1.10.2023 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

VIZE: „Zelený pokrok“ pokulhává

S dosažitelností těchto cílů byla konfrontována kupříkladu města, která se zavázala, že do roku 2030 dosáhnout tzv. „uhlíkové neutrality“ (zde). Nějak se to však celé zadrhlo, a tak metropole jako Paříž, Berlín, Kodaň začaly bez fanfár přiznávat, že stanovené cíle jsou příliš ambiciózní a není jednoduché je splnit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brecík 13.3.2023 21:28

..... a bude to podporováno a banky se "přetrhnou" ve financování podobných cipovin. Až !! se ucho utrhne ;-D https://cz24.news/prvni-politicky-korektni-banka-lezi-brichem-vhuru/

P. Rada 14.3.2023 2:25

Vybral jste jen jednu banku, zprávu, s mnoha. "Ucho" se totiž už trhá s mnoha příčin, kdy společným jmenovatelem je růstová extenzivita v prostředí omezenosti zdrojů uzavřeného systému a relativní nedostatek pozitivních inovací.

Druh homo samolibě sapiens se prostě v uzavřeném systému v příhodných fosilně akcetovaných podmínkách nejprve namnožil a zároven začal i násobně více konzumovat. Takto však i řádově více produkovat škodlivé nerecyklovatelnosti až se to začalo obracet proti němu.

To analogicky jak se kvasinky nejprve rychle namnoží v cukerném nálevu ale posléze jim prostředí zkysne...

I Váš odkaz vleklý nástup celosvětové stagnace ekonomik posledních let jen dokládá:

https://ourfiniteworld.com/2019/01/09/2019-world-economy-is-reaching-growth-limits-expect-low-oil-prices-financial-turbulence/

L. Novák 14.3.2023 13:06

ZELENÝ IDIOT Rada už mele kraviny jako obvykle... ;-D