22.10.2020 | Svátek má Sabina


RECENZE: Miroslav Žamboch, Hitman

11.2.2011

TOPlist

První a prakticky jediná původně česká fantasy a sci-fi série - Agent JFK - se nám utěšeně rozrůstá. Nejen, že se může pyšnit třiadvaceti díly vyšlými v Česku, ale hlavně díky popularitě Miroslava Žambocha u našich severních sousedů se dočkala i dvou dílů polských, přičemž na další je zaděláno, jak se ostatně každý může přesvědčit na stránkách Fabryky Slow.

A není to nikdo jiný než právě Miroslav Žamboch, kdo nám servíruje první díl série Agent X-Hawk (ponechme bez komentáře účelové a pro mě velice podivné spojení Agent + X-Hawk), soustředící se výhradně na temnou stranu síly. Fanoušci série Agent JFK si můžou mnout ruce, jejich svět bude zase o něco komplexnější, a pokud to neskončí jen u Žambochova dílu (případně dílů) a do X-Hawka se pustí i jiní autoři, můžeme se dočkat třeba i zcela paralelních příběhů souboje těch hodných a zlých. Kdo ví. Faktem ovšem je, že opět padla jedna hranice, a to bývá většinou jen ku prospěchu věci.

Dokončení recenze..

Petr Šimčík


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...