27.5.2022 | Svátek má Valdemar


RECENZE: Miroslav Žamboch, Hitman

11.2.2011

TOPlist

První a prakticky jediná původně česká fantasy a sci-fi série - Agent JFK - se nám utěšeně rozrůstá. Nejen, že se může pyšnit třiadvaceti díly vyšlými v Česku, ale hlavně díky popularitě Miroslava Žambocha u našich severních sousedů se dočkala i dvou dílů polských, přičemž na další je zaděláno, jak se ostatně každý může přesvědčit na stránkách Fabryky Slow.

A není to nikdo jiný než právě Miroslav Žamboch, kdo nám servíruje první díl série Agent X-Hawk (ponechme bez komentáře účelové a pro mě velice podivné spojení Agent + X-Hawk), soustředící se výhradně na temnou stranu síly. Fanoušci série Agent JFK si můžou mnout ruce, jejich svět bude zase o něco komplexnější, a pokud to neskončí jen u Žambochova dílu (případně dílů) a do X-Hawka se pustí i jiní autoři, můžeme se dočkat třeba i zcela paralelních příběhů souboje těch hodných a zlých. Kdo ví. Faktem ovšem je, že opět padla jedna hranice, a to bývá většinou jen ku prospěchu věci.

Dokončení recenze..

Petr Šimčík


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více... 

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...