20.4.2021 | Svátek má Marcela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mirek Šejna 12.7.2006 15:05

konečně ses přiznalo Jirko s,

starali se dobře? Tys byl aparátčík u soudruhů, že se starali? Asi ano, když za poctivou práci považuješ jen makání v prvovýrobě, zatímco sektor služeb jako spravný bolševik neuznáváš. Také to tykání, které jsem byl nucen od tebe příjmout, ukazuje, že jsi opravdu bývalý kovaný bolševik.

jirka.s. 12.7.2006 18:08

Re: konečně ses přiznalo Jirko s,

Už žádné milé šejno, prostě a jednoduše, ty duševní invalido! Přesně takhle se totiž vyjádřil tvůj spoluoranžgután dráth dnes odpoledne v ČT o panu Julínkovi.No kobyla co chcípá nejvíce kope. Ale abych to nezamluvil. O tu fyzičku se mi postarali soudruzi po té, co jsem jim coby mistříček odmítl podepsat souhlas se vstupem "spřátelených vojsk". Nemusíš mít obavy, že konkrétně na mne budeš snad vydělávat. Bohudík ne, to bych pískal hodně tenkou kudlu. Kdybych měl totiž prožrat všechny peníze co jsem za život nacpal do takových jako jsi ty, tak bych se mohl válet do stovky na Kanárech. Ta tvá slavná exportní firma, co může nakoupit za pouhých 15000 Kč by mne asi neuživila. Rád bych věděl, co jsi asi tak dělal do svých třiceti let, že si troufáš označit člověka jako já za správného bolševika a za aparátčíka u soudruhů. Máš kliku, že se za tebou do té tvé příznačně nazvané Moskevské ulice v Praze nerozjedu a nerozbiju ti rypák. Nechtěl jsem až takhle, ale ta tvá sprostota mě fakt vytočila. Jak si můžeš dovolit říct něco takového o člověku, který v době, kdy ty jsi maximálně okrádal kamarády o kuličky,ryl rypákem v zemi a nad hlavou mu lítaly kuličky z rusáckejch samopalů.

Pravděpodobně jsi asi dosáhl svého, vážně uvažuji o tom, že se dalších diskuzí na NP nezúčastním, ale když si na druhou stranu zase  představím jakou bych tím udělal tobě a těm tvým zhovadilým kumpánům radost, tak si to ještě nechám projít hlavou.

A ještě tak mimochodem! Jakpak by se asi tvářili praví majitelé té "tvé" firmy na Pen Plaza v New Yorku a ve které ty nemáš ani korunu, na to čím se zabýváš v "pracovní" době?

S.J. 12.7.2006 22:17

Re: Vízku,

Souhlas. Jak by to asi vypadalo , kdyby ČSSD (nedej Bože) vyhrála a nesestavila vládu?Pane Vypatlaný, proč se ztrapňujete psaním takovýchto článků?Lidé zvyklí lézt do zadku prostě nepřestanou - asi se jim tam líbí.Tak si tam zůstaňte konečně pane!

hornet 12.7.2006 0:17

Paroubek je Bůh...

... a továryšč Vízek jeho prorok.

Ladislav N. 12.7.2006 0:10

Demagog Vízek v akci...

;-DR^ .... !!

Cedr 12.7.2006 0:37

Re: Demagog Vízek v akci...

A vy nejste demagog nadruhou?

Ladislav N. 12.7.2006 0:58

Re: Re: Demagog Vízek v akci...

Pokračujte, čekám...

Ladislav N. 12.7.2006 0:59

Re: Re: Demagog Vízek v akci...

Uveďte příklad...

ybí 12.7.2006 8:57

Re: Re: Re: Demagog Vízek v akci...

Milý Ladislave, tvůj problém je v tom, žes nepochopil význam slova demagog. Doplň si vzdělání, ty modrý ptáku.

Ladislav N. 12.7.2006 10:55

Re: Re: Re: Re: Demagog Vízek v akci...

;-DR^ ... !! Tak jo...