5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
EW 5.5.2008 10:55

Re: Re: Pěkné

R^No tak je to prece vzdycky. Jen vlada vi, co je pro lid dobre, a tak mu to zaridi. A je jedno, zda casy jsou modre nebo rude.

Antirakeťák 5.5.2008 14:34

Re: Re: Pěkné

Jo, jestli si ten bonmot správně vybavuji, je tam něco v tom smyslu, že podruhé jako fraška! Ale ono to s tím Obamou (nebo Hillary) na nějakou taškařici nevypadá...

pefben 5.5.2008 10:01

Re: Pěkné

Jasan! Cĺintonová je komouš jak sviňa!;-D

masi 5.5.2008 9:01

Modry kopirak besneni Rudeho prava

kolem Charty. Objevny clanek, ktery prinasi "dukazy" zaprodanosti podlych chartistu se zapadnim imperialismem. ;-D Totalitni mysleni proste zustane totalitnim myslenim.

PetrH 5.5.2008 9:04

Re: Modry kopirak besneni Rudeho prava

On Májíček na té konferenci nebyl a distancoval se?

balthasar 5.5.2008 9:26

Re: Re: Modry kopirak besneni Rudeho prava

Možná že byl i na dámských záchodkách ;-D8-o

libero 5.5.2008 9:05

"Totalitni mysleni proste zustane totalitnim myslenim."

Jste názorným důkazem.

masi 5.5.2008 9:47

Re: "Totalitni mysleni proste zustane totalitnim myslenim."

Ja nemyslim. Neni nad cem. Ja se jen ukrutne totalitne smeju. R^

toogood 5.5.2008 10:24

Re: Modry kopirak besneni Rudeho prava

Proc jsou ty dukazy v uvozovkach? Neni snad seznam organizaci vyjadrujicich podporu NE ZAKLADNAM, ktery je na jejich web strankach pravy? Nejsou to zhusta ultralevicove a islamisticke organizace? Nebo v jakeze to mystifikaci spociva to "totalitni mysleni"?

celim 5.5.2008 8:51

Já stále říkám jedno:

komu radar nejvíc vadí, ten antiradarovou propagandu platí! Proč asi rusové platili kupříkladu bilboardovou antiradarovou kampaň?! Z východu k nám přišlo vždy jen neštěstí národa a nic pozitivního se odtamtud nedá čekat, a proto se s nimi antiradaristi bratříčkují! Jo peníze jsou až na prvním místě!!

sammy 5.5.2008 9:02

Re: Já stále říkám, že lidi, kteří vidí agenty za každým rohem, patří do Bohnic .-)

já jsem zase agent sí aj ej, jsem nebezpečnej a jsem zlej ;-O

pozor, pod postelí si dali dostaveníčko agenti z celého světa ;-)

mrakor 5.5.2008 10:08

Re: Já stále říkám jedno:

Z čeho vyplývá, že Rusové platí antiradarovou propagandu? Např. bilboardovou kampaň? A co dobrého nám přišlo ze západu? Z čeho vyplývá, že se antiradaristi bratříčkují  s těmi na východě?

Protože odpovědi na tyto otázky v tomto příspěvku postrádám, považuji jej za blábol.

Kyselý Sven 5.5.2008 12:19

Re: Re: Já stále říkám jedno:

...A co dobrého nám přišlo ze západu?...

Demokracie?

sammy 5.5.2008 14:10

Re: Re: Re: Já stále říkám jedno:

jakou máte na mysli?? 8-o;-D

M. Zima 5.5.2008 8:43

Milý autore,

ono by se s komunisty a s tou ostatní pakáží hned jinak bojovalo, kdyby se na ně nešlo s radarem odůvodňovaným nesmyslnou až lživou argumentací. Taková perla, jako česká oficiální zpráva o neškodlivosti radarového záření dělá ze stoupence radaru nedůvěryhodné šašky.

BTW: když Rusové vystavili zaměstnance Ami-ambasády v Moskvě silnému mikrovlnému zářiči, byly ještě roky (nevím, zda ještě dnes) ozářené osoby zdravotně sledovány, proč, když údajně o nic nejde?

milan007 5.5.2008 8:47

Re: Milý autore,

V čem je záření o malé vlnové škodlivé lidskému organizmu ?? Mám pocit, když si ohřejete párek v mikrovlnce, dostanete ho do sebe 10000 x víc.

libero 5.5.2008 9:07

Re: Milý autore,

Čím jste ozářen vy?

Následky jsou hrozné........

Pepa 5.5.2008 9:08

Re: Milý autore,

Jako voják ZVS jsem působil na pozici velitele dálkoměru (LongTrack 1RL128D) v Rožmitálu pod Tremšínem. Tento RL měl cca. 1,5MW pulsního výkonu a při nácviku se využívala louka nad městem nebo buzerák v kasínu (oboje cca. 1-2km od centra města). Hlavní lalok pátého stupně griloval místní populaci s vědomím dnešního starosty a mnoha dalších "odpůrců" radaru PRO dlouhá léta. Nějak nemohu pochopit, proč jim dnes vadí radar PRO, který má vzhledem k výkonu, umístnění a charakteru vyřazovacích parametrů o dva řády nižší dopad? 

BM 5.5.2008 9:18

Re: Re: Milý autore,

Nie ja na nom napisane ZDELANO V CCCP.

Václav 5.5.2008 9:22

Re: Re: Re: Milý autore,

Tak nějak. R^R^

Václav 5.5.2008 9:20

Re: Re: Milý autore,

Protože o tom vědí kulové a pokud něco vědí, tak si z toho vyberou jen to, co se jim hodí do krámu. To zaprvé. A zadruhé, za PRO radarem jsou přece USA, rozumějme bašta imperialistů, válečných štváčů a vrahů z "vol strýtu".

Komunismus holt nakazil nemalou část naší populace tak, že tohle zkrátka nemohou zkousnout. Kdyby ten radar měl být velkého bratka z východu, tak bude ticho po pěšině a současní aktivisté ani neceknou a v duchu budou jásat, jak se zase přimykáme k ruskému dubisku. O to se klidně vsadím.

M. Zima 5.5.2008 9:20

Vynikající otázka,

proč by si neměli dnes nechat kakat na hlavu v každém smyslu, když jim nevadil komunismus?

BTW: To s tím cvičením je jeden s aspektů, které experti Pojar, Čertík, Parkanová, ... nejsou schopni pochopit a už vůbec ne skutečnost, že se laloky u phased array mění s vybuzením anteny, což má za následem, že měřili na výletě převážně hausnumera.

Pepa 5.5.2008 9:56

Re: Vynikající otázka,

Já bych je nepodezíral z úmyslného šíření dezinformací, s ohledem na skutečnost, že RL bude po většinu času své existence stand-by bych se toho vůbec nebál. Americké radiolokátory PVO a PVOS mají testovací funkci max.vybuzení na širokém spektálním rozsahu - myslím, že podobnou bude disponovat i zamýšlený radar. Nemělo by být nic jednoduššího než provést kontrolní měření v tomto módu.

M. Zima 5.5.2008 10:22

Já bych spíš řekl, že bude na "příjem" a ne na "stand by" :)

M. Zima 5.5.2008 9:23

Ještě malá faktická poznámka,

mýlíte se, Váš pulsní výkon byl ca. 3x menší nežli diskutovaný.

Pepa 5.5.2008 9:39

Re: Ještě malá faktická poznámka,

Nemýlím se, onen uváděný 3x menší výkon je vztažen k 1S12A ze systému KRUG a v rámci dezinformační kampaně byl LT ze systému KUB (KVADRANT) parametricky srovnáván s KRUGem. "Kubánský" LT dokázal na 2,6GHz vyplivnout i 1,9GW (což se ale běžně nepoužívalo).... 

M. Zima 5.5.2008 10:19

Mohu pouze odkázat na

české MO, 4,5 MW puls, 170 kW střední výkon, se kterým ti podvodníci potom začali pracovat. Ten výkon je bezpodmínečně potřebný pro dosah nad 4000 km.

Öman 5.5.2008 10:30

Re: Milý autore,

Vy chytráku. Nikdo netvrdil, že radarové záření není škodlivé ale za jakých podmínek zdraví škodlivé není a nebude. Ale to byste musel o radarech, samotné radiolokaci a fyzice vědět více, než víte!

M. Zima 5.5.2008 10:44

Říká Vám něco

jméno Vít, nebo ten vyleželý armádní hygienik? (čeští radaroví experti jsou hygienici- Vy snad také)

callout 5.5.2008 8:11

a vůbec

mně stačí 10 sekundový šot v TV kde pochodující čeští neonáckové posílají do pekel USA a Izrael...Po takové "agitaci" mám s radarem jasno...