14.12.2019 | Svátek má Lýdie


MEJLEM: hlasování soutěže Vidoucí 2005 začalo

17.1.2006

Vidoucí ceny

 Započalo hlasování o Vidoucích. Po pět měsíců, od Nového roku do konce května, budete moci hlasovat na internetových stránkách hlavního pořádajícího klubu (http://www.sfkpalantir.net ) o nejlepší povídku zaslanou do této literární soutěže Vidoucí a budete moci spolurozhodovat o vítězi.

Stačí se jen zaregistrovat jako člen poroty, přečíst a ohodnotit (0 bodů minimum 10 bodů maximum) všechny příspěvky zaslané do soutěže přes formulář nebo své rozhodnutí postat na vidouci@centrum.cz

 

Vidoucí je literární soutěž, která si už nějakou dobu buduje tradici. Ročník 2005, do kterého můžete hlasovat i vy, je ročníkem čtvrtým. V létě se bude rozdávat už čtvrtá kolekce pardubických perníčků a specifických globuloidních plastik.

Letošní ročník byl vyhlášen na podzim roku 2005 klubem SFK Palantír Pardubice a SFK Syndrid Praha společně s internetovými servery Scifiworld (www.scifiworld.cz) a Kultem fantazie (www.kultfantazie.com). Na 29. prosince byla stanovena její uzávěrka pro rok 2005. Do soutěže bylo k danému datu přijato 34 povídek od 29 autorů či autorských týmů.

Letošní účast v soutěži je vůbec největší za celou dobu pořádání. Doufejme, že bude i nejkvalitnější.

Jan Harvalík


TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky
TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky

Ať už budete chystat balíček pro sestru, kamarádku, maminku, babičku… anebo přemýšlet, jaká kosmetika by se vám hodila, v rozhodování pomohou názory žen, které ji vyzkoušely.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...