Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

CENZURA: Černobílý svět se nám násilím vlamuje do života

Ti, kdo třímají v ruce pravdu a otěže, mohou cokoliv. To samo o sobě není udivující, protože tak tomu je po celé dějiny lidstva. Co je dnes ale kvalitativně nové, je současné naprosté potlačování jakéhokoliv odlišného názoru.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Cenzura je fuj. Jediné, co se mi nelíbí od většiny zastupitelů jakoby opozičních, je to neustálé zlobné píchání do Ukrajinců. I kdybyste měla stokrát pravdu v tom ostatním, tímhle ji devalvujete. Škoda. Ukrajinci byli napadeni a Sssr2.0 za Košicemi není ani trochu v českem zájmu.

0 0
možnosti
JK

Článek o voze, a vy o koze. Zjevně nejste schopen chápat širší souvislosti. Ani tohto článku, ani konfliktu na Ukrajině. Jen si pořád melete dokola to své jako pokazený gramofón.

0 0
možnosti
TN

T26o96m39a67s 87N32o96v54y

7. 2. 2023 1:30

Paní Kovářová, s vašimi názory na rodinné vztahy souzním, též nesouhlasím s cenzurou, ale ten zbytek ... srovnávat reakce na slova premiéra v médiích (pozitivní) a na FB a twitteru (negativní) a udělat z toho závěr, že Fiala a Kovářová mají jiná ... jiná co? ... jiná práva svobodného projevu? Je to to, co je zde podsouváno?

Prosím ne, to je opravdu, ale opravdu velmi nefér argumentace a určitě nepomáhá nápravě toho, co zde kritizujete - rozdělení společnosti.

0 0
možnosti
JN

Paní Kovářová ma pravdu.

0 0
možnosti

Ano. Poslední slova jsou správná...

0 0
možnosti
OZ

Díky, skvěle formulováno, netřeba nic dodávat. Je to tak!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz