28.11.2023 | Svátek má René


Diskuse k článku

CENZURA: Černobílý svět se nám násilím vlamuje do života

Ti, kdo třímají v ruce pravdu a otěže, mohou cokoliv. To samo o sobě není udivující, protože tak tomu je po celé dějiny lidstva. Co je dnes ale kvalitativně nové, je současné naprosté potlačování jakéhokoliv odlišného názoru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Falout 10.2.2023 17:57

Správně. Je třeba nekompromisně zatnout tipec samozvancům, zaprodancům a válečným štváčům z Volstrýtu. Naši pravdu si zpochybnit nenecháme. Šibenice jsou již připravené a železná pěst demokratické společnosti dopadne tvrdě na každého, kdo má jiný názor, než je ten námi schválený! Váš Vítek.

V. Pavelka 9.2.2023 13:07

Jaké Propagandy a dezinformace ? Obyčejná Cenzůra je to ? Co je Tisíce let lidské existence tak nového a neznámého v konání lidí ?! Že se vlády bojí aby se jejich občané nedozvěděli co dělají špatně a proti jejich zájmům ? Je to pořád stejné ! Vláda je zbabělá a proto jim brání ve svobodném chování a informacích !RvRvEU[>-][UA]

V. Novák 9.2.2023 12:05

Kdyby soudruh Pavelka svá vlastizrádná tvrzení hlásal 21. srpna 1968 na ulici před budovou rozhlasu, dav spoluobčanů by ho zlynčoval. Obávám se, že bych se toho lynče zúčastnil také.

L. Novák 9.2.2023 2:19

Vidím, že V. Pavelka (výše) vám dostatečně předvedl, co jsou to LŽI A DEZINFORMACE, když jste ho označil oprávněně za zrádce národa. A o to jde ve snaze vytvořit nástroj, jak nepřátelské propagandě a lžím postavit zeď.

L. Novák 9.2.2023 2:14

"...Podle mě jste vlastizrádce ve prospěch Ruska! [UA] "

Ano, V. Pavelka na NP systematicky působí jako ruský troll. Šíří LŽI a ruskou propagandu.

L. Novák 9.2.2023 1:36

V jste prostě obyčejný ;-O ignorant, který nechápe podstatu problému ŠÍŘENÍ LŽÍ A DEZINFORMACÍ a boj proti těm, kteří jsou šiřiteli takové propagandy. Rv

L. Novák 9.2.2023 1:31

Jistě, informace z míst bojů proti ruské agresi je nutno prověřit, pokud se týká přesných počtů padlých a zničené techniky. Nicméně základní pravda, že Rusko je agresívní mocnost, která napadla vojensky Ukrajinu a jsou zdokumentovány tisíce válečných zločinů, které ruské jednotky na Ukrajině spáchaly, je prokázaná a nelze ji zpochybnit. Ruská propaganda ale tvrdí opak, proto se jedná o zjevnou LEŽ.

L. Novák 9.2.2023 0:50

Když tápete a nevíte, zkuste si o tom něco přečíst:

https://en.wikipedia.org/wiki/Mildred_Gillars

https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Mildred_Gillars?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

V. Novák 8.2.2023 19:55

S vámi nemá smysl diskutovat. Rusové napadli Ukrajinu, okupují její velké části a vy z toho viníte USA. Vaše opakované lži z ruské propagandy nic nezmění na faktu, že to byl Rus, kdo napadl suverénní zemi!

Vaše kydy obviňující mě z naivity si nechte pro své ruské přátele, neboť ti spolu s vámi věří všemu co hlásá Putin.

Od této chvíle na vás S.ERU, vy vlastizrádce! Rozumíte tomu?

V. Pavelka 8.2.2023 18:25

Používa Zelenský Dezinformace ? jako Rusko ? nebo je křištálově čisté co vypustí z huby ?!

V. Pavelka 8.2.2023 18:21

Když jsme vstupovali do NATO situace byla naprosto jinná ? Rusko rozpustilo Váršavskou smlouvu a ustoupilo z Východních států ? NATO si svoje uskupení Ponechalo a s pomocí Zelenského postupovalo na dostřel raket k Moskvě ,válka na Donbase byla pro USA velmi výhodná , mohlo se zapojit se zbraněmi a penězi na podporu Ukrajiny a ještě přebrali prodej plynu do Evropy, vyhození Plynovodu byla třešnička ? To by si Američani nenechali líbit ? CO museli skousnout Rusi !!Nezdá se vám naivní pane ?

Z. Linda 8.2.2023 18:12

US armáda je také v Německu dočasně umístěna od války po osvobození jich samotných?

Z. Linda 8.2.2023 18:06

Tak to s vámi souhlasím. ČT 24 , Forum24 a desítky podobných, skutečně dokládají a ukazují tu pravdu s dovětkem podle nedoložených informací.

V. Novák 8.2.2023 18:01

Země, které vstoupily do NATO tak učinily dobrovolně, protože Rusko je pro ně HROZBA! NATO nemá svoje armády u Donbasu!

Opakujete ruskou propagandu, ruské lži a zase jen lži. Po celý můj dospělý život přišla okupace do naší země z Kremlu. Co je Rusům do toho, v jaké alianci chtějí jakékoli suverénní státy být a vměšují se tím do cizích států?! Oni si myslí, že když jednou dobyli Berlín, mají nějaké právo na území, které "osvobodili". To nebylo osvobození, ale jedna okupace vystřídala druhou.

Podle mě jste vlastizrádce ve prospěch Ruska! [UA]

D. Ondrejkovič 8.2.2023 17:05

Možná bude podstatný OBSAH těch pojmů, jako je NORMÁLNÍ svět. Příklad: Pro mne je normální platit tak, jako platí drtivá většina lidí - tedy bezhotovostně. Pro ty, kteří se NAPŘÍKLAD bojí, aby nepřišli o možnost utajit před manželkou, že platí prostitutce za sexuální služby, může být normálním způsobem placení zase hotovost. Takže když oba řekneme "NORMÁLNÍ", myslíme tím každý něco jiného.

V. Pavelka 8.2.2023 16:57

Boha, to bylo za Komunistů ? Ted už je třicet let po pádu komunistů ! Tak běžte s tím Haraburdím starýho Marxe někam ! Soroš a Soudruzi z Bruselu si před třemi roky postavili v Trevíru Sochu Marxe ?! NE Putin v Moskvě ! Tam už nekecejte ..EU

V. Pavelka 8.2.2023 16:48

Rozvrátila tu Morálku těch USarmy ? V USA můžete jezdit v Nacistické uniformě hajlovat a být nacista a První dodatek vás chrání aby jste to mohl dělat !Tak nekecejte o 17 letech !

V. Pavelka 8.2.2023 16:42

Za třicet roků od pádu Berlínské zdi , se přiblížili USA a NATO až k Donbasu a tím pádem k Ruské Hranici ? Dovolili by USA aby Rusko nebo Čína postupili třeba k Mexické hranici nebo na Kubu ? Nebo by se bránili ? Jako dnes Rusko ?! Zelenský neměl právo vystavit Ukrajinu k takovému riziku ? Mohl jednat ?! Ale jak přiznala Merkelová Západ nechtěl jednat s Putinem zdržoval a nekomunikoval ! Viník není jen Rusko ?! To je silně nefér..Západní média zmanipulovala svou lží Evropu !!

L. Novák 8.2.2023 14:54

Samozřejmě lze poměrně snadno rozeznat, kdo řekne jenom svůj názor, a kdo záměrně a opakovaně šíží lži a dezinformace vygenerované ruskou státní propagandou..

Už po okupaci Ruskem (SSSR) Československa (1968) se o ruské (sovětské) státní tiskové agentuře TASS (TACC) říkalo, že "má krátké nohy". Šířila se na českých vysílačích po okupaci, kdy zastavili běžné civilní vysílání a místo něj vysílali ruskou propagandu plnou lží. Chová se tak dodnes.

L. Novák 8.2.2023 14:40

Záměr vlády není cenzurovat vše, ale jen zablokovat rozvratnou ruskou propagandu plnou lží, kvůli které celá záležitost vznikla. Jak si s tímto problémem dokáže poradit, je věcí práce právníků. Obvykle není velký problém doložit, že se jedná o lež a ukázat pravdu.

L. Novák 8.2.2023 14:02

Melete blbosti. V USA po II. sv. válce odsoudili hlasatelku nacistického propagandistického vysílání v angličtině, jehož cílem bylo rozvracet bojovou morálku amerických vojáků, k 17 letům vězení. A to ji advokát vysekal z trestu smrti.

P. Sura 8.2.2023 11:04

.... " A KOMU tím prospejete, cáááá...?"

O. Vašíček 8.2.2023 10:40

"Dezinformace je lživá informace se záměrem zmatení veřejnosti" - pokud té informaci věřím a jsem o ni přesvědčen, a takto ji budu publikovat, tak šířím dezinformaci nebo svůj názor? Kdo rozhodne o tom, že šířím záměrně lež?

Že jsou Parlamentní listy na nějakém seznamu je spíše dobře nebo špatně? Kdo to posoudil za mě? Můžu mu věřit? Kdo ho pověřil posuzováním pravdivosti informací? Je někde konkrétní důkaz, který si můžu nezávisle ověřit, že daná informace je nepravdivá?

Toto není jednoduchý problém a nemá řešení. Pokud informaci nemůžu "změřit" a ověřit, tak nemůžu na 100% prohlásit, že je lživá.

Kdysi se věřilo, že Země je placatá a kdo říkal něco jiného, byl "dezinformátor" a byl perzekuován. Svět se změnil a nyní je to obráceně. Tzn. informační hodnota stejného znění se otočila o 180 st.

V. Novák 8.2.2023 9:01

Tak proč si myslí, Pavelka, že Rusové mají právo napadat a okupovat cizí země, notabene když s okolními zeměmi mají podepsané "mírové smlouvy"?

"Vy potrhlý proruský vlastizrádce" !Troubo.

J. Fridrich 8.2.2023 8:30

No comment. Ztráta času.

V. Pavelka 8.2.2023 7:55

Volby jsou cinknuté , Farský s Kolářem by mohli vyprávět ...

V. Pavelka 8.2.2023 7:35

A přesto ho mají stovky let Novák ,měli ho i než jste se vyskytl ve své rodině ,Kterou pomáhali osvobodit od Němců . "Vy potrhlý spravedlivý" !Troubo.

V. Pavelka 8.2.2023 7:23

První dodatek k ústavě USA!

V. Pavelka 8.2.2023 7:20

Vy nejste Novák ,vy jste "Nepochopil" ! Lary Flint, je o ochraně svobody vždy a za všech okolností! "Nejvyšší soud USA řekl", že Fiala a Rakušan , nemá větší pravdu v tom co plácá s podporou většiny medií i třeba Bruselem dohromady ? ! Proti několika tisícům demonstrantům v čele s Vrábelem v praze ?!

Z. Linda 8.2.2023 5:46

Bude!