22.3.2023 | Svátek má Leona


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
všivák 6.5.2009 8:03

Re: hnusni dementi nas opet tahnou do smradlaveho mocalu

No ono  snad ještě existuje zákon o poplašné správě, nenaplňuj  některé tyto vyblitky za každou cenu tento zákon. Hnusný čin vypálení domku, s romskou rodinou, která v domě bydlela nelegálně, je OKAMŽITĚ prezentován, aniž víme kdo, proč to udělal, jako rasový útok. Media i někteřá politici se předháněji, dokonce i v EU ví, že to byl RASOÝ útok. Kdo podněcuje rasovovou nenávist?? Nejsou to media, dokonce politici, kteří okamžitě věděli, že jde o rasový útok, dokonce tento politik, který šíří poplašnou správu, má být znovu ministrem!!??

karel 6.5.2009 1:24

Nejcenější surovina pro život a přenos energií=voda

Keci si strčte do prde e a taksi myslí většina společnosti! Vytvořte 500 000 míst pro nezaměstnané a řešte průsery krize=lidé bez práce chtějí pracovata žít, ne tlachat kecat a lhát! Chtějí platit složenky, kupovat potraviny, platit za školku, kupovat sešity a iné věci pro děti!!! Nejsou jako cikáni, které chrání idiot Havelocáb, ale jsou zodpovědní!

Pavel Kořenský 6.5.2009 1:55

Re: Nejcenější surovina pro život a přenos energií=voda

Ehm, proč by měl vůbec někdo tvořit nějaká místa ???

Pokud ti lidé něco umí, co někdo jiný potřebuje, tak si práci najdou celkem snadno. Pokud nic užitečného neumí a nikdo jejich práci nechce, tak nevidím jediný důvod, proč by je měl někdo dotovat. To mohou jít loupit rovnou a vyjde to laciněji (nebude třeba platit úředníky vytvářející pracovní místa).

Krab 6.5.2009 3:19

Re: Nejcenější surovina pro život a přenos energií=voda

aaa, pan je liberal, uz jsem se dneska (z jine debaty) bal ze jsem jedinej... :-)

Paul Sulc 6.5.2009 3:26

Re: Nejcenější surovina pro život a přenos energií=voda

R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^R^

Komenský 6.5.2009 0:09

ach...

To je logika. Novináři nepíší, jak bych chtěl, aby psali, proto je potřeba je držet u huby. Svérázné. A to zapletení oteplování do té problematiky, to je skutečně intelektuální síla. Přinejmenším se zdá, že aspoň lokálně má autor horečku.

Kalimero 6.5.2009 8:16

Re: ach...

Novináři ať píšou jak chtějí, ale nesmi LHÁT, šířit poplašné zprávy,  vymýšlet si podněcovat k rasovým nepokojům, To všechno si můžou ONI, nevolení, samozvaní nejchytřejší páni tvorstva DOVOLIT. A´t pro ně platí stejné zákony jako pro ostatní lidí. Jestli v teto době má někdo moc, tak to jsou media, novináři, nikdo na ně nemá, koho si vyberou, toho zlikviduji, jsou to hyeny, dobře jim tak, s jídlem roste chuť, zavinili si to sami, ztratili naprosto novinářskou etiku  a morálku.. My novináře nepotřebuje, na netu si vydiskutujeme co chceme, potřebujeme jen holé fakt, informace...Komenský, zda se  přinejmenším ...že má autor herečku, prý,  co tím o té herčce chcete říct, jakou to má souvislost s článkem ?   také pochybovačnou,, nejte vy náhodou potrefená husa?

K. Babák 6.5.2009 8:56

Re: ach...

Horečka, herečka, herčka. Autor má ovšem pravdu.