky

EW 16.8.2008 13:15

Re: Národní strana prostě říká že "král je nahý" a to jí ta smečka

Jo, to by pro zacatek stacilo - ale s tou Evropou pomalu. Ackoli nyni se jevime ve srovnani s nynejsimi imigranty takrka homogenni, svoje narodni vztahy jsme si rovnali dosti namahave a krvave a trva to dodnes - Valoni a Vlamove jsou stale vice ve pri, my se se Slovakama take radeji rozesli, ani nejakych sedm set let nevedlo k cesko-nemecke etnicke harmonii, Rakousko-Uhersko se taky rozpadlo.

A to vse mezi narody a etniky kulturne i biologicky velmi podobnymi - uvedomuje si vubec nekdo z tech multikulti posuku, co vznikne z tech stale rostoucich asijskych a cernosskych enklav v Evrope, obzvlast az zacne byt do zlabu vysoko kvuli nesmyslnym zelenym taxam na energie? Diferencni plodnost je sfina...

Bubranik 16.8.2008 10:26

Spolecnost...:

 Z clanku je patrno, ze Cesi maji  zdaleka vice nepratel, i ve vlastni zemi, nez spojencu.  Doba a situace vyzaduje narodni jednotu, semknutost.  Bez te prijdeme i o dalsi  casti vlasti, o narodni hopdnoty a tradice. Karlovy Vary jsou varovnym prikladem.>-

bigvilik 16.8.2008 10:36

Re: Spolecnost...:

Myslíte ten echte tsechische stadt Carlsbad?

Stanislav 16.8.2008 10:58

Re: Re: Spolecnost...:

Inu, tupý nacionalismus ("Němci = zlo"), plodí zase další. Stejně jako tupý komunismus, environmentalismus ...

bigvilik 16.8.2008 11:06

Re: Re: Re: Spolecnost...:

Měl byste začít jíst maso.

Stanislav 16.8.2008 11:17

Re: Re: Re: Re: Spolecnost...:

??? Včera jsem měl k obědu zbojnický guláš ... ;-)

Bubranik 16.8.2008 21:29

Re: Re: Re: Re: Spolecnost...:

 Je videti, dobrý muzi, ze to se mnou skvele myslite! Maso z mrtvych zvirat  nikdy nechybelo  na  cekych  narodnich slavnostech! Mozna, ze se vy zivite jen chlebem a soli, ci medem a strdim,.  jako nas praotec Cech . Budiz Vam popráno dobré chuti!  Ale i pri hodokvasu nezapominejte na narodni jednotu a svornost!>-

Zdravi Bubranik.

EW 16.8.2008 13:18

Re: Re: Re: Spolecnost...:

Ne ze bych rejpala, ale v obecnem prumeru - mate nejaky ten pripad, kdy by v sirsim meritku platilo "Nemci = pro Cechy dobro"? 

Stanislav 16.8.2008 13:44

Re: Re: Re: Re: Spolecnost...:

Spíš Němci = pro Čechy nutnost, koukněte se na mapu. Tvrdit, že zadrátováním hranic něco vyřešíme, je zjevný nesmysl. Kooperace v rámci systému "já pán, ty pán" je nejen přínosem, ale prakticky nezbytností.

M. 16.8.2008 14:07

Re: Re: Re: Re: Re: Spolecnost...:

Nikdo nechce drátovat hranice. Ale uvědomte si, že "stará" EU je čím dál víc v bruseli. Bruselokrati to vědí, ale dělají, jakože nic, protože kdyby přiznali problém, mohli by je Hans, Jean a John hnát vidlemi až k nejbližšímu kandelábru.

Bubranik 16.8.2008 21:24

Re: Re: Re: Re: Spolecnost...:

  Nerejpate, dobrá zeno! Ale vezte, ze i od sousedu  prislo nemalo dobreho.  Nezijeme uz, dobrá zeno v r. 1944 ci o malo pozdeji. nArodni svornost ma byti nasim cílem. Jak pravil akademik  K Bessofski.

Pišta 16.8.2008 9:27

Vlastenec

Ve Vídni se to už prostě nedalo vydržet. byla mi stále odpornější ta smíšenina Čechů, Poláků, Maďarů, Rusínů, Srbů a Chorvatů. A mezi všemi však jako věčný rozkladný bacil lidstva - Židi a opět Židi!         

                Adolf Hitler  Mein Kampf  str. 135

Pamětník starejch dob 16.8.2008 10:40

Máte pravdu, toto jsou ovšem "národní sentimenty 30 let,"

které moderní národní socialismus překonal. Germání, Slované, Románi či Maďaři jsou plně rovnocenní a Hitler zemřel ve svém berlínském bunkru "za bílou rasu."

Toto jsou autentické představy současných neonacistů, kteří ovšem nemohou Národní stranu ani cítit.

Už dříve jsem předpokládal, že se neonacisté, stejně jako komunisté distancují od "některých omylů minulosti" a už je to tady.

.

Magor Milda 16.8.2008 11:23

Re: Máte pravdu, toto jsou ovšem "národní sentimenty 30 let,"

Genosse Adolf byl frustrován židovským rektorem akademie, kde hodlal studovat malířství. Tento pán si po prohlédnutí jeho děl dovolil prohlásit, že kandidát nemá žádné nadání a Dolfíka nepřijal. To mu ovšem narcis Adolf nikdy nezapomněl, zahrnul do své nenávisti veškeré Židovstvo. V tehdejších dobách byl černošek ještě spojován s misijemi v Africe a mohamedáni byli kdesi daleko v Bosně a dále. Židé tu byli už pár století, pravděpodobně již před vznikem českého státu, dokázali se přizpůsobit a přežívali s menším či větším úspěchem, nikdo jim však nic nedaroval. Na svůj život si museli vydělat sami a to tak úspěšně, že panovník jim předpisoval mimořádné daně a financoval tak své války.

V moderní době se však objevují spotřebitelé, poučení turisty, že jsou země s vysokou životní úrovní, kde lze lehko vyžít s minimální námahou, stačí si najit vilného starouška nebo stařenku a žije se pak vesele. Jiné možnosti jsou pak drogy, krádeže a násilnosti, protože měl pachatel trudné dětství, nic se mu nestane. Doma by mu usekli ruku nebo i jinou část těla. Zřejmě se takto mstí masová turistika, před cestovkami žili ti lidé spokojeně doma a nikdo je nelákal do Evropy.

yorik 16.8.2008 9:17

Tolerance sama.

Měl jste si vy chytrolíne pozvat na tu generální opravu ČR nádeníky z Německa. Ti mají ty správné kulturní, společenské, pracovní, stravovací, hygienické a komunikační návyky. Když Čunek vystěhoval Romy do montovaných baráků ,tak se mohla naše novinářská a lidskoprávní elita poexkremtovat. Když má jít o exodus Romů do Indie, tak se ta elita tváří jako mrcha kobyla, co jí na jazyku studí zmrzlá řepa.  

bigvilik 16.8.2008 9:13

takový malý protofašounek s doktorátem...

Několik perel paní PhD:

- "Podporujeme emigraci cikanu momentalne zijicich na uzemi CR do Indie."

- "To si delate legraci? ;-) Ceska hymna zpivana cikanem a v jeho jazyce :-))"

- "Radola Gajda byl z pohledu historickeho velkym hrdinou a nalezely by mu pocty stejne jako prave pohrbenym generalum Eliasovi a Perinovi."

A jako před lety, tam kde se začíná voláním "Nic než národ," končívá se "Sieg Heil!"

I. Laengsfeld 16.8.2008 9:39

Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

Uvedte nejake odkazy,  vytrhavanim (a pripadnou "malou upravou")  vyroku z sirsiho kontextu byste nasel leccos pozoruhodneho  i u dalsich politiku, pocinaje nasim ministerskym predsedou

bigvilik 16.8.2008 9:53

Re: Re: takový malý protofašounek s doktorátem...

http://zpravy.idnes.cz/edelmannova-cikani-by-meli-emigrovat-do-indie-fnl-/domaci.asp?c=A060505_111216_domaci_mia