18.5.2021 | Svátek má Nataša


SOUTĚŽ: S Tritonem o Schinkovo Století páry

3.3.2010 9:05

Triton logoTOPlistSpolečně s nakladatelstvím Triton-books pro vás máme připravenou soutěž o povídkovou sbírku Století páry Petra Schinka, jejíž recenzi jsme vám nedávno nabídli společně s ukázkou z této knihy. Vzhledem k tomu, že soutěž o knihu probíhala minulý týden i jinde, jsme se rozhodli ji odložit (čímž jsme mohli zamezit případnému vylosování stejného vítěze). Nebudeme vás dále zdržovat. Pohleďte, soutěžní otázky naleznete níže:

  1. Jak se jmenuje první Schinkova kniha a u jakého nakladatele vyšla?
  2. Století páry Petr SchinkFastynger van Hauten - hrdina Století páry se čtenářům poprvé představila v jistém příběhu. Jak se onen příběh jmenoval, v jakém časopise vyšel a v jakém to bylo roce?
  3. A otázka z dějepisu - víte jaké století je označováno za století páry? A kdo je vynálezcem parního stroje?
  4. Co je to vlastně steampunk?

Své odpovědi zasílejte do půlnoci 10. března 2010 na náš redakční e-mail: sarden@pagiserver.cz. Do předmětu uveďte "soutez Stoleti". Vylosovanému výherci se ozveme a jeho jméno zveřejníme při vyhlášení další soutěže.

Zároveň se omlouvám, že jsem ještě nevyhodnotil minulou soutěž o dvě pokračování knižního cyklu Spiknutí 365. Brzy to napravím. (Jan Pechanec)

Martin Stručovský, Jan Pechanec


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...