21.4.2021 | Svátek má Alexandra


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
lkm hjbm n 28.12.2006 10:10

hj <{bn

!!:-/;-D:-P;-D;-€;-O(Y)>-VVVRvR^!?hj cvvbn bn

Mard 14.7.2006 21:20

Názor

Jak čtu ty příspěvky a myslím si že ti politici uvažují stejně uhozeně jako většina přispívajících (včetně mě ovšemže), tak příští týden navrhne někdo z ODS za předsedu parlamentu Filipa a volba snadno projde. Je jisté, že před třetím pokusem o sestavení vlády, bude ČSSD více než svolná, změnit obsazení předsedy sněmovny na základě dohody s trojkoalicí.

Mard 14.7.2006 21:14

Re: truc nebo OK

Hmm, hlavně ža Paroubek přišel na premiérské křeslo rovnou z pole nebo od soustruhu. Paroubek hraje o vše, protože ví že když budou další volby do kterých půjde současná koalice ODS + SZ + KDU ČSL jako jedno koaliční seskupení, tak získají možná až ústavní většinu.

Mard 14.7.2006 21:10

Re: Re: text, který jasně a jednoznačně shrne situaci, jaká je ?

Kolego ty jsi asi nějak postižený, neboť jsi zcela zřejmě nepochopil příspěvek na který reaguješ. Tedy po lopatě a jednoduše. Ústava praví že další pokus o sestavení nové vlády se koná poté co předchozí nedostane důvěru nebo je jí vyjádřena nedůvěra. Tudíž ústava de jure předpokládá že existuje funkční sněmovna s existujícím vedením aby mohla být instalována vláda (či případně odvolána). Ústava nemluví o nějakých čachrech s funkcemi, jak si představuje vládnutí pan Paroubek. Pan poslanec Paroubek nyní blokuje ustavení funkční sněmovny s výmluvami na nějaké nerelevantní fakty. To lze akceptovat. Nikoli tvůj názor. To že se zvolí sněmovna nedává panu Topolánkovi žádný bianco šek. Doufám že se nad celou záležitostí ještě jednou zamyslíš.

Mard 14.7.2006 21:04

Re: Re: Re: Můžete mi popsat

Ano a na základě dosavadních zkušeností s vůdcovstvím Paroubka se nedivím že ani zelení ani černí nechtějí o koalici s Paroubkem slyšen. Ono věřit někomu, kdo se ukázal jako křivák nedodržující smlouvy, je čiré bláznovství. Myslím, že i komunisté by od Paroubka chtěli pevné záruky.

Mard 14.7.2006 20:55

Re: Re: Re: Posměch a nadávky?

Pane, s Vámi je diskuze velmi obtížná, skoro limitně se blížící nemožnosti. Už jen ten červený atrament. Vy nechcete diskutovat, pouze provokovat. Přece se nezačínají diskuze aby z nich vznikla válka. Zmírněte svůj projev přiměřeně vašemu deklarovanému věku a pak snad bude možné dikustovat. Takto je Vám možné pouze radit nebo Vás ignorovat. Post scriptum: směji se tomu, že diskutovat se musí různé názory. To by potom totalitní schůze komunistů a jejich sjezdy neobsahovaly diskuzi, neb tam hlásali názory obvykle velmi koherentní.

Mard 14.7.2006 20:49

Re: Re: Trochu mimo

Právem vítěze je volit své zástupce. Neměl by ste to zpochybňovat. Určite neznáte všechny důvody bedoucí k tomuto nešťasnému kroku. Za výsměch nám všem ovšem pokládám povolební Paroubkův projev.

Ladislav N. 13.7.2006 17:06

Re: Re: Přemýšlejte

Vízku, co kdybyste ty vaše "názory" psal třeba do "Ohníčku", existuje-li ještě? Od dospělého člověka bych očekával jistou myšlenkovou úroveň, ale to, co tady prezentujete vy, je spíš projevem mozkové dysfunkce, než "polemikou" vhodnou ke čtení...

Ladislav N. 13.7.2006 4:06

Re: Re: Re: Posměch a nadávky?

Vy si s ostatními nemáte co vyměňovat, vaším cílem je propaganda. Komunistická.

F.Vízek 12.7.2006 23:24

Re: Re: Posměch a nadávky?

Všimněte si, LadislaveN, že jenom velmi málo příspěvků je od lidí, kteří nepochopili, co je DISKUSE, debata, polemika a po totalitním způsobu chtějí jeden názor, jednu pravdu, jednu stranu, jednoho vůdce.  Oni dokonce nepochopili, jak píši na jiném místě, že výměna názorů jpředpokládá výměnu RŮZNÝCH názorů.  Jaký smysl by měla výměna stejných?

Je škoda, že jste se zařadil k té hrstce "kolovrátkářů", kteří si místo textu a jeho obsahu všímají autora a podle toho je jim hned jasné, jak reagovat. 

F.Vízek 12.7.2006 23:18

Re: Přemýšlejte

Přemýšlím o tom, kdo kdy a komu má lézt - jak píšete - do zadku. Vždycky jsem se domníval, že tato činnost je takzvaně užitečná v případě, že je směřována k vítězi, k silnému, k mocnému, k tomu, kdo rozhoduje, k tomu, kdo může otevřít dveře pro kariéru, k tomu, kdo může nabídnout výhodu, poskytnout mimořádnou službu atd. atp. Že?  Proč by se měl "anální alpinismus" realizovat vůči tomu, kdo je v opozici a tím pádem mimo reálnou moc?

Já ve svém textu vyslovuji NÁZOR.  Diskuse je výměna názorů a to RŮZNÝCH názorů. Jaký smysl by mělo vyměňovat si názory stejné, že ?  Umlčovat, okřikovat na diskusních stránkách ? Proč? 

StandaT 12.7.2006 23:05

to Vízek

Pane Vízku, nebojte se, Paroubek nakonec bude vládu sestavovat. Proč?

1./ prostřednictvím Ploce všichni poslanci vědí, kolik si mohou říci za přestup do komunistické koalice

2./ Paroubek je politik, který když selžou korektní postupy, použije ty ostatní. Že na Vaší stranu je demokracie krátká, že nerespektujete soudy, zákony a (zatím zřejmě) ani ústavu, že slušnost je atribut, který se využívá účelově, to už víme.

3./ Policie je až na vyjímky zpolitizovaná (válka policajtů v Čechách je narozdíl od válek v amerických filmech vedena právě po softbolševické dělící čáře), státní zastupitelství je již zpět v předchozím režimu (viz trafika pro M.Benešovou za "gubernátory" a zastrašování protikomunistických aktivistů (Hučín, Beneš) takže mocenské nástroje Paroubek ovládá.

Závěr: nebuťte malověrný, pouze se oddaluje re-bolševizace společnosti. Zase bude moci prokazovat statečnost v režimu, na jehož restauraci tak usilovně pracujete.

S.J. 12.7.2006 22:19

Přemýšlejte

 Jak by to asi vypadalo , kdyby ČSSD (nedej Bože) vyhrála a nesestavila vládu?Pane Vypatlaný, proč se ztrapňujete psaním takovýchto článků?Lidé zvyklí lézt do zadku prostě nepřestanou - asi se jim tam líbí.Tak si tam zůstaňte konečně pane ....Vízek!

S.J. 12.7.2006 22:17

Re: Vízku,

Souhlas. Jak by to asi vypadalo , kdyby ČSSD (nedej Bože) vyhrála a nesestavila vládu?Pane Vypatlaný, proč se ztrapňujete psaním takovýchto článků?Lidé zvyklí lézt do zadku prostě nepřestanou - asi se jim tam líbí.Tak si tam zůstaňte konečně pane!

S.J. 12.7.2006 22:12

Re: Re: Re: Re: Otázka je jasná

Souhlas.Škoda očí - takový blábol číst.

Radajan 12.7.2006 21:35

Re: Nemáte pravdu,ten co prohrál,prohrál o hodně halsů!

Nazdar Astone. A kde máš Standu se strejdou Vikem ? A již vůbec se nedivím, že se ti nezdá něco demokratického při tvém politickém rozhledu.

Radajan 12.7.2006 21:27

Re: Re: Re: Re: Otázka je jasná

Milý Juro. Pan Vízek to má pěkně sesumírovaný a dovede formulovat záměry obou hlavních politiků. Vy máte jen povšechné vědomosti o politice, navíc ovlivněné nestrannými novináři, kteří musí zpívat podle not majitelů novin. Jak můžete argumentovat s návrhem na velkou koalici ? Cítíte tu vyřčenou blbost.

Psí vrah Čumil 12.7.2006 20:54

Re: text, který jasně a jednoznačně shrne situaci, jaká je ?

Ano, jepice, dohodnout se na předsedovi sněmovny znamená dohodnout se předem také na programových otázkách chystané koalice. Při tomto rozložení sil je to dokonce nutné. Paroubek své připomínky i návrhy formuloval; je na panu Topolánkovi, aby se pokusil s nimi nějak vyrovnat. On teď hraje o své premiérství. Je početně vzato vítězem voleb, je tedy na něm, aby byl konstruktivní. Přece nemůže očekávat, že mu polovina parlamentu podepíše bianco šek na prolongované úřadování bez důvěry parlamentu, to si snad je s to (nebo jeho poradci jsou s to) spočítat předem. Tudy cesta rozhodně nepovede.

vena 12.7.2006 20:39

Re: Paroubek nabídl Topolánkovi menšinovou vládu ODS s tichou podporou od socanů...

... a programem socanu

Proc chce tolerovat vladu ODS ale ne 3koalice, kdyz ta ma urcite pro nej prijatelnejsi program? a) chce znicit male strany nebo se chce pomstit Kalouskovi nebo b) ? nahrabat si na tom co za takovou podporu dostane?

kkkmmm 12.7.2006 19:23

Re: Trochu mimo

Taky jeden chytrej - copak tam musela koalice rvát Němcovou, to byl výsměch nás všech.

kkkmmm 12.7.2006 19:23

Re: Skoro by to byla pravda

Vrať se do hrobu, vždyť vůbec nevíš, co ti z toho pera vypadlo.

jirka.s. 12.7.2006 18:43

Re: Re: O to přeci jde

Jenom se stále stydí říct, kteréhože to vlastně podplatil, že?

jirka.s. 12.7.2006 18:40

Re: Re: Re: Vízku, je to zbytečné!

Nemáte na mysli, doufám, komouše?

jirka.s. 12.7.2006 18:08

Re: konečně ses přiznalo Jirko s,

Už žádné milé šejno, prostě a jednoduše, ty duševní invalido! Přesně takhle se totiž vyjádřil tvůj spoluoranžgután dráth dnes odpoledne v ČT o panu Julínkovi.No kobyla co chcípá nejvíce kope. Ale abych to nezamluvil. O tu fyzičku se mi postarali soudruzi po té, co jsem jim coby mistříček odmítl podepsat souhlas se vstupem "spřátelených vojsk". Nemusíš mít obavy, že konkrétně na mne budeš snad vydělávat. Bohudík ne, to bych pískal hodně tenkou kudlu. Kdybych měl totiž prožrat všechny peníze co jsem za život nacpal do takových jako jsi ty, tak bych se mohl válet do stovky na Kanárech. Ta tvá slavná exportní firma, co může nakoupit za pouhých 15000 Kč by mne asi neuživila. Rád bych věděl, co jsi asi tak dělal do svých třiceti let, že si troufáš označit člověka jako já za správného bolševika a za aparátčíka u soudruhů. Máš kliku, že se za tebou do té tvé příznačně nazvané Moskevské ulice v Praze nerozjedu a nerozbiju ti rypák. Nechtěl jsem až takhle, ale ta tvá sprostota mě fakt vytočila. Jak si můžeš dovolit říct něco takového o člověku, který v době, kdy ty jsi maximálně okrádal kamarády o kuličky,ryl rypákem v zemi a nad hlavou mu lítaly kuličky z rusáckejch samopalů.

Pravděpodobně jsi asi dosáhl svého, vážně uvažuji o tom, že se dalších diskuzí na NP nezúčastním, ale když si na druhou stranu zase  představím jakou bych tím udělal tobě a těm tvým zhovadilým kumpánům radost, tak si to ještě nechám projít hlavou.

A ještě tak mimochodem! Jakpak by se asi tvářili praví majitelé té "tvé" firmy na Pen Plaza v New Yorku a ve které ty nemáš ani korunu, na to čím se zabýváš v "pracovní" době?

vládík 12.7.2006 17:48

Skoro by to byla pravda

Kdyby to ovšem při výsledku voleb takovém, jaký je nabyl nehorázný blaf. Koalice i vláda sestaveny jsou. Volby ničeho bez toho, že někdo (spolusoukmenovci) nepřinutí Paroubka, aby jednal alespoň trochu jako politik: domlouval se.

bruno 12.7.2006 17:13

Re: Vízku, stále blbej, stále blbej

TO JE VYJÁDŘENO NAPROSTO PŘESNĚ

bruno 12.7.2006 17:06

Re: Re: Můžete mi popsat

PANE VÍZKU,

VY JSTE JAKO NEÚNAVNÝ FLAŠINET. TO, ŽE VAŠE NÁZORY JSOU HLOUPÉ, JE VAŠE VĚC, NEMÁ CENU S VÁMI DISKUTOVAT,VY O ŽÁDNÝCH JINÝCH ARGUMENTECH NEŽ MÁTE VY ANI NEPŘEMÝŠLÍTE. JSTE JAKO RUDÉ PRÁVO, VŠEZNÁLEK NEOMYLNÝ. MĚJTE SI SVÉ PŘESVĚDČENÍ, TO VÁM NIKDO NEBERE, ALE NEOPRUZUJTE A NEOBTĚŽUJTE TÍM DRUHÉ LIDI. PIŠTE DO HALO NOVIN. CO MÁTE ZA TU PROPAGANDU SLÍBENÉ? NĚJAKÉ VELVYSLANECKÉ MÍSTO NEBO NĚJAKOU POBOČKU VŠEOBECNÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠTOVNY? NEBO VÁS ŘÍDÍ PAN PŘIBYL? TAKOVÁ HOROUCÍ AKTIVITA NEBUDE JEN SAMA OD SEBE, LEDA BYSTE BYL FANATIK NA N-TOU NEBO DUŠEVNĚ NEMOCNÝ. KOLIK VÁM PAROUBEK PLATÍ ZA TU ZÁŠKODNICKOU ŠPINAVOU PRÁCI A PROVOKOVÁNÍ NORMÁLNÍCH LIDÍ?

mira.le 12.7.2006 16:54

Re: Re: Čumile,

to určitě,myslíš sebe,tvoje bláboly jsou toho důkazem.

Ladislav N. 12.7.2006 16:41

Re: F.Vízek a jeho pokusy o články do novin...

Psaním nesmyslů žádnou diskuzi založit nemůžete. Jenom sklidíte posměch a nadávky.

StandaT 12.7.2006 16:13

chybný závěr: 74 hlasů jsou komunisté

Jsou to komunisté, protože jinak by se chovali dle slibu poslance, nikoliv podle rozkazu Paroubka.