20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

VÝZKUM: Deset procent

Tuto zprávu dnes přinesl Český rozhlas. Současně připojil další výsledek šetření agentury, že více jak polovina našich občanů podporuje Ukrajinu a její boj proti agresi na vlastním území.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Pavlik 27.2.2023 15:49

Takze si myslite ze Neviditelny pes ma cenzora?

Myslite si ze Neviditelny pes si muze dovolit zaplatit cenzora?

P. Diviš 27.2.2023 15:53

Funguje automatická cenzura z Ι-děsu, na některá slova. Není tu naštěstí cenzura na myšlenky, fungující na tom Ι-děsu.

Pokud by Aston chtěl, nepochybně by fungovala i zde, takže to není otázka peněz.

Vám ten cenzor nějak chybí?

P. Sura 27.2.2023 16:23

Zajímavé je, že funguje jen na NĚKTERÁ ošklivá slovíčka a ještě jen někomu ....

P. Diviš 27.2.2023 17:49

Ta automatická na slova asi všem, někdy se to dá nějak ochcat, ale časem na to cenzoři přišli a už je to namáhavější. Ta názorová, to bude "ručně" a na udání.

H. Lukešová 27.2.2023 15:53

Neviditelný pes vlastní a provozuje pan Neff a ten je zastánce svobody internetu, diskuse nemoderuje, necenzuruje, nebanuje diskutéry, nepovažuje to za nutné zaměstnávat cenzora.

NP je jediné svobodné médium na internetu, kde existují svobodné, nemoderované diskuse. Na Seznamu, Novinkách, Fóru 24, Hlídacím psu, Lidovkách, iDnesu....atd. atd. buď diskusní fóra pod články nejsou, nebo jsou přísně moderována.

P. Diviš 27.2.2023 16:20

Zkuste třeba https://dfens-cz.com/ , to je hodně necenzurované.

H. Lukešová 27.2.2023 17:48

No mně přijde tento zdroj takový bulvární, konspirační a ne moc seriózní.

P. Diviš 27.2.2023 17:50

Někdy jo, ale to jsou zdejší "diskuse" také.

H. Lukešová 27.2.2023 18:02

Víte, co říká pan Neff? Diskuse jsou mnohdy smrdutou žumpou, a proto je raději nečte.

P. Sura 27.2.2023 16:21

Proč by si ho platil? Má ho očividně přiděleného vydavatelem ....

Ś. Svobodová 27.2.2023 13:12

Já v tom průzkumu vidím jinou zprávu. Pouze 10% lidí řeklo, co si opravdu myslí. Je to moc, nebo málo?

P. Diviš 27.2.2023 13:42

Těch zbylých 90% své odlišné smýšlení prozradilo vám?

J. Vlček 27.2.2023 13:55

No, anonymům podepisujícím se cizím jménem se nikdo nesvěřuje, to není nic k divení. ;-D

P. Diviš 27.2.2023 15:40

Mně stačí, že se tak pí Svobodová podepisuje, konec konců i vy. Nepátrám, co má v občance, rodném listu, vy třeba ve stranické legitimaci.

J. Vlček 27.2.2023 16:12

Je zábavné, když si měníte jméno každý půl roku. Takže vám jistě nevadí, když vás někdo osloví pane Dividlo, pane Divizno, pane Divadlo, či jak se to vlastně jmenujete, že.

Ono je to vlastně jedno, Divizna nejste, stejně jako nejste Diviš. Prostě jste nějaké Divítko, které se stydí používat svoje jméno, zato zde nešetří svými rozumy, úsudky, posudky, odsudky, všechno znáte, všemu rozumíte, od všeho máte klíče.

Tím vysoce převyšujete samotného vynálezce hromosvodu, jehož jméno jste si vypůjčil. ;-D

P. Diviš 27.2.2023 16:22

Že je příčinou banování cenzurou Lidovek, to je asi mimo váš rozsah.

V. Petr 27.2.2023 17:25

A jak se to dí na "Lidovkách" zařídit?

P. Diviš 27.2.2023 17:51

Asi na udání, jestli se ptáte na ty bany.

Ś. Svobodová 27.2.2023 15:37

Nee. Ale neprozradilo to ani Vodvářkovi, ani Stemu. Ona otázka zda si lidé přejí vítězství Ruska vůbec nepadla. To si pan doktor domyslel z informace, že 14% lidí věří Ruskému narativu o důvodech války. A já zas z informace o tom, že dalších 34% nemá vyhraněně důvěru/nedůvěru v ruský narativ soudím, že by si jich řada přála ukončení konfliktu i za cenu Ruského vítězství.

Ś. Svobodová 27.2.2023 15:38

ruského

P. Diviš 27.2.2023 15:47

" Pouze 10% lidí řeklo, co si opravdu myslí. Je to moc, nebo málo?"

Hlavně je to zcela vyfantazírované numero. Můžeme spočítat ty, kteří něco řekli, to udělal průzkum. Pokud si myslí něco jiného než řekli, tak je to prakticky nezjistitelné, ať už řekli cokoliv pro i proti Rusku.

R. Tichý 27.2.2023 16:12

Mate pravdu, dementu je tady asi 2,4 miliony nebo kolik hlasu to dostal usvedceny STBak, lhar a dotacni sibr Babis.

V. Petr 27.2.2023 17:09

A tři miliony bolševický funkcionář (předseda ZO KSČ)

R. Tichý 27.2.2023 18:06

Chacha, dost chaba liga. Mozna mel kliku, ze byl mladsi, ale namocit so proste nestihl a navic 30 let pracoval pro republiku

Zato Babis v tom je namoceny az po usi a 30 let provozoval mafiansky kapitalismus. A kdyz se dostal k moci, nechaval statem likvidovat svou konkurenci. Jen slabomyslni ho mohli/muzou volit.

V. Povolný 27.2.2023 12:20

No, já bych nepřeceňoval výsledky takových "výzkumů". Jaká tam vlastně byla položena otázka? Dávala smysl? Takhle by se měl autor článku ptát. A to tím spíš, že si lze jen těžko představit něco konkrétního pod pojmem "vítězství". Co znamená vítězství? Jak to bude vypadat? Bude to udržitelné, nebo to bude představovat budoucí zdroj mnohem horších problémů? Nebo to skončí něčím na způsob hranice na korejském poloostrově? Podle mého, vítězství ve smyslu totální vojenské porážky jedné nebo druhé strany není pravděpodobné. Já bych nevěděl, jak na otázky takového "výzkumu" odpovědět. Autor článku si s takovými věcmi hlavu neláme.

J. Špirk 27.2.2023 12:18

Pan doktor píše: " Pojmy jako Buča a Irpiň vejdou do světových dějin jako třeba Coventry nebo Oradour."

Já doplňuji: jen, aby Buča nevstoupila do dějin po boku Katyně. Cosi už se proslíchá. Důkazy zatím nejsou. Nevím, kolik Ukrajinců má na bytě pan doktor. Já pět. Ani jeden do války nechce. Svět je složitější, než nám pan doktor předestírá...

P. Diviš 27.2.2023 13:43

Jo, klidně po boku Katyně. Taky práce Rusáků, tedy tehdy pod firmou sověti.

Že někdo do války nechce, to je dost pochopitelné.

J. Vlček 27.2.2023 13:58

Hůře pochopitelné je to, že se do té války neženou všichni váleční štváči. A že jich není málo. ;-O

P. Diviš 27.2.2023 15:50

V Rusku je válečných štváčů asi hodně, ale kolik z nich se do války žene a kolik je jich odvedeno násilím je taky těžko zjistitelné. Jakž takž lze spočítat jen ty uprchlé.

J. Vlček 27.2.2023 16:21

Dobře jste si vědom, že mluvím o válečných štváči naší provenience. Těch je tu málo?