17.2.2020 | Svátek má MiloslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


RADAR: Mít či nemít radar v Brdech?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 380, poslední: 7.10.2008 22:44, přehled diskusí

ne:
Autor: katas Datum: 7.10.2008 22:43

Záření:
Autor: hans Datum: 8.7.2008 23:05

Je úsměvné jak všichni odpůrci radaru křičí jak bude radar zářit a škodit přitom od od rána do večera jen telefonují z mobilu,dřepí na zadku u počítače,konzumují jídlo z mikrovlnky,čumí na televizi,v obchodech bankách a já nevím kde ještě se  nechají ozařovat v bezpečnostních rámech,u doktora s kdejakým prdem vás ženou na rentgen aby byly body atd. atd.

NE !!! KOMUNISMUS!!!:
Autor: hans Datum: 8.7.2008 22:44

Vážení! Nejsem pro ani proti protože to by měli spíš posoudit nezávislí vědci a odborníci.Jedno ale vím zcela jistě! Nebýt USA a jejich spojenců neexistovala by žádná diskuze na toto téma protože díky nim máme demokracii a je možné říct nahlas svůj názor. Za bolševika by všichni drželi hubu a krok.Kdyby tady tenkrát stavěli radar Rusové nikdo by ani nepíp! Jen se ptám kdo z těch co jsou proti radaru by šli bojovat se zbraní v případě ohrožení našeho státu??? Je naivní se spoléhat na ochranu NATO a jiných bezzubých organizací které jsou teroristům a jiným diktátorům k smíchu.Vzpomeňte na Jugoslávii jak se tam NATO,, vyznamenaloˇˇ.Nebuďme naivní že jsme tu v bezpečí před terorismem jehož úhlavní nepřítel je právě demokracie.Položme si otázku- kdo nám pomůže v případě ohrožení???Uvědomme si že demokracie není samozřejmost a není zadarmo!!!Ti pánové co drželi hladovku proti radaru se mi nezdáli jako bojovníci kteří by šli bojovat za vlast ale spíš jako majitelé modrých knížek.A co asi dělali za bolševika-drželi hladovku za odchod ruských vojsk???Asi těžko.Jedno vím jistě a to že naše vláda už od začátku to dělá špatně.Lidem chybí objektivní informace a měli by o tom rozhodovat odborníci a ne politici.

Re: NE !!! KOMUNISMUS!!!:
Autor: Libor Datum: 10.7.2008 18:19

!!Před druhou světovou tu taky byla demokracie a jak to snámy dopadlo,když sme se spoléhaly na ta zvané SPOJENCE?!!!!Lidi moudřejši nikdy nebudou!Světu vládnou peníze a lidi proně udělají VŠE!

jde o postoj českeho naroda na usa NÉÉÉÉÉÉÉ:
Autor: zmarcel@centrum.cz Datum: 22.6.2008 22:02

řeknu jak to cítím radar né protože je to na protest takové česko embargo te velké zle zemi kde mají tu moc divnou demokracii kde 80 procent  lidi nechte  válku a stejně

stále válčí nejvíce na světě ano co žít budu budu jim házet klacky pod nohy tady nejde o to jestli je radar neekologicky jde o to je to rázné ne te zemi která vydává miliony na výzkum aby  bomby  vybuchovali ještě  lepe a zabijí více lidi ,v zemi kde efektivita vynaložených peněz na výzkum musí byt aspoň 70 procent bohužel když není válka je efektivita 0. takže 1 a 1 jsou dvě tady nejde o radar jde o postoj českého národa na usa a ten je   

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!

Re: jde o postoj českeho naroda na usa NÉÉÉÉÉÉÉ:
Autor: hans Datum: 8.7.2008 22:54

A co asi doteď dělaj soudruzi z východu???Svět řídí ať chceme nebo ne velmoci.Je jen na nás s kterou budem kamarádit.Se Sovětským svazem na věčné časy už tu bylo a jak to tu vypadalo.A kdo nám pomůže až budeme potřebovat??? NATO,OSN,Francie,Německo???HA.HA.HA.To už tu bylo.A kdyžtak můžeš až nás někdo napadne mu házet klacky pod nohy.Snad upadne a odře si koleno a uteče.

Lze srovnávat meteorologický radar a radar dalekého dosahu?:
Autor: Mila_N Datum: 12.6.2008 8:50

Je mi jedno zda bude či nebude,ale srovnávat účinky meteo radaru a předpokládaného "antiraketového" je troch silný kafe. Zatím nevíme co tu vlastně má být a i to co se má stěhovat z Marsh.ostrovů je vlastně jen konstrukce, do které budou nainstalovány nové výkonější prvky,takže i  ta absolvovaná měření tam jsou zcestná. Někde v diskusi se objevilo, že to záření je neškodné s odkazem na obluhy. Obsluhy nesedí tam kde to září, a byly informace,že chlapům od takových zařízení se rodí (jejich ženám) většinou holky(?). Prosím neabsolutizovat

Jedno nechápu:
Autor: Mironet Datum: 12.6.2008 5:52

Nemůžu pochopit jednu věc - co vede ODS k tomu, že s takovou usilovností prosazuje americkou vojenskou základnu v ČR, když jí musí být jasné, že to bude znamenat na dlouhou dobu propad do politického suterénu a politickou sebevraždu. Když vidím ty lačné ksichty Vondry a Topola, uvažuji, jestli to ODS stojí za to. Opravdu si modří kormidelníci myslí, že je tento národ složen z volů? Nebo je to zdařilá kombinace ruské tajné služby, která potřebuje zvýšit oblibu své země v očích Čechů? Soudím, že US vojenská základna v ČR je věc, kterou voliči ODS nikdy neodpustí a již v nějbližších volbách vystaví účet. A tehdy nepomůže ani hrdinný plukovník Kubice, nyní soukromý detektiv na Kladně.

Re: Jedno nechápu:
Autor: jim Datum: 12.6.2008 8:39

jde o prachy. Všimné je v těchto případech takové, že jejich rodiny několik generací nebudou muset pracovat. Usáky to vyjde pořád daleko levněji, než kdyby nějak kompenzovaly celou republiku, jakc chtějí Poláci.

A místo 3 zastrašených,m nebo koupených poslanců může být příště 20. ODS politickou korupci už ani nezastírá.

Re: Re: Jedno nechápu:
Autor: Harpyje Datum: 12.6.2008 9:55

Obdivuji Vaše vyjadřovací schopnosti: ..."Usáky to vyjde pořád daleko levněji, než kdyby nějak kompenzovaly celou republiku, jakc chtějí Poláci"... a hloubku Vašich myšlenek. ;-D ;-D ;-D

jedno chápu:
Autor: jim Datum: 12.6.2008 10:56

USA kompenzovaly, Usáci kompenzovali....

co takhle se zkusit projednou vyjádřit k podstatě? Jinak budíte dojem, že kromě primitivní usácké agitky tu nemáte co říci :-)

 bohužel, protože nemůžete nic říct proti podstatě, napadáte vnější formu, že? :-)  Jak inteligentní ! ;-D

tak by mne zajímalo,:
Autor: Valonis Datum: 11.6.2008 23:29

kdyby si tady v Brdech chtěli postavit podobný

radar místo Amíků Srbové. Jakpak by ty debaty vypadaly? Kdo by držel

hladovku a vyráběl desítky blogů okolo NeZákladnám:)) Uvažuje nahlas AndyO.

Milý(á) Andy. Srby ani ostatní civilizované národy by taková zhovadilost nikdy nenapadla!

nevíte někdo,:
Autor: jeff Datum: 11.6.2008 22:14

zda se do té minutové antiradarové hladovky obětavě vyhlášené socanskými bossy, zapojila také "umělkyně" Fišerová? Zatím nechyběla v žádné idiotské akci.

jenom se divím:
Autor: ceskej Honza Datum: 11.6.2008 21:37

proc USA nepostaví radar nekde v Nemecku a proc se s Ceskejma debilama jeste baví?

300 km dál na západ by funkcnosti radaru jiste neublízilo. Kdyz se neumí prosadit rozum a chátra má navrch, s takovým pronárodem bych se z posice USA uz ávno prestal bavit.

A hladovejícím cvokúm bych symbolicky poslal pár hamburgrú.:-/

Re: jenom se divím:
Autor: Martin Datum: 11.6.2008 21:46

Ty seš správnej českej Honza - asi jsi nečetl,jak se amíci chovají v cizí zemi.V Iráku už chtějí 50 základen,neomezené právo rozhodovat o všem,co uznají za vhodné,úplnou beztrestnost amer.vojáků a t d. Tak tady máš důkaz,že nešlo o žádnů ZHN to byla lež a záminka pro napadení.Za dva roky si tady budou dělat co budou chtít,protože v tomto státě je takových debilů jako seš ty dost.RvRv!!

Re: Re: jenom se divím:
Autor: ps Datum: 11.6.2008 22:22

To si pleteš s rusákama.

Re: Re: Re: jenom se divím:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 12.6.2008 8:43

R^R^R^VV

Re: Re: jenom se divím:
Autor: ceskej Honza Datum: 12.6.2008 7:58

kde berete zkusenosti s tím, jak se kde Amíci chovají?  Netreba císt Rudé Právo, stací si zajet se podívat napr. do Bavorska, které Amíci od konce 2. války, 45 let "usurpovali". Dodneska je mnoha lidem líto, ze museli po pádu zelezné opony odejít. Samozrejme ale,  ze cást rudé chátry jásá. K tem patríte zrejme i Vy !?

Re: Re: jenom se divím:
Autor: Libor Datum: 10.7.2008 18:27

Martin má pravdu! Němci je tam mají už od konce druhé,a nemúžou se jich zbavit. A věřte že by to rádi udělaly.>-

radar nekde v Nemecku a proc se s Ceskejma debilama jeste baví?:
Autor: radar Datum: 11.6.2008 21:52

US radar u Prahy je dead. A nemci nejsou takovi debilove jako cesi - teda tech 30% cechu co ten radar chteji. Jinak se nauc anglicky a projdi google - http://www.cceia.org/resources/journal/22_1/special_report/001.html

Radare, naučte se česky:
Autor: Abonent Datum: 12.6.2008 4:44

Pro těch x % českých debilů, co radar nechtějí : http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=605431

Re: radar nekde v Nemecku a proc se s Ceskejma debilama jeste baví?:
Autor: Kobylka Lajda Datum: 12.6.2008 8:48

Dead jsi Ty. Tedy podle výslovnosti spíš  (Ty dead) - foneticky a podle "hodnotného" příspěvku TYDÝT . Doufám, že víš, co to slovo znamená, tydýte!!!;-D;-D;-D

Re: jenom se divím:
Autor: katas Datum: 7.10.2008 22:42

stavbou radaru pro americkou bezpecnost ,ohrozime bezbecnost svoji .budeme tak zatazeni do eventuelniho vojenskeho konfliktu.mozna budem i jeho podnetem

Re: jenom se divím:
Autor: katas Datum: 7.10.2008 22:44

RADARY:
Autor: tferenczy Datum: 11.6.2008 21:08

Doteraz sa nedokazalo,ze elektromagneticke pole je zdrojem poskodenia organizmov. Yiadny operatorradarovej vysielacky neochorel.Biologicky mozenastat nanajvys ohrev tkani. cele recneni je neodborne zvaneni. Komu vadia nase vojenske radary a radary zaistujuce letecku prevadzku/provoz-? Je to na urovni: Jedna pani povidala. A USA mohla  sytem zaradit do NATO a nemichat fekalie.

autorovi: no áno, máte radar:
Autor: alamo Datum: 11.6.2008 20:56

a tiež ste už v eú, a komanči nie sú vo vláde, a liter benzínu je ešte stále za "prijateľnú" cenu.

nech vám ten entuziazmus dlho vydrží

neviditelný pes:
Autor: občan Datum: 11.6.2008 20:49

Tak jsem se po dlouhé době podíval do Neviditelného psa.

Je to velice modrý server (jen místo daleko případnějšího ptáka má psa).

Takže zase na dlouhou dobu mizím.

Ona se pravda o správné cestě ODS ukáže po nejbližších volbách - a to se nijak neokecá. Škoda, zkraje jsem ji volil.

Re: neviditelný pes:
Autor: Esmerald Datum: 11.6.2008 21:00

" Takže zase na dlouhou dobu mizím ".

Dobrý nápad ! Jen aby Vám vydržel.

Re: neviditelný pes:
Autor: honzak Datum: 11.6.2008 21:20

chvalitebné rozhodnutí! Nechceš si s sebou do pryč vzít ještě někoho z rudé gardy?

Re: neviditelný pes:
Autor: mik Datum: 11.6.2008 22:51

Pes není modrý server, jen méně prolhaný server ;-P