19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Borek@exil 25.7.2007 18:06

Re: Pustil jsem si to video s paní Chytilovou...

Ona je vdaná?......Pokud ne, tak snad slečna...?

Žulový Aston 25.7.2007 9:34

Debatu o radaru doporučuji pojmout jako show - Two women show

..a nechat dvě znalkyně debatovat o této problematice: paní Chytilovou a paní Parkanovou ...jen

skromně podotýkám, že paní Parkanová je profesionální politička a paní Chytilová režisérka..  

www racek 25.7.2007 9:34

no, pane kolář, měl byste

dodat, že kanada radar i základny antiraket na svém území odmítla. důvod? je dost velká, aby si mohla dovolit to odmítnout.

když to pochopila vaše vláda .... a chytilová (bytostně jí ovšem nesnáším) ... tak byste měl i vy.

RomanL 25.7.2007 9:56

Re: no, pane kolář, měl byste

Jasně, Kanada je velká, ale my jsme ještě větší. Proto jsme si mohli dovolit odmítnout němce, rusy a teď američany, ti pak vždy svěsili uši a schlíple odtáhli. Kdepak češi, velikáni Evropy a pupek civilizace, nás se každý ptá, jak na to. Ale hlavně dokážeme nejlépe ochránit světový mír, vždyť za posledních 60 let tady snad ani nebyla válka, to je jistě jenom naše zásluha! Tak na co jaké armády a radary?

Borek@exil 25.7.2007 18:04

Re: Re: no, pane kolář, měl byste

Šmarjá.....v Kanadě je spousta zařízení pro NORAD, lidičky, neblbněte. Kanada a USA se na NORAD podílejí a poskytuje jim to společnou obranu už od dob studené války.

JH 25.7.2007 9:31

Na rozdíl od Smoljaka má paní V.Chytilová naprostou pravdu!!

Naprosto souhlasím s vyjádření paní Chytilové protože pravá podstata problému je jen v tom, že základy jiné mocnosti na naše území v žádném případě nepatří. A v zadku amerických superzlodějů a vrahů, které odsuzuje celý svět atˇvzkvétá hloupost pana Smoljaka a jemu podobných programových nohsledů!!!

nik 25.7.2007 9:52

Re: Na rozdíl od Smoljaka má paní V.Chytilová naprostou pravdu!!

Ano, ano, ano!!! Základny cizí mocnosti nemají na našem území co dělat!!! My sami sobě si namísto nich vybudujeme na svém území mohutné základny vlastní bezmocnosti!!!

NevericiTomas 25.7.2007 10:49

Re: Re: Na rozdíl od Smoljaka má paní V.Chytilová naprostou pravdu!!

R^R^R^

RZ 25.7.2007 11:39

Re: Re: Na rozdíl od Smoljaka má paní V.Chytilová naprostou pravdu!!

"Ale blíž Moskvě, soudruzi:" (Cituji ministra kultury z 50.let soudruha Zdeňka Nepoživatelného.)

Mard 25.7.2007 12:22

Re: Na rozdíl od Smoljaka má paní V.Chytilová naprostou pravdu!!

Když bych si měl vybrat, zda tu chci ruské nebo americké vojáky, tak si raději vyberu americké. Není to sice výhra, ale na rozdíl od rusáků nás zatím ani jednou neokupovali a jejich poradci u nás neorganizovali vraždění lidí. Bohužel představa, že se sami ubráníme ruským hordám je úsměvná. Ani nemáme tolik zlata jako Švýcarsko, takže ani přes neutralitu nám vlak nejede. Zkrátka amíci jsou nejmenší zlo.

