25.1.2022 | Svátek má Miloš


Diskuse k článku

MIGRACE: Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko

Třeba pro začátek k porozumění pojmům, které mᚠtak rádo. Třeba islamofobie. Původ slova je v řeckém fobos, což je děs či hrůza. Výraz fobie pak znamená v psychiatrii chorobný, iracionální a neovladatelný strach

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 6.1.2016 10:14

Tzv. sluníčkáři byli vždy. Jsou to zbabělí lidé, kteří

věří, že to, čeho si užívají, že to samo a že není třeba se kvůli tomu s kýmkoliv pouštět do křížku. Ano, zbabělost, to je jejich hlavní charakteristika. Hlava v písku, hrát mrtvého brouka a věřit, že to stačí. To jsou jejich upocené vlastnosti. To, že jejich naivitu nakonec odnesou a odpracují jiní je nezajímá. To by je také rozrušilo, zbabělce.. Dzp.

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:54

To je zvlĂĄĹĄtnĂ­, Ĺže se Ăşplně stejnĂ ̋ text (Ĺžila jsem s muslimem) objevuje v mnoha diskusĂ­ch pod rĹŻznĂ ̋mi jmĂŠny, ale často z tĂŠĹže IP adresy :-)

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:54

To je zvláštní, že se úplně stejný text (žila jsem s muslimem) objevuje v mnoha diskusích pod různými jmény, ale často z téže IP adresy :-)

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:52

DobrĂĄ, mĹŻĹžeme začít: NapiĹĄte nějakĂŠ konkrĂŠtnĂ­ ustanovenĂ­ prĂĄva ĹĄarĂ­ja (prosĂ­m o pĹTMesnou identifikaci, ne o citĂĄty z hoaxĹŻ), popiĹĄte k němu aplikačnĂ­ praxi a judikaturu v nějakĂŠ sekulĂĄrnĂ­ muslimskĂŠ zemi (IndonĂŠsie, Turecko...), pak pĹTMĂ­padně najděte nějakou judikaturu EvropskĂŠho soudnĂ­ho dvora anebo alespoň judikaturu ESLP (dost pĹTMĂ­padĹŻ najdete ve Francii, v ItĂĄlii, kupodivu mĂŠně v Německu) a potom vedle něj postavte nějakou konkrĂŠtnĂ­ normu naĹĄeho prĂĄva (opět včetně aplikačnĂ­ praxe a judikatury) a nakonec popiĹĄte co nejpĹTMesněji v čem konkrĂŠtně spatĹTMujete pĹTMĂ­sluĹĄnĂ ̋ rozpor.

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:52

Dobrá, můžeme začít: Napište nějaké konkrétní ustanovení práva šaríja (prosím o přesnou identifikaci, ne o citáty z hoaxů), popište k němu aplikační praxi a judikaturu v nějaké sekulární muslimské zemi (Indonésie, Turecko...), pak případně najděte nějakou judikaturu Evropského soudního dvora anebo alespoň judikaturu ESLP (dost případů najdete ve Francii, v Itálii, kupodivu méně v Německu) a potom vedle něj postavte nějakou konkrétní normu našeho práva (opět včetně aplikační praxe a judikatury) a nakonec popište co nejpřesněji v čem konkrétně spatřujete příslušný rozpor.

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:44

Zbytečně mnoho slov. Ten člĂĄnek by ĹĄel shrnout jednou větou: "Hej vy sluníčkovĂ­ debilovĂŠ co tvĂĄĹTMĂ­ v tvĂĄĹTM ozdobenĂŠmu vĂĄnočnĂ­mu stromku na bruselskĂŠm hlavnĂ­m nĂĄměstĂ­ odmĂ­tĂĄte uznat, Ĺže tu pĹTMeci ŞådnĂ ̋ vĂĄnočnĂ­ stromeček nenĂ­ (kvĹŻli muslimĹŻm samozĹTMejmě, kteĹTMĂ­ u sebe doma schvĂĄlně simulujĂ­ vĂĄlku, aby nĂĄs mohli pod touto prĹŻhlednou zĂĄminkou obsadit), pĹTMestaňte nĂĄs nĂĄlepkovat, protoĹže to pĹTMece mĹŻĹžeme dělat jenom my, jak vĂĄm sprĂĄvně ĹTMekl nĂĄĹĄ nejvyĹĄĹĄĂ­ VĹŻdce 17.listopadu.

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:44

Zbytečně mnoho slov. Ten článek by šel shrnout jednou větou: "Hej vy sluníčkoví debilové co tváří v tvář ozdobenému vánočnímu stromku na bruselském hlavním náměstí odmítáte uznat, že tu přeci žádný vánoční stromeček není (kvůli muslimům samozřejmě, kteří u sebe doma schválně simulují válku, aby nás mohli pod touto průhlednou záminkou obsadit), přestaňte nás nálepkovat, protože to přece můžeme dělat jenom my, jak vám správně řekl nᚠnejvyšší Vůdce 17.listopadu.

J. Karel 6.1.2016 9:41

Sluníčka

mají přehřáté hlavičky. Nechtějí vidět, slyšet ani diskutovat. Není o čem. Holandský Rotterdam má za starostu muslima a původní obyvatelé se stěhují jinam. A nám sluníčkové vysvětlí, jak si představují koexistenci práva našeho a práva šaria.

Œ. Svobodová 6.1.2016 9:00

Re: Milý nočníku,

Vy jistě pochopíte jak někteří lidé dokáží být ve svých postojích skálopevní navzdory faktům. Zrovna tak pevná a ničím nepřesvědčitelná je převážná masivní většina vyznavačů islámu. Myslíte, že to může dospět do nějakého kompromisního řešení pro křesansko-ateistické obyvatele Evropy?

P. Remeš 6.1.2016 8:57

Re: Já nevím, jak Vy

Konvičkův výrok byl jednoduše projevem momentálního furiantství při facebookovém plácání s kamarády. Přiblblého furiantství, to je pravda, ale běžně přiblblého, do jakého se občas dostává každý z nás. Jestli spíš není o psychiatrické diagnoze (respektive o účelové snaze po dehonestaci) dávat mu za to psychiatrickou diagnozu ...

Œ. Svobodová 6.1.2016 8:50

Úplný souhlas.

Žila jsem několik let s muslimem v muslimské (evropské) komunitě. A právě proto se bojím islámu. Škoda jen, že na výzvu k dialogu nemůže už ze své podstaty sluníčko reagovat.

S. Netzer 6.1.2016 8:39

Milý nočníku,

o "islamizaci" si klidně "debatujte", ale nejlépe s podobně postiženými milovníky konspiračních teorií.

L. Dočekal 6.1.2016 8:07

Lži,lži,oblbování a zase lži.

Toto napsaly Britské listy: "Muslimské bratrstvo začne"] postupně ovládat Evropu tak, jako se to děje v některých západoevropských městech, kam se už teď policisté v noci bojí jet,“ prohlásil Miloš Zeman podle serveru IDnes ZDE

Je to naprostá pitomost. Žádná taková města v Evropě neexistují. Mohl by být Miloš konkrétní a vysvětlit, která konkrétně má na mysli? Jan Čulík.

To mluví za vše.A to je prej nějakej profesór.Asi jako můj pes.

F. Lesniak 6.1.2016 7:54

Není problém na netu dohledat,

co jsou muslimové za svoloč. o to více je nepochopitelný a naprosto neobhajitelný postoj sluníčkářů. To ta sebranka musí ještě udělat, aby všichni ti slepí a vypatlaní pitomci přišli k rozumu?

J. Schwarz 6.1.2016 7:50

Re: I Hitler byl sluníčko

Každý šiřitel Dobra je přesvědčen, že Zlo musí být zničeno JAKÝMIKOLI prostředky a až po jeho zničení nastane éra věčného Dobra / Spásy /. Proto se taky různí ti Antifáci, anarchisti, levicové alternativy, vítači a podobní ptáci vyjadřují o "nenávistnících a rasistech" mnohem nenávistněji než kterýkoli z "rasistů a xenofobů" vůbec dokáže. Ale to je samozřejmě nenávist "spravedlivá" a zdravá, takže nehrozí že by ji kdokoli z hrdinných zástupců státu či čackých policistů stíhal.

J. Fridrich 6.1.2016 7:38

Velmi dobře, pane Trojan - a přesně

Velmi dobře, pane Trojan - a přesně. Lidé - myslím tím rozumní lidé - se neobávají neznámého, ale NAOPAK ZNÁMÉHO..........

Hezký příměr : Starší žena šla lesem, když náhle uviděla hada. Had byl ve zbídačeném stavu, potrhán od nějakého dravce. Žena si uvědomila, že bez pomoci nepřežije a tak ho vzala domů. Starala se o něj, krmila ho mlékem a had se pomalu zotavoval. Jednoho dne, když už byl skoro v pořádku, ženu uštknul. Umírající žena říká: " Proč si to udělal, vždyt já jsem ti zachránila život?!" A had odpoví: "Dobře si věděla, náno hloupá, že jsem had!"

B. Volarik 6.1.2016 7:21

Re: I Hitler byl sluníčko

Ano, pane Maleček...taktéž Stalin, Mao, Fidel, Pol Pot, Kim Il Sun.....samá sluníčka. Vždycky to přece mysleli dobře, dbali jen a jen na dobro ostatních...nesobečtí obětavci.

P. Maleček 6.1.2016 6:53

I Hitler byl sluníčko

No, jest to značně naivní, protože hlavním sluníčkovským krédem je - naše dobro vám vnutíme i kdyby vás to mělo zabít. Ostatně i Hitler si připadal jako šiřitel dobra - a jeho sluníčkářství skončio jen v Evropě téměř 50 miliony mrtvol.

B. Rudolf 6.1.2016 4:40

Já nevím, jak Vy

Ale já jsem v diskusích na Neviditelném psu často četl vysoce nenávistné příspěvky na adresu muslimů! A dnes již slavný výrok pana Konvičky o rozemletí muslimů na masokostní moučku si o psychiatrickou diagnózu říká.

Ale s tím, že je potřebná otevřená, věcná diskuse nezatížená předsudky ani takovými ani makovými, souhlasím.

J. Kanioková 6.1.2016 1:35

A vlastně jsem zapomněla - díky za článek, souzním..

J. Kanioková 6.1.2016 1:33

A ono nejde jen o prchlíky -

Wahhabi tvrz v Evropě - http://kurier.at/politik/ausland/bosnien-herzegowina-ein-wahhabiten-stuetzpunkt-in-europa/172.829.182

Bosna a Hercegovina: "Kdy bude další válka" - http://kurier.at/politik/ausland/bosnien-herzegowina-wann-kommt-der-naechste-krieg/173.001.238

P. Dvořák 6.1.2016 1:02

Re: Zbytecne

Čím že to nemají šanci pochopit a vstřebat?

P. Štěpánek 6.1.2016 0:31

Zbytecne

To panove typu Polcaka ci Schwarzenberga nemaji sanci se svym mozkem pochopit a vstrebat

H. Lukešová 6.1.2016 0:25

Ženy lovnou zvěří Arabů a Severoafričanů (muslimů)

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8223-podivejte-co-se-ted-deje-v-nemecku-takova-zverstva-se-snad-na-verejnosti-neodehravaji-ani-v-rovnikove-africe.aspx

Kdo podporuje živelnou násilnou muslimskou invazi do Evropy, podporuje znásilňování, týrání a terorizování evropských žen. Ti by měli hezky mašírovat do Sýrie, Saudské Arábie, Íránu či Pákistánu, když ty muslimy tak zbožňují.

B. Hamáček 6.1.2016 0:24

Bohužel

Bohužel levicová verbež ( a sluníčka tam také náleží) má jako cíl změnit svět i za cenu jeho zničení. Protože by nejraději zničila kohokoli , kdo s ní nesouhlasí , až nakonec se zničí sama mezi sebou . To už nám předvedli ruští i čeští bolševici. Těch mrtvých bylo díky ruským bolševikům desítky milionů.