1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JH 8.11.2007 10:33

Pan Klaus by měl raději mlčet.

Tento pán otevřel dveře podvodu,zlodějny a jeho přátelé, ještě větší lumpové než on sám ,dnes rozhodují o všem. Svoboda, prosím Vás v čem? Že mohu vycestovat a nechat se okrádat i mimo republiku vámi zlikvidovanou. Vaše matka se musí v hrobě obracet, když  vidí jakou sebestřednou stvůru  přivedla na svět!!!

Honza 8.11.2007 11:48

Re: Pan Klaus by měl raději mlčet.

Rád bych vám pomohl:

http://www.ceskapsychiatrie.cz/Cz/News.aspx

Cricket 8.11.2007 12:20

Re: Re: Pan Klaus by měl raději mlčet.

POkud bych mohl radit, nepomáhejte. Ten pán si zaslouží dožít svůj život sám se sebou.

PetrK 8.11.2007 14:27

Re: Raději byste měli mlčet vy,

protože jste nechutní.

Schumacher 8.11.2007 10:24

Problém není co Václav Klaus neříká, ale co říká.

A opakuje při každé příležitosti. Že jaképak oteplování, když je, brrr, taková zima. Vím, že je to vtip. Problém je, že zdaleka ne všichni to jako vtip berou. Vysvětlete někdo panu presidentovi, že se tím naprosto zbytečně shazuje a škodí si. No jo, těžké panu presidentovi něco vysvětlovat.....;-)

M. Zima 8.11.2007 10:20

Profesore, Vaše dementi

nabývají stále stupidnější formu a nemá cenu se jimi zabývat, proto Vám pokládám otázku:

Je pravda, že agitujete pro atomovou energii potom, co dostal Váš rodinný klan od ČEZu 100000000 Kč? Je to cena českého presidenta? To nechápete, že byste podle evropských měřítek s takovým kick back nemohl ani starostovat na periferii?

Rudý Baron 8.11.2007 10:35

Re: Profesore, Vaše dementi

docela by mne zajímalo, jestli pan Zima je tentýž pan Zima, který před několika lety na Psu nadával zastáncům ODS a jakýmsi záhadným oslím můstkem potažmo všem Čechům, že jsme blbečci, kteří si zaslouží žít ve svých výkalech, že on žije v Německu a tam jsou lidi normální atakdále atakdále...

Šílenost jeho blábolu o ČEZ a popsané sumě nasvědčuje, že by to mohl být on, ale zase z toho zmizela ta nenávist ke všemu českému, tak nevím...:-/

M. Zima 8.11.2007 10:43

Vy toho opravdu,

jak říkáte, mnoho nevíte, ale s tím si musíte poradit sám.

Starý J. 8.11.2007 10:49

Re: Re: Profesore, Vaše dementi

Ano, je to on! V čem je naprosto konzistentní, jsou jeho bláboly a fanatická nenávist vůči Klausovi, která je ještě větší, než otevřené pohrdání vším českým a čašstvím vůbec.

Jen pitomec jeho formátu si může myslet, že Klaus je natolik debilní, že pro své přesvědčení o potřebě energetického zdroje z jádra, potřebuje dostat od ČEZU uvedenou sumu, kterou údajně vzal. Potřebu tohoto zdroje vidí každý, kdo zcela nepotratil mozek, jako uvedený Zima!

Starý J. 8.11.2007 10:50

Re: Re: Re: Profesore, Vaše dementi

Oprava...češstvím..

Starý J. 8.11.2007 10:54

Re: Re: Re: Profesore, Vaše dementi

Ještě by bylo dobré dozvědět se, co považuje onen zIma za "Klausův klan" a kde má onen zIma nějaké důkazy o nějaké částce 100 milionů, které onen "klan" dostal. Jinak je to samozřejmě na žalobu, ovšem předpokládám, že Klaus by se s tímto nýmandem nešpinil!

Bert 8.11.2007 11:18

Re: Re: Re: Re: Profesore, Vaše dementi

Pan Zima projevuje svůj názor politicky nekorektním způsobem. Těmi 100 miliony, zřejmě myslí sponzorský dar synovi pana Klause na podporu jeho soukromé školy. Kdyby to bylo 10, nebo třeba 50 milionů. Těch 100 milionů se mi zdá až příliš. Ale to už není moje starost, stejně jako v případě paní Paroubkové. Darovat peníze na školy a dětské domovy je činnost jistě záslužná a dárce je třeba náležitě ocenit. V některém případě možná i vysokým nepodmíněným trestem. Předesílám, že ty peníze jim opravdu nezávidím a poctivých dárců si hluboce vážím.

M. Zima 8.11.2007 13:39

Je dobře,

že ty peníze nezávidíte, vždyť pocházejí od Vás, mafiáni z ČEZu ze starosti o české školství vyhnali ceny proudu tak vysoko, že si mohou v Česku koupit kde co a kohokoli. Jenom mi není jasné, že kLausovci a celá ta tupá pravice protestují proti přerozdělování státem ale kriminelní přerozdělování ČEZem jim nevadí.

BTW, to s tím "nezávidím" je typicky česky mdlé, to jsem slyšel už často a vždy to byla blbost.

westík 8.11.2007 13:55

Re: Je dobře,

Pane Zímo, ..........chtěla jsem s Vámi polemizovat,ale pak jsem to smazala, neboť jsem usoudila, že slovně argumentovat s člověkem s duševním ústrojím trilobita  nelze..............možná snad ...s kladivem.

Lubajs 8.11.2007 14:27

Re: Re: Re: Re: Re: Profesore, Vaše dementi

To o těch milionech jsem četl v páteční příloze Lidovek v rozhovoru s Václavem Klausem mladším. Nevím jestli by je dostal kterýkoliv jiný ředitel školy.

Zoe 8.11.2007 17:46

Re: Re: Re: Re: Profesore, Vaše dementi

Na to nejsou třeba důkazy, Proběhlo to medii, že jeho syn dostal ty peníze pro svou soukromou školu. Uplatní je určitě jako Topolánek peníze ze Sdružení na podporu studentů. Na golf, nebo něco podobného. Klausovi se  to nadechovalo, vystudoval vysokou školu, studoval v zahraničí, ten si má opravdu na co stěžovat. Nejvíc dnes křičí ti, kteří z každého režimu vytěží maximum pro sebe. Taky by měl jako prezident vědět, že nestačí vykřikovat a nadávat ,jak to bylo za komunismu hrozné, proč nekřičel tenkrát?  Měl se líp než většina národa a bude se mít za každého režimu. Měla by mu být hanba. Dnes o sobě mluví pomalu jak o disidentovi.

Cricket 8.11.2007 12:19

Re: Profesore, Vaše dementi

Zimouši, otázka jaderné energetiky je naprosto legitimní, zvláště pro českou kotlinu, kde spádu vod, větrů a slunečního svitu nedostatečno a pokud ji Klaus zvedá právě nyní, v době šílených zelených nesmyslů, je to k pochvale a ne k takovým náletům, jaké předvádíte.  Ostatně Vaše forma vyjadřování je s tou Klausovou v podstatě nesrovnatelná. nejste vy nějak malinko zamindrákovaný?? Jinak ta zakyslost není normální.  

M. Zima 8.11.2007 13:28

Tak to vypadá, hoši,

že jste se s Klausem ještě nevzpamatovali ze selhání při budování energetické základny v poslední pětiletce.  Nebo, že by kLausovou motivací byly ty prachy, na které jsem se ptal, a Vy ostatní jste takoví blbci, že kvůli kLausovi dokonce změníte datum vzniku Republiky, abyste se mohli ohánět jeho hloupým proatomovým projevem?

VLADIMÍR 8.11.2007 20:43

Re: Profesore, Vaše dementi

Ne to dostal synáček na školu od brášky z ... :-D

I-Worm 8.11.2007 9:44

Klausova slova je možno

a) citovat - to je vytržení z kontextu.

b) interpretovat - to je desinformace.

Bert 8.11.2007 9:59

Re: Klausova slova je možno

Vůbec nejde o jeho slova. Jde o jeho činy. Jeho dílem je privatizace.

I-Worm 8.11.2007 10:18

Re: Re: Klausova slova je možno

dokument je o tom, co neřekl, nikoli o tom, co neudělal.

Bert 8.11.2007 10:46

Re: Re: Re: Klausova slova je možno

Dokument je o tom, co neřekl, to máte pravdu, ale to, jak devadesátá léta oslavuje, se mě jeví opět jako účelové.

Raff 8.11.2007 10:23

Re: Re: Klausova slova je možno

A ta vás pěkně s*re.

Štváč 8.11.2007 9:13

!

Klaus jako obvykle lže a dokazovat jeho výroky je zbytečné

ocelin 8.11.2007 8:40

To jsem fakt zvědavý, jestli

mezi "temnými léty" vydrží aspoň období nevolnictví.

Jenda 8.11.2007 12:23

Re: To jsem fakt zvědavý, jestli

Pokud se budete ptat drabu, slechticu a spravcu panstvi tak rozhodne ne.

dr Turnovský 8.11.2007 8:23

pane prezidente.....

já vím, že je to asi povinnost se vyjadřovat k tomu jaké ptákoviny jste domněle řekl......ale je to práce nadmíru sisyfofská  a velmi neproduktivní. Moc se těším na Vaše druhé funkční období.

ocelin 8.11.2007 8:48

Vy už máte pozvání na inaugurační oslavu toho druhého funkčního období!?

No když si tam chcete přiťukávat s komunisty, teda vy máte ale žaludek.

dr Turnovský 8.11.2007 8:56

Re: Vy už máte pozvání na inaugurační oslavu toho druhého funkčního období!?

pozvání nemám.......a vůbec mne netěší, že může dostat hlasy od čssd a komunistů. Ale když si je volíte, nejde to jinak.