5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Luděk 1.12.2008 11:46

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

Tak tebe Klausovi,Jaklovi a spol opravdu do ty nový strany přeju.Ještě se k vám přidá Bobošíková a špičky Dělnický strany,až bude zrušená.Ja,ja. Es kommt der Tag.

Emill XX 1.12.2008 20:11

Nebo se také Dělnická strana stane evropskou stranou

Takže tady bych se moc nesmál.

topol 1.12.2008 12:01

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

souhlasím s Klausem

karel-smichov 1.12.2008 12:06

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

Pane CHvála , jediné s čím souhlasím ve vašem článku je:lidé toho mají dost ,

asi jste si nevšiml  jak dopadli poslední volby !!>-

PU 1.12.2008 12:34

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

Ajajajaj... Pište prosím - pane Chválo, a volby dopadly!!! Působí to trapně a nevzdělaně.

Čtenář 1 1.12.2008 13:22

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

Když nabídne p. Merkelová našemu vychytralému  prezidentovi post prezidenta v EU bude po problémech............ 

Herakleitos 1.12.2008 13:34

Re: Chytrý a vzdělaný president a trapný ústavní soud a chudáci euromilci

Já bych na Topolánka neútočil, on na kongresu zvítězí a bude vládnout. Vy jste to na rozdíl od Bendla nepochopil, tak doporučuji zpátečku!;-D

živnostník 1.12.2008 10:39

můj názor

přenesení kompetencí do Bruselu mně nedělá starosti. S nekompetentností, korupcí, povýšenectvím našich úřadů mám  špatné zkušenosti a pochybuji, že to mohou v Bruselu překonat. Základním úkolem je nastavit alespoň nějaká pravidla. Na úrovni mých dodavatelů a zákazníků z původních zemí EU v ekonomické oblasti pravidla jsou. U nás, o pár pater výš je nejoblíbenější hra bez pravidel. (Kupónovka, financování stran, výběrová řízení, atd.). Osobně mám tyto problémy spojeny s osobou současného prezidenta. Nedokáže být věrný lidem, není věrný ani názorům.  

jicer43 1.12.2008 10:47

Re: můj názor

Vážený pane,naprostý souhlas.Dík za názor.Mé přesvědčení je stejné!

Luděk 1.12.2008 11:03

Re: můj názor

Souhlas. EU a Lisabonské smlouvy se bojí ti,kteří chtějí zachovat český bahnitý politický rybník,ve kterém se tak dobře daří lovit státní peníze v nepřehledných výběrových řízeních,korumpovat politiky a státní úředníky i média.Politický klientelismus se u nás rozbujel jako plevel,který dusí celou společnost.Čím dříve u nás budou platit zvyklosti běžné ve vyspělých zemích EU,tím lépe pro zemi a její občany lépe.Žvásty Klausových lokajů o ztratě suverenity jsou jen řeči na oblbování neinformovaných voličů.

Pepino 1.12.2008 11:35

Re: můj názor

Podl mne je to zoufalý pokus jak zachránit systém ve kterém mohou vesele krást.

karel-smichov 1.12.2008 12:09

Re: můj názor

LUĎĚK : 100%  SOUHLAS !!

Ivan Nový 1.12.2008 12:36

Luďku,

opakování referenda až do výsledku Ano jsou zvyklosti běžné ve slušných zemích?

yorik 1.12.2008 13:43

Re: můj názor

O jaké transparentnosti Bruselu mluvíte. Jejich Účetní dvůr se bojí ty jejich čachry zveřejnit. Tam není klientelismus. Tam nejsou zpronevěry. Přečtěte si proboha i něco jiního, než je Blesk.  

Ivan Nový 1.12.2008 11:18

živnostníku,

pravidla jsou jednoduchá, objednávka-platba-dodávka.

honzak 1.12.2008 11:46

Re: můj názor

Už na Vás dolehly euronormy a směrnice? Patrně ne, zpíval byste jinou píseň. Klause jako člověka vůbec nemusím, jako prezident je o řád lepší než veškrna.

Buvol 1.12.2008 11:49

Re: můj názor

Hrozí např. prolomení Benešových dekretů! Rozhodně by si ČR měla vymínit určité výjimky jako např. Irsko,  za kterých by LS ev. ratifikovala ....

f.klouček 1.12.2008 19:11

Re: můj názor

proč se bojíte prolomení benešových dekretů,Vy jste zabíral statky v sudetech roku 1946.Umíte si představit,že Vás dnes někdo vyžene z Vašeho domu a pošle s raneččkem šatů do ciziny.6e ztratíte svůj domov.Asi ne.Vy myslíte pouze na sebe a svůj prospěch.Nezlobte se na mne,ale jsteobyčejná čudla.

Šumavák 1.12.2008 13:39

S nekompetentností, korupcí, povýšenectvím našich úřadů mám špatné zkušenosti a pochybuji, že to mohou v Bruselu překonat.

MOHOU !!

Za posledních 14 let nebyla ani jednou schvlena zpráva o hospodaření. Za loňský rok je tam nedoložených 6 000 000 000 €.!!!!

Vy už si nepamatujete tu aféru  s budováním sídel EU v jednotlivých zemích, s korupcí s ní spojenou a to že se zatýkalo po celé EU?

Korupce je stejná jen ve větším.EU úředník od Vás nebude chtít úplatek za to, že Vás nechá postavit větší prasečí chlívek. On, protože nedostal úplatek (nebo dostal od velkochovu) Vám a celé EU rovnou zakáže chovat více než jedno prase na rodinu. A už vůbec ho doma legálně porazit.

Milano 1.12.2008 10:25

Ztráta soudnosti

Sprostota, která se objevuje na těchto stránkách je témšř neuvěřitelná. Stádo přisluhovačů stále opakuje tvrzení, že president Klaus udělal něco, co se příčí rozumu. Tento článek ve své sprostotě si zaslouží odpověď stejnou měrou. Co pan president očicidně chce, ať se to všem pisálkům zdá nepochopitelné je zachovat státní suverenitu. Nic více a nic méně. Kolaborující media se snaží vzbudit dojem, že odmítnutí LS bude příčinou rozpadu unie, což je zjevný nesmysl. Francouzi a Němci se snaží uspěcháním schválení docílit císařského statutu. Sami pravidla nedodržují. Na příklad : Když Řekové překročili roční zadluženost  o více než 3% byli za to unií stíháni. Když totéž udělali Němci, nestalo se nic. Bylo jasně definováno, že LS musí být schválena všemi 27 státy, aby mohla být ratifikována. Když ji Irové referendem odmítli jsou používány téměř fašistické methody, aby se jejich rozhodnutí změnilo.  A to tu "smlouvu" ještě nemáme. Představte si, co se stane, bude-li tento výplodek mocenských ambic dvou států opravdu schválen. Pro mne je tato představa hrůzná

honzak 1.12.2008 12:06

Re: Ztráta soudnosti

"Pro mne je tato představa hrůzná" - proč? Bude to jen sofistikovanější Tisíciletá Říše, ve Východní Evropě realizovaná systémem euroregionů, které budou řídit protektoři.  Původní obyvatelstvo bude spolu s původní výrobou přesunuto na dále východ (po dohodě s jeho vysokoprevoschoditelstvem). Koncentrační tábory se budou jmenovat ÚPLNĚ jinak, rovněž se nebude používat neekologický CYKLON B.  D8l už jen samá pozitiva a sociální jistoty:-D

Dušan Streit 1.12.2008 10:11

Co to je za apologetika ÚS?

Plně souhlasím s prezidentem a můj rozbor je přesně opačný:

http://streit.blog.idnes.cz/c/59856/Ustavni-soud-se-vyhnul-odpovedi-na-podani-Senatu.html

Ježek 1 1.12.2008 10:25

Re: Co to je za apologetika ÚS?

Chýla je jakýmsi profesůrkem jaderné fyziky. Politicky je to kovaný havlista.

twin 1.12.2008 11:09

Re: Co to je za apologetika ÚS?

Profesůrek jaderné fyziky? A čím jste pane Vy?

i.h. 1.12.2008 12:07

Einstein byl nepochybne dobry fyzik,

jinak ovsem pekny blbec, ve vsech moznych ohledech.

Luděk 1.12.2008 9:50

VK ze řetězu utržený

Před několika měsíci Václav Klaus dojatě děkoval Mirku Topolánkovi za všechny špinavosti,kterými ho ODS znovu posadila do hradní židle.Ministr vnitra Langer vyhrožoval koaličnímu spojenci Bursíkovi,kolik lidí půjde bručet,když nebude Klaus zvolen a k tomu jako přílohu výkřiky o vytírání análu.Dnes je Topolánek Klausův úhlavní přítel a zaprodanec Merkelové a Sarkoziho.Od Klause už nelze čekat nic jiného,než umanutost proti všemu,co má značku EU a Brusel,cestování po světě za státní peníze a úsilí  najít mezi všemi možnými nacionalisty,extremisty,komunisty a třeba i teroristy spojence ve svém nesmyslném boji proti integrované Evropě.Škody,které své zemi způsobí zejména v zahraničně politické oblasti,budou nedozírné.Tak to bude až do konce jeho prezidentského mandátu.

lékař 1.12.2008 9:40

Výroky pana presidenta

jsou již za hranicí příčetnosti a urychleně by měl zahájen proces jeho odvolání, protože není z objektivních důvodů dále schopen zastávat svůj úřad.

PU 1.12.2008 12:37

Re: Výroky pana presidenta

To ho ale budete muset nařknout z vlastizrady, protože jinak odvolatelný vlastně není.

Miloš Zfrantišku 1.12.2008 9:37

Představa dalších

4 let s nemocným člověkem ne Hradě není opradu příjemná.

Buvol 1.12.2008 13:33

Re: Představa dalších

Havel už dávno není presidentem ....