20.10.2021 | Svátek má Vendelín


MEJLEM: Doutnající autoři, nažhavte se!

11.9.2007 0:05

logo knihaTOPlistMožná už jste zaslechli, že se chystá na 2. 10. - 6. 10. 2007 Týden knihoven, v Městské knihovně v Praze zaměřený na literaturu science fiction a fantasy. Neslyšeli? Tak už to víte!

Co přesně vás čeká? Během celého týdne bude probíhat bezpočet zajímavých akcí na jednotlivých pobočkách a všechno vyvrcholí 6.10.2007 malým conem CONiášem v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí.

V rámci tohoto programu jsme pro vás na Smíchovské pobočce (nám. 14. října 83, Praha 5) v pátek 5.10. od 17:00 do 19:00 připravili další z literárních workshopů.

Oblíbené workshopy na živo se konají celkem již pravidelně na každém větším conu. Spočívají v tom, že účastníci workshopu si vzájemně kritizují svá díla za vydatného přispění lektorů a snaží se získané poznatky uplatnit ve svých dalších povídkách, aby jim při příštím workshopu bylo vytýkáno méně chyb a aby lépe uspěli v nějaké literární soutěži. Akce je přístupná široké veřejnosti – tedy všem zájemcům.

Abychom se na vás mohli lépe připravit, povídky posílejte buď na email lincm@mlp.cz nebo je můžete zanechat přímo u nás na pobočce u informací. S sebou si pak přivezte několik výtisků, zvlášť pokud nedáte vědět předem.

Jak na emailu lincm@mlp.cz, tak osobně u nás, se mohou hlásit i ti, kteří by chtěli povídky hodnotit (přestože sami svou povídku mít nebudou), aby mohli dostat texty předem.

Těšme se na vás, milí budoucí „bestsellerové“!

Míla Linc


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...