Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

CENZURA: Černobílý svět se nám násilím vlamuje do života

Ti, kdo třímají v ruce pravdu a otěže, mohou cokoliv. To samo o sobě není udivující, protože tak tomu je po celé dějiny lidstva. Co je dnes ale kvalitativně nové, je současné naprosté potlačování jakéhokoliv odlišného názoru.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

Miluju tento typ rozhovorů, kdy to vypadá jako by otázky a odpovědi psalajedna a táž osoba. Ten krásný soulad, to vysvětlení už v otázce, co je správné a co nesprávné... Ne že by mě to u některých médií moc překvapovalo.

Jinak ohledně toho bilboardu, tam byl Babišův tým kritizován především za demagogii, že vojáci netouží po ničem jinéím než po válce.

0 0
možnosti
TN

T97o37m68a85s 41N12o49v13y

7. 2. 2023 6:43

A koblihové děti se tváří jako že nechápou, že to je lhaní. A budou se ptát: opravdu tam bylo explicitně napsáno, že všichni vojáci a žádní civilisti? A co Filaja?

0 0
možnosti
Foto

JUDr. KOVÁŘOVÁ BY BYLA VÝBORNÝ PRESIDENT !!!!!!

Škoda ;-(;-(;-(

0 0
možnosti
TK

Takhle to dopadne, když zvítězí "televizní demokracie", v dnešní době spíše "mediální demokracie". Kdo si urve více prostoru, ten je větší demokrat. A ostatní "zlo".

0 0
možnosti
TN

T62o12m88a70s 66N65o97v49y

7. 2. 2023 6:44

A toto byste napsal, kdyby váš preferovaný kandidát vyhrál?

0 0
možnosti
TK

Kdo vymyslel "alternativní fakta"?

0 0
možnosti
RL

Lidoví demokraté. :-(

0 0
možnosti
VZ

Paní autorko bravo!

Za to, že jste to nechala uveřejnit PL Vám majitelé pravdy sprostě vynadají.

0 0
možnosti
Foto

Z filmové tvorby dále doporučuji americký snímek z roku 1998 Pleasantville. Skvělé obsazení. William H. Macy, Tobey Maguire, Reese Whitherspoon...

0 0
možnosti
TK

Já zas doporučuji 1) Being there, 2) číst Orwella s otevřenou myslí, 3) Syrianu...

0 0
možnosti
JK

Velice pěkné shrnutí současného stavu.

Kdyby se udělala statistika, kdo přivedl na svetlo světa kolik dezinformací a hoaxů, tak by podle mně nejméně 80 % z nich měli v zemích západní civilizace "na triku" vládní politici a oficiální media.

Stačí si jen vzpomenout na rok 2015. Jak se novináři a politikové předháněli v líčení o užitečnosti migrantů z Afriky a Afghánistánu, jak budou dělat na německé penzisty, jak jsou to všechno vzdělaní lidé, jak obohatí německou kulturu atd. atd. A pak se vše, co bylo původně hoax a dezinformace, ukázalo jako pravdivé. S odstupem času německá oficiální média píšou o problémech, které před léty nastínili "dezinformátoři".

Anebo 4 roky trvající osočování prezidenta Trumpa, že byl podporován a zvolen pomocí Rusů že je jejich spolupracovník. 80 % amerických novin se tomu věnovalo denně, jednali o tom američtí politici i FBI. A teď vyšel článek od renomovaného amerického novináře, který sbíral materiály pro něj rok a půl, že to vše byla vymyšlena a uměle živena lež. Lež nevídaná a v kolosálním měřítku.

A na druhé straně zatajování informací o notebooku Bidenova syna s důkazy o jeho kšeftech na Ukrajině, který zapomněl v opravně. Při jeho odevzdávání byl totiž "sjetý" a na nic si nepamatoval. Jak se vše tutlalo, jak FBI přímo navštívila Zuckermana, aby Facebook o tom zakázal informovat, jak to vše bylo vydáváno za ruské hoaxy... Před pár dny vyšel průzkum veřejného mínění v USA, ve kterém se statisticky významná část dotazovaných vyjádřila, že kdyby o věděli o kšeftech Bidenova syna, tak by volili Trumpa. Musím se tedy zeptat: Tak byly nebo nebyly volby v roce 2020 zmanipulovány?

0 0
možnosti
JK

Ryba smrdí od hlavy, v tomhle případě od "bašty demokracie" USA. Dlouho se říkal taký vtip, že "v USA nemůže být státní převrat, protože na území USA není americké velvyslanectví". Bohužel Američané tak dlouho všude po světě pomocí různých manipulativních technik ovlivňovali dění ve světě, až jim to "bouchlo" i u nich doma. Všechny ty "techniky ovlivňování" se plně projevily před, během a po prezidentských volbách v USA v roce 2016. V průběhu času pak už jen sílily. A protože USA a západní Evropa jsou "spojené nádoby", vše tohle bahno se vylilo i v Evropské unii včetně nás.

Naštěstí v USA mají podstatně delší tradici demokracie než-li v Evropě. I proto tam pořád ve velké míře platí svoboda slova a lze tam pořád veřejně prezentovat věci u nás nemyslitelné. Třeba tedy doufat, že i tohle se prolije do Evropy a k nám a že nastanou lepší časy.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz