19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Psí vrah Čumil 25.7.2007 15:09

Pěkné, pane Koláři. Kolik těch amerických radarů máte tam u vás v Kanukistánu?

Xaver 82.117 25.7.2007 15:51

Já zatím žádnej, ale jeden bycxh chtěl...

;-)

Patron Divný 25.7.2007 15:53

Re: Pěkné, pane Koláři. Kolik těch amerických radarů máte tam u vás v Kanukistánu?

Tak teď jste ho přímo umlátil argumenty.

VTR 25.7.2007 15:04

Rozčerování z paní Chytilové

Až nyní, po mnoha letech, jsem plně pochopil, proč na konci jedné TV debaty p. Knižák odmítl p. Chytilové podat ruku.

I-Worm 25.7.2007 16:37

Re: Rozčerování z paní Chytilové

víte vůbec, že umělecké krédo mistra Knížáka je "dobře zaplatili, tak co?". Tehdy jsem zase já pochopil, proč on je "mistr", zatímco kažej zedník je "pan mistr".

PetrH 25.7.2007 16:46

Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

A proč? Podělte se s ostatními!

I-Worm 25.7.2007 16:52

Re: Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

vidím, že jste to Knížákovo krédo nepochopil - tady je potom každá snaha marná. Snad za dvacet, třicet let na to přijdete sám. Jsou poznání, která nelze sdělit - třeba žádná teorie panice nezbaví jeho panictví...

PetrH 25.7.2007 16:55

Re: Re: Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

Zaprvé - kde a komu to Knížák řekl? Zadruhé - proč se Knížákovi říká Mistr a zedníkovi pan mistr? Vaše snaha není marná - není žádná. Temně cosi neidentifikovatelného mručet dokáže každý vůl.

I-Worm 25.7.2007 17:07

Re: Re: Re: Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

řekl to, když kritizovali jeho reklamní dílo "Václavka a Dášenka". A to stačí. A že svoje díla kupuje hlavně on sám jakožto šéf NG vám jistě taky uniklo...

Borek@exil 25.7.2007 18:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

Ona je vdaná?.....pokud ne, tak snad slečna?

Patron Divný 25.7.2007 18:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Rozčerování z paní Chytilové

Ne, tato lež mi neunikla.

killy 25.7.2007 14:35

Tak mě ten šot běží pěkně v okně vedle......

... musím dát zcela za pravdu Jurovi Juraxovi dole. Jen mě v souvislosti s pí Chytilovou pronásleduje název jednoho filmu: "Blbější než jsme doufali".

killy 25.7.2007 14:41

P.S.

Stopnul jsem to video, protože mě začlo bejt šoufl....

ricci 25.7.2007 20:37

Re: P.S.

Killy já jsem řval smíchy Chytilová by mohla točit komedie a sama být v hlavní roli. Jo holt ženská od plotny a chtěla by mluvit o proti vzdušné obraně. Já se taky manželce netentuju do pečení buchet.

Totok 25.7.2007 14:29

Chytilová-co vás překvapuje?

Komunisté si vymyslí cokoliv, aby uškodili. A Chytilová je kovaný. Znovu to potvrdila. Takže mne to vůbec nepřekvapuje. Stydím se za Kubišovou.

killy 25.7.2007 14:39

Ta zase má v hlavě už jen....

..ubohá zvířátka... a těm by moh´ten radar uškodit, že ?

Von 25.7.2007 14:06

Tak nevím!

Jsme ještě v NATO nebo nejsme? Asi jsme a litujeme toho !?  A také zřejme litujeme, že se rozpadla Varšavská smlouva. Bylo zajímavé, ale bohužel asi také velmi nebezpečné vypsat referendum se dvěma otázkami: Chcete za spojence Spojené státy americké? A  druhá - chcete za spojence Ruskou federaci? Odpověď budiž biblická - ano, ne. Tipnul bych, že by v obou případech zněla odpověď NE! Ale patří nám TO!

Mečislav Kozel 25.7.2007 14:04

Ufff...

Paní Chytilová je otřesná, pan senátor Töpfer projevil svatou trpělivost...

Borek@exil 25.7.2007 18:16

Re: Ufff...

Ona je vdaná?.....pokud ne, tak snad slečna?

Jura Jurax 25.7.2007 12:58

Ale to je odvěký problém celebrit

Stane-li se někdo tzv. celebritou - občas i zaslouženě, jako paní Chytilová - je tázán na názor na leccos. No a pokud nemá rozum a sebekontrolu, rozkecá se i na téma, jemuž naprosto a absolutně nerozumí; učiní-li tam v médiích, zpravidla rozesměje většinu národa a pozdvihne jí sebevědomí (vždyť ta slavná celebrita je blbá jak troky) a někdy taky nas ... pardon, zdravím cenzora ... naštve.

Zajímal by mne názor paní režisérky na rekognoskaci a ničení cílů baterií kanonových houfnic - jistě by se ráda vyjádřila, neboť jde o problém podstatně jednodušší než onen radarový.

Ono tázali-li bychom se třeba generála Šedivého na problematiku natáčení davových nebo já nevím intimních scén včetně ozvučení, nasvětlení a pozice kamer (v čemž je paní Chytilová jistě expert), asi bychom se taky dověděli věci; jenže generála se nikdo neptá a já doufám, že člověk v takové funkce by měl rozum a neprosazoval by vlastní názory.

Průšvih je, že i blbé slovo vypuštěné v TV celebritou má váhu oné celebrity - a leckteří jsou schopni to blbé slovo brát na bernou minci právě a jen kvůli té celebritě a její proslulosti.

pepe 25.7.2007 13:12

Re: Ale to je odvěký problém celebrit

Lépe bych to nenapsal.R^R^

Patron Divný 25.7.2007 13:17

Re: Ale to je odvěký problém celebrit

Jak jste správně naznačil, rozdíl je právě v tom, že generál Šedivý nesepisuje petice, že by se davové scény měly natáčet jinak.

Von 25.7.2007 13:18

Re: Ale to je odvěký problém celebrit

Věčný problém celebrit jde dle mého názoru tak daleko, že by občas -"díky" svým některým názorům- měly být ze "seznamu" celebrit vyřazeni. To se ale našekáme!

Říman 25.7.2007 14:29

Re: Ale to je odvěký problém celebrit

Je to ale bohužel problém nejen celebrit: pokud je dost hlupců bez vlastního mozku, kteří berou vyjádření celebrit jako Písmo svaté. A o to agentům s teplou vodou a referendem také jde: sehnat pár přitroublých celebrit, ochotných rozumět všemu a spolehnout se na masu bez mozku. A můžeme zrušit, odmítnout cokoliv - bude to vůle lidu.

Borek@exil 25.7.2007 18:15

Re: Ale to je odvěký problém celebrit

Ona je vdaná?.....pokud ne, tak snad slečna?

Mistr Jan Hus 25.7.2007 12:12

Proč odmítla radam USA na svém území Kanada?

:-PProč asi? Protože je suverénní a svrchovaný stát a ne protektorát USA, kde si hrstka kolaborantů, kteří nemají k této akci legitimitu dělají co chtějí. ;-€

Mard 25.7.2007 12:17

Re: Proč odmítla radam USA na svém území Kanada?

A proč nabídla Merkelová možnost umístění USA radaru na území Německa u Saska? No je to taky svrchovaný stát :-) hehehehe

opravdu? 25.7.2007 12:54

Re: Re: Proč odmítla radam USA na svém území Kanada?

co přesně Merkelová nabídla? :-)

Hanah 25.7.2007 12:45

Re: Proč odmítla radam USA na svém území Kanada?

 Mistře Jene , kacíři , jedno upálení Ti nestačilo ?

Nediskutuj o tom , čemu nerozumíš !

BuBu 25.7.2007 13:16

Re: Re: To není přece žádný . . .

. . . Mistr Jan - ale obyčejný český Bulík, který si svou nenávist k USA  a lásku k SSSR . . . . vybíjí na radaru v Brdech ! ;-P