jerry 25.7.2007 9:21

No, Chytilová už by měla do penze

poslední dobrej film je Dědictví aneb K... z roku 1992, následující Pasti byly příšerný, snad s jedinou dobrou scénkou a Vyhnání z ráje jsem dokoukal jen proto, že tam běhaly pořád nahý ženský. Jinak hrůza. A na poslední film jsem už ani nešel. No jak vypadá teď její tvorba, tak vypadá taky její vystupování.  Ale na druhou stranu - je to pořád režisérka Panelstory, Hry o jablko, Kalamity, Fauna.Zaorálek žvaní o radaru stejně blbě a nic pozitivního snad nikdy neudělal. Proto nebuďme na paní režisérku tak přísní. Milovníci filmů ji vděčí za mnohé.:-)

jerry 25.7.2007 9:23

Zapomněl jsem na Šaška a královnu

tenhle zvláštní film přitom zbožňuju.:-)

Lubomir Ptáček 25.7.2007 10:28

Re: Zapomněl jsem na Šaška a královnu

Řekl bych, že téma tohoto filmu pochází od Bolka a Chantal (ale nejsem si zcela jist, autorem může být i někdo jiný z Provázku), Chytilová jej jen filmově ztvárnila.

jerry 25.7.2007 11:27

To je sice pravda,

ale i tak do toho dala dost ze sebe.

čuk 25.7.2007 9:15

Co nás čeká?

Nástin zdravotního stavu těch co přežijí útok proti radaru:

Akutní nemoc z ozáření - ozáření do 1 Gy -> asymptomatické

- při větším vzniká postupně dřeňová forma nemoci z ozáření a centrálně – nervová forma  smrtelná dávka u člověka je 4 Gy (gray – Gy) Dřeňová forma-  dojde k útlumu krvetvorby v kostní dřeni

- po latentní době asi za 2 až 4 týdny po ozáření, je snížena obrana organismu před infekcí (nedostatek granulocytů),nemocný je ohrožen krvácením (trombocytopenie), trvá několik měsíců až rok, než se nemocný uzdraví,Střevní forma  - má těžký a rychlí průběh

- latentní fáze není, gastrointestinální potíže (nevolnost a zvracení, vodnaté nebo krvavé průjmy, paralytický ileus),ohrožuje nemocného krvácením, infekcí, rozvratem vnitřního prostředí, nejkritičtější je období ve 2 a 3 týdnu,prognóza je špatná. Pravičáci jsou zřejmě proti nemoci z ozáření imunní, když propagují radar.

I. 25.7.2007 9:25

Re: Co nás čeká?

Čuk (a asi i Gek, zvláštní nick...) je zřejmě proti nemoci z ozáření imunní, když je proti radaru. Debile.

Mard 25.7.2007 12:26

Re: Co nás čeká?

Jen debilové útočí proti tak jemné a snadno poškoditelné konstrukci jako je radar atomovou zbraní. Radarová anténa je velice snadno poškoditelná pouhou raketou odpálenou z ramene. Pochybuji, že by na radar někdo útočil jadernou raketou, která je snadno detekovatelná a vojensky neobhajitelná. Rusové jsou sice agresoři, ale ne blázni. A Írán, kde je bláznu dost, tam zase namejí dost raket ani atomovek, aby si mohli dovolit jimi "plýtvat" proti nezajímavému radaru. To raději budou pálit na White House :-)

Dušan 25.7.2007 12:38

Re: Co nás čeká?

Netušil jsem, že Paroubkova parta, která jednání začala (a kdyby zůstala u koryt, tak by nepochybně pokračovala), jsou pravičáci;-D

Klaudius Paroubek 25.7.2007 18:23

Re: Co nás čeká?

To je dobry tohleto, proto ti domorodci na Marshallech maji jednu nohu kratsi, slepice tam kokrhaji a kohouti kvokaj! Mam to z prvni ruky od naseho starosty!

Americky radar? Nikdy! Kdyz tak jedine Rusky jako hraz miru!

Angelo 25.7.2007 9:10

Na co máme

Máme snad na víc než na radar. Být aspoň trochu platnými spojenci?

Taxator 25.7.2007 9:00

Co ještě paní Chytilová neřekla.

