26.5.2020 | Svátek má Filip


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 324, poslední: 6.9. 2008 21:45, přehled diskusí

6.12.2007 1:38

Re: Re: Re: aha

Tak hlavně platí, že když řekne, že nebude odpovídat, tak nebude odpovídat a tím to hasne.

6.12.2007 1:31

Re: Nadávejte na ČT a ne na p.Šulu. Jeho příspěvek se fakt trefil do situace v ČT

A možná že by se mělo větrat v parlamentu, kterej najmenoval debily do rady ČT !

Nicméně debilové nemůžou vybrat nikoho rozumnýho, v tom má Mard pravdu.

6.12.2007 1:29

Re: Pane Marde, já se směju na celý kolo, že Vy - .

se usmíváte , ani nevíte čemu - Vaše naivní představa, jak Moravec sám protlačil zelený do parlamentu mě tak rozesmála, že mám bláto na hřišti a musím se jít přebalit.

6.12.2007 1:26

Re: Re: Re: aha

BINGO! :-)

6.12.2007 1:25

Re: Nadávejte na ČT a ne na p.Šulu. Jeho příspěvek se fakt trefil do situace v ČT

Boha jeho, zase nějaký revolucionář, který by větral a proplachoval. Kdo bude arbitrem co je dobře a co je špatně? Vy? A kdo bude hlídat vás, aby jste nezneužil své moci třeba k osobnímu obohacení? Hlavně že vy, jako plná hlava, to tak dobře chápete. Holt jste jedinej chytrej, mezi námi pitomci, potřebujeme vás nutně, aby jste nám ukázal tu jedinou správnou cestu!

6.12.2007 1:25

Je to sice pozdě, ale přece...

Předseda Pravého Bloku Petr Cibulka protestoval proti postupu ČT pořady Moravce, podal návrh soudu na vydání předběžnýho opatření - zastavení pořadů, podal stížnost Radě ČT, soudu pro neplatnost voleb ihned po volbách, vše rozeslal na stovky adres a samozřejmě ČTK, a neobjevilo se ani PRD z toho v novinách, televizích (svorně) .... :-/

To už musí majitele dost zelení štvát, že Vás pustili do etéru. A není to ale tak, že Čunek vodstřelí lidovce, media zelený a růžový se spojej s rudejma a budem tady mít chvíli vládu VyVolenejch - dvě strany , oposmlouva - a konečně časem zase jen jednu !!! To je ten pravej cíl !!

6.12.2007 1:21

Pane Šulo, docela se usmívám, jak jste se nechal vytočit.

Jednak pochybuji že by jste na tom nějak nebyl osobně zainteresován (člověk s analytickým myšlením a s vyšším IQ nereaguje příliš často emocionálně) a za druhé mi to připadá jako pláč na špatném hrobě. Co by jste si přál? Ve svém příspěvku jste vesele míchal jablka s hruškami a výsledek není jasný. Odvoďme axiom že jde o zlepšení funkce veřejnoprávní TV. Zeleným asi pomohla ČT, možná osobně Moravec. Třebíči ČT asi dobrou reklamu neudělala, možná osobně Macháček. Já si nemyslím že to systém, ale konkrétní lidé. A je jedno, zda po zastupitelstvu pobíhá někdo kdo točí homevideo nebo nějaký (z vašeho pohledu oficiální) novinář. Starosta by se měl k oběma chovat stejně, nebo snad se domníváte že občana může starosta poslat někam, kdežto novináře ČT nikoliv? A dále určitě nemůžete chtít, aby veřejnoprávní TV se chovala nějak "státoprávně" anebo "politicky vhodně". To je hloupost, od toho jí tady nemáme. Ostatně je vůbec otázka nakolik ČR vůbec potřebuje nějaké veřejnoprávní médium, podle mne nepotřebuje. Takové socialistické blemcy, že TV má vychovávat a upevňovat morálku, se mi zdvíhá kufr.

6.12.2007 1:16

Re: Reportéři

Je ale spousta diváků, který to tak bohužel nevnímaj !

6.12.2007 1:15

Nadávejte na ČT a ne na p.Šulu. Jeho příspěvek se fakt trefil do situace v ČT

a to co mně nejvíc štve, že se tady jen uráží lidi (obecně na všech diskuzích se najde pár takových hulvátů) bez znalosti věci, bez argumentů.  ČT by potřebovala provětrat a začít by se mělo u gen.ředitele a propláchnout to dolů ... Mj.i v televizích se objevuje vliv nátlakových skupin, mafie a zahraničních rozvědek. Hezky o tom píše 27.11.07 p.B.Doležel.  Jen některé hlavy prázdné to u nás nechápou ...

6.12.2007 1:14

Re: Re: aha

jenom dotaz - ono by bylo vyjádření starosty (místostarosty) pro "homevideo" jiné než pro novináře, že se tak intenzivně zajímal o koho jde? (To že nemusí odpovídat platí pro homevideo stejně jako pro novináře - jak bylo ostatně patrné.)

6.12.2007 0:47

Re: Žeby ?

Často vymírají druhy, které ještě nebyly objeveny!!

Jára da Cimrman

6.12.2007 0:45

Re: aha

To není špatný nápad, že by byl novinář ocejchován stejně jako policajt. Ale spíše důležité je, aby bylo znát, že je to opravdu novinář a ne někdo, kdo si vytváří homevideo.

6.12.2007 0:42

Re: ještě k těm vymírajícím druhům

Jde spíše o to, jakým způsobem je to podáno....

6.12.2007 0:42

aha

takže starosta poskytuje různým médiím různé informace? A co povinou registraci novinářů, s tím, že by novinář musel nosit své identifikační číslo viditelně, jako mají policisté, to byste nechtěl?

6.12.2007 0:37

Souhlas

Jojo, z CT je mi posledni dobou fakt na bliti ... na ZELENO-RUZOVE bliti ..:/

6.12.2007 0:33

Reportéři

je pořad aktivistický a tyhle reportáže zapadají do tohoto rámce. "Reportéři" dosahují u kritického diváka přesně opačného účinku, než byl ten zamýšlený. Odporu. Člověk nemá rád pocit, že je manipulován. A to v těchto pořadech je. Ten pořad je chápán jako zbraň.

6.12.2007 0:32

Re: Vážený pane Romane Šulo

děkuji za svižně napsaný článek. Nemohu soudit, zda Vámi uváděná fakta jsou pravdivá či nikoli, ale mnohé Vaše námitky proti úrovni novinářů sdílím. A to všechno píšu jen proto, abych reagoval na nadávky diskutujících a vyjádřil Vám své sympatie. Nevystoupit proti hulvátům znamená řadit se do pasivní řady za nimi. 

6.12.2007 0:31

Re: souhlas

Přesně. Z tohoto ostudného třebíčského seriálu mi stačili shlédnout jen část, aby mi bylo jasné, že jde o oblíbený žánr ČT, a sice hysterickou manipulaci.

6.12.2007 0:29

ještě k těm vymírajícím druhům

jedná se o statistiku tedy o jakýsi průměr, takže se nemůžete ptát  který. Proto jeho jméno není uvedeno. Často se jedná o druhy které nebyly ještě objeveny.

6.12.2007 0:28

Re: Vážený Romane Šulo

ačkoliv vás neznám, řekl jste o sobě touhle větou až příliš...Rv

6.12.2007 0:23

souhlas

O událostech v Třebíči sice nic nevím, ale celkově mi postoj ČT přijde často hodně subjektivní s "výkřiky" a s málo fakty. Často je sestříhán rozhovor tak aby to sedělo panu redaktorovi. Často se sice dozvíme mnoho rozhovorů z místa kde se něco stalo, ale chybí prostá fakta, bez emocí. Jenže emoce se dnes nosí. Veřejnoprávní televize by ale měla vzdělávat, pravdivě informovat. Nemělo by být jejím cílem točit estrády, honit se za sledovaností. Její povinnosti by měli být jinde a bohužel je nesplňuje.

6.12.2007 0:22

Re: Vážený Romane Šulo

Myslet si můžete, co chcete, na to máte absolutní právo. Já si nakonec můžu to stejné myslet o Vás. Pokud Vás tedy baví verbálně se napadat.

6.12.2007 0:21

Re: Vážený Romane Šulo

Přidávám se.

6.12.2007 0:14

Vážený Romane Šulo

myslím si o vás, že jste absolutní blb.