22.5.2022 | Svátek má Emil


UKÁZKA: A. Rosenberg, Královna čepelí - Starcraft

19.11.2010

TOPlistDobrodružný akční příběh pod hlavičkou StarCraft nadchne nejen jeho "skalní" příznivce, ale také všechny čtenáře dávající přednost sci-fi žánru s napínavým dějem, novými světy a postavami, které zdaleka nejsou jen černobílé.

Rebel Jim Raynor ztrácí veškerou víru v lidstvo, když mocí zaslepený Arcturus Mengsk ponechá na Tarsonu telepatku Sáru Kerriganovou napospas zergům. Raynora po této zradě mučí zvláštní vize o Charu - nehostinné vulkanické planetě ovládané děsivými mimozemskými zrůdami. Noční můry jsou stále živější a Raynor si začíná myslet, že nejde jen o pouhé výplody choré mysli, ale zoufalou formu telepatického kontaktu. Vydává se na záchrannou misi v přesvědčení, že milovaná Sára stále ještě žije. Hluboko pod povrchem spálené planety však nachází jen podivnou kuklu a s hrůzou přihlíží tomu, jak se z ní souká strašná, ale až příliš povědomá bytost. Stojí před ním nestvůra plná zášti, lačnící po pomstě. Sára Kerriganová: zergská Královna čepelí. (anotace)

Ukázka:

ZDE

Aaron Rosenberg


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...