Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Jednou budem dál

Podíváme-li se na dějiny Německa, Itálie, Rakouska či Francie, víme, že ještě 30 i více let po válce stáli ve vládách těchto států např. v Německu bývalí vysoce postavení nacisté, stejně tak jako v Rakousku. V Itálii Mussoliniho fašisté překabátění na nové demokraty ovládali Itálii až do 80. let.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KK

Byli vyděrači a byli vydíraní. Vydírali lidi ke vstupu do partaje, ke "spolupráci" s StB (když nedodáš zprávu, kdo se jak choval, tak už nikdy nevyjedeš", .... Každý byl vydíratelný. Proto jsem v 1969 emigroval.

Pavel patřil do organizace vyděračů. Do KSČ. Aktivně se snažil o členství. Aktivně se snažil udělat karieru. A udělal ji.

Babiš patřil mezi vydírané. Pracoval v zahraničním obchodu a když chtěl pracovat, musel podepsat. Tak podepsal spolupráci.

Mého tátu taky vydírali. Ke vstupu do partaje. Nepodepsal a tak ho vyhodili z Obchodní Akademie. Měsíce neměl práci, neměl plat, až pak díky protekci své bývalé žačky smél učit klempířské učně matematiku.

Pavel byl vyděrač - zločinec. Aktivní člen zločinecké organizace. To mu nikdo do konce jeho života neodlepí. Babiš byl vydírany - možná slaboch?

0 0
možnosti
Foto

Babiš ve věku 21 let se stává kandidát KSČ. Ve věku 23 let se stává členem KSČ, a to celkem po dobu 9 let. Ve věku 24 let se stává důvěrníkem StB, a to po dobu dvou let. Ve věku 26 let se stává agentem StB pod krycím jménem Bureš. Stává se jim dobrovolně, protože to znamená výhody. Agentem StB je celkem 8 let. do roku 1990. Po celou dobu donáší na své spoluzaměstnance. Pavel ve věku 22 je kandidátem KSČ. Ve věku 24 je členem KSČ, a to po dobu 4 let. Po dobu 5 let byl v armádě ČSL. Po dobu 33 let sloužil naší zemi, jako voják, zúčastnil se zahraničních misí, kde si získal velké renomé už jenom tím, že dobrovolně a s nasazením vlastní života vedl naše vojáky na záchranu francouzských vojáků. Francie je za tuto statečnost vyznamenala. Za statečnost a odvahu obdržel několik vyznamenání od našeho, státu, dále od USA, Belgie Bulharska. Byl náčelníkem generálního štábu naší armády, což je nejvyšší funkce v naší armádě. Po dobu tří let byl v NATO. Jeho jméno je v NATO pojem. Zatím Babiš v tu dobu hrabal majetek. Díky penězům pocházející od podezřelých firem ovládal Agrofert. Podvody a uplácením získával další majetek

0 0
možnosti
Foto

P48a57v96e95l 62M45o40l65í13k

31. 1. 2023 13:32

Domnělý agent ŠtB je není morálně pokleslý tak, jako politicky rudý rozvědčík.

0 0
možnosti
LN

Pavel nevykonával práci rozvědčíka, studoval až do r. 91. A Babiš není domnělý agent STB, ale skutečný agent STB.

0 0
možnosti
PB

P47e89t94e 67B13r31i89c10h

31. 1. 2023 12:23

Rudé trenýrky vlající na žerdi nad Hradčanami právě dostaly smysl! Konečně prezident, za kterého se nemusíme stydět! Generál: komunistický rozvědčík a předseda ZO KSČ + plukovnice: komunistický politruk. Párek, který nám závidí celý svět! Takové dokonalosti nedosáhli ani v SSSR ani v Číně. Stalin, velký kormidelník Mao i Fidél musí v pekle blednout závistí, že nevytvořili tak ideově čirý a Leninovo učení rozsévající pár. Rusko, Čína ani KLDR na nás nemá!

Sametová revoluce vrcholí! Dá se říci, že zažívá přímo orgazmus. Stohoven s těmi trenýrkami prokázalo přímo věštecké nadání! Kdo se chcete dojímat nebo nadýmat své plíčky hrdostí, viz:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-koreny-petra-pavla-razny-otec-v-zelenem-matka-s-burzoaznim-puvodem-224503#

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Pavel-Jde-jim-o-vic-nez-o-Hrad-Zwyrtek-Hamplova-temne-naznacila-A-premohla-se-727083

Ruhe und Ordnung = Klid a řád. Nevyhrála náhodou NSDAP s tímto heslem volby 1932 a nezískala post německého kancléře a vbrzku i prezidenta? Kaprál to však odmítl a stal se rovnou fýrerem. Stalo se právě před 90 lety.

A za 8 let vyrazil na Ukrajinu ...

0 0
možnosti
VC

Tak už jsem si říkal že pan Vlk ví dobře o čem píše. Naštěstí jste mne přesvědčil, že pan Vlk má pravdu s kontráši a osobní zkušenosti s komunistickou perzekucí a asi i s Kolářem..

Ale Pavel vadí Rusákům. Pak jsme zvolili dobře.

0 0
možnosti

A kdyby někdo stále nechápal, o co jde, ať si poslechne pohádku pana Lábuse "O zemi bez paměti" věnovanou prezidentským volbám 2023:

https://www.youtube.com/watch?v=3BovyVOgndk

Pozn. Pro dobrou paměť, ještě tu o Židovi Süssovi. Pěkně prosím.

0 0
možnosti
KK

Strašný svinstvo, ten Lábus.

0 0
možnosti
LN

A nebylo to náhodou tak, že P. Pavel studoval a dostudoval obor až dva roky po revoluci? Že nikdy jako kontra nepracoval? A jak to pane autore článku zapadá do vaší historie rodu versus komunisté, když jste dosud velký zastánce člena STB Babiše a to i proti těm, kteří si nikdy s komunisty nezadali?

0 0
možnosti
PK

Prostě nevyhrál jeho guru tak to musí nějak odůvodnit

0 0
možnosti
MJ
FH

dvakrát jsem v přímé volbě hlasoval pro kandidáta , který byl PROTI mému přesvědčení proto , že jsem to považoval za svou morální/nikoli politickou/ povinnost.

Potřetí jsem stejnou chybu již NEMOHL opakovat!!

Na druhou stranu si myslím , že kdyby opravdu proti černokněžníkovi AB kandidoval sám Husák , tak byl zvolen GH.Zkrátka ta nenávist spojená se závistí proti AB je již u mnohým hystericky-patologická.

0 0
možnosti
JK

Co já pamatuji a možná co by mladší měli sledovat. Ne aby zabránili, ale aby aspoň byli v obraze a nežrali všechno horké. Obrodný proces v roce 1968 byl zpočátku veden komunisty , kteří přežili padesátá léta a byli odstaveni. (ne každý může být prezidentem, když je jen jeden) a mladými kádry z roku 1948, které získali nějaké posty, ale pak na nich 20 lez "zkejsli" neb starší , zasloužilejší nějak pomalu uvolňovali pozice. Teprve cca v červnu 1968 se více prosazovali nekomunisté a antik. K231, KAN, 2.000 slov. Taky jsme tu měli za 2 měsíce srpen.

Rok 1989 - byli jsme jedni z posledních, kde se to zvrtlo. Jen pro pana Vlka vypíchnu zmíněného Petra Uhla. Když jsme připravovali předvolební mítink O. Fóra v roce 1990, zeptal jsem se ho jaké má politické preference. Řekl, že se považuje za revolučního marxistu! Ten byl snad ještě nalevo od Lenina! Ale hlavně to řekl v roce 1990 na v roce cca 1934. Pak jsem slyšel od Havla jednu z jeho nenápadných větiček typu: lidé volili v prvních volbách proti něčemu (KSČ), ale nevěděli co by chtěli. Tak já to měl obráceně: věděl jsem co bych chtěl za režim v ČR, ale nevěděl jsem co je to za lidi v těch stranách a OF. Např komouši všude. jinam.

Jestliže jsme měli po Havlovi 2 prezidenty, kteří nevyhovovali politologům, České televizi a spoustě dalších lidí, tak aspoň všichni věděli co jsou zač neb se předchozí činností na politické scéně dostatečně odkopali. Nyní si to lidé v zákulisí pohlídali velmi pečlivě a připravili si více koníků pro závěrečný finiš. Jsem si docela jistý (z hlediska dalšího vývoje, ne že někomu osobně jeden vadí a druhý ne), že je úplně jedno kdo je nebo by byl prezidentem. To jakou sebevraždu předvedli Babiš i Okamura v posledním týdnu, vyvolává u mne spekulaci, že jejich strany slouží pouze k tomu, aby jako zastupovali zájmy voličů nespokojených s vývojem v EU a i jinde, ale po získání jejich hlasů se chovají stejně ve vztahu k "nadřízenému" okolí. Doma více méně pindají, ale plní a zavádějí stejně ochotně.

0 0
možnosti
JK

dlouhý příspěvek. dodávám jakoby Babiš a SPD ani Pavla porazit nechtěli. A ani nemohli. To co předváděl Babiš za breptání a blábolení na tiskovkách během kovidu nebylo kvalifikací na prezidentské debaty. Stačilo najít někoho, kdo stručně a lakonicky odpoví "s přehledem" na otázku a nebude se zamotávat do plků alá Babiš. V osobě Babiše a Bašty, zde byli 2 uchazeči bez šance, dobří akorát tak na to, aby nespokojení voliči měli někoho komu to hodí, ale nic se nezmění i kdyby z čista jasna tito vyhráli. Jak je to celé zmanipulované je patrné už jen z toho, že např. SPD je označována za extrémní pravici a při tom hlásá levicový populismus a jako protagonisty má Davida (V EU parlamentu) a Baštu. A to jsou extrémní levičáci

0 0
možnosti
FDL

Zkusme si to shrnout – český Pinochet vyrůstal od mala ve vojenské rodině, řízené jeho otcem (vojákem z povolání formou rozkazů – takovou jsem také osobně zažil, tedy si nemyslím, že by byla jiná). Záhy nastoupil na vojenské gymnasium, kde se samostatně myslet zrovna nenaučil – stačila aktivita a samostatnost při plnění rozkazů. Tedy opět systém – nemysli, aktivně prováděj vydané rozkazy. I období léta a zimy (nošení plášťů a ušanek) určoval svým rozkazem velitel pražské posádky. Poté práce u útvaru – opět předávání rozkazů seshora směrem dolů. A nakonec vybraná pozice pro práci v zahraničí – ZS GŠ (zpravodajská služba generálního štábu řízená z Moskvy GRU) nebyla než pro zvláště ochotné a prověřené kádry. A zase rozkazy a příkazy. Voják, a to v jakékoliv hodnosti a funkci, je cvičen tímto systémem. Rozhodnutí přijímají politici, vojáci provádí. Bylo tomu tak přece jak v roce 1938, tak i v roce 1968. Takže se p. Pavel celý život podřizoval rozkazům. Určitě si nikdo nemyslíte, že by se jednoho dne ráno probudil a prohlásil své manželce – tak drahoušku právě jsem se rozhodl – budu prezidentem. Určitá skupina (pravděpodobně zpravodajské služby, a to jak české tak i zahraniční) zvažovala koho proti Babišovi. A shodli se na Pavlovi. On do toho dal jen své jméno a odhodlanou zachmuřenou tvář. Copak si myslíte, že by bez servisu, podpory mohl dělat předvolební agitaci poslední tři roky? Kde by na to vzal peníze. Tedy budeme mít prezidenta, který je někomu zavázán a celý život je vychováván k poslušnosti.

0 0
možnosti
PD

Českého Pinocheta jsme potřebovali v roce 1948. Tvrdit to o Pavlovi je nebetyčná pitomost.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz