26.11.2020 | Svátek má Artur


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ru 13.11.2009 5:44

Zprivatizovat

a rozprodat, ať se živí jako ostatní TV a Ro stanice. Měl by někdo spočítat kolik pražáků je dobře živeno z těchto penězotoků !!! Za co ??  Hrozné.

Mgr. Milda 11.11.2009 22:09

Veřejnoprávní je v podstatě vždy polostátní

a proto málo nezávislá organizace. Za Němců to byl třeba Völkischer Beobachter nebo Stürmer, za KSČ Rudé právo.

Funkce- hlásná trouba právě vládnoucí partaje.

Jirka13 12.11.2009 4:09

Re: Veřejnoprávní je v podstatě vždy polostátní

Díváte se špatným směrem. Koukněte třeba na BBC.

Jiří 11.11.2009 21:10

To snad ne!

Pokud myslíte vážně sdělení, že jste ochoten místo školních obědů svým dětem platit poplatky za ĆR a ČT tak Vám není pomoci. Vaše představa, že se jedná o veřejnoprávní instituce je dosti problematická! Už jen výklad pojmu "veřejnoprávní". Pokuste se někdy porovnat zprávy ČT a TV NOVA. Obsahově téměř totožné, na NOVĚ s větším důrazem na senzacechtivost za každou cenu. Ale jinak rozdíl minimální. O personálním obsazení (jenom  co do počtů, odborné schopnosti neposuzujme) si ani Vy neděláte iluse. Pokuste se někdy těm všem "reportérům" ČT počítat " ééé..." v jejich příspěvcích. Budete zděščen!

Rad 11.11.2009 20:16

vyžírka

sice toho pána neznám, možná proto, že ty odporné stanice nesleduji, protože se mi z nich zvedá kufr, ale jistě mu z našich nedobrovolně placených příspěvků něco kape. nevím proč ho hamba nefackuje, ale řadí se tímto mezi vyžírky, které způsobují naši nesvobodu, tedy totalitu. fuj, hnus

Otakar 11.11.2009 19:32

Nejde ani o poplatky ani o veřejnoprávnost.

Naše "veřejnoprávní" média nejsou přeci vůbec veřejnoprávní, pan Gabal pláče na neexistujícím hrobě.Co ČT potřebuje jako prase drbání je, aby se konečně vykydal ten hnůj co tam zbyl po televizní stávce a přerušili se penězovody mezi ČT a partou "Kamarádů", kteří na ČT parazitují a otravují už léta odpuzujícími a podjatými pořady (viz OVM) a dalšími. Dokud se ta čistka neudělá nebude pokoj a Gabal a spol. bude do nekonečna otravovat se zástupnými problémy, protože nejde o nic menšího ,než o moc a peníze a možnost ovlivňovat ČT z centrály v kavárně Slávie. 

Vetřelec 11.11.2009 19:28

Ivan Hoffman

Rád jsem poslouchal jeho komentáře na Radiožurnále. Poté co odešel do Deníků už ho nemusím. Názorově silně zarudl a píše v duchu postojů Paroubkovy ČSSD. Ostatně, ony Deníky sociální demokracii taky silně přisluhují. Dostaly za to od této partaje mohutný finanční obklad v podobě masívní politické kampaně. (Y)

Děda 1926 11.11.2009 18:08

Zrušte televizní poplatky

Gabalovic nedaji dětem na svačinu a místo toho se mohou dívat na Sex ve městě a podobné veřejnoprávní slátaniny. TV je prolhanej spolek. Prej zvýšíme poplatky a nebudou reklamy. Houbeles. Abych byl spravedlivej. Jedna by mohla zůstat: Třiďte odpad (bavím se při ní víc, než při leckterém "pořadu") ale to je za ty nekřesťanský peníze málo. A  tak též  volám\. Zrušte TV poplatky

Kuchl 11.11.2009 17:26

Každý má dnes možnost

získat informace , a to zcela NEZÁVISLE . K tomu nepotřebuje zrovna veřejnoprávní rozhlas či televizi , jsou i jiné víceméně nezávislé zdroje ! Samozřejmě pokud nemá IQ tykve .

huhu 11.11.2009 17:36

Re: Každý má dnes možnost

především je diskutabilní zda vůbec "nezávislá" nějaká informace, zejména z politiky či hospodářství a nejen to,  existuje

Kuchl 11.11.2009 17:43

Re: Každý má dnes možnost

Není tedy nutno ve jménu nezávislosti držet koncesionářské poplatky ve stávající formě .;-)

Glosator 11.11.2009 17:01

Tahle pitomost se už nějak opakuje

Především jde o to, že veřejnoprávní média jsou fakticky ovládána Pravdou a láskou, jednou z politických skupin, kam patří i pan Gabal. Proto by vůbec nebyla škoda, kdyby byla privatizována. Proč by totiž nějaká skupina měla mít takovou výhodu a ještě k tomu jí to občané museli platit.

huhu 11.11.2009 16:52

ČT privatizovat a poplatky zrušit !

gabal a další ať si platí prpagandu sami a nacuclí paraziti, ať se živí na pracovním trhu, jako většina ostatních lidí.

Když si církev a věřící můžou sami platit svoji TV a propagandu TV Noe, ať si Bursík s Liškou a Gabalem spustí TV EKO, , Jyrka TV Ne a Ne ! , Myrek TV Shit, Filip už Hakló radio má.

Hlavně každý za svoje !

Glosator 11.11.2009 17:02

Re: ČT privatizovat a poplatky zrušit !

R^R^R^

SW 11.11.2009 22:29

Re: ČT privatizovat a poplatky zrušit !

R^

Pavel 12.11.2009 14:11

Re: ČT privatizovat a poplatky zrušit !

Idiote. veřejnoprávní má právě proto svuj jistej zdroj, aby nebyla závislá na názorech diváků a zákazníků.

Frank 11.11.2009 16:17

Je mi úplně šum a fuk, ve kterých putykách se Gabal vyskytoval před dvaceti lety.

A je mi taky naprosto ukradené, jestli omezí dětem svačiny a dá je raději na poplatky. On chce informace, ale je mu jedno, jaké ty informace jsou a kolik stojí. Mimochodem na informace stačí jeden zpravodajský kanál a není třeba Krausovi  financovat půl rodiny. Stačí se podívat, kolik lidí se podílí na jakémkoliv pořadu ČT. Ty titulky jsou téměř nekonečné, stejně, jako jejich nároky na honoráře. Reklam neubylo, takže nechat veřejnoprávní zpravodajský kanál a zbytek zprivatizovat. Nařídit zákonem, aby poplatky platili všichni, co mají přípojku elektřiny je tak na úrovni  Gabala ze 4. cenové. Je to stejně ujeté, jako když musím platit autorské poplatky za média, na kterých mám zachycené děti či pobyty na dovolených.

Ludva 11.11.2009 15:35

To je opravdu hloupý nápad,

Financovat ČT a ČRo ze státního rozpočtu. Mnohem lepší je zrušit bez náhrady. Jsou snad nějaké veřejnoprávní noviny ?

Gio 11.11.2009 15:37

Re: To je opravdu hloupý nápad,

Jasně. Haló noviny a Blesk ;-P

pamětník 11.11.2009 15:20

No,z Janečkem a Krausem v čele

to snad ani nepůjde,že by byla veřejnoprávní ,kterou můžeme kritizovat.Kritizovat možná ano,ale bez efektu.Je to rodinný podnik,který mrhá penězi a zbytečně.Docela by bylo fajn jim neplatit,nevím,kde by brali  ty miliony,aby platili za takové paskvily jako je "Uvolněte se prosím",snad ze začátku se na to dalo koukat,ale teď je to hnus!:-/

. 11.11.2009 15:05

Veřejnokamarádská ČT

Lidi neblbněte! Nebuďte zlí! Kam by po zrušení poplatků všichni ti kamarádi z veřejnokamarádské televize šli? Co to dalo práce a komédie, než si tzv. stávkou kamarádi z mokré čtvrti  za souhlasného hýkaní dívácké veřejnosti onu ČT zprivatizovali pro sebe. Dovedete si představit, čím by se živila třeba taková Daniela Drtinová?  No, Václav Moravec by se možná upíchl v Lihovém domě, ale co takový Jan Kraus se svým synem?  To přeci nemůže národ těmto čestným, nezištným a charakterním majitelům veřejnokamarádské ČT udělat.

Gio 11.11.2009 15:33

Re: Veřejnokamarádská ČT

To nemyslíte vážně! Vždyť na přípravě každého pořadu se podílí necelých sto lidí! A dělají to z pravého vlasteneckého nadšení - pochopitelně bez nároku na finanční odměnu. A velkým vzorem jim je právě pan Kraus se svým geniálně nadaným synem - ti naopak ještě vznik celého pořadu financují ze svého!

Poplatky jdou výhradně na nákup informací z daleké ciziny a na nákup veřejnoprávně kvalitních filmů z Pákistánu, Iránu, Barmy atd. - to jste nevěděl?

. 11.11.2009 16:05

Re: Veřejnokamarádská ČT

Gio, tak to jsem nevěděl. Ó, jaký jsem to hlupák. A to já zas rád Honzíkovi a jeho čestné a mravné rodině přispěji finančně, abych podporoval  jejich vyvážený a objektivní pořad.

eda 11.11.2009 14:38

pane gabale

Nejhloupější článek sezóny.....

lary 11.11.2009 15:02

Re: pane gabale

Sezona ještě neskončila !!! :-D:-D

pepašachista 11.11.2009 14:07

!!!

Ivan Gabal přesně popsal neduhy ČT, prý veřejnoprávní televize.  Pod vedením Janečka, pobdivovatele komunismu se  ČT stala politickou troubou levičáků. Není dne, aby Paroubek, jinak obdivovatel t.zv. vítězného února, nebyl nejméně dvakrát na obrazovce! A programy Moravce či Krauze jsou potvrzením POLITICKY situovaných pořadů. Chce-li "stát" mít svou televizi, at´si najde jiné financování, než poplatky od občanů, kteří se na ČT ani nedívají. Třeba tím, že si sníží svoje platy  a pak se budou dívat na ČT zadarmo. A ještě jedna poznámka: vgíte kolik by se uščetřilo při zrušení t.zv. rady ČT? Ta, jak bylo prezentováno v přímém přenosu při volbě ředitele ČT, rozhodovala s největší pravděpodobností na politickou zakázku. TO přímo na obrazovce dokumentovala bobulová královna FIBINGEROVÁ.

David Šimáček 11.11.2009 13:33

je to minimálně 250 000 000 měsíčně

co nám za to ta CT nabizi?  podle me to rozhodne za ty penize nestoji, hlasuji pro zruseni poplatku nebo jeste lepe CT a zavedeni jednoho ciste zpravodajskeho kanalu, s tim se vejdeme do castky o dva rady nizsi

pepašachista 11.11.2009 16:24

Re: je to minimálně 250 000 000 měsíčně

Přesně tak, když V.T., tak jeden ZPRAVODAJSKÝ kanál, nezatížený bolševiznem,renomovaní redaktoři a hlavně snížení nákladů o 90%. Kdysi jsem četl záznam rozhovoru jednoho našeho výtvarného umělce. Řekl: kdysi za mnou přišla V.T - ČT a natáčeli rozhovor. Přišlo asi 25 pracovníků!!! POzději jsem byl požádán o rozhovor komerční televizí. Situace stejná, výsledek stejný. Ale rozdíl byl v tom, že komerční televize poslala TŘI pracovníky A ruku na srdce - koho zajímá sportovní kanál ČT, kde se hlavně propaguje golf, nějaká házenkářská liga z Německa či basket z Litvy?A šefredaktor Černý /?/, jak příznačné v pořadu Krause si notavali jak to soudruh šéfredaktor dobře vede a tam bylo samé Jeníčku sem, Jeníčku tam Tak si veřejněprávní televizi skutečně nepředstavuji, ale ani ji nechci..

xxxKubeš 11.11.2009 13:24

Gabal

považuje za nejhloupější nápad zrušit ČT. Já považuji ze všech hloupých názorů Gabala ten dnešní za nejhloupější.

PROKOP BUBEN 11.11.2009 14:51

Re: Gabal

Pokřižujte se ještě třikrát a přihlaste se na Hradčanech u Jákla, ten oplývá podobně skvělými nápady...