16.5.2022 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

MIGRACE: Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko

Třeba pro začátek k porozumění pojmům, které máš tak rádo. Třeba islamofobie. Původ slova je v řeckém fobos, což je děs či hrůza. Výraz fobie pak znamená v psychiatrii chorobný, iracionální a neovladatelný strach

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 6.1.2016 22:40

:)))))))

B. Rudolf 6.1.2016 20:56

Re: Já nevím, jak Vy

Konvička sám označil svůj výrok za úlet a já mu v tom věřím. Takže na psychiatrické diagnóze netrvám.

Ale byl to velmi nebezpečný úlet ve veřejném prostoru a jeho případné opakování by pana Konvičku bohužel postavilo na stejné místo, jaké zaujímají propagátoři terorismu. Zatím to označil za úlet, což skýtá určitou naději.

J. Fialová 6.1.2016 20:55

Zdroje:

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Konvicka-promluvil-nejen-o-koncentracnich-taborech-pro-muslimy-Kdyz-to-reknu-pateticky-394958 http://echo24.cz/a/wUwmr/nestihejte-konvicku-rika-ministruv-bratr--muslim

J. Fialová 6.1.2016 20:54

Re: Konvičkův citát

Také nefacebookuji, ale Gůgl pomohl. J. Fialová

"A jako vítězové voleb vás, milí muslimové, nameleme do masokostní moučky."

BTW: K tomu poznamenal arabista a muslim, bratr ministra Pelikána: "A kdyby to docentu Konvičkovi udělalo radost, rád bych ho někde osobně ujistil, že by mne také nikdy nenapadlo chápat jeho formulace o namletí muslimů do masokostní moučky doslovně. Je ostuda, že i mezi našimi právníky jsou omezení pozitivisté, kteří nechápou hyperbolu, podobenství, širší souvislosti, vtip."

B. Hamáček 6.1.2016 20:15

Re: I Hitler byl sluníčko

Prostě bojovat za dobro , až do zničení světa !

B. Hamáček 6.1.2016 20:10

Re: Jsem fašista, protože nemám rád a neuznávám

Vzhledem k tomu , že nejsem Ital (ano fašismus je pouze italskou záležitostí, to pouze bolševik nechtěl slyšet o nacismu , protože to nebezpečně připomínalo bolševismus, no nacismus a bolševismus jsou sourozenci -nacismus hlásá rasovou nenávist , bolševismus třídní , a fašismu má rád ty co spolu mluví a uznávají jednotné vedení bez rozdílů ras a tříd a nenávidí zbytek , je to jejich strejda ) , tak jsem raději EXTREMISTA a XENOFOB, navíc jsem parazit , dle socanů.

B. Hamáček 6.1.2016 20:04

Re: Myslíte, že jim to dojde?

V první řadě navštívit příslušnou (místně) policii ČR , Oddělení pro zbraně a bezpečnostní materiál. Podat si přihlášku, sehnat si dobrého instruktora a složit zkoušky.

B. Rybák 6.1.2016 19:24

Re:

Shánět doklady o jednotlivostech práva šaría pro Vás (který by jste je pak "velkomyslně" posoudil), je pane Ondrejkoviči opravdu špatný nápad a především by to byla úplně zbytečná práce!

K poznání, že korán je nezměnitelný, protože je zápisem slov Alláhových a definuje muslimský stát výhradně jako muslimskou teokracii, stačí nebýt slepý a hluchý! Právě demonstrativně předváděná krutost práva šaría je trvalým zdrojem bojovníků chalifátu IS (z celého sunnitského světa)!

Š. Hašek 6.1.2016 19:13

Re: Jsem fašista, protože nemám rád a neuznávám

Jsem póvl, "fobvšechno", co platí daně, nebije manželku, neplive v tramvaji pod sebe, nevolí socany (Schwarzenberga), neděsí se lednového sněhu, ..............

A ten nýmand Dienstbier spolu s německou kancléřkou mě budou kádrovat!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Štětina (komouš) řekne, že ČR bude tříbarevná ...........!!

Š. Hašek 6.1.2016 19:07

Re: Konvičkův citát

Vtip jest v tom, že doc. Konvička si dovolil říci "hovno smrdí". Totéž Klaus, Zeman, Putin ........

Současná "elita" nás (póvl) poučuje o tom, že když to zadeklujeme, hovno nesmrdí.

Zjednodušeno, velice zkráceno.

J. Kanioková 6.1.2016 18:47

Vždycky říkám,

že není nic nad vlastní zkušenost. Já to mám podobně s pravdoláskovnictvím..

H. Lukešová 6.1.2016 18:46

Re: Jsem fašista, protože nemám rád a neuznávám

Ano, i já se k takovému fašismu hrdě hlásím.

J. Kanioková 6.1.2016 18:41

:)))))))))))))

M. Drašner 6.1.2016 17:58

Konvičkův citát

Už pár měsíců čtu nejrůznější kritická vyjádření k tomu, co kdy doc. Konvička řekl či napsal. Mohl by ale někdo být tak laskav a seznámil mne s tím, co skutečně na tom facebooku napsal (sám tohle pamédium nepoužívám)?

Protože jinak to je jako kritizovat Mein Kampf, aniž jsem ho kdy měl v ruce (já ano a je to na úrovni koránu, takže kvalita čtiva nízká).

J. Mach 6.1.2016 15:54

Re: Jsem fašista, protože nemám rád a neuznávám

Nejste sám, pane Urbane. Doufejme, že nás fašistů bude v tomto státě naprostá většina.

J. Mach 6.1.2016 15:52

Myslíte, že jim to dojde?

Já se jen divím, pane Trojane, že tihle vítači si nepustí nějaká videa na netu (a že se to tam jimi jen henží!!), kde se můžou na vlastní oči přesvědčit, co za verbež (v mnoha případech) se sem chystá. Evropa jde ke dnu. Naše republika je v samém centru Evropy a tudíž její nedílná součást a i když zatím nám miliony imigrantů nehrozí, je jen otázkou času, než se nám sem nahrnou.

Třeba se mýlím, ale pro jistotu: nevíte náhodou, co je potřeba k opatření zbraně a zbrojního pasu?

J. Urban 6.1.2016 15:26

Jsem fašista, protože nemám rád a neuznávám

kamenování žen, usekávání paží, vraždění homosexuálů a prznění holčiček. Byl jsem tak vychován, nechci se změnit a přizpůsobit uctívačům pedofila, nechci je ani tolerovat, snášet či vídat ve svém okolí a v tomtéž fašistickém duchu vychovávám své děti.

I. Schlägel 6.1.2016 15:11

Dávám karmu.

Několikanásobnou.

P. Smid 6.1.2016 15:03

Napadlo vas spocitat, kolik ze statu, kde prevazuji muslimove, je sekularnich? Pokud nahodou dojdete k marginalnimu procentu, polozit si otazku proc to tak je?

R. Morava 6.1.2016 13:40

Re:

Pane Ondrejkovič. Jak vidíte odpovědí jste dostal dost. Mám ale pocit že Vám to nestačí a plácate se v bludech dál. Doporučím Vám teda něco jiného. Navštivte osobně v noci tzv. No-go zóny v Bruselu, Paříži, Londýně. Škoda že nejste žena, pak bych doporučil minisukni. Nebo řekněte, že nemáte rád imigranty, ale myslím, že to nebude potřeba. A pak filozofujte o tom, jestli je v Evropě dodržováno právo či nikoliv. To jestli v těchto zónách někdo zavádí právo Šaria nebo ne je ireleventní, protože tady nejde jen o Islám, ale o to, jak Evropa nezvládá imigraci.

V. Čermák 6.1.2016 13:14

Sluníčka mají i jiné strategie,

jak se vyjadřovat bez věcných argumentů. Autor je opomenul, tak je doplním. Kromě již profláknuté a četné petiční činnosti známých "velikánů" je to především Stydlínství. Takové slunéčko, nemající žádný reálný argument se prostě za svého protivníka zastydí a tím ho jako zdrtí. Argumentů netřeba, stydlím zůstane vysoko nahoře a sestupovat k věcné diskuzi on nebude, neboť by se pošpinil. To přece musí pochopit každý. Stydlínů je mnoho, počínaje "ideologickou myslitelkou" Němcovou až po samotného knížepána. A ti nejrafinovanější ze sluniček také občas své odpůrce pokrytecky "politují". To není ale tak úderné.

Š. Hašek 6.1.2016 12:20

Re: Toto by měla být povinná četba

Tak nějak.

Souhlas.

Š. Hašek 6.1.2016 12:18

Re: Milý nočníku,

Vážená paní Netzerová,

měl jsem o Vás lepší mínění. Budete asi slabší v matematice a logice. V každém případě máte malou představivost stran vývoje Evropy. A nenavážejte se do počtářů, kteří si dají dohromady trojčlenku. Dle Vás jsou to ovšem konspirátoři.

Vrchní (trošku bezdětně naivní možná) konspirátorka jest nyní die Kanzlerin Merkel. Výraz "bezdětná ženština" mám od samých slušných, postarších, daně řádně platících ......... německých občanů. Aby bylo jasno. Dle Vás jsou všichni postižení.

Ś. Svobodová 6.1.2016 11:55

Re:

Zjednodušme to: V nedávném rozsudku ve věci Refah Partisi proti Turecku rozhodl velký senát Evropského soudu PLP následně: princip sekularismu je jedním ze základních principů dodržování lidských práv a demokracie. Podle názoru Soudu systém založený na právu sharia, tj. na islámských náboženských pravidlech a dogmatech, je neslučitelný se zmíněným principem a se základními požadavky demokracie a pluralismu.

www.nssoud.cz/dokumenty/ODA/Rozpousteni_politickych_stran.doc

J. Karel 6.1.2016 11:43

Re:

Nejsem právník, Váš požadavek je správný, nicméně přemrštěny. Můžete nás poučit, uvést základní shody a rozpory. Ač nejsem právník, tuším, že rozpory jsou značné. Vidím muslimské ženy, zahalené jako mumie, min. však s nehezkymi šátky. Korán praví, že žena má hodnotu 50% muže. Není to v rozporu s naším právem? IS dává jasně najevo svou představu o světě podle IS. Oni nebudou řešit shody a rozpory, oni své právo zavedou a Vy si své shody a rozpory budete moci strčit za klobouk, pokud ho budete mít na co posadit.

Ś. Svobodová 6.1.2016 11:24

Re:

Ode mne to může být pouze na Psu, jinde neduskutuji.

J. Pražák 6.1.2016 11:15

Re:

Věřím, že na tomto úkolu pracuje už více právníků. Evidentní je rozpor islámu s §§ tr.z 260,261, 403, 364 až 367.......

§ 5, posled. odst. zákona o církvích,...

S. Rehulka 6.1.2016 10:45

Re:

Pane Ondrejkoviči, byl jste v Indonesii, že jí nazýváte "sekulární" zemí ? Ano, Turecko bylo dlouho sekulární, díky odkazu Mustafy Kemala - Ataturka, po mnoho let. Proto se zcivilizovalo a mohlo být i platným členem NATO, ale v současnosti je Erdoganem stáčeno na úroven staré, Osmanské říše, tedy "nemocného muže na Bosporu" !

L. Karban 6.1.2016 10:29

Re:

Na většině mainstreamových diskuzí není IP adresa

diskutujícího zveřejněna. Jak můžete tedy vědět, z jaké IP byl na server

příspěvek poslán? Pokud byste takovou informaci přesto měl, nebyla by to indicie

k tomu, že autora je stále jeden a tentýž člověk píšící pod pseudonymy ze

strachu z expřítele? P.S.: Moc by mě zajímalo jak jste legálně došel ke zjištění IP adresy koncového zařízení diskutujícího například zde na serveru lidovky.cz

J. Pražák 6.1.2016 10:23

Toto by měla být povinná četba

především pro poslance, "novináře" a "komentátory" (presstituty).