Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Proč 2,4 milionu Čechů Babiše volilo?

Mnozí z nás si po volbě P. Pavla prezidentem ČR oddychli. Agresivní kampaň plná obvinění z týmu Andreje Babiše, že penzionovaný generál na Pražském hradě zavede Česko do války a podobné podpásovky, se autorům vymstily.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JS

Děkuji za hezký článek. Též si myslím, že je zapotřebí podporovat lidi v pohraničí. Odsunem původních obyvatel jsme za to převzali odpovědnost. Tudíž je skutečně zapotřebí zajistit a zaplatit dostupnou lékařskou péči, školy, veřejnou dopravu a další věci, které jsou ve velkých městech a bohatých regionech samozřejmostí.

Pokud by se podařilo lépe využít potenciál lidí z těchto oblastí, bude se nám lépe žít všem. Všem lidem v této zemi.

0 0
možnosti
PZ

autore - proč stále melete ty samé nabubřelé urážlivé kecy ?

Co takhle podívat se na zákon o rozpočtovém rozdělení daní, na to kde žije nejvíc lidí živených státem (a tím nemyslím socky), atd ?

0 0
možnosti
PP

P10e22p80a 49P54e19p83a15x

30. 1. 2023 8:40

To nadšení a úsilí pro zvolení Pavla ze strany jeho voličů je téměř legrační.

0 0
možnosti
Foto

Ne, je to doslova tragické zjištění, jak proradná, bezzásadová a současně nadutá je ta antikomunistická část národa, která hýká blahem nad zvolením komunistického rozvědčíka a agenta Pávka. [UA]EU (vlajku USA v nabídce bohužel nevidím)

0 0
možnosti
BL

Mnozí z vás si volbou bolševické rozvědčické gumy oddychli...to je fakt dobrý mazec...

0 0
možnosti
LN
DM

Zajímavé, že analytici nacházejí tolik lidí v problémech. Ano, platí se víc za energie a potraviny, ale ve svém okolí neznám nikoho, kdo by byl v tak velkých problémech, jak se v článku popisuje. A pokud by to měla být polovina naší populace, tak čistě statisticky na někoho narazit musím.

0 0
možnosti
LN

Kdo by to měl umět analyzovat líp než banky, u nichž mají lidé vedeny své účty, z nichž jsou dobře vidět jejich příjmy i výdaje? Vaše okolí z tohoto pohledu není důležité. Do hospodaření s penězi a zda a jak velkou peněžní rezervu mají jim nevidíte. Banky ano, a dost podrobně, zvláště dnes při masovém používání platebních karet a bezhotovostních převodů peněz.

0 0
možnosti
KA

K29r79e84i77d26l 15A57.

30. 1. 2023 7:56

Blahopřeju Pavlovým voličům a děkuji všem, kteří před volbami vedli slušnou politickou diskuzi. Těm, co se dopouštěli hulvátství, přeju, pokud volili Pavla, aby se v pocitu štěstí rozpustila jejich nabubřelost a nenávist. pokud volili Babiše, tak aby se oprostili od zbytečné zloby, jakkoliv jsou nyní nespokojeni.

0 0
možnosti
FK

Jo, jo. To už jsem kdysi slyšel: "milujte se a množte se". To množení funguje, ale lásky je čím dál tím míň.

0 0
možnosti
FN

Pavel nechce Českou republiku zavléci do války. Jen bude horlivě přikládat pod kotel tak dlouho, až přijde sama.

0 0
možnosti
LN

Táhni s tou tvou bolševickou ruskou propagandou pod úvodník!!!

0 0
možnosti
Foto

Skoro celý článek jsem si říkal, že je autor asi dobrý analytik a pak to zazdí slovy: .... či ve zvolení politické garnitury, která se svým populismem už nebude chtít nechat demokracií brzdit. A následuje : V historii to bylo, je a bude vždy jen selháním dosud vládnoucích elit, které zapomněly na to, proč byly zvoleny: pro co nejlepší zajišťování legitimních potřeb, vzdělanosti, zdraví a dalších práv a prosperity svého národa a občanů. A co jiného budou těmto lidem slibovat „populistické“ strany?

Co je opak populismu?

nálepkováním se opravdu nikam neposuneme

0 0
možnosti
KA

K92r39e61i48d82l 49A48.

30. 1. 2023 8:09

Neřekl bych, že to je dobrá analýza. Už to, že rozděluje politiky na demokraty a populisty, něco naznačuje. Lidé, kteří volili Babiše, ho volili kvůli lepšímu programu (pro ně lepšímu). Ač miliardář, byl jeho program sociálnější než u ODS. Autor touto paternalistickou pohádkou delegitimizuje odlišný politický program. (My demokrati, co máme na všechno stejný názor!) ODS stejně nemůže pro chudší regiony nic podstatnějšího udělat, protože musí podporovat primárně svůj voličský elektorát.

0 0
možnosti
JV

Masochisti :-) zvyklí si na tu Zamanovou hradní hrůzu. Naštěstí chtělo o 1 milion víc, na Hradě ČLOVĚKA.

0 0
možnosti
BL

;-Djestli agent Pávek je pro Vás vzor člověka, tak pán Bůh s Vámi a zlé pryč;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz