31.3.2020 | Svátek má Kvido


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 380, poslední: 7.10. 2008 22:44, přehled diskusí

11.6.2008 12:58

Vždy%t vy pitomče ani nevíte o čem mluvíte.......Re: Re: Re: Ano pane Slezáku,

radary, střelivo všeho druhu a charakteru, pojízdná letiště odlehčená natolik, že je uvezly 2 Tatry....  a splňující požadavky nejen armády ale i předpisy dané FAA....;-D Vždyť vy,  Vaše Omezenosti, nevíte ani o čem byla a je řeč..... troubo.....jedno.......;-D;-D socialisticko-kapitalisticý;-D

11.6.2008 13:56

Re: Re: Re: Ano pane Slezáku,

Jenom na okraj - pasivní radar od Tesly Pardubice je světová špička, která najde neviditelné letouny technologie Stealth bez rizika, že radar bude prostřednictvím svého paprsku zaměřen protivníkem a následně zničen. USA svým vlivem na bezpečnostní a politické struktury ČR všemožně bránily prodeji tohoto zařízení i do zemí , které nejsou nijak problémové - Američani jim sami dodávají sofistikované zbraňové systémy. To však Čechům dovoleno nebylo. Dokonce byly vývozci odebrány již zaplacené vývozní licence bez jakékoli kompenzace. Když se podnik ocitl před krachem, byl pár dní po nástupu této vlády prodán jisté americké firmě. Na slavnostním večírku při příležitosti podpisu kupní smlouvy byla celá US ambasáda v Praze. To jaksi navozuje oprávněný dojem, že se tak stalo v národním zájmu USA, že se nejedná o běžný obchodní kontrakt. České zbrojovky jsou buď zlikvidovány, nebo v rukou zahraničních vlastníků. Můžeme tak akorát vyrábět lovecké pušky pro myslivce.

11.6.2008 14:20

Nic víc není nutno dodávat......Re: Re: Re: Re: Ano pane Slezáku,

R^R^R^odborník ví a pitomec vědět nechce, i kdyby se měl vypařit......;-D

11.6.2008 13:05

Re: Re: Ano pane Slezáku,

"Desetimilionový stát může disponovat vlastní armádou, která jej, dohromady s členskými státy NATO, ubrání." maj recht, ale zapomel jste jeste dodat "a hlavne USA, hlavnim vojenskou silou NATO" Bez tech hnusnych Amiku to NATO moc sily nema.

11.6.2008 13:13

Re: Re: Ano pane Slezáku,

Prosím vás nechte si ty poznámky Ravnagoraci o tom, že pomoc spřátelených armád byla okupace, když na vše byly řádné smlouvy o dočasném pobytu bratrských vojsk podepsané našimi čelnými představiteli , kteří měli jasný mandát občanů voličů. Tedy ne jako dnes. Navíc Rusové byli naši odvěcí spojenci i po genetické stránce. Tedy ne jako cizorodý anglo-saský vetřelec. I vaše poznámka o komunistovi, tedy jako o někom, kdo by se snad měl stydět, je zcela  nepatřičná. Gerontusinza je komunista s jasnými názory a nemusí se za svou minulost vůbec stydět. Víte kolik práce na různých brigádách odpracovali podobní občané a to i v součinosi z dočasně umístěnou Střední skupinou vojsk armády SSSR?

11.6.2008 12:40

Re: Ano pane Slezáku,

Obranný radar... Radar monitoruje určitý vymezený prostor. Nestřílí. Ti lidé, kteří se zmocnili vlády - jak píšete- jsou na svých místech díky volbám. Chápu, že radar nechcete a asi ho považujete za nebezpečný, ale je tu také spousta lidí s opačným názorem.

11.6.2008 13:07

Naučte se hovořit v méně obecných plcích.....Re: Re: Ano pane Slezáku,

obranný...útočný.....;-D U střeleckého radaru je povinnost objevit protivníka, zaregistrovat jej, určit nejrychlejší a nejefektivnější formu zásahu, zajistit ve spolupráci s družicovým systémem výběr místa startu útočné/obranné rakety, zajistit jeho činnost včetně záložního systému a navigovat k cíli buď sám nebo předat kompetenci a sám se připravit k další akci (to může probíhat i skoro paralelně) No nezničil byste ho preventivně, zývláště když může být dobře použit k řízení země -země;-D;-D

11.6.2008 12:53

Re: Ano pane Slezáku,

odkud máte, že je to střelecký radar? Bude řídit palbu amerických jaderných zbraní? A co na to Jan Tleskač? Ale vážně, neznáte fakt, tlacháte dle pocitů. Nejdřív napočítejte do deseti. Zjistěte pro a proti a musí vám vyjít, že v součsné mezinárodní situaci jsme na tom asi jako ve třicátých letech. A kam zavedlo nicnedělaní pro svoji obranu Franci a Anglii snad víte i vy? Nebo si to chcete zopakovat?

11.6.2008 13:17

Ach bože ono se to probudilo......Re: Re: Ano pane Slezáku,

a ty raketky v Polsce tam  mají z plezíru ...... chlape, nemusíte být technicky na výši ale myslet máte jako povinnost a nebo byste měl raději držet hubu....;-D

11.6.2008 15:09

Re: Správně, gerontosaure !!!!!

Naprostý souhlas s tvými tvrdými argumenty, jenom jsem si je dovolil malinko upravit. Co jim říkáš?: "Žádné náhlepane, jsem strůjcem svého osudu, ať se ti to líbí či ne, a žádný tupec tvého formátu, gerontosaure, nemá nárok mně ani mým dětem a vnoučatům nařizovat, v čím zájmu bychom snad měli zařvat. Z tohoto důvodu stupidní nýmandi, jako jsi ty, kteří měli ve volebním programu odjakživa prodej svobody a životů občanů této země, nemají nárok manipulovat s mými právy ."      Je to tak dobře, magore?

11.6.2008 15:35

Vaše právo při referendu, vy troubo zamindrákovaný, je jen ten jeden hlas co máte....Re: Re: Správně, gerontosaure !!!!!

a jako obvykle rašte jít tam kam patříte od nepaměti ......hádejte.... no ano, právě tam(Y)(Y)(Y) inu jako vždy vy hlupáky bezrozměrný......;-D;-D;-D

11.6.2008 16:56

Re: " Žádné náhlepane, JSMEstrůjci svého osudu,...."

A ty máš v tom svém "refefendu" za těch JSME asi tak kolik hlasů? Anebo, že by to JSME byla ta tvoje rudá strana, ovšem jenom s jedním hlasem? To se mi nechce zdát, že byste se vy, soudruzi, spokojili jen s drobky!!!

BTW: Pokud si to budeš přát, klidně ještě vyraším, čím víc mých oplégrů tě bude sr/át, tím více  mi bude chutnat  i lépe usínat!!! ;-D;-D;-D

11.6.2008 11:21

Další...

mlžitel a oblbovač na obzoru.Tahle kolaborantská činnost musí být asi hodně dobře placená,když nás tady denně přesvědčují,že americká základna je to úplně nejhlavnější,co tento stát právě potřebuje.:-DRv!

11.6.2008 11:39

Pro "Honzu" : Nezáviďte, dejte se k nám

To si pište, Hozíku, že nás ti imperialisti dobře platí. Mají na to spousty prašulí, které vydřeli z krvavých mozolů pracujícího lidu.

Kdyby nám tak dobře neplatili, tak bychom výstavbu Radarové stanice Brdy nepodporovali : http://www.prozakladnu.cz/index2.php

Vždyť víme, že ti zlí zlí zlí Američani zničili už dva socialismy, v nichž se nám tak dobře žilo - národní i mezinárodní. Takže teď musíme opravdu pracovat, ani ty Židy nemůžeme konečně vyřešit... Blbý, co, Honzíku ? ;-P

Ale když se dáte k nám kolaborantům, nebudete už muset denně hákovat, protože dostanete každý měsíc pěkný balík.

Možná tak veliký, jako různým tamášům platí Írán a Rusko.   ;-D

11.6.2008 11:53

Re: Pro "Honzu" : Nezáviďte, dejte se k nám

Jsi opravdu abonent,- na trvalé ubytování v Beřkovicích.Tam snad uvěří tvým halucinačním bleptům.:-D:-D:-D

11.6.2008 11:56

Re: Re: Pro "Honzu" : Nezáviďte, dejte se k nám

vra´t se na PŠM, dochází ti argumenty!

11.6.2008 12:15

Pro "Martina" : Prosba o konkretizaci mých údajných "bleptů"

Vážený Martine, předplatitel zdravotní péče v jistém slova smyslu jsem - platím a platím VZP.  :-)

Abych však mohl využít péče psychiatrů (územně spadám pod http://www.plbohnice.cz/index.php ), potřeboval bych vědět něco více o svých údajných "halucinačnch bleptech".

Můžete mi prosím poslat jejich seznam + uvedení na pravou míru ?

Děkuji Vám předem, a přeji hezký den.  :-)

11.6.2008 13:47

Re: Pro "Martina" : Prosba o konkretizaci mých údajných "bleptů"

Není třeba psát seznam,ten jste popsal sám ve vašem příspěvku......:-D

11.6.2008 13:55

Re: Re: Pro "Martina" : Prosba o konkretizaci mých údajných "bleptů"

Nepopsal.

Jen jsem napsal velice stručný výčet činů Spojených států.

Nebo snad chcete popřít, že právě USA mají největší zásluhu na porážce obou socialismů ?

To snad ne.

11.6.2008 14:59

Máte pravdu

USA byly nejúspěšnějším kapitalistickým státem. Jako takové nejvíc přispěly k tomu, že se občanům někdejších socialistických režimů nabízela alternativa, kterou bylo možné využít jakmile, obrazně řečeno, došlo olovo na náboje (z K.Čapka).

O přitažlivosti socialismu nejlépe svěčí "hlasování nohama". Nejde ani tak o kolaboranty, kteří prchali z Východu na Západ, jako spíš o úplnou absenci proudu opačného.

Nevím, kolik je v této zemi lidí, kteří smýšlí jako Vy. Mělo by jich být ale dost na to, aby aspoň pár Čechů ročně emigrovalo na Kubu. O podobných případech jsem dosud neslyšel. Asi mě o nich kolaboranti placení z krvavých mozolů pracujícího lidu zapoměli informovat.

Nebo je to spíš tak, že je snadnější ideály hlásat, než podle nich žít. Ještě že máme tu Ameriku. Na koho jiného bychom pak sváděli nedokonalost vlastní i celého světa ?

11.6.2008 15:33

Re: Máte pravdu

Náhodou jich bylo hodně ... Dean Read, ... pak už nevím

11.6.2008 15:55

Další emigrant z prohnilého Západu

Například Hrdina Sovětského svazu soudruh Jaume Ramon Mercader del Rio Hernández :

http://en.wikipedia.org/wiki/Ram%C3%B3n_Mercader

11.6.2008 16:07

Mohl bych přidat další

11.6.2008 16:16

Re: Mohl bych přidat další

Já rovnou přidávám :

Hrdý nositel Řádu Rudého praporu, soudruh Kim Philby : http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Philby#Moscow

11.6.2008 16:13

Mohl bych přidat další

například Čechy z programu INTERHELPO (doufám, že si to pamatuji dobře).

Později ovšem tyto pramínky jaksi vyschly. Nadále emigrovali na Východ už jen jednotlivci. Většinou takoví, kterým hrozilo stíhání za velezradu. Například Kim Philby a spol. To ovšem, myslím, nebyly zrovna nejlepší příklady lidu s krvavými mozoly. Podobně jako Dean Read.

11.6.2008 21:49

Re: Mohl bych přidat další

Angela Davisová   he he

11.6.2008 11:05

Radar jako technické zařízení je podružný problém

hlavní problém je politický, snaha současné vlády přivést do ČR cizí armádu (na věčné časy) a ohání se jakýmsi fiktivním spojenectvím. Vždyť i zvací dopis v 68 roce byl podložen spojeneckou Varšavskou smlouvou - jenže v tomto případě, nic takového ve dvoustranné smluvní základně mezi USA a ČR není, nemáme dvoustrannou obrannou smlouvu.Všechny dokumenty týkající se obrany jsou multilaterální.

Hlavní problém je tedy že vláda nemá politický ani voličský mandát k uzavření smlouvy o přítomnosti Američanů na našem ůzemí a bez souhlasu referenda je její jednání stejně  vlastizrádné, jako jednání Bilaka a spol., 

Autor zase mlží, je to jen stejná písníčka z Klvaňovy dílny, aby se hlavní politické aspekty a dopady přítomnosti Američanů u nás zakryly podružnými problémy a spoléhají na to, že neustálým opakováním si občané prostě zvyknou na to, že už jsou Američané zde a občané s tím nemohou nic dělat ( zase by platilo co řekl Husák v 69: "sudruhovia, vychádzajme z reality: sú tu").Pak že se dějiny neopakují.

Podle toho, kolik snahy a peněz je věnováno na propagandu radaru,ty provize amerických firem musí opravdu být tučné, že to ODS stojí za odchod do opozice.Dost pochybuji, že jí to voliči někdy odpustí.Pak bude stačit jedna menší autonehoda,za kterou Američana nikdo nepotrestá nebo zneužitá školačka jako v Japonsku a ODS bude mít tolik hlasů, že se jen s bídou udrží v parlamentu.Osobně vidím jako přímý důsledek radaru vládu ČSSD, tolerovanou komunisty ostatní strany v bezmocné opozici.ZASTAVTE TO DOKUD TO JEŠTĚ JDE!

11.6.2008 11:12

Re: Radar jako technické zařízení je podružný problém

Už jem k vůli takovým lidem , jako jste Vy stojí za to tady ten radar postavit.

11.6.2008 11:21

Re: Re: Radar jako technické zařízení je podružný problém

Přesně tak. To Cato je nějaký estébácký hnus.

11.6.2008 11:22

Re: Re: Re: Radar jako technické zařízení je podružný problém

Líbí se mi, že používáte věcné argumenty. Pán je jistě inženýr;-D