18.6.2024 | Svátek má Milan


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R.J. 6.5.2009 13:01

Re: VUML pro pomýlené novináře

 .....Ovšem s vyznamenáním, to jste schválně zamlčel, zde vidíte svoji polopravdu v celé své pomlouvačné nahotě. Vy potřebujete náhubky alespoň dva,a vodítko k tomu, také soudruzi zvládají řídit i kapitalismus, co bychom si bez nich počali ? To již ale neřeknete, jak sirotci bysme plakali. Konečně chápu to " opustíš mne, nezahynu, a tak dál, soudruzi, neopouštějte nás ! ;-D

Dýmal 6.5.2009 13:29

Re: VUML pro pomýlené novináře

Konečně už vím, proč se cítím opuštěn. Asi jsem se měl učit lépe.

R.J. 6.5.2009 13:54

Re: VUML pro pomýlené novináře

Také se soudruhům nás nehodných zželelo, pracují pro nás a za nás, takže nezoufejte, on se již nějaký soudruh chystá ujmout se Vás opuštěného a pomýleného, nakonec mají v tom praxi. Třeba Slánský se také cítil být opuštěn, všemi, tak mu chtěli napravit krk a páteř, zkroucenou opuštěností, a on se jim chudák pověsil, to byla  ale smůla, co ? Jinak si zase nemalujte, že budete snad také absolvovat VUML, to není pro každého, né každý splní předpoklady, třeba Vy, kolik jste chytil na hranicích agentů ? Vidíte, 0, nebo kolik jste udal lidí ? Zase nic, takže holenku, nemalujte si to růžově, žádný VUML nebude, holoubku, ovšem známe jedny lázničky, Jáchymov, tam se také dostávalo vzdělání, co Vy na to ?

Dýmal 6.5.2009 14:21

Re: VUML pro pomýlené novináře

Teď jste mě pobavil. Jáchymov je skoro vytěžený, na VUML absolventi vzpomínají pouze v dobrém, chartisti se udávali navzájem, na čáře jsem byl.. Přes ni chodili akorát v osumdesátých letech NDR a PR. Vízum  do Jugošky dostali většinou  bez problému pouze absolventi VUMLU, kteří se po převratu začali vracet. Dokonce některé děti chartistů mohli studovat i ve Vídni.  V podstatě s vámi souhlasím. Mimopražští chartisti pak  umírali ve vězení. Jáchymov znám pouze z vyprávění mého strejdy kněze  L.Dýmala.

R.J. 6.5.2009 14:27

Re: VUML pro pomýlené novináře

Svatá pravda, jak to zde občas na Psu připomenu, hned se najde bolševiků, kteří to vše zlehčují nebo sprostě lžou. Zdravím Vás a přeji  Vám hodně zdraví. :-)R^

Dýmal 6.5.2009 14:41

Re: VUML pro pomýlené novináře

Díky a nápodobně.

Kolombo 6.5.2009 10:03

Taky to

tak vidím - mnozí novináři nevědí vůbec nic o tom, o čem píší, a když tak leda na úrovni článku z konkurenčního bulvárního plátku.  Dnes sice existuje mnoho "zdrojů", ale odlišit  v nich skutečné informace od balastu je práce pro vraha.

karel 6.5.2009 10:06

Re: Taky to

Ty vrahu!

Vítek 6.5.2009 9:49

Článek logicky uvažujícího člověka

naši novináři začínají být nebo už jsou poovl,kteří mají za úkol vyvolávat hysterii a zvýšit čtenost jejich plátků. Z 90% všech článků se stává bulvár. V mnoha případech bych je žaloval za šíření poplašných zpráv a potrestal je. Já osobně bych zákon ještě zpřísnil a nedovolil novinářům šířit klamstva a hysterii mezi lidmi. Dobře to udělali třeba Slováci.

karel 6.5.2009 10:03

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

To Já, já bysem zakázal fšecko. Novyny,televysy, internet.To by pak bila pohoďyčka.A hlavě bysem natahnul ostnatej dráth kolem hranic.Jako ochranu proti nepřátelský, imperyastilycký propagaci. Čest!

Vítek 6.5.2009 10:18

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

to vám napsal Váš pes?

karel 6.5.2009 10:24

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

Ne, Já!

karel 6.5.2009 10:28

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

Můj pes, je mnohem inteligentnější, než ti blábolové co se tady rozohňují, nad zvráceností novinářů.

karel 6.5.2009 10:38

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

Všichni se tváříte, že je vám na zblití z novin, všichni je hltáte plnou hubou.Všichni ohrnují rypák nad televizí Nova a všichni na ní čučejí.Jak jinak by jste věděli, že co napíší noviny je lnepravda?Jak jinak by jste věděli, že to co vysílá Nova je tak zvaný humus.Jenom tím, že čtete noviny a čumíte na televizi.Mimochodem, humus je velice užitečná složka, stejně jako hnůj.

R 6.5.2009 11:57

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

R^

R.J. 6.5.2009 13:15

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

šmaljá , moje žeč, už  žapaluju ludou žáři nad Kladnem, šem tak šťastnej. Štalá, podej mě tu unifolmu LM, pudu žaše na Štaromák. Kulva, ty žuby. Ale štraničky jšem na výši.

Harry 6.5.2009 12:20

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

A což to prostě nekupovat a nečíst? Nebo tak ještě Hospodářské noviny.

R.J. 6.5.2009 13:16

Re: Článek logicky uvažujícího člověka

Přesně, Respekt , Hospodářky a Ekonom s Eurem.

pteryx 6.5.2009 9:46

nechte dělníky řídit podniky,

oni tomu nejlépe rozumí. Nějací vědci nebudou panu Drábkovi do řízení planety se svými trapnými klimatickými modely kecat, protože on ví přece všechno nejlépe, on je ze všech nejchytřejší. Už nikdy žádnou vědu!!! Pryč s tím hnusným spiknutím proti kapitalismu volné soutěže !!!

MGM 6.5.2009 9:58

Re: nechte dělníky řídit podniky,

Přesně! Pokud ale umíte rozeznat, kdo je a kdo není vědec! ;-)

Kolombo 6.5.2009 10:06

Re: nechte dělníky řídit podniky,

Opravdu myslíte, že je v zájmu vědy "bojovat" proti uhlíku? A na globální úrovni? Nechte to na každém jednotlivci. Kdo se bojí oteplení, ať bojuje, kdo se na teplo těší, bojovat nebude. Simple, dear Watson!

karel 6.5.2009 10:10

Re: nechte dělníky řídit podniky,

Nemachruj Kulombus, autobus.Zase jeden angličák.

dardalion 6.5.2009 12:21

Re: nechte dělníky řídit podniky,

njn, jaká škoda, že právě vědci, opravdoví klimatologové, sepsali petici, ve které se distancují od strašení globálním oteplováním a vlivu člověka na něj

ono totiž oteplováním nestraší vědci, ale politici, kteří vědci nejsou např. naše strana zelených

a tito politici zase přidělují vládní granty (z našich daní) a pokud se chce někdo na těch penězích přiživit, tak není nic jednoduššího, než začít strašit globálním oteplováním a najednou se penízky jen sypou... ;)

já bych navrhoval, aby byl pro psaní příspěvků zaveden iq test a kdo by se nedostat minimálně přes 120 bodů, tak by prostě psát nemohl...  ;-D

Puk 6.5.2009 23:42

Re: nechte dělníky řídit podniky,

IQ 120 ??? Je Vám jasné, že navrhujete genocidu? :-)

kája 6.5.2009 9:23

Výborně, pane Drábku!

Už druhý perfektní článek během dvou dnů (včera o Havlovi a Hnutí Duha;-()!

Proto noviny už několik let nekupuji, to nejnutnější se dozvím na internetu a  komentáře a úvahy k zamyšlení mi stejně dnešní mlamlojové z VolksZeitungen a z Junge Fronte heute nenabízejí. Poslouchám ČR6, tam se občas člověk něco dozví, dál čtu blogy - hlavně Šumaváka - poslední články na tomto blogu nabízejí duševní potravu na dlouho, je o čem přemýšlet!

Mimochodem, asi nejsem sám a myslím, že čtenářský nezájem pociťují vydavatelé novin markantně, ale podle mne už není cesty zpět. Vyprázdněností a bulvarizací článků odvykli novináře čtenáře myslit a  trochu namáhat mozkové závity.

Z totáče si pamatuji termín "internacionalizace" - nesmělo se mluvit o českém státu, národu, byli jsme jedna socialistická rodina. A dnes, najdete někde v tisku (natož ve škole) zmínku o lásce k vlasti, o vlastenectví - je to jako bych psal nějaké neslušné slovo, vždyť teĎ patříme do Evropy (asi jsme před sto lety byli někde jinde) a brzy se rozplyneme v euregionech.Dnes jsem na sídlišti opět vyvěsil český praporek, ale budu zase jediný.

A to samé se týká rodiny, dnes se nedočtete o tom, že mít rodinu, vychovat děti, je správné  - pro  budoucnost rodičů, pro pokračování generací, ale i pro český stát - to by bylo politicky nekorektní, lépe je napsat článek o tom, jak se brali dva T (viz Reflex tento týden - to jsem zase naletěl, přeci jen jsem si číslo koupil kvůli Nohavicovi a měl jsem to v barvě na pět stran).To určitě většinu běžné populace moc zajímá:-( Takže jsme tam, kde jsme byli? Možná hůř, Velký bratr už má naše údaje k dispozici v Praze i v tramvaji (opencard), v lékárně (za chvíli), bude nám moci legálně kdykoliv vlézt i do baráku (po schválení novely zákona o ovzduší) - vize Bradburyho se naplňují.

glos 6.5.2009 16:29

Re: Výborně, pane Drábku!

"Poslouchám ČR6, tam se občas člověk něco dozví" správně má být: "... občas ale dozví věci.

M. Zima 6.5.2009 9:02

Pane Drábek,

místo tohoto článku jste se měl spíše zeptat p. Neffa, jak to je s tím cvičením "obrany před zahraničními a diversními IP's", ať nám předvede text, který na zablokovanou IP pošle oznámení, že "diskutující není vzhledem k rasistickému a pornografickému obsahu příspěvku žádoucí". To vše mají demokraté již připraveno a vyzkoušeno.

Lájoš B. 6.5.2009 9:14

Re: Pane Drábek,

Speciálně to chci vidět u metropolitních sítí, kde jsou desetitisíce klientů za jednou veřejnou IP. To bude fuška s doručením, že ?

M. Zima 6.5.2009 10:28

S jakým doručením, jde o blokádu IP a text na NP.

Lájoš B. 6.5.2009 11:10

Re: S jakým doručením, jde o blokádu IP a text na NP.

.... na zablokovanou IP pošle oznámení ....