17.4.2021 | Svátek má Rudolf


SOUTĚŽ: S Tritonem o Schinkovo Století páry

3.3.2010 9:05

Triton logoTOPlistSpolečně s nakladatelstvím Triton-books pro vás máme připravenou soutěž o povídkovou sbírku Století páry Petra Schinka, jejíž recenzi jsme vám nedávno nabídli společně s ukázkou z této knihy. Vzhledem k tomu, že soutěž o knihu probíhala minulý týden i jinde, jsme se rozhodli ji odložit (čímž jsme mohli zamezit případnému vylosování stejného vítěze). Nebudeme vás dále zdržovat. Pohleďte, soutěžní otázky naleznete níže:

  1. Jak se jmenuje první Schinkova kniha a u jakého nakladatele vyšla?
  2. Století páry Petr SchinkFastynger van Hauten - hrdina Století páry se čtenářům poprvé představila v jistém příběhu. Jak se onen příběh jmenoval, v jakém časopise vyšel a v jakém to bylo roce?
  3. A otázka z dějepisu - víte jaké století je označováno za století páry? A kdo je vynálezcem parního stroje?
  4. Co je to vlastně steampunk?

Své odpovědi zasílejte do půlnoci 10. března 2010 na náš redakční e-mail: sarden@pagiserver.cz. Do předmětu uveďte "soutez Stoleti". Vylosovanému výherci se ozveme a jeho jméno zveřejníme při vyhlášení další soutěže.

Zároveň se omlouvám, že jsem ještě nevyhodnotil minulou soutěž o dvě pokračování knižního cyklu Spiknutí 365. Brzy to napravím. (Jan Pechanec)

Martin Stručovský, Jan Pechanec


SOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt
SOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt

Soutěžte o Climbou žebřík – pomůcku, která dětem poskytne bezpečnou možnost rozvíjet pohybové dovednosti a budovat sílu. Jeho výška je pro děti...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...