16.4.2021 | Svátek má Irena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
bruno 12.7.2006 17:13

Re: Vízku, stále blbej, stále blbej

TO JE VYJÁDŘENO NAPROSTO PŘESNĚ

JoJo 12.7.2006 8:10

Vízku

ČSSD v čele s Paroubkem už po letech předvádění vytváření pseudosociálního doprdele státu nemá nárok na nic.

Petr Kohout 12.7.2006 7:29

Sčítání hrušek a jablek - Paroubek předvádí trucovité (a zlé, prolhané a sobecké) dítě, samozřejmě více - méně ústavním způsobem (občas nařizuje prezidentovi - v tu chvíli je vždy směšné dítě)

josef 12.7.2006 6:53

co jste od socanů,

jinak to strany prasečkářů s prasetem bradavičnatým v čele očekávali jiného, než pokračování v prasečinách

eTony 12.7.2006 6:27

Neschopnost sestavit vládu ?

Vízku, vědomě lžete, nakonec jako všichni neobolševici. Vláda sestavena je, pouze není jmenována prezidentem republiky. Ten čeká na zvolení vedení sněmovny, kterou blokujete vydíráním nové vládní koalice. Přesně tento stav vám vyhovuje, protože se derete za to, abyste neztratili vliv na vládní instituce, zřejmě víte proč. Hlavně nežvaňte o dobru pro lid, na něj zvysoka kálíte, ostatně jako vždy.

Mirek Šejna 12.7.2006 9:38

Ale prdlajz, eTony,

Topolánek sice má sestavenou vládu, ale Vy sám moc dobře víte, že ta vláda má šanci dostat maximálně 100 hlasů. A také moc dobře víte, že socani chtějí mít svého předsedu, což zase odmítá ODS. ODS totiž ví, že pokud by byl zvolen socan předsedou sněmovny, Paroubek by okamžitě podal demisi. Topolánek by pak mohl požádat o důvěru vládě. Takže proč tedy to křeslo socanům nepřenechá? Proč? Protože tato trojkoalce důvěru nezíská, což Topol moc dobře ví. No a proto na oplátku nechce přistoupit na přenechání předsednictví sněmovny socanům. A máme tu pat, jak vyšitý.

dph 12.7.2006 10:47

Re: Ale prdlajz, eTony,

pane Šejno,je to velice jednoduché. Věřit Paroubkovi,který mění názor každou hodinou může akorát korunovaný ... !

Ladislav N. 12.7.2006 11:08

Re:socani chtějí mít svého předsedu, což zase odmítá ODS

Paroubek dostal nabídku od Topolánka: Podpoříme vašeho kandidáta na předsedu PS, zavážete-li se podpořit vznik koaliční vlády. Paroubek nabídku odmítl... Chce předsedu vlády i parlamentu... ;-D 

congueror 12.7.2006 0:18

Vízku,

poněkolikáté ti bude opakováno, že Paroubek prohrál volby a nemá právo. Má právo být v opozici. Jinak tvůj blábol nestojí za reakci, velký obdivovateli a milovníku svého Velkého Jirky, chlapíka jako ty. Fuj.

El 12.7.2006 0:32

Re: Vízku,

Asi jsem hlupák (už vidím reakci pod příspěvkem:-D), ale Topolánek vyhrál podle vás volby. Tak ať sestaví vládu a vládne. Paroubek je v opozici. Opozice - to je jako že je proti. Tak je tedy proti vítězovi. A když to Topolánkovi nejde, tak asi ty volby opravdu nevyhrál. Opravdu nevím, proč by měl oponent tomu druhému pomáhat. Tak - a teď pište, že jsem opravdu hlupák a volič ČSSD a socka atd.

Ladislav N. 12.7.2006 0:56

Re: ...a teď pište, že jsem opravdu hlupák a volič ČSSD...

Nebudu hodnotit vaši úvahu. Myslím si podobně, jak už nahoře trefně popsal stav B. Doležal, že Paroubkovi by měla být dána šance zvolit vlastního předsedu poslanecké sněmovny (navzdory minulé praxi ČSSD) a případně sestavit komunistickou vládu. Potíž je v tom, že on vlastního člověka postavit nechce, dokud nebude mít "záruky" od vítěze voleb. Právě ty záruky, které on sám jako poražený ve volbách, vítězi odmítá poskytnout. Je to sice trapné a nefér, ale co jiného od komunisty Paroubka čekat, že?

Stanislav 12.7.2006 1:51

Re: Re: Vízku,

Když si o to říkáte ... no tak ne, myslete si o sobě, co je libo ... ;-)

No jasně, ale o pozice neznamená zaseknout stát, kdyby totiž z jemnostpána Paroubka vypadlo několik konkrétních smysluplných, nicméně výsledek voleb respektujících návrhů, asi by nemělo cenu psát do nějaké diskuse.

Ale Vízkovi to stejně nevysvětlíte, ten tam jemnostpánovi poleze, i kdyby trakaře padaly ... :-)

Mirek Šejna 12.7.2006 9:22

Stanislave

Paroubek nabídl Topolánkovi menšinovou vládu ODS s tichou podporou od socanů. Prohlásil také, že budou uvažovat i o 4-koalici, kterou nabízí Topolánek, i když jim tahle verze připadá málo pravděpodobná. Co sakra ještě od Paroubka chcete?

A Vízek jen upozorňuje na to, že není povinností opoziční strany podporovat vládní stranu. Nakonec ODS nám celé 4 roky předváděla, jak umí z opozice podporovat vládní koalici (nulovou tolerancí).

dph 12.7.2006 10:50

Re: Stanislave

ale,pane můžete mi říci,kdo tvoří tu opozici,když to ani Paroubek do dneška neví?

Ladislav N. 12.7.2006 11:01

Re: Stanislave

Proč by měla opoziční strana (tehdy ODS) podporovat vládní koalici, která má 101 většinu v parlamentu? ;-P

Mirek Šejna 12.7.2006 12:15

Re: Re: Stanislave

A proč by měla opozice (dens ČSSD) podporovat někoho, kdo nemá ani tu většinu? Vždyť dodnes není jisté, kdo vlastně bude v opozici a kdo v koalici. Zatím je jen vítěz voleb pověřen sestavit vládu, která by měla důvěru. No a vítěz to zatím nějak není schopen dokázat. Ale prý za to může Paroubek.

bobo 12.7.2006 12:31

Co sakra ještě od Paroubka chcete?

já už vůbec nic

vena 12.7.2006 20:39

Re: Paroubek nabídl Topolánkovi menšinovou vládu ODS s tichou podporou od socanů...

... a programem socanu

Proc chce tolerovat vladu ODS ale ne 3koalice, kdyz ta ma urcite pro nej prijatelnejsi program? a) chce znicit male strany nebo se chce pomstit Kalouskovi nebo b) ? nahrabat si na tom co za takovou podporu dostane?

JoJo 12.7.2006 8:15

Re: Re: Vízku,

Pořád v sobě cítím notný díl naivity. Domnívám se totiž, že voleným politikům by mělo jít o něco jiného, než pouze o koryta. A proč by měl Paroubek pomáhat? Protože přes halasně vytrubované pozitivní výsledky vládnutí ČSSD se naše republika řítí doslova a dopísmene doprdele.

conqueror 12.7.2006 8:37

Pane

jistě jste si povšiml, že Topolánek vládu sestavil. Neušlo vám také určitě, že Topolánek dodal prezidentovi 100 podpisů. Ale ušlo vám určitě, že Paroubek blokuje zvolení předserdy sněmovy i když jjim je nabídnuto toto místo. Blokuje jen toto, nic víc. A blokuje je to v čilé spolupráci s komunisty. V tomto smyslu nemá váš příspěvek hodnotu neboť vypovídá o věcech které podle vás Topolánek neudělal( anebo nebyl schopen udělat). Parubek chce prostě víc než může dostat a blokace volby předsedy PS je jedinou možností pro Paroubka a Filipa. Paroubek sám bez KSČM v tomto momentě nemůže nic. Momentálně komunisty potřebuje a bohatě toho využívá. To jen pro komentátory kteří mluví o údajném Paroubkově antikomunizmu. Takže nakonec- váš příspěvek není pravdou protože v této chvíli je na tahu ČSSD a ta nedělá nic, jen pasivně stále říká ne, ne, ne ale návrhy nemá, kromě bláhových typu "budeme vládnout my". A to, že by měli dostat možnost. Je legrační, že ani předsedu PS nepostavili, protože dobře vědí že pro Zaorálka by nedostali možná ani 90 hlasů. Sociálnědemokratické nicnedělání je vlastně obrazem jejich slabosti a strachu.

Mirek Šejna 12.7.2006 9:30

Conquerore

poněkolikáté Ti budiž opakováno Tvé tvrzení , "že Paroubek prohrál volby a nemá právo. Má právo být v opozici. " A pokud má právo být v opozici, tak se má jako opozice chovat, tj. mít koalici na háku například formou nulové tolerance.

A poněkolikáté Ti budiž opakováno, že Topolánek prohrál volby a má právo sestavovat vládu. Avšak NEMÁ právo požadovat od opozice podporu. Opozice může, ale nemusí. Na to má zas právo opozice.

Mirek Šejna 12.7.2006 9:31

Oprava

Topolánek vyhrál volby nikoli prohrál.

Ladislav N. 12.7.2006 10:59

Re: Oprava

Šejno, nestávají se vám tyhle "úlety" nějak moc často? ;-D

jirka.s. 12.7.2006 11:00

Re: Oprava

Již jednou jsem ti, šejno jedno, doporučoval, abys přiškrtil kohoutek svým výblitkům a získaný čas věnoval čtení, minimálně alespoň po sobě. Ale ty jsi zřejmě "specialist", který umí jenom psát, sice blbě, ale jakž takž.

Ještě mne tak napadlo, co by tě mohlo v tvorbě tvých písemných "perel" omluvit. Oni tě ti občané co ti pořád lezou do kanceláře asi dost vyrušují, že, a ty pak nemáš ani čas si "stvořené" po sobě přečíst. No je to ale šlendrián. Mne  může ve styku s tebou potěšit  už jenom jedna věc. Od září jdu do důchodu a tak už nebudu přímo přispívat na tvůj zajisté nezanedbatelný plat. Sice když si půjdu koupit rohlík, tak ještě malinko přispěji, ale to už mne nebude tak bolet.

Mirek Šejna 12.7.2006 12:10

milé Jirko s.

jestli pracuješ v soukromé sféře, a občas potřebuješ něco exportovat, pak naše soukromá firma je ti k dispozici. Dokonce i tehdy, když budeš v důchodu. V opačném případě na mě nepřispíváš ani haléřem. Od září ti budu ze svých daní přispívat na důchod, socko.

jirka.s. 12.7.2006 12:23

Re: milé Jirko s.

Ježíšikriste! To už se těším na ten tvůj ksicht, až ti tu "soukromou firmu" komouši znárodní. A jestli jenom, jak předpokládám, kšeftuješ, tak budu spíš já přispívat na tebe.Nepředpokládám, že ty bys mohl snad něco užitečného vyrábět.

Mirek Šejna 12.7.2006 12:30

Uf,

Jirka s. je další marxistický bolševik, který považuje pouze výrobu za něco užitečného, a sektor služeb by nejradši zrušil, protože služby považuje za neužitečnou zbytečnost.

jirka.s. 12.7.2006 10:49

Re: Conquerore

Opět ses, šejno, předvedlo! Cituji: Topolánek prohrál volby a má právo sestavovat vládu. Citát hodný genia.  Toto už si já netroufám komentovat, na to už musí být erudovaný psychiatr.

Mirek Šejna 12.7.2006 12:23

předůchodové jirko,

já jsem se ihned opravilo, tys to při své začínajicí důchodové senilitě nepostřehlo.

jirka.s. 12.7.2006 14:00

Re: předůchodové jirko,

Pro milé šejno ještě jednou a snad už naposled. Já jsem zvyklý si totiž po sobě napsané přečíst, to trvá , jak jsem ti již několikrát zdůraznil, o chviličku déle. V žádném případě se nejedná o senilitu. O mou dobrou jak fyzickou i duševní kondici se komouši starali velice pečlivě.