Za vším je nutné vidět snahu dravé americké ekonomiky o získávání energetických zdrojů. Z brdských lesů je krůček do Hodonína a tam je nafta....;-D

honzak 25.7.2007 8:47

jestli to nebude

u paní Chytilové jen postklimakteriální hormonální nedostatečnost....

Borek@exil 25.7.2007 18:10

Re: jestli to nebude

Ona je vdaná?.....pokud ne, tak snad slečna?

Přemek 27.7.2007 17:32

Re: Re: jestli to nebude

Safra, jděte s touhle opakující se poznámkou k šíkpu! Pravidla společenského chování titulují "paní" jakoukoliv dospělou ženu. "Slečna" je nevyzrálá mladá dáma ve věku asi osm let a výše... Dnes není každá vdaná, je zvykem "žít na hromádce" apod., proto se už tolik nerozlišuje. A mimochodem, absolventi FAMU by měli mít titul MgA, tedy obdoba Mgr. pro umělce (Magistr umění), a žena s titulem je vždy "paní".

Lubomir Ptáček 25.7.2007 8:34

Chlapi jsou blbí

Když si vzpomenu, jak paní Chytilová má všechny chlapy za blbce, dostávám záchvaty smíchu.

Borek@exil 25.7.2007 18:10

Re: Chlapi jsou blbí

Ona je vdaná?.....pokud ne, tak snad slečna?

Kylchap 25.7.2007 8:33

To je hrozné,

stále je u nás plno neuvědomělých lidí kteří nechápou jaké dobrodiní je pro nás radar. Koneckonců na neuvědomělost si stěžovali již komunisté.

Realista 25.7.2007 8:15

Já myslím, že o deformaci myšlení jmenované nesvědčí jen její bezbřehý a arogantní feminismus,

kterým nás častuje při každém TV rozhovoru s ní, ale také její  filmová tvorba v posledních letech, na kterou se již nedá dívat. Takže mě nepřekvapuje ani to, že se angažovala pod podobnou peticí. Zato mě tam dokonale překvapili jiní lidé, o kterých jsem si myslel, že mají více soudnosti, než řvát s davem, dobře živeným agenturami provádějící soukromé průzkumy veřejného mínění, kde majitelé jsou povětšinou bývalí komunisté a kteří vůbec nemají protiváhu v seriózní státní průzkumové agentuře, takže svými průzkumy často dokonale zmanipulovanými, dovedou velmi dobře ovlivňovat nejen politiku, ale i dění v ČR. A to jak ve volbách, kde se říká, že nástup nové strany na naše kolbiště nebyl drahý, stál pouhých 400000Kč, tak v otázce raketové základy, kde výzkum mohl také připlácet kde kdo z východu přes prostředníky.Kdežto státní průzkumová agentura, něco jako ČSÚ, pod kterým by mohla být, by těm soukromým dělala jasnou seriózní protiváhu, ve které pokud by se příliš odlišovaly, by se staly jasně neseriózní a odepsaní v této branži. Pak by měly s eskamotérstvím veřejného mínění konec..:-/

Enik 25.7.2007 8:09

No nazdar!

 Tak jsem se na to video dokázal dívat přesně 3 minuty!!! Dál už to nešlo vydržet! Chytilová je možná dobrá režisérka, a vyzná se ve svém oboru ale jinak je to šílená kráva, která neumí jednak respektovat základní pravidla slušného chování (neskákat druhým do hovoru) ale co je mnohem horší, že neví, že ústavní zákon je nad obecnými zákony! Je názorná ukázka toho, kam to vede, když se laik motá do věcí kterým nerozumí. Totéž platí o využívání jaderné energie. Nevědomost a amaterizmus je rakovinou civilizace!!!

Amigo 25.7.2007 8:18

Re: No nazdar!

Presne tak ! Dokazal som to o minutu dlhsie a uz  mi z tej Chytilovej sibalo. Sialena a arogantna krava ktora sa v nicom nevyzna. Hnus, hnus, hnus .... A tito ludia ovplyvnuju myslenie mas obyvatelov cez tzv. umenie. Hroza