20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

DOKUMENT: Zpráva Amnesty International o válce na Ukrajině

Zpráva, jak byla zveřejněna na serveru organizace Amnesty International.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Laurencikova 7.8.2022 19:54

Aha! Ale vy chapete, ze? Tak povidejte: Kam dame ty desitky milionu, pokud ne stovky milionu migrantu, kteri v Africe a v islamskem svete sedi na kufrech a cekaji na prilezitost, dostat se do EU? "Refugees welcome", rikate. To vylepuji extremni levicaci, "aktiviste", kteri tvrdi, ze KAZDY tzv. uprchlik ma pravo u nas zustat, zakon sem, zakon tam a od sameho zacatku musi pozivat ta sama prava, jako domorodec. Pamatuju si, jak takovi levicovi "aktiviste" navedli jednou cernochy v Mnichove, aby presne za toto demonstrovali. Cernosi si postavili stany na Sendlinger Toru, uprostred Mnichova, nekolik dni v nich hausirovali, polehavali na chodniku v ceste chodcum a dokonce na vyzvu jednoho zeleneho politika vylezli na stromy, odkud nechteli slezt, dokud nebudou uznany jejich pozadavky. Co vy na to, Machu? To je to, co chcete i v Cesku?

Polizei holt Flüchtlings-Aktivisten von den Bäumen - München - SZ.de (sueddeutsche.de)

D. Mach 7.8.2022 20:02

O desítkách nebo stovkách miliónů muslimských migrantů se v tom článku nic nepíše.

D. Laurencikova 7.8.2022 20:09

Tak si najdete zdroje, kde se to doctete. Machu, vy jste pole neorane, vy o nicem nic nevite!

H. Lukešová 7.8.2022 20:07

U nás někteří levicoví aktivisté z Antify, byl mezi nimi i pan Ivan Bartoš, předseda Pirátů, nesl vlajku Antify a skandovali bojová hesla "uprchlíci vítejte, nacionalisté táhněte".

Jinými slovy, vítali cizince, Afro-Asiaty, většinově muslimy a vyháněli ze země Čechy, vlastně své spoluobčany. Smutná oikofobie. Nenávist k vlastnímu národu a vlastní kultuře a láska k cizímu. Atifáci také nosí transparenty "GOOD NIGHT, WHITE PRIDE" a malůvku, jak je běloch skopnut na zem. Jestli tohle není opačný proti-bělošský rasismus, tak vážně nevím.

D. Laurencikova 7.8.2022 20:12

Samozrejme, ze je to proti-belossky rasismus. Ale ten je dnes "welcome". Ta sebenenavist Zapad znici. Dobre tak!

H. Lukešová 7.8.2022 20:35

Ano dobře tak. Jen doufám, že se to šílenství České republice většinové vyhne, samozřejmě, že v ČR také žijí neomarxisté, ale pořád doufám, že zatím ještě nejsou ve většině.

Vy jste Češka, tak byste se s rodinou mohla do Česka vrátit, až to pro Vás bude v Německu k nevydržení, tak jako pan Křivan.

Když padne Německo, vadit mi to nebude, byla jsem v jeruzalémském památníku holocaustu Yad Vashem, byla jsem i v Osvětimi, hluboce mě to zasáhlo a i nyní němečtí politici financují a podporují palestinské teroristy, takže ty kecy o zvláštní zodpovědnosti a historické vině jsou jen kecy v kleci.

Mám ráda Českou republiku a zároveň miluji Izrael, i když tam nežiji, zatím se mi v ČR líbí a nechci prchat před náporem muslimů. U nás máme zatím dýchatelno a i když v Izraeli nežiji, tak je nutné tento zázrak bránit, alespoň na poli ideologickém.

D. Laurencikova 7.8.2022 21:08

Muj muz se take moci mermo chce vracet do Cech, jako pan Krivan. Uz to Nemecko, ktere davno uz neni Nemecko, nemuze vystat. Ja mam Nemecko porad rada, je to velika, nadherna, fascinujici zeme. Mam tady uz desitky let svuj zivot, svoje zname, svoje oblibena mista, svoje ritualy... Rikam: Ceska Republika je a zustane moje vlast, ale v Mnichove jsem doma. Mne navic docela bavi, se s tim potykat, s temi problemy dnesni doby. Ackoliv to casem muze zacit byt opravdu nebezpecne.

Dlouho jsem verila Pirincciho ode, kterou zacina svoji knihu "Deutschland von Sinnen": "Deutschland, du goldenes Elysium, du schönstes aller schönen Länder, (.........) egal, wie viele Hurensöhne dich noch verraten werden, du wirst sie alle überleben!" To bylo v roce 2014. Od te doby je Pirincci (nemecky autor tureckeho puvodu) existencne zlikvidovany a ani ja uz neverim tomu, ze se veci zase daji do poradku. Ono se jeste uvidi, s tim navratem ;-). Ale pokud, tak spis kvuli manzelovi, ja osobne bych to zvladla.

Vite, co je nejhorsi, pani Lukesova? Kdyz padne Nemecko, jak to ustoji Cesko?? Jaka je alternativa? Muj muz jednou pred jednim muslimem zminil, ze se proste vrati domu, az to tady bude k nevydrzeni a ten se tomu opavdu srdecne smal. Ceska republika je hned tady vedle, rikal. Ani plot uz tam neni. A nasi politici se jiste prilis branit nebudou.Rv

E. Hlinovský 6.8.2022 22:34

Kde jsou rozhořčené protesty OSN, prezidenta Bidena, von der Leyen ...

D. Mach 6.8.2022 22:37

Neztráci čas zbytečnostmi.

E. Hlinovský 7.8.2022 2:47

Nebo mají strach, že by je Zelensky za to seřval.

I. Širůček 7.8.2022 5:03

Tak proč jim nedodáte odvahy a neřeknete, že se za ně přimluvíte?

J. Farda 6.8.2022 20:22

Naposledy se v Evropě rozhodl plnit historickou misi velkého národa Adolf Hitler, ale jak vidno má vskutku zdatného následovníka. Sieg heil, je to pašák! 8-o https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusko-ukrajina-valka-putin-promena-spolecnosti_2208061305_kac

D. Laurencikova 6.8.2022 20:31

"Slava Ukraini", to je neco jako "Sieg heil"! Mluvite nesmysly jako vzdy.

J. Farda 6.8.2022 20:38

Po demagorusácku zaměňujete dojmy za pojmy, takže až po Vás, milostivá, až po Vás ... a Vanga mi to jistí! ;-)https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/195362/dalsi-desive-proroctvi-baby-vangy-z-putina-se-stane.html

D. Laurencikova 6.8.2022 20:40

Absoluten nikoliv, Fardo. Vy vubec nevite, co to vlastne podporujete. Jste nevedomy, zato ale hodne pilny. To je ta nejhorsi kombinace.

J. Farda 6.8.2022 20:42

:-)Rv!!

D. Laurencikova 6.8.2022 20:49

Moc vas toho uz nenapadlo.

J. Farda 6.8.2022 20:57

? :-PRv!

D. Laurencikova 6.8.2022 21:05

Ve vasem pracovnim vysvedceni by v Nemecku stalo: "Er hat sich stets bemüht". To znamena: "Porad se snazil. (A nikam to nevedlo)".

J. Farda 6.8.2022 21:10

https://www.youtube.com/watch?v=8gAQSABNyNI ;-€

D. Mach 6.8.2022 22:25

Vtipné, že sem stále taháte Německo. Tam se určitě neodvážíte na veřejnosti vystoupit proti Ukrajině a přihlásit se k neofašistické AfD. Ale zalezlá doma u počítače jste odvážná jak Pipi Dlouhá Punčocha.

D. Laurencikova 7.8.2022 8:34

Neofasista jste jednoznacne vy, jeste k tomu mimoradne hloupy, k AfD se samozrejme hlasim a sice od prvniho dne jejiho vzniku. Jsem nejen zalezla u pocitace, ale samozrejme chodim na demonstrace. Ne proti Ukrajine, ale proti dezastrozni vazalske politice nemeckych politiku.

D. Mach 7.8.2022 10:38

"proti dezastrozni vazalske politice nemeckych politiku" - tak to je síla, takovou demonstraci bych chtěl zažít. ;-D

D. Laurencikova 7.8.2022 10:45

Tak si nekdy udelejte cas a prijedte se podivat. V Nemecku se skutecne i protestuje. A sice proti islamizaci, proti privilegiim arabskych clanu, proti masove migraci, proti genderizaci, proti corona-opatrenim, proti deindustrializaci... i proti vyzbrojovani Ukrajiny, ktere muze vest az ke treti svetove valkce. Ne kazdy nemecky obcan je "woke", masochista, nebo znaven zivotem.

D. Mach 7.8.2022 12:06

I u nás se demonstruje proti podpoře Ukrajiny. Ale nestojí to za to. Demonstraci pegidy proti imigrantům jsem viděl v Drážďanech v roce 2015, a byl to hnus. Z těch plešounů šel fakt strach.

D. Laurencikova 7.8.2022 13:59

Ne. To jste nebyl na Pegide. Tam zadni plesouni nejsou. Uz proto ne, ze tam predevsim najdete zenske strednich let. Nebo starsi panove, stryci, ale z tech vam nemohlo byt spatne. Ti vypadaji vsude na svete stejne. Krome toho, "plesoun" je uz delsi dobu "in". Stejne jako pokerovany. Co vy, mate nekde tetovaz a holite si zbytky vlasu? Jestli ne, tak jste proste nemoderni. Je to trapne, jak se snazite toto hnuti zdiskreditovat - proc vlastne? Vam se libi ISLAMIZACI EVROPY?? Vy si prejete zit v okoli, kde to vypada jak v Riadu a slyset z amplionu volani Muezzina? Vy to take chcete cele financovat?

D. Mach 7.8.2022 17:34

Vy mi budete diktovat, co jsem viděl a co ne? Kdo si myslíte že jste?

D. Laurencikova 7.8.2022 17:48

Vy jste nikdy v Drazdanech nebyl a zadnou Pegidu jste nevidel. Nebo jsou vase kognitivni schopnosti v tak zalostnem stavu? Ja jsem tam byla. Mam odtud i zaznamy. Zaznamy normalnich lidi, normalni prumer spolecnosti. Jestli vy tvrdite, ze jste tam videl "plesouny, ze kterych sel strach", tak jednoznacne a prokazatelne lzete.

D. Mach 7.8.2022 18:51

A vy neexistujete!

D. Laurencikova 7.8.2022 14:13

Ostatne, Machu, to nejsou demonstrace PROTI MIGRANTUM. Nic nechapete. Migranti jenom vyuzivaji moznosti, ktere se jim nabizeji, to by udelal kazdy. Jsou to demonstrace proti porusovani platnych zakonu a DEZASTROZNI politice nemecke levicove vlady!!! Zapiste si to za usi. Nemam chut to vysvetlovat znovu a znovu.

Pani Lukesova nedavno perfektne prelozila 10 bodu Pegidy, ktere jsem ji poslala v nemcine. Vite, co na to rekla? "KAZDE SLOVO PODEPISU". Ted byste mohl rict, ze i pani Lukesova je "nacek", smesnejsi uz stejne nebudete.