Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Proč 2,4 milionu Čechů Babiše volilo?

Mnozí z nás si po volbě P. Pavla prezidentem ČR oddychli. Agresivní kampaň plná obvinění z týmu Andreje Babiše, že penzionovaný generál na Pražském hradě zavede Česko do války a podobné podpásovky, se autorům vymstily.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PH

P39e33t88r 27H36á50k

30. 1. 2023 7:36

Co se týká pohraničí, za prací se dá dojet, ale zhroucení zdravotní péče, které akutně hrozí, je horší. Jenže tohle Pražákovi prostě nedojde, nepředstaví si, že by k zubaři měl jezdit třeba do Teplic.

0 0
možnosti
PH

P64e49t39r 38H87á64k

30. 1. 2023 7:32

"obvinění z týmu Andreje Babiše, že penzionovaný generál na Pražském hradě zavede Česko do války"

No, je pravda, že tohle Pavel nezařídí. Asi by mu to nebylo proti mysli, ale pravomoc na to nemá. Daleko víc se snaží pan Fiala a paní Černochová, naštěstí je jejich nadřízení neberou vážně.

Celý ten tartas kolem presidentské volby je jen vějička na voliče, aby si připadali důležití. Klidně mohl sloužit jen k odvrácení pozornosti od změny ústavy, umožňující poslat kanónenfutr na východ.

0 0
možnosti
PH

P43e71t74r 20H25á24k

30. 1. 2023 7:34

Jo a že by to Babiš nepodepsal? Za prvé je to otázka, za druhé i kdyby to nepodepsal, tak ho přehlasují. Seženou-li na něco tak radikálního dostatečnou většinu, může se prezident stavět na hlavu.

0 0
možnosti
VM

Proč ?

Protože mohlo, chtělo i mělo k tomu důvody.

0 0
možnosti
RM

autor slyší trávu růst ---Babise lidé volili proto, že tam nechtěli Pavla--no a voliči Pavla tam zas nechtěli Babiše, a bylo jich víc. to je záhada, což?

0 0
možnosti
LC

..travu rust a placa nesmysle... Proc byla ucast v 2. kole pri volbe starych kom.nomenklatur tak vysoka ??? 1.Gottwaldova mladez a massmedia - vsichni proti AB!! 2.Babisovci a vsichni ti co se obavaji vlivu Aspenu.... 8-o

0 0
možnosti
RL

Proč ho volili? Já bych věděl, i když nevím, proč skoro všichni volili komouše. To nechápu. :-P

0 0
možnosti
Foto

Možná to bude tím, že máte neopodstatněné nutkání se nimrat v 30+ staré historii. A co dělal nebo říkal v posledních cca 20 letech jako by bylo nepodstatné

0 0
možnosti
KK

Je to tak. Mapa výsledku voleb podle okresů je vypovídající. Celé naše pohraničí by bylo ještě více "modré" (tj. barva Babiše), kdyby se v horských oblastech nepočítali voliči - lyžaři z bohatých měst, kteří volili Pavla.

0 0
možnosti
JK

Jenže v těchto regionech volí Babiše, který k tomuto greendealismu velkou měrou přispěl.

0 0
možnosti
RL

Ano, Zelená guma ještě neměla čas se projevit. To teď přijde. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Většinou s Vámi souhlasím. Prezident však na tohle nemá vliv. Vláda teoreticky ano, jenže zřejmě už taky ne, protože vládne evropské a megakorporátní zákulisí. Takže co s tím, když v Bruselu dál přitahují šrouby greendealu zvedající ceny energií, bydlení, aut, potravin...

0 0
možnosti
MP

Co s tím? Prostě na ty všechny euronesmysly hodit bobek a dělat politiku prospěšnou ČR, protože vláda je volena českými občany a přísahá jim. A když bude Brusel prskat, tak pá pá EU.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz