26.9.2023 | Svátek má Andrea


Diskuse k článku

CENZURA: Černobílý svět se nám násilím vlamuje do života

Ti, kdo třímají v ruce pravdu a otěže, mohou cokoliv. To samo o sobě není udivující, protože tak tomu je po celé dějiny lidstva. Co je dnes ale kvalitativně nové, je současné naprosté potlačování jakéhokoliv odlišného názoru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kostelanský 7.2.2023 3:42

Velice pěkné shrnutí současného stavu.

Kdyby se udělala statistika, kdo přivedl na svetlo světa kolik dezinformací a hoaxů, tak by podle mně nejméně 80 % z nich měli v zemích západní civilizace "na triku" vládní politici a oficiální media.

Stačí si jen vzpomenout na rok 2015. Jak se novináři a politikové předháněli v líčení o užitečnosti migrantů z Afriky a Afghánistánu, jak budou dělat na německé penzisty, jak jsou to všechno vzdělaní lidé, jak obohatí německou kulturu atd. atd. A pak se vše, co bylo původně hoax a dezinformace, ukázalo jako pravdivé. S odstupem času německá oficiální média píšou o problémech, které před léty nastínili "dezinformátoři".

Anebo 4 roky trvající osočování prezidenta Trumpa, že byl podporován a zvolen pomocí Rusů že je jejich spolupracovník. 80 % amerických novin se tomu věnovalo denně, jednali o tom američtí politici i FBI. A teď vyšel článek od renomovaného amerického novináře, který sbíral materiály pro něj rok a půl, že to vše byla vymyšlena a uměle živena lež. Lež nevídaná a v kolosálním měřítku.

A na druhé straně zatajování informací o notebooku Bidenova syna s důkazy o jeho kšeftech na Ukrajině, který zapomněl v opravně. Při jeho odevzdávání byl totiž "sjetý" a na nic si nepamatoval. Jak se vše tutlalo, jak FBI přímo navštívila Zuckermana, aby Facebook o tom zakázal informovat, jak to vše bylo vydáváno za ruské hoaxy... Před pár dny vyšel průzkum veřejného mínění v USA, ve kterém se statisticky významná část dotazovaných vyjádřila, že kdyby o věděli o kšeftech Bidenova syna, tak by volili Trumpa. Musím se tedy zeptat: Tak byly nebo nebyly volby v roce 2020 zmanipulovány?

K. Machala 7.2.2023 1:44

Cenzura je fuj. Jediné, co se mi nelíbí od většiny zastupitelů jakoby opozičních, je to neustálé zlobné píchání do Ukrajinců. I kdybyste měla stokrát pravdu v tom ostatním, tímhle ji devalvujete. Škoda. Ukrajinci byli napadeni a Sssr2.0 za Košicemi není ani trochu v českem zájmu.

T. Novy 7.2.2023 1:30

Paní Kovářová, s vašimi názory na rodinné vztahy souzním, též nesouhlasím s cenzurou, ale ten zbytek ... srovnávat reakce na slova premiéra v médiích (pozitivní) a na FB a twitteru (negativní) a udělat z toho závěr, že Fiala a Kovářová mají jiná ... jiná co? ... jiná práva svobodného projevu? Je to to, co je zde podsouváno?

Prosím ne, to je opravdu, ale opravdu velmi nefér argumentace a určitě nepomáhá nápravě toho, co zde kritizujete - rozdělení společnosti.

F. Žůrek 7.2.2023 1:02

Ano. Poslední slova jsou správná...

O. Zuckerová 7.2.2023 0:42

Díky, skvěle formulováno, netřeba nic dodávat. Je to tak!

Z. Jemelík 7.2.2023 0:37

Bravo!