5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

MIGRACE: Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko

Třeba pro začátek k porozumění pojmům, které máš tak rádo. Třeba islamofobie. Původ slova je v řeckém fobos, což je děs či hrůza. Výraz fobie pak znamená v psychiatrii chorobný, iracionální a neovladatelný strach

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ś. Svobodová 6.1.2016 8:50

Úplný souhlas.

Žila jsem několik let s muslimem v muslimské (evropské) komunitě. A právě proto se bojím islámu. Škoda jen, že na výzvu k dialogu nemůže už ze své podstaty sluníčko reagovat.

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:54

To je zvláštní, že se úplně stejný text (žila jsem s muslimem) objevuje v mnoha diskusích pod různými jmény, ale často z téže IP adresy :-)

L. Karban 6.1.2016 10:29

Re:

Na většině mainstreamových diskuzí není IP adresa

diskutujícího zveřejněna. Jak můžete tedy vědět, z jaké IP byl na server

příspěvek poslán? Pokud byste takovou informaci přesto měl, nebyla by to indicie

k tomu, že autora je stále jeden a tentýž člověk píšící pod pseudonymy ze

strachu z expřítele? P.S.: Moc by mě zajímalo jak jste legálně došel ke zjištění IP adresy koncového zařízení diskutujícího například zde na serveru lidovky.cz

Ś. Svobodová 6.1.2016 11:24

Re:

Ode mne to může být pouze na Psu, jinde neduskutuji.

J. Kanioková 6.1.2016 18:47

Vždycky říkám,

že není nic nad vlastní zkušenost. Já to mám podobně s pravdoláskovnictvím..

D. Ondrejkovič 6.1.2016 9:54

To je zvláštnĂ­, Ĺľe se ĂşplnÄ› stejnĂ ̋ text (Ĺľila jsem s muslimem) objevuje v mnoha diskusĂ­ch pod rĹŻznĂ ̋mi jmĂ©ny, ale ÄŤasto z tĂ©Ĺľe IP adresy :-)

S. Netzer 6.1.2016 8:39

Milý nočníku,

o "islamizaci" si klidně "debatujte", ale nejlépe s podobně postiženými milovníky konspiračních teorií.

Ś. Svobodová 6.1.2016 9:00

Re: Milý nočníku,

Vy jistě pochopíte jak někteří lidé dokáží být ve svých postojích skálopevní navzdory faktům. Zrovna tak pevná a ničím nepřesvědčitelná je převážná masivní většina vyznavačů islámu. Myslíte, že to může dospět do nějakého kompromisního řešení pro křesťansko-ateistické obyvatele Evropy?

Š. Hašek 6.1.2016 12:18

Re: Milý nočníku,

Vážená paní Netzerová,

měl jsem o Vás lepší mínění. Budete asi slabší v matematice a logice. V každém případě máte malou představivost stran vývoje Evropy. A nenavážejte se do počtářů, kteří si dají dohromady trojčlenku. Dle Vás jsou to ovšem konspirátoři.

Vrchní (trošku bezdětně naivní možná) konspirátorka jest nyní die Kanzlerin Merkel. Výraz "bezdětná ženština" mám od samých slušných, postarších, daně řádně platících ......... německých občanů. Aby bylo jasno. Dle Vás jsou všichni postižení.

L. Dočekal 6.1.2016 8:07

Lži,lži,oblbování a zase lži.

Toto napsaly Britské listy: "Muslimské bratrstvo začne"] postupně ovládat Evropu tak, jako se to děje v některých západoevropských městech, kam se už teď policisté v noci bojí jet,“ prohlásil Miloš Zeman podle serveru IDnes ZDE

Je to naprostá pitomost. Žádná taková města v Evropě neexistují. Mohl by být Miloš konkrétní a vysvětlit, která konkrétně má na mysli? Jan Čulík.

To mluví za vše.A to je prej nějakej profesór.Asi jako můj pes.

F. Lesniak 6.1.2016 7:54

Není problém na netu dohledat,

co jsou muslimové za svoloč. o to více je nepochopitelný a naprosto neobhajitelný postoj sluníčkářů. To ta sebranka musí ještě udělat, aby všichni ti slepí a vypatlaní pitomci přišli k rozumu?

J. Fridrich 6.1.2016 7:38

Velmi dobře, pane Trojan - a přesně

Velmi dobře, pane Trojan - a přesně. Lidé - myslím tím rozumní lidé - se neobávají neznámého, ale NAOPAK ZNÁMÉHO..........

Hezký příměr : Starší žena šla lesem, když náhle uviděla hada. Had byl ve zbídačeném stavu, potrhán od nějakého dravce. Žena si uvědomila, že bez pomoci nepřežije a tak ho vzala domů. Starala se o něj, krmila ho mlékem a had se pomalu zotavoval. Jednoho dne, když už byl skoro v pořádku, ženu uštknul. Umírající žena říká: " Proč si to udělal, vždyt já jsem ti zachránila život?!" A had odpoví: "Dobře si věděla, náno hloupá, že jsem had!"

P. Maleček 6.1.2016 6:53

I Hitler byl sluníčko

No, jest to značně naivní, protože hlavním sluníčkovským krédem je - naše dobro vám vnutíme i kdyby vás to mělo zabít. Ostatně i Hitler si připadal jako šiřitel dobra - a jeho sluníčkářství skončio jen v Evropě téměř 50 miliony mrtvol.

B. Volarik 6.1.2016 7:21

Re: I Hitler byl sluníčko

Ano, pane Maleček...taktéž Stalin, Mao, Fidel, Pol Pot, Kim Il Sun.....samá sluníčka. Vždycky to přece mysleli dobře, dbali jen a jen na dobro ostatních...nesobečtí obětavci.

J. Schwarz 6.1.2016 7:50

Re: I Hitler byl sluníčko

Každý šiřitel Dobra je přesvědčen, že Zlo musí být zničeno JAKÝMIKOLI prostředky a až po jeho zničení nastane éra věčného Dobra / Spásy /. Proto se taky různí ti Antifáci, anarchisti, levicové alternativy, vítači a podobní ptáci vyjadřují o "nenávistnících a rasistech" mnohem nenávistněji než kterýkoli z "rasistů a xenofobů" vůbec dokáže. Ale to je samozřejmě nenávist "spravedlivá" a zdravá, takže nehrozí že by ji kdokoli z hrdinných zástupců státu či čackých policistů stíhal.

B. Hamáček 6.1.2016 20:15

Re: I Hitler byl sluníčko

Prostě bojovat za dobro , až do zničení světa !

B. Rudolf 6.1.2016 4:40

Já nevím, jak Vy

Ale já jsem v diskusích na Neviditelném psu často četl vysoce nenávistné příspěvky na adresu muslimů! A dnes již slavný výrok pana Konvičky o rozemletí muslimů na masokostní moučku si o psychiatrickou diagnózu říká.

Ale s tím, že je potřebná otevřená, věcná diskuse nezatížená předsudky ani takovými ani makovými, souhlasím.

P. Remeš 6.1.2016 8:57

Re: Já nevím, jak Vy

Konvičkův výrok byl jednoduše projevem momentálního furiantství při facebookovém plácání s kamarády. Přiblblého furiantství, to je pravda, ale běžně přiblblého, do jakého se občas dostává každý z nás. Jestli spíš není o psychiatrické diagnoze (respektive o účelové snaze po dehonestaci) dávat mu za to psychiatrickou diagnozu ...

B. Rudolf 6.1.2016 20:56

Re: Já nevím, jak Vy

Konvička sám označil svůj výrok za úlet a já mu v tom věřím. Takže na psychiatrické diagnóze netrvám.

Ale byl to velmi nebezpečný úlet ve veřejném prostoru a jeho případné opakování by pana Konvičku bohužel postavilo na stejné místo, jaké zaujímají propagátoři terorismu. Zatím to označil za úlet, což skýtá určitou naději.

J. Kanioková 6.1.2016 1:33

A ono nejde jen o prchlíky -

Wahhabi tvrz v Evropě - http://kurier.at/politik/ausland/bosnien-herzegowina-ein-wahhabiten-stuetzpunkt-in-europa/172.829.182

Bosna a Hercegovina: "Kdy bude další válka" - http://kurier.at/politik/ausland/bosnien-herzegowina-wann-kommt-der-naechste-krieg/173.001.238

J. Kanioková 6.1.2016 1:35

A vlastně jsem zapomněla - díky za článek, souzním..

P. Štěpánek 6.1.2016 0:31

Zbytecne

To panove typu Polcaka ci Schwarzenberga nemaji sanci se svym mozkem pochopit a vstrebat

P. Dvořák 6.1.2016 1:02

Re: Zbytecne

Čím že to nemají šanci pochopit a vstřebat?

H. Lukešová 6.1.2016 0:25

Ženy lovnou zvěří Arabů a Severoafričanů (muslimů)

http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8223-podivejte-co-se-ted-deje-v-nemecku-takova-zverstva-se-snad-na-verejnosti-neodehravaji-ani-v-rovnikove-africe.aspx

Kdo podporuje živelnou násilnou muslimskou invazi do Evropy, podporuje znásilňování, týrání a terorizování evropských žen. Ti by měli hezky mašírovat do Sýrie, Saudské Arábie, Íránu či Pákistánu, když ty muslimy tak zbožňují.

B. Hamáček 6.1.2016 0:24

Bohužel

Bohužel levicová verbež ( a sluníčka tam také náleží) má jako cíl změnit svět i za cenu jeho zničení. Protože by nejraději zničila kohokoli , kdo s ní nesouhlasí , až nakonec se zničí sama mezi sebou . To už nám předvedli ruští i čeští bolševici. Těch mrtvých bylo díky ruským bolševikům desítky milionů.