18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

UKRAJINA: Amnesty si našla nového nepřítele

Amnesty International dnes na svém anglické webu zveřejnila materiál, v němž kritizuje počínání ukrajinských ozbrojených sil. Vznikl na základě údajů shromážděných zahraničními výzkumníky a výzkumníky z oddělení krizové reakce celosvětové kanceláře naší organizace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Vogel 6.8.2022 20:00

Roskomnadzor na vás :-) To byste se nestačil divit. Proč musí v Rusku psát každý, kdo se jen malinko nezdá této agentuře, psát, že je zahraniční agent? Protože tak rozhodl Roskomnadzor? Proč se běžný Rus nepodívá na televizi Dožď? Proč se na ni nepodívám ani já?

H. Vogel 6.8.2022 20:00

Roskomnadzor na vás :-) To byste se nestačil divit. Proč musí v Rusku psát každý, kdo se jen malinko nezdá této agentuře, psát, že je zahraniční agent? Protože tak rozhodl Roskomnadzor? Proč se běžný Rus nepodívá na televizi Dožď? Proč se na ni nepodívám ani já?

M. Vaněk 6.8.2022 20:16

Protože jste Němec...? ;-D

H. Vogel 6.8.2022 20:39

Jo, jsem tady němý, tedy němec. Roskomnadzor tady totiž nikomu žíly netrhá. Tady si může plácat a sdílet co chce a stejně řve, že je tu cenzura. Roskomnadzor se s tím nepárá a pic kozu do vazu.

H. Vogel 6.8.2022 20:39

Jo, jsem tady němý, tedy němec. Roskomnadzor tady totiž nikomu žíly netrhá. Tady si může plácat a sdílet co chce a stejně řve, že je tu cenzura. Roskomnadzor se s tím nepárá a pic kozu do vazu.

M. Vaněk 7.8.2022 17:06

Ať už je vaše přezdívka smyšlená či nikoliv, vaše špatně utajené sympatie k fašistické Ukrajině jsou zjevné.

H. Vogel 7.8.2022 20:40

O vašem nicku spekulovat nebudu, ale vaše náklonnost ke stalinismu, Sovětskému svazu a jeho dědictví možná může existovat. Já osobně nic fašistického nepreferuji a nepodporuji.

P.S.:

Škoda, že Putin zničil dílo pana Michaila Sergejeviče Gorbačova. Jeho paní Raisa byla šarmantní dáma. No a ten, kdo neumí sbalit pěknou ženskou, tak hází bomby a koupí si gymnastku.

H. Vogel 7.8.2022 20:40

O vašem nicku spekulovat nebudu, ale vaše náklonnost ke stalinismu, Sovětskému svazu a jeho dědictví možná může existovat. Já osobně nic fašistického nepreferuji a nepodporuji.

P.S.:

Škoda, že Putin zničil dílo pana Michaila Sergejeviče Gorbačova. Jeho paní Raisa byla šarmantní dáma. No a ten, kdo neumí sbalit pěknou ženskou, tak hází bomby a koupí si gymnastku.

M. Vaněk 7.8.2022 20:50

O jakém že to "díle" Gorbačova píšete? Byl to stejný zaprodanec jako lhář havel - oba byli trojskými koňmi v rukou Západu, a stali se štíty zlodějům, kteří tyto země rozkradli.

H. Vogel 7.8.2022 21:24

No a teď si jenom jako test zkuste napsat negaci svého příspěvku na diskusi na Ria Novosti, Kanál 1 nebo Russia today. To bude fičák. Nebojte, tady se vám nic nestane. Ničemu nepomůžete, jenom zasmrdíte.

M. Vaněk 8.8.2022 9:13

Vy se moc v historii nevyznáte, že? Jinak byste věděl, že gorbačov je v Rusku stejně "oblíben", jako u nás lhář havel, a to jen proto, že mu tady stále dělá zlodějská Chátra sedm sedm falešnou reklamu. Ale lidé pomalu prozírají, a dojde opět na narovnání dějin, a tihle zaprodanci se nenávratně vzdálí do hlubin zapomnění.

H. Vogel 7.8.2022 21:24

No a teď si jenom jako test zkuste napsat negaci svého příspěvku na diskusi na Ria Novosti, Kanál 1 nebo Russia today. To bude fičák. Nebojte, tady se vám nic nestane. Ničemu nepomůžete, jenom zasmrdíte.

H. Vogel 7.8.2022 22:20

Vidíte, přátelé, jak to tu je? :-D

H. Vogel 7.8.2022 22:20

Vidíte, přátelé, jak to tu je? :-D

V. Novak 6.8.2022 21:20

Zahraniční agent je ten, kdo se snaží ovlivňovat politiku státu a JE PLACEN ZE ZAHRANIČÍ.

Proč se nepodíváte? No, to nevím...

H. Vogel 6.8.2022 22:03

Pane, já tu jsem jen občas. Tak mi prosím tu věc s placením ze zahraničí RF zkuste objasnit. Proč má Roskomnadzor problém s lidmi z Doždě? Jsou to Rusové, přece.

Že nevíte, proč se na Dožď nemůžu podívat? Protože je Roskomnadzor bloknul.

Na ruskou televizi se můžu podívat kdy chci. Tass, Kanál 1, Ria Novosti ... kdykoli a ještě na zde sdílená videa na YouTube.

Proč nevidím aktuální data z nezávislých ruských médií? Vy je vidíte? Sem s odkazem :-)

V. Novak 7.8.2022 10:18

Pokud byla TV Dožď financována ze zahraičí, je to zahraniční agent. Pokud to odmítla uznat a jako zahraniční agent se hlásit, Roskomnadzor jednal oprávněně.

Co třeba https://www.youtube.com/results?search_query=%23dozhd?

V. Čermák 6.8.2022 17:51

Tak AI svými tradičními polopravdami ráda na sí rá. Jestli se pletu, tak sorry, ale nekritizovala kdysi i tradičně mírumilovnou ČR za Rasismus k Cigánům? To bylo samozřejmě v pořádku, tentokrát ale na Špatné straně. Mimochodem, že UA si brala civilní objekty, ale i samotné civilisty za Lidské štíty, podobně jako to dělají palestinští teroristé ví jistě každý. Takže tentokrát má I pravdu..;-D

P. Diviš 6.8.2022 17:53

Každý tošmyš, Svědek .... :-P

V. Čermák 6.8.2022 18:05

Ví to i Svazáček Divíšek, ale Tutlá a Tutlá...;-D

D. Mach 6.8.2022 17:56

Jak může být vybombardovaný objekt lidským štítem?

V. Čermák 6.8.2022 18:12

No Může, jako např. ten Supermarket, kam ty lidské štíty virtuálně nainstaloval Sedmilhář Zelenský...;-DRv

D. Mach 6.8.2022 18:16

Tam ale zase chyběli ti vojáci. Blbý, co?

P. Diviš 6.8.2022 20:55

To nepobere. Musel byste mu to namalovat a kdo ví, jestli tak.

J. Černý 6.8.2022 16:43

Zrno ve varu ;-D

P. Diviš 6.8.2022 16:52

Velmi rozumný člověk, na rozdíl od vás.

V. Čermák 6.8.2022 17:33

Svazák vašeho Typu...;-D

P. Diviš 6.8.2022 17:55

Valné mínění o vaší inteligenci a přehledu jsem nikdy neměl, ale nechcete k nadávání používat slova, jejichž význam znáte?

V. Čermák 6.8.2022 18:09

Hra na Intelektuála vám Nesedí. Držte se svoji Ideologie, Svazáčku Divíšku...;-D

L. Novák 6.8.2022 18:47

Babišův komunistický ;-O ocas Čermák... Kdyby mohl vraždit ty, co nechtějí StBáka a komouše Babiše nebo jeho soudruha Putina, udělal by to...