3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Blbí voliči levice

Jak dobře víme, voličům povětšinou nestály za námahu. A ti, co přišli, ukázali nedůvěryhodné skrumáži napravo řiť (nabízí se dodat, že holou – to když budeme uvažovat dlouhodobě nepříznivou finanční situaci mnoha z nich).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Matousek 30.10.2012 11:18

Re: Hlavní příčinou porážky pravice

vás príspevek nelze nechat bez povsimnutí.

Asi jste zapomnel, nebo to vubec netusíte, ze za to, aby jste tu dnes mohl psát ty vase moudra, se bojovalo a sli lidi sedet do vezení. Nebo nesmeli pracovat v oboru a jejich deti nemely studovat. Atd. atd. nac to zde opakovat. Kazdej normální clovek to ví.

Vy jste byl asi nekde hezky zahrábnutej, ze vás ten svrab a bída minul? Vám vyhovovalo bydlet v koncentráku?  V TV jste si liboval u " Muze ne radnici " a máte rád cimbálovku ? Tak to se nedivím, ze si stýskáte po " zlatejch komousích ".  Nastestí uz nemáte sanci, leda tak kazit náladu. Bez velkého vzoru který nad vámi drzel ochranou ruku, jste uz dávno v riti 

J. Boleslav 30.10.2012 11:54

Re: Hlavní příčinou porážky pravice

Doufejme.

t. peterka 30.10.2012 8:11

ano, levicoví volič je blbej..

..a sobec. Za tři pětky (lékaři) prodal by i duši. Ovšem jaký je ten "pravicový" ? Pokud nedošel k volbám, tak nezodpovědný a to je velmi jemná charakteristika. Ovšem zastal bych se vlády v tom smyslu, že pokud bojuje (úspěšně) proti korupci (zlodějna je myslím lepší výraz) pak tato se musí objevit a pojmenovat, a dostat po šetření policií před soud - což se děje..mýlím se ??

P. Pavlovský 30.10.2012 8:38

Re: ano, levicoví volič je blbej..

Sorry, trochu se i mýlíte Rath měl pravdu, když říkal, že on je jenom malá ryba. I kdyby měl 10 krabic od vína plných prachů, Dalíka nepřetrumfne.

V darebáctví nepřetrumfne ani Janouška s přejetou Vietnamkou, i kdyby byl faktický ne bigamista, ale polygamista. Tím spíš, sedí-li Rath v teplákách, zatímco darebáci z ODS běhají beztrestně po svobodě a užívají si nakradených miliard, které mká Dalík navíc už ulité v cizině.

Být členem jejich rodiny, to musí být Havaj! Samé prachy a ještě nimbus počestných spoluobčanů!

t. peterka 30.10.2012 9:13

Re: ano, levicoví volič je blbej..

..s tím darebáctvím to máte naprostou pravdu, připomenul bych i např. bývalého ministra živ. prostředí Drobila (ODS)Ten co ho odhalil, musel pár měsíců lézt kanálem( pan Michálek) . A malá ryba (dr.Rath) - taky ryba (není ještě řádně došetřeno). Mluvím o tom, že pokud se začne se zlodějnou něco dělat musí se odhalit - a to je to co se děje v mnohem větší míře než dosud. Tzv. pravice (za kterou se mylně považuje např.ODS) nachytala na líbivou předvolební rétoriku sama sebe. A opravdu byste chtěl být členem rodin těch co kradou ??

P. Pavlovský 30.10.2012 9:22

Re: ano, levicoví volič je blbej..

Ovšemže ne, jenom by mě zajímalo, jak v těch rodinách funguje ta schíza.

Nepředpokládám, že úplně všichni, manželky, tchýně, děti, bratři, bratranci, tchánové, synovci a neteře, rodiče, babičky a dědečkové, boyfriendi a girlfriendky, že ti všichni jsou stejně mravně otrlí, že jim to nevadí.

Spíš bych čekal nějaký rozpor, na způsob románu Kmotr od M. Puzza.

P. Pavlovský 30.10.2012 9:22

Re: ano, levicoví volič je blbej..

Ovšemže ne, jenom by mě zajímalo, jak v těch rodinách funguje ta schíza.

Nepředpokládám, že úplně všichni, manželky, tchýně, děti, bratři, bratranci, tchánové, synovci a neteře, rodiče, babičky a dědečkové, boyfriendi a girlfriendky, že ti všichni jsou stejně mravně otrlí, že jim to nevadí.

Spíš bych čekal nějaký rozpor, na způsob románu Kmotr od M. Puzza.

t. peterka 30.10.2012 10:35

Re: ano, levicový volič je blbej....já taky

omlouvám se za gramatickou chybu v nadpisu - tak jsem taky blbej (ale nechci být levicový)

J. Boleslav 30.10.2012 9:15

Re: ano, levicoví volič je blbej..

Jasně, napravo jsou samí darebáci a nalevo lilie, co si vlastně přikrádají proti své vůli, pouze pro blaho svých spoluobčanů. 

F. Eliáš 30.10.2012 8:06

Voliči levice nejsou blbí

Jsou většinou méně vzdělaní, trošku pomaleji chápající a mimořádně důvěřiví vůči slibům. Proto se chovají tak, jak se chovají. Jakákoli pravicová vláda má za úkol denodenně vysvětlovat, proč musí dělat to, co dělá. Tato vláda tak nečiní a navíc miluje korupčníky. Prot by naše pravicové strany měly být nahrazeny stranami, které neberou přeběhlíky a které se vyhýbají korupci a které dokáží natvrdlejším z nás vysvětlit nutnost nelíbivých opatření.

D. Polanský 30.10.2012 8:17

Re: Voliči levice nejsou blbí

matinko skákavá, to jste mě popsal nádherně. Mám dvě technické vysoké, z informatiky jsem publikoval řadu článků, a vůbec, když chcete, přečtěte si něco z mých www stranek: dusanpolansky.cz.  Hezký pravicový den plný vysvětlování lumpáren levici.

M. Šejna 30.10.2012 8:35

pane Polanský

tak to jsme dva. Já jsem taky přihlouplý pomalu chápající levičák s titulem inženýr. A navíc ještě OSVČ.

E. Heusinger 30.10.2012 8:39

Tož

já se přidám též.¨

programátor automatizačních systémů.

R. Langer 30.10.2012 15:42

Re: Tož

Tomu snad ani nevěřím, kdo studoval logiku, prostě nemůže být z principu levičák... :-P

F. Matousek 30.10.2012 9:24

pánum Polanskému, Sejnovi a Heusingerovi

k cemu jsou Vase diplomy, kdyz Vám chybí selský rozum? Také si pletete vzdelání s inteligencí a trpíte ztrátou pameti.

E. Heusinger 30.10.2012 9:49

Selský rozum

není identický s Vaším rozumem.

V. Novák 30.10.2012 9:49

Zato na VÁŠ úsudek lze spolehnout absolutně.

Netrpíte komplexem vícecennosti? Občas byste se mohl zamyslet, zda jste ten pravý etalon k poměřování.

Mimochodem - zjevně jste nepochopil, na co pánové reagovali. Nebo to byl krok stranou?

F. Matousek 30.10.2012 10:41

Re: Zato na VÁŠ úsudek lze spolehnout absolutně.

Já a komplex vícecennosti ? To urcite nikoliv. Jenom jsem vyjádril svuj názor.

J. Virtuál 30.10.2012 10:22

Re: pánum Polanskému, Sejnovi a Heusingerovi

Víte pánové, ono vzdělání není ještě vše.Skutečně stačí jen ten selský rozum.Proč paušalizujete?Jistě, že se najde i mezi levičáky vystudovaný člověk, např. vy tři...a ještě jiní.

J. Slanina 30.10.2012 11:35

Re: pánum Polanskému, Sejnovi a Heusingerovi

Jó, těm se to študovalo, asi jako uslintanému bernardýnu v U pokladny stál.

J. Boleslav 30.10.2012 11:59

Re: pánum Polanskému, Sejnovi a Heusingerovi

:-)))

R. Langer 30.10.2012 15:48

Re: pánum Polanskému, Sejnovi a Heusingerovi

Ale že se tady zrovna skoro všichni sešli... :-D

Š. Šafránek 30.10.2012 7:59

Ano.

Ano, tak to je. Byla jen otázka času, kdy k tomu dojde a komunisté, jak víme, si počkat umějí. Nemusejí se už v Moskvě učit, jak ostatní stranám zakroutit krkem, ony to zvádlnou samy.

D. Polanský 30.10.2012 8:07

Re: Ano.

Nikomu není potřeba zakroutit krkem, dotyční si jej vykroutili již sami. Kradou, lžou, korumpují, nemakají.

F. Matousek 30.10.2012 11:23

Re: Ano.

zato komunisti vzdy makali, nekradli a hlavne mluvili a mluví pravdu!

J. Boleslav 30.10.2012 13:08

Re: Ano.

:)))

M. Šejna 30.10.2012 7:59

problém vidím jinde

V roce 2006 přesvědčovaly pravicové strany voliče, že sníží daně, že do 6 let dospějí k vyrovnanému rozpočtu a že zdvojnásobí růst HDP. Místo toho šla ekonomika do recese  a zadlužování se zrychlilo. V roce 2010 přesvědčovaly pravicové strany voliče, že už konečně začnou ty daně snižovat opravdu a varovali před levicí šaškárnou zvanou "Nečasova síťovka". Nečasova síťovka se nakonec dostavila i přesto, že vládne pravice. Daně furt rostou a státní dluh roste ještě rychleji. Ekonomika je v recesi stále.

Lidi toho už prostě mají plné zuby. Dvakrát volili ve sněmovních volbách proti levicové politice, ale zvolili pravici, která vládne levicověji, než levicoví socani.

Když vidím výsledky "pravicové" politiky naší "pravice", vždy si vzpomenu na proslulou Lafferovu křivku, kterou nás pravicoví ideologové oblbovali v dobách vlády ČSSD. Dnes je Lafferova křivka zapomenuta, pokud není pravicovými ideology rovnou zakázána.

F. Eliáš 30.10.2012 8:10

Re: problém vidím jinde

To je jasné, ale vláda za recesi nemůže. Levice by se musela chovat naprosto stejně a navíc intenzivněji by zvyšovala daně. Vždyť jakákoli levice působí na ekonomiku negativně. Vezměte naši ekonomickou zaostalost když u nás vládli komunisté.

M. Šejna 30.10.2012 8:19

vy jste nenapravitelnej

Vy máte klasické myšlení nenapravitelného pravičáka. Já už to říkal před mnoha lety, že ideologicky zabedněný pravičák bude furt tvrdit toto:

" když se ekonomice daří za vlády levice, je to navzdory levici. Když se ekonomice nedaří za vlády levice, je to díky levici. Když se ekonomice daří za vlády pravice, je to díky pravici. Když se ekonomice nedaří za vlády pravice, je to navzdory pravici."

:-P

P. Bárta 30.10.2012 9:11

Re: vy jste nenapravitelnej

Ono se to dá napsat i přesně opačně: ideologicky zabedněný levičák bude prohlašovat že " když se ekonomice daří za vlády levice, je to díky levici. Když se

ekonomice nedaří za vlády levice, je to navzdory levici. Když se ekonomice

daří za vlády pravice, je to navzdory pravici. Když se ekonomice nedaří za

vlády pravice, je to díky pravici."

Obě tvrzení mají hodnotu - použitého toaletního papíru.