10.4.2020 | Svátek má Darja


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 380, poslední: 7.10. 2008 22:44, přehled diskusí

11.6.2008 14:21

Re: Re: Zastavme výstavbu všech radarů v naší vlasti !!!

já bych lidskou blbost nepodceňoval. U některých jedinců (např. shluk proteinů s nickem abonent) roste nade všechny meze.

11.6.2008 15:06

Re: Re: Re: Zastavme výstavbu všech radarů v naší vlasti !!!

Kdyby jen proteiny, honzaku.

Prozradím Vám strašlivou pravdu : moje tělo obsahuje skoro 70 % úplně obyčejné vody. 

Fuj mně. :-(

11.6.2008 14:41

Nepřeceňujete to trochu ?

Opravdu si myslíte, že Rusko půjde do atomové války (obranné či útočné, to je fuk) kvůli radaru v Brdech ? Samozřejmě Rusové dělají ramena, nic je to nestojí. Ale proč by jim mělo vadit, že Američané vyhazují miliardy za nic ?

11.6.2008 15:25

Blbá otázka.......Re: Nepřeceňujete to trochu ?

tak si představte, že kdykoli vylezete z domu, budu na vás mířit ostře nabitým revolverem ( anejen na vás, ale i vaší drahou polovičku a i vaše děti......),,, Jste si jist, že to je přesně to co chcete a bude se vám lépe usínat?  A vy vše přitom co budete moci dělat je si radostně šeptat, "ale my zachraňujeme USA,USA,USa a snad to nezmáčnou (i ty USA....;-D);-D " Víra vaše nechť vás uzdraví..... já od té doby co ten pitomec Topolánků a Vondrů mě přesvědčovali, že je to ochrana Evropy proti Koreji (severní), tak snad měli dojem, že lidé této země nikdy neviděli globus a že máme dojem, že je země placatá;-D;-D

11.6.2008 15:51

Ostré kozácké šavle proti tupým americkým kulkám

No kdyby ostře nabitým, geronte, to by ještě šlo.

Ale kulky v revolverech americké soldatesky jsou úplně tupé. Viz http://www.crestock.com/image/823716-357-Magnum-bullet.aspx   :-/

Zato šaška je ostrá jako meče dávných ruských bohatýrů : http://www.papilio.cz/cz/archiv.php?aukce=a5&pol=920&PHPSESSID=3d095521d633a3a84b839048a3b96584   R^

Takže věc je jasná jako tvář soudruha Stalina :

NE radarům a základnám vrahů z Vólstrýtu, ANO internacionální pomoci bratrských zemí v čele s velkým Ruskem !

11.6.2008 15:56

Tohle není zrovna nejlepší přirovnání

Ruská armáda z domu vycházet nehodlá, alespoň ne západním směrem. Chystaný systém je obranný, není určen pro útočné odstřelování. Maximálně tak může krýt "revolver", který už dávno existuje.

Situaci bych spíš přirovnal k sousedům, kteří spolu vychází celkem korektně, ale pro jistotu míří jeden na druhého těžkým kulometem. Jeden z nich proto staví drátěný plot, aby se cítil bezpečnější.

11.6.2008 16:05

Rozdíl mezi Ruskou a Sovětskou armádou

No jo, no jo.

Trapně jsem se spletl.

Zapomněl jsem, že v NDR, PLR, ČSSR, MLR, RLR nebyla ruská, ale Sovětská armáda.

A to je óóóbrovský rozdíl.   ;-D

11.6.2008 16:43

Re: Rozdíl mezi Ruskou a Sovětskou armádou

Ono možná nejde ani tak o tu armádu, jako spíš o zdroje, z nichž ta armáda čerpá.

11.6.2008 16:33

Re: Tohle není zrovna nejlepší přirovnání

Na ČT 2 dávají v pondělí večer pořad-dokument o působení KGB hlavně v Německu - je to moc poučné - a hlavně: Na politice Ruska se nic nezměnilo, jeho tajné služby jsou stále v činnosti za účelem obnovit slávu impéria v původních hranicích SSSR a jeho vazalů. Tak pozor. Rus je stejně nebezpečný jako islám.

11.6.2008 16:48

Re: Re: Tohle není zrovna nejlepší přirovnání

Ta touha tam možná je. Jenže, jak už jsem zmínil, imperialismus je drahá legrace, a dnešní Rusko na ni prostě nemá. Pokud přepne své síly, riskuje, že se úplně zhroutí.

Nechci podceňovat ruské tajné služby. Ale ať už s námi mají jakékoli záměry, nemyslím, že by nám chystaná radarová základna v tomhle směru nějak pomohla. To je spíš problém pro naši vlastní kontarozvědku.

11.6.2008 11:48

"ke které civilizaci chceme nadále patřit"

Chceme být součástí Východu nebo Západu? Dnešní Východ je Rumsfeldova "Nová" Evropa plná postkomunistických ochotných ("willing") států. A radar je geniální projekt pro postkomunistický Východ, který je stále plný strachu z komunismu a z minulé (studené) války. Na druhou stranu by radarová smlouva v této jednostranné podobě neměla sebemenší šanci na dnešním Západě. Radar nás prostě řadí k Východu.

11.6.2008 11:58

Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

Jste to vystihl. My a Amíci Východ, sofistikovaná Evropa, která by nehrábla prstem ani pro vlastní obranu, natož pro kohokoliv jiného, je Západ. Sen o panské rase naplněn. I na vlastní obranu už mají lidi, sami se už budou jen provalovat na vavřínech a psát eseje o humanismu.

11.6.2008 12:18

Re: Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

Kde říkám, že USA jsou Východ? Západ je pak nejen západní Evropa. Ona totiž i hloupá, naivní a nevděčná Kanada s radarovou pozvánkou rychle vymetla dveře. Lepší být vděčný a chytrý Východ, že ano.

11.6.2008 12:49

Re: Re: Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

" Ona totiž i hloupá, naivní a nevděčná Kanada s radarovou pozvánkou rychle vymetla dveře" zajímavé, on kanadě někdo nabídl protiraketový systém, který by měl chránit Evropu?

11.6.2008 13:15

Re: Re: Re: Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

Samozřejmě, že ne :) V Kanadě měla přeci americká Národní raketová obrana (NMD) chránit Kanadu. V Česku bude Národní raketová obrana USA chránit nevděčnou levičáckou lůzu. V Antarktidě by chránila tučnáky a tak dále.

11.6.2008 13:42

Re: Re: Re: Re: Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

masi - nesmíš věřit prolhanýmu Vondrovi....:-D

11.6.2008 15:14

On mu nevěří.......Re: Re: Re: Re: Re: Re: "ke které civilizaci chceme nadále patřit"

vy neračte rozeznat sarkasmus....?;-) 

11.6.2008 11:47

Ano pane Slezáku,

"...Jsme jen náhle strůjci svého osudu, jsme tím zaskočeni a spíš je otázka, jak tuto situaci zvládneme...."

Žádné náhlepane, jsme strůjci svého osudu, ať se vám to líbí či ne, a žádný tupec vládního formátu nemá nárok svobodnému občanu této země nařizovat v čím zájmu má zařvat on či jeho děti..... Z tohoto důvodu stupidní nýmandi, kteří neměli ve volebním programu prodej svobody a životů občanů této země, nemají nárok manipulovat s jejich právy ...... Lituji, ať vy a ostatní hlupáci kteří nejsou schopni rozlišit radary navigační, přistávací, atd, atd, a nechápou(teda nechtějí chápat..:-/), že střelecký radar je 1. na forhondě k likvidaci, v případě jekéhokoli konfliktu,  považuji lidi, kteří se zmocnili vlády a chtějí většinu obyvatel vystavit svou zradou tak obrovskému nebezpečí za zrádce a je nutno s nimi také dle troho jejich konání  naložit........  :-/

11.6.2008 11:55

Re: Ano pane Slezáku,

R^R^!!

11.6.2008 12:09

Re: Ano pane Slezáku,

Jasně soudruhu, vrazi z Wall Streetu nám sem nebudou strkat ten svůj rypák, zvlášť teď, kdy je vítězství světové revoluce nadosah a pod vedením SSSR (Ruska) nabyde naše svoboda toho skutečného významu!

Lidi jako Vy, pane, znám velmi dobře - jsou to zamindrákovaní ubožáci, kteří nikdy nic nedokázali a nedokážou. Závist je špatná vlastnost a vláda za to nemůže. Patříte mezi cintali typu Paroubka, Ratha apod., kteří nic nebídnou, ale jen straší ODS (nebo "Modrou totalitou" - to je vůbec termín, který může  použít jen idiot). Sbohem. Případnou reakci si bohužel nepřečtu, jdu něco dělat. Zkuste to taky!

11.6.2008 13:12

vys jste takový vůl, že Re: Re: Ano pane Slezáku,

jste se dostal k max. čtení pana Švandrlíka..... Ten pán, na rozdíl od vás, něco v hlavě má..... On totiž pochopil, že oponent nemusí být vždy nepřítel....... a že ten, kdo se jako přítel tváří může být  svi@ně non plus ultra... jenže to vy skutečně nepochopíte...;-D;-D

11.6.2008 14:44

I zamindrákovaní závistivci mohou mít někdy pravdu

A kdo není schopen polemizovat s jejich argumenty, ten jim nemá co vyčítat.

11.6.2008 12:13

Re: Ano pane Slezáku,

Už zkuste konečně sklapnout. Vy jste si brali 40 let za rukojmí celý ten národ, v jehož jménu se zase snažíte vystupovat. Zase byste chtěli s někým "nakládat" jako se zrádci, už jste dlouho nikoho nevěšeli na lucerny, co? "Svobodní občané" vašeho typu jsou svobodní proto, že jsme opravdu nechtěli být jako vy, ale vám chybí elementární slušnost, schopnost sebereflexe a studu! Vám by slušely tepláky do konce života, zmetku!(Y)

11.6.2008 12:51

Samo, poznatky z vašich modrých milicí, co ´vy duševní nulo.....Re: Re: Ano pane Slezáku,

;-D;-D;-DBěžte si zazpívat hujere s Parkanovou a tím vaším guru pitomcem, že i jakeš byl proti němu genius;-D;-D;-D

11.6.2008 13:57

Re: Re: Ano pane Slezáku,

R^

11.6.2008 12:14

Re: Ano pane Slezáku,

... už aby se někdo trefil! :-P

11.6.2008 12:17

Re: Ano pane Slezáku,

Proč by měli "zařvat on či jeho děti"...

To vám Paroubek se Zaorálkem nevysvětlili, že žádné nebezpečí nám nehrozí? Pokud mají pravdu, tak je jedno jestli tu radar bude nebo nebude.

11.6.2008 12:31

Re: Re: Ano pane Slezáku,

Zaoralek tvrdil, ze Severni Korea zadne jaderne zbrane nema. Tyden pred korejskym zkusebnim vybuchem.

11.6.2008 12:30

Re: Ano pane Slezáku,

Zcela souhlasím s gerontusinzou a na rozdíl od modrých trubek s hvězdnatým okrajem si nemyslím, že by byl komunista. To je obvyklá dadávka všem, kdo nesouhlasí s novodobou okupací země. Proč neposilujeme vlastní armádu, proč Know how našich zbrojovek předáváme zdarma Amíkům, Izraelcům a komukoli kdo v posledních 18 letech přišel jako "odborník a manažer".?Šlo pouze a jedině o průmyslovou špionáž, o prachy a nadvládu nad touto zemí. Naši vojáci jsou tak akorát dobří padnout někde pod Hindukúšem. Hrozí-li něco, máme to zjistit od vlastních tajných služeb a ne, abychom to četli v novinách nebo nám to sdělili z US ambasády. Na to je ta armáda skutečně drahá. Neustále se snižují stavy, likviduje "nepotřebná" technika, do které jsme včera investovali stovky milionů. Prodávají se vojenské objekty za hubičku. Desetimilionový stát může disponovat vlastní armádou, která jej, dohromady s členskými státy NATO, ubrání. Proč tady máme mít protektory? Protože jsme totálně odepsaní, kanonenfutter, pouhé předmostí pro jadernou smažku padesát kiláků od Prahy. To je fakt super!!!

11.6.2008 12:33

Re: Re: Ano pane Slezáku,

Jake know how myslite? Svetovou spicku sa vz 58? ;